BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E39] urwana klamka ZEWNĘTRZNA od strony kierowcy
PostNapisane: 8 lutego 2014, 23:36 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Moje BMW: E39 530d
Kod silnika: M57
Ja od strony kierowcy tez zdejmowalem tapicerke z drzwi.Od strony pasazera obeszlo sie bez zdejmowania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] urwana klamka ZEWNĘTRZNA od strony kierowcy
PostNapisane: 12 lutego 2016, 23:07 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: e39
jak wyjąć klamkę od kierowcy e39 sedan pomożę ktoś?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] urwana klamka ZEWNĘTRZNA od strony kierowcy
PostNapisane: 12 lutego 2016, 23:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3



_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] urwana klamka ZEWNĘTRZNA od strony kierowcy
PostNapisane: 1 lutego 2017, 13:47 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52TUB25
Szanowni Państwo jestem nowy, jeszcze nie wiem co i jak, ale chciałbym przybliżyć temat urwanej klamki w e39.

Jakiś czas temu też mnie to spotkało. Po wpisaniu w wyszukiwarke tematu jest filmik w internecie który jasno przedstawia iż niema możliwości wyjęcia klamki nie rozbierając boczku, co wiąże się też z odkręceniem 3 śrub trzymających poduszkę. Ta boczna dziurka przez która można włożyć wkrętak nie odblokuje zabezpieczenia nie ułamując bądź uszkadzając zapadki w której siedzi blaszka. Trzeba koniecznie ściągnąć boczek, odgjąć blaszkę z lewej strony i przesunąć w prawo całą blaszkę by klamka od zewnątrz swobodnie opuściła swoje miejsce bez uszkodzenia bolców.

Chciałbym od razu przekonać Was, że kupno klamki plastikowej zamiennika to nieporozumienie, ja tak zrobiłem z efektu nie jestem zadowolony. Oryginał jest metalowy. Klamka zamiennik jest niepomalowana po zakupie, więc trzeba oddać ją do lakiernika, mój znajomy chciał za pomalowanie 30zł. Czyli kupno klamki 70zł (w tym wysyłka) + pomalowanie wychodzi i tak taniej niż oryginał używany. Ale jakość pozostawia wiele do życzenia.

Zatem doradzam jednak dołożyć 50zł i kupić oryginał (metal).

Montaż zamiennika to katastrofa, uszczelki nie trzymają się kupy. Ale fakt po założeniu klamka działa i wszystko jest ok do pierwszego mrozu.

Tyle w temacie. Mam nadzieje że komuś to pomoże


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 141 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL