BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] problem z webastem w 530d e39 prosze o jakąś dobrą rad
PostNapisane: 22 maja 2009, 09:25 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Lokalizacja: ÂŁĂłdzkie
problem jest taki: zakażdym razem kiedy otwieram drzwi lub przekręcam kluczyk to włancza mi sie webasto pochodzi troche i sie wyłancza minie niecałe 5min. złapie z klamke i otwoże drzwi to znowu sie włancza i tak za każdym razem niewiem co jest grane prosze o jakąś rade. :zakrecony:


Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 09:51 przez Lukas3d, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2009, 09:30 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1927
Lokalizacja: a stund :)
popraw temat :P wpisz Webasto a pod tematem pomozcie itd :rotfl:

_________________
Obrazek
GeRmAn STyLe~~NiSko i SZeRoKo


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2009, 10:12 
Mi tymczasowo pomogło wyciągnięcie bezpiecznika z bagażnika 20A, nr 47, tzn. odłączyłem webasto. Już niedługo koniec lata więc będę musiał się zabrać do naprawy webasto. Z tego co się dowiedziałem to padło sterowanie webasto, od jakiegoś czasu szukam samego sterowania ale jak do tej pory jest nie uchwytne.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2009, 22:05 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 30
Lokalizacja: podlaskie
czesc.miałem to samo u mnie .co bys nie dotknal to wlacza sie webasto.po malej diagnozie okazalo sie ze jest padnieta taka plytka w webasto,ona tam steruje wszystkim,jest zamontowana u gory webasta.nie podlega naprawie.kupilem uzywane i wszystko gra.grzeje w zime jak tzreba i dogrzewanie tez działa sterowane czasowo.poprostu.lalka!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sierpnia 2009, 07:15 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 51
Lokalizacja: WLKP
Mam takie może nie typowe pytanie jak sprawdzić czy webasto pracuje ?. Bo zdarza się, że jak zostawie samochod na tydzien znika mi pewna ilość paliwa (nie ma wycieków) ( i możliwe, że winne jest webasto ). Tak samo jak rano po zimmne nocy wchodze do samochodu wskazania temperatury silnika są na polowie niebiskiej lini. PS. W mk3 mam wylaczona opcje ogrzewania postojowego. Samochód to e39 530d z 2001roku


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sierpnia 2009, 07:16 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 51
Lokalizacja: WLKP
Mam takie może nie typowe pytanie jak sprawdzić czy webasto pracuje ?. Bo zdarza się, że jak zostawie samochod na tydzien znika mi pewna ilość paliwa (nie ma wycieków) ( i możliwe, że winne jest webasto ). Tak samo jak rano po zimmne nocy wchodze do samochodu wskazania temperatury silnika są na polowie niebiskiej lini. PS. W mk3 mam wylaczona opcje ogrzewania postojowego. Samochód to e39 530d z 2001roku


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sierpnia 2009, 08:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
_RAZOR_ napisał(a):
Mam takie może nie typowe pytanie jak sprawdzić czy webasto pracuje ?


Odpalasz auto, gasisz po chwili (jeszcze na zimnym silniku), i jeśli chodzi to spod drzwi lecą spaliny. Z tym że niepowinno to się włączyć jeśli temp. przekracza 16'.

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 124 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL