BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 00:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [e60 545i] Ryzyko czy pewne auto
PostNapisane: 20 lutego 2019, 09:26 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Moje BMW: e36
Kod silnika: m50b25
Generalnie decyzja jaka na samym początku zapadła to e65 730i, ale z racji na ograniczone pole manewru bo takich samochodów praktycznie nie ma, to kombinował na początku e60 530i, później jak się okazało że co pojadę oglądać jakąś 5er to okazuje się szrot dlatego pytam o diesla (którego nigdy nie miałem, od zawsze same benzyniaki) czy to gra warta świeczki czy w ogóle warto rozszerzać aż tak zakres poszukiwań czy dalej szukać i szukać benzynę :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e60 545i] Ryzyko czy pewne auto
PostNapisane: 20 lutego 2019, 15:24 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
A jaki masz budżet na auto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e60 545i] Ryzyko czy pewne auto
PostNapisane: 20 lutego 2019, 16:20 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Moje BMW: e36
Kod silnika: m50b25
35-40 tys natomiast jeśli znajdzie się coś taniej to tez nie pogardzę. Ogólnie chciałbym nie przekraczać tej orientacyjnej kwoty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e60 545i] Ryzyko czy pewne auto
PostNapisane: 21 lutego 2019, 10:10 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
to cięzko o ładne e60 tak 40-50 prędzej choć tez szału nie ma jak rozważałem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e60 545i] Ryzyko czy pewne auto
PostNapisane: 21 lutego 2019, 13:13 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Moje BMW: e36
Kod silnika: m50b25
Pytam o diesla w kontekście tego egzemplarza :

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... BFoX0.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e60 545i] Ryzyko czy pewne auto
PostNapisane: 12 marca 2019, 12:32 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E61 545i
Kod silnika: N62B44
Garaż: E61 545i, E90 320i, Mazda MX-5 NC, Alfa Romeo GT
Panowie trochę żeście po tej biednej V8 pojechali.... Osobiście uważam, że nie taki "diabeł straszny". Posiadam wspomniane auto i nie narzekam. Chyba każdy wie, że auto się sprawdza przed kupnem hm?? Ja sprawdzałem u gościa, który robi tylko BMW i V-ek już serwisował sporo. Jeżeli w niedługim czasie po zakupie komuś silnik się rozkraczył to z reguły albo nie sprawdził go dobrze albo sam coś zaniedbał. Jeśli autko zostało sprawdzone dokładnie, i właściciel nowy nie katuje autka i serwisuje poprawnie to nie wierzę, że za chwilę będzie miał uszczelniacze do zrobienia czy blok bo się gładzie zacierają (gładzie wycierają się od katowania/przegrzewania)... Fakt, że rurka wody może zacząć lać ale i na to jest patent bez rozbierania przodu silnika. Ludzi odstraszają, wg mnie, przede wszystkim koszty bo V8 lubi wypić (głównie w mieście) jednak LPG do tego też są OK. Fakt, że drogie ale też prędko się zwrócą. Osobiście mam LPG, trasy robię regularnie i jedyne co mi przeszkadza to zasięg na butli w kole - bagażnik mi jest potrzebny. Przebolałem jednak tą wadę ze względu na oszczędności roczne rzędu 5-7 tys. Autko mi się udało, awarii jeszcze nie miałem. Dużo jednak sprawdziłem i zrobiłem zaraz po zakupie. Polecam tylko po gruntownym sprawdzeniu mechanika+program! Bez tego nie ma sensu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 95 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL