BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 01:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e90] trzeszczenie / skrzypienie wewnątrz
PostNapisane: 25 sierpnia 2019, 18:16 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E90 320d
Kod silnika: M47
Witam. Za niedługo będę musiał wziąć się porządnie za auto detalom samochodu, skupiając się na skrzypienie i trzeszczeniu deski rozdzielczej (skrzypi na dziurach, ruszając za wystający element deski nad zegarami trzeszczy masakrycznie), oparcia na drzwiach kierowcy pod naciskiem i srebrnego dekoru przedniego. Podejrzewam ze jest jeszcze kilka miejsc, ale uważam te za najbardziej słyszalne. Rozumiem ze auto nie jest pierwszej nowości (2006) i po jakimś czasie elementy się luzują i zluzywaja, ale odbiera mi to komfort jazdy. Dodam również, ze najbardziej to wszystko jest słyszalne w ciepłe dni, jak auto w środku się nagrzeje, jak jest chłodniej to jeździ się z ciszą w środku. Pomóżcie w uciszeniu tej deski i oparcia dzwi, miał ktoś już taki problem? Bardzo proszę o odpowiedz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e90] trzeszczenie / skrzypienie wewnątrz
PostNapisane: 25 sierpnia 2019, 22:24 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 174
Lokalizacja: SPS
Moje BMW: f36 435d
Kod silnika: n57z
Miałem dwie E90 ta ostatnia z 2007 r z przebiegiem prawie 300 zawieszenie twarde i jedynie miejsce gdzie trzeszczał plastik to daszek od navi.
Auto miało dzwona??czasami coś trzeszczy bo ktoś coś zle poskładał


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e90] trzeszczenie / skrzypienie wewnątrz
PostNapisane: 25 sierpnia 2019, 22:58 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E90 320d
Kod silnika: M47
Szperając po forach spotkałem się ze u kilku osób oparcia skrzypią, dzwona nie było, chyba ze ktoś bardzo sprytnie go ukrył, bo paru mechaników samochód sprawdzało. Deska skrzypi w okolicach przedniej szyby. Miedzy deska a szybka jest malutka szczelina, jak przytrzymuje deskę przy tym miejscu to jest cicho. Problemy mam od miesiąca, auto od roku


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 159 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL