BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 kwietnia 2024, 08:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Problem z ABSem
PostNapisane: 17 grudnia 2008, 23:11 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Nowa SĂłl
Witam . Pisze w sprawie ABSu .Posiadam BMW E36 318i .Zdarza mi sie ze zapali mi sie kontrolka ABS i oczywiście blokuje mi koła ale to jest nic . poniewaz gdy zapali sie KONTROLKA ABSu obroty silnika wsrastaja powyzej 1000 obr/min , podswietlenie zegarów gasnie i czasem Radio mi sie wyłańcza na ok 3 sekundy:/ ale to nie wszystko poniewaz gdy to sie dzieje odrazu przepalaja mi sie żarówki :/ Szczeze to wydaje wiecej na Zarówki niz na Paliwo :/ .Co może byc powodem tego co sie dzieje . Zaznacze że byłem pare dni temu na diagnostyce i elektryk wcale nie mógł sie połączyc z ABSem :( Niewiem oco chodzi . Jak ktoś maił podobny przypadek albo wie o co chodzi bede naprawde wdzieczny jak sie podzieli informacją . Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 18 grudnia 2008, 08:45 przez marcin86ns1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 grudnia 2008, 23:20 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 17
Lokalizacja: Internet
Czym sie podłączał ? Może to być kwestia kabli , bezpiecznik sprawdz i przekaźnik , obejrzyj wtyczke od modulatora ABS


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2008, 15:04 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Nowa SĂłl
Podłączył jakiś program diagnostyczny taki jak zazwyczaj podłańczają pod komputer auta . Kable mam całe nigdy nie było w nich przerabiane orginalne izolacje , Bezpieczniki posprawdzane i przekażniki tez działaja reagują na właczenie zapłonu . dziś podłączyłem nowy Abs (sterownik ) pojechałem do Elektryka podłaczył go ,narazie działa ale okaze sie po paru dniach czy znowu mi sie zaswieci .Mam nadzieje ze juz bedzie dobrze . Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Abs
PostNapisane: 18 grudnia 2008, 15:05 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Nowa SĂłl
Podłączył jakiś program diagnostyczny taki jak zazwyczaj podłańczają pod komputer auta . Kable mam całe nigdy nie było w nich przerabiane orginalne izolacje , Bezpieczniki posprawdzane i przekażniki tez działaja reagują na właczenie zapłonu . dziś podłączyłem nowy Abs (sterownik ) pojechałem do Elektryka podłaczył go ,narazie działa ale okaze sie po paru dniach czy znowu mi sie zaswieci .Mam nadzieje ze juz bedzie dobrze . Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2008, 16:30 
Offline
Forumowicz

Posty: 106
Lokalizacja: RzeszĂłw
jeżeli to jest 1991r. produkcji to te bmk-i z pierwszych serii nie miały jeszcze możliwości zdiagnozowania ABS-u przez komputer. Pozostaje tylko w takim przypadku dobry elektryk i szukanie na piechotę co jest nie chalo z układem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2008, 19:38 
Offline
Forumowicz

Wiek: 51
Posty: 383
Lokalizacja: Piaseczno/Bogatki
Moje BMW: E36
Kod silnika: M50B20
A nieprawda ja mam e 36 z 91r i łączy sie z abs

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL