BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 02:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] 1.8is, 2.0, anglik? niemiec? czy polak?
PostNapisane: 16 listopada 2008, 15:55 
Witam,
jestem nowy na forum przegladalem troche tematow ale nie znalazlem odpowiedzi na nurtujace mnie pytania :D jesli szukalem zbyt slabo to z gory przepraszam :P .
Planuje w przyszlym roku zakupic BMW E36 Coupe silniki jakie mnie interesuja to 1.8is lub 2.0. Czytalem troche na temat tych silnikow i nie wiem co mam myslec bo jedni twierdza ze brac 2.0 jedni ze 1.8is :rotfl:. Jednak bardziej zastanawiam sie nad tym gdzie kupic samochod gdyz fundusze mam takze ograniczone. Nie szukam jakiegos wytypowanego rocznika poniewaz o moi wyborze czy to bedzie np 93 czy 97 zadecyduje stan techniczny. Chcialbym zapytac co sadzicie o anglikach :wstyd: i przekladce kierownicy czy mial ktos doczynienia z tym w E36? Przekladka dla mnie by nie byla problemem bo juz robilem to lecz w innym samochodzie. Jestem prawie zdecydowany co do zakupu tam samochodu poniewaz ogladajac oferty sam zakup ze sprowadzeniem auta tutaj uczynil by mnie okolo 5 tys pln. W niemczech mozna upolowac rowniez samochody nie tluczone na naszych "polnych" drogach i nie ma problemu z kierownica po nieludzkiej stronie :P jednak zadbane auta czesto kosztuja tam drozej niz u nas.
Prosil bym abyscie mi cos doradzili bo w temacie bmw jetem zupelnie zielony a nie chcial bym trafic na mine albo z powodu braku perspektyw kupowac jakiegos japonczyka (bleeeh! :kwasny: ).


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 listopada 2008, 17:01 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1792
1- były takie tematy na forum
2 przekładka anglika w modelu e36 jest nieopłacalna chyba ze masz części potrzebne zadarmo ale to inna sprawa
3 jechac do niemiec w ciemno to tez kosztuje
4 w/g kupic autko swiezo sprowadzone niezajestrowane lub z małym przebiegiem w polsce

_________________
MAPKA Z INTERFEJSAMI BMW http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... 6f70991725


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 listopada 2008, 21:33 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 71
Posty: 4299
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E-36 320i Touring 95
Kod silnika: M52b20
Kolego
jezeli jesteś całkiem zielony jak piszesz to i tak łatwo trafisz na minę jeżeli sam bedziesz kupował auto
ja na twoim miejscu kupowałbym w niemczech ale nie od turka tylko od niemca
warto wiecej zapłacić bo z naprawą BMW u nas jest marnie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 listopada 2008, 19:16 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 765
Lokalizacja: O-ka, PL
Moje BMW: e91 touring ///M
Kod silnika: N47
a będę sprzedawał swoją Bunię na wiosnę. e36 318is (140 kucyków) 94 rok, kolor metalik. Wyposarzenie: skurzana kierownica, elektryczne lusterka, pełen komputer OBC, fotele podgrzewane, półskóra recaro (kubełkowe) nie zniszczone (prktycznie jak nowe),!! Podłokietnik, elementy drewnopodobne, 1 x airbag, drewniana gałka zmiany biegów, dzielona tylna kanapa, zagłówki tylnej kanapy, szyberdach elektryczny, progi oraz zderzaki lakierowane pod kolor, blenda tylnej szyby, brewki. Alufelgi BMW 15' 205/60 z oponami zimowymi. Obecnie stoi na alu felgach też 15' kupionych w kwietniu br. Praktycznie z wyposarzenia nie ma tylko klimy i elektrycznych foteli, a wszystko inne co BMW oferowało to ma :) Przejechane 196 tysia (przebieg oryginalny). Autko sprowadzone było 2 lata temu z Niemczech w stanie idealnym i kupione od Niemca nie od turków!! Autko ogólnie bardzo bardzo zadbane i urzytkowane przez osoby niepalące!! Nie bite!! Nie malowane!! Sprawdzane czujką elektroniczną!! Nie gazowane!! Spalanie po mieście ok. 8-9 litrów, trasa 6,4. jak by co moje gg : 7638307 Chętnie prześle fotki auta


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 listopada 2008, 19:24 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 18
Lokalizacja: PL
kazio1919 napisał(a):
1- były takie tematy na forum
2 przekładka anglika w modelu e36 jest nieopłacalna chyba ze masz części potrzebne zadarmo ale to inna sprawa
3 jechac do niemiec w ciemno to tez kosztuje
4 w/g kupic autko swiezo sprowadzone niezajestrowane lub z małym przebiegiem w polsce


Pasłuchaj kolegi dobrze prawi

Przy nowszych modelach to sięj eszcze opłaca,ale nie przy e36


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 75 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL