BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 04:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] 318ti Problem ze wskaźnikiem paliwa
PostNapisane: 16 stycznia 2013, 13:26 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Moje BMW: E36 318 TI
Kod silnika: M44B19
Witam, od dłuższego czasu wskaźnik myli się co do ilości paliwa w baku (nie mam żadnych skoków wskaźnika ciągle jest w tym samym miejscu lub stopniowo się zużywa ale to normalne) . Teraz np mam paliwa na 103 km według komputera, a wskaźnik na zegarach nawet nie pokazuje rezerwy tylko jest na pierwsze kresce ponad rezerwa a auto nie odpala z powodu braku benzyny. Ostatnio po odłączeniu akumulatora i podłączeniu spowrotem wskaźniki pokazywały większą ilość niż jest ponieważ wlałem 5 L (bańke) a nie było nic a komp pokazał 130 km możliwych do przejechania. Można jakoś zresetować kompa aby te 50 km różnicy ktore jest znikneło. Posiadam BMW E36 318 TI + LPG BRC


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] 318ti Problem ze wskaźnikiem paliwa
PostNapisane: 16 stycznia 2013, 15:28 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytuj:
Regulamin działu

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] 318ti Problem ze wskaźnikiem paliwa
PostNapisane: 16 stycznia 2013, 16:36 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Moje BMW: E36 318 TI
Kod silnika: M44B19
Szukałem lecz nie znalazłem tematu który zgadzał by się się z moim objawami. Dolałem 14 litrów benzyny i z 103 km do przejechani komp pokazuje 180 km. Dziś przy braku paliwa pokazywał 103 km, paliwo schodzi regularnie lecz wskaźnik nie chce pokazać rezerwy a w innych podobnych tematach tego typu jest mowa o wariujacym wskaźniku, zbyt małej ilości pokazywanej lub wgl pokazuje minium albo max w baku u mniej sytuacja jest inna wiec zalozylem ten temat. I chce jeszcze dodać że ostatnio przez 2 miesiace jezdzilem na rezerwie dolewajacy tylko po około 10 L. Sprawdzałem też od spodu bak i wszystko jest wporzadku żadnych wgnieceń


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 125 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL