BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 8 maja 2024, 12:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] POMOCY!!!!!!e36 Nie chce odwalic........
PostNapisane: 30 grudnia 2008, 09:44 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Witam wszystkich mam problem z swoją BMW E36 1.6 benzyna automat. Mam problem z uruchomieniem jest brak reakcji ciągle się świeci stacyjka nawet jak wyjmie kluczyki. Odłaczyłem przewody z akumulatora i podłączyłem i robi się to samo.
Pomocy!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2008, 10:44 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 788
Lokalizacja: Lublin
A stacyjka pracuje normalnie? Tzn nadal są wyczuwalne pozycje kluczyka? Jak ci się ciągle świecą kontrolki to masz gdzieś zwarcie w instalce. Swego czasu w Audi padła mi stacyjka i też nie mogłem zapłonu wyłączyć. Szczęście w nieszczęściu miałem "ukryte" odcięcie zapłonu i nim wszystko wyłączałem. Oczywiście o odpaleniu z rozrusznika mogłem tylko pomarzyć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2008, 19:28 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Stacyjka obraca się do okoła. Zauwarzyłem że nie działa mi Alarm na pilot nie chce zamykać ani otwierać samochodu :( I cały czas mi świecą kontrolki na panelu i dopiero wyłaczają gdy jest odłoczone od akumulator. Nie wiem co to może być....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2008, 19:59 
Offline
Forumowicz

Wiek: 52
Posty: 383
Lokalizacja: Piaseczno/Bogatki
Moje BMW: E36
Kod silnika: M50B20
Pewnie padła kostka przy stacyjce :dobani:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 grudnia 2008, 09:25 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 788
Lokalizacja: Lublin
Tak jak pisałem. Stacyjka do wymiany. Powinieneś sobie sam z tym poradzić. Gdy stacyjka jest na kierownicy to jest lepszy dostęp. W moim przypadku była niestety wbudowana w kokpit i musiałem całą deskę wymontowywać. Do tego jeszcze dochodzi ci fakt że będziesz miał inny kluczyk do drzwi a inny do stacyjki. Wiesz mi że to bardzo denerwuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 grudnia 2008, 13:17 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
El-Tomaso napisał(a):
Tak jak pisałem. Stacyjka do wymiany. Powinieneś sobie sam z tym poradzić. Gdy stacyjka jest na kierownicy to jest lepszy dostęp. W moim przypadku była niestety wbudowana w kokpit i musiałem całą deskę wymontowywać. Do tego jeszcze dochodzi ci fakt że będziesz miał inny kluczyk do drzwi a inny do stacyjki. Wiesz mi że to bardzo denerwuje.

No właśnie już się domyślam ze mnie też to bedzie denerwowało;/ Może wiecie gdzie można do robić ze nowy kluczyk wsadzić to tego pilota ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 grudnia 2008, 15:01 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 788
Lokalizacja: Lublin
Powinni ci to przerzucić w każdy większym zakładzie dorabiania kluczy za max 50 zł.
Jeżeli nie chcesz mieć oddzielnych kluczy możesz kupić z jakiegoś rozbitka stacyjkę wraz z wkładkami do wszystkich zamków. Koszt takiego zestawu to jakieś 300 zł, a jeżeli masz jeszcze immobiliser to wtedy najbidniej drugie tyle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 132 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL