BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 13:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] czujnik, ale jaki??
PostNapisane: 22 września 2008, 19:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Lokalizacja: ÂŚwiebodzin
Witam, jestem od tygodnia posiadaczem e36 318ti. otoz wydawalo mi sie ze autko za duzo pali- olalem sprawe myslac ze za mocno je cisne jednak wczoraj wyskoczyl blad absu.. pojechalem na komputer do znajomego, ktory mi wykasowal blad ale powiedzial przy okazji, ze mam walniety termostat- ponoc otwiera juz przy 42 stopniach celsjusza i czujnik temperatury silnika. Nie wiem o co chodzi za bardzo ale termostat znalazlem na necie i moge zamowic. Problem z tym czujnikiem bo koles pokazal mi jak jechalismy autem, ze komputer pokazuje "temperatura silnika~ 50 stopni" a strzalka stala na bacznosc czyli w normalnej pozycji roboczej. W zwiazku z tym mam pytanie jaki to czujnik i jak go znalezc bo jak wpisuje na allegro czujnik temperatury e36 to mi wyskakuja 3 pozycje z czego dwie to termometry zewnetrzne a pozycja nr 3 to czujnik chlodnicy moze to i o to chodzi tyle ze model na allegro ma klime a moj nie:(

Prosze fachowcow o porade jaki to czujnik mam zakupic? Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Tak sobie mysle na chlopski rozum.. czy mozliwe ze komputer pokazywal mi temperature kolo 50 stopni bo termostat sie otworzyl i za mocno chlodzil??


Ostatnio edytowano 22 września 2008, 20:47 przez bigkaban, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2008, 20:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1868
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: Wierne
Kod silnika: M52B28
http://bmwfans.info/original/E36/com/31 ... l-11_1505/
czujnik numer 6 albo 8 nie pamietam. ten od wskazania ma czarną końcówke, a ten drugi niebieską.
wpisz w googlach i znajdziesz sobie zamiennik

_________________
[you] zobacz moje E36 coupe na syndykacie lub na 3er lub na sporcie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2008, 20:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Lokalizacja: ÂŚwiebodzin
Czesiio ale co mam wpisac w google part number czy co?? i czy mozliwe jest ze komputer pokazywal za niska temperature bo termostat byl otwarty i za mocno chlodzil??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 września 2008, 16:57 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Lokalizacja: ÂŚwiebodzin
wymienilem termostat i zeszla na 9.5 srednio zobacze jak po miescie ale glownie robie krotkie odcinki to pewnie szalu nie bedzie bo na ssaniu non stop.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 129 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL