BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 19:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 01:31 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 38
Posty: 33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kod silnika: M50B20
ja tam mysle ze to moze poprostu szumiec wisko a te cykanie to po zwyklej delikatnej jezdzie tez cyka ? czy tylko po wzmozonym wysilku silniaka? czy w ogole caly czas?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 03:52 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 55
Lokalizacja: Zabrze
koledzy dobrze gadają - może to być visco - odłącz z lewej strony chłodnicy (jak stoisz przodem do auta) czujnik temp chłodnicy a wyłączy ci się wiatrak wtedy będziesz mógł stwierdzić czy to wisco czy nie
a cykanie to pewnie wtryskiwacze

Ps. nagraj te dzwięki i wyślij do "jaka to melodia" :rotfl:

_________________
lepsze stare BMW niż nowe daewoo :)
www.bmw-mania.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 14:56 
Offline
Forumowicz

Posty: 101
Lokalizacja: NAREWKA!
co wy trujecie dla chlopaka wisko działa non stop - jest to inaczej sprzęgło lepkościowe. w środku jest specjalny olej który pod wpływem temp rozszerza sie i wiatrak kręci z większą prędkością. ""odłącz z lewej strony chłodnicy (jak stoisz przodem do auta) czujnik temp chłodnicy a wyłączy ci się wiatrak wtedy""--o co chodziło dla ola to niewiem chyba o poloneza bo w polonezie sie cząsto załancza wiatrak elektryczny i wtedy to szymi. jeżeli wisko poleci to albo jest zasprzęglone non stop , abo niezasprzęgla sie całkiem albo może polecieć łożysko wtedy są wyczówalne luzy na wiatraku. jeżeli sie jedzie to wiska niesłychaś jek szumi słychać tylko pęd opływającego powietrza nasze BMW :hurra: .

_________________
magnat


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 16:15 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1926
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Jeśli wisko nawali - tzn. zblokuje się w środku to właśnie słychać taki szum, jak rano odpalasz autko to go najbardziej słychać. A czujnik ? Skąd Ty go tam wziąłeś ? :zdziwko:

_________________
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Niebieski junkers w mpaku !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 16:39 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 48
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: e36
Koledzy koledzy... spokojnie, tez mam czujnik ktory po odlaczeniu wylacza wiatraka :-) czy to cos dziwnego ?? :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 17:47 
Offline
Forumowicz

Posty: 101
Lokalizacja: NAREWKA!
ok. jest włącznik wentylatora( chyle czoła dla tych których obraziłem) mają je niektóre modele BMW COMPAKT ale wtedy nie ma mowy o wiskozie- zamiast wiskozy jest włączony w obwód czujnika cieczy silnik elektryczny wentylatora. załancza sie on tylko przy wysokiej temp. tak więc panowie jeżeli jest czujnik to niema wiskozy ,jeżeli niema czujnika jest wiskoza. :super: :super: :super: :super:

_________________
magnat


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 20:07 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 42
Posty: 3270
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E46 325Ci bez dach
Kod silnika: M54B25
To cykanie u mnie tez wystepuje, sa to zapewno wtryskiwacze lub elektrozawory...nie ma czym sie martwic... :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 20:32 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1069
Lokalizacja: Warsaw / LA
Moje BMW: 911
lol... no przeciez napisalem co sie stalo ;s rolka na alternatorze pasek i sprezarka od klimy :| bryka juz zrobiona :D

polecam warsztat Pana Tomasza Rawskiego w Markach k. Warszawy ;)

_________________
Mialem kiedys bmw... ;s


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 78 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL