BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 15:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] problem z domykaniem i szybkim zamykaniem szyb
PostNapisane: 8 listopada 2008, 14:41 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1085
Lokalizacja: Wroclaw
Moje BMW: E46 330CiA Cabrio
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91115
mam problem z domykaniem i szybkim zamykaniem szyby w drzwiach kierowcy w moim coupe.

Kiedy naciskam podnoszenie szyby, przycisk nie dziala w trybie one-touch - musze trzymac przycisk przez caly czas az do calkowitego zamkniecia szyby...

wydaje mi sie ze problemem nie jest przycisk, poniewaz nie dziala mi rowniez domykanie automatyczne szyby przy zamykaniu w trybie 'komfort', wszystkie szyby sie zamykaja a szyba w drzwiach kierowcy pozostaje otwarta

i jeszcze jedna sprawa - gdy otworze szybe w drzwiach kierowcy, a pozniej ja zamkne (trzymajac przycisk przez caly czas az do zamkniecia szyby), gdy otworze drzwi, szyba opuszcza sie lekko (mam coupe, bez obramowan szyby), ale gdy zamkne drzwi nie podnosi sie sama - gdy nie otwieram okna w trakcie jazdy, bez problemu szyba domyka sie sama po zamknieciu drzwi... - w efekcie za kazdym razem gdy otwieram szybe w trakcie jazdy, musze pamietac przy zamykaniu samochodu zeby przy otwartych drzwiach otworzyc lekko szybe i ja zamknac, wtedy bez problemu sama sie domknie przy zamykaniu drzwi. w drzwiach pasazera nie ma takiego problemu

nie wiecie co moze byc problemem i jak to naprawic? z gory dzieki za pomoc ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, 16:53 
Offline
Forumowicz

Posty: 413
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: e46 320i
Kod silnika: M52
tak powinno byc, bmw ma tak ze przyscisk niestety albo i stety trzeba przytrzymac...

_________________
Pawel2065


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, 19:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1085
Lokalizacja: Wroclaw
Moje BMW: E46 330CiA Cabrio
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91115
a czy w trybie 'komfort' tez nie powinno domykac szyby kierowcy? (bo u mnie nie zamyka :( a w innych postach czytalem ze ludzie pisali ze wszystkie szyby zamyka - przynajmniej w E39...)

i czy to ze ta szyba czasami szyba sama sie nie domyka po zamknieciu drzwi do uszczelki w coupe (gdy okno bylo otwierane i zamkniete w trakcie jazdy) jest rowniez normalne?

wyczytalem w jakims poscie ze ponoc po odlaczeniu akumulatora moze dojsc do resetu i trzeba na nowo ustawic to szybkie otwieranie przez otwarcie okna, trzymac przycisk jeszcze 5-10 sekund po otwarciu wcisniety a pozniej tak samo zamknac i przytrzymac przycisk, ale to nie dziala...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 101 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL