BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 03:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] 330d Kłopoty z odpalaniem
PostNapisane: 16 marca 2009, 19:24 
[/b]Witam!!! Mam problem z moim bmw 330d (2002r) podczas zapalania samochodu udaje sie go zapalic za piaty razem, pozniej jedzi bezproblemowo, i nastepnie znowu sie to dzieje, zastanawiam sie czy nie jest to czasem akumulator, a druga sprawa jeden kluczyk mi nie dziala nie moge otworzyc samochodu ,drugi zas ok, czy moze to byc bateria w kluczyku, jakie koszta przewidujecie z wyzej opisanymi kłopotami, dziekuje za odpowiedz pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 marca 2009, 12:43 
Offline
Forumowicz

Posty: 123
Lokalizacja: Kwidzyn
odpalanie to zależy .. więcej szczegułów ...... na zimnym ? na ciepłym ? po długim postoju ? powodów może byc kilka podaj szczeguły ..... jeśli chodzi o kluczyk to raczej musisz go zakodowac jesli chodzi o baterie to ja np zamiast bateri mam włożony seryjnie akumulatorek i ładuje się jak jest w stacyjce ............... ja bym stawiał najpierw na zakodowanie , poszukaj na forum było już gdzieś jak to zrobic samemu ,
pamiętam że w oplach wystarczyło włożyc w stacyjkę przekręcic na pozycje 1 i kliknąc zamykanie i otwierania i po zabawie .....

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 marca 2009, 14:10 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2081
Lokalizacja: Sandomierz
Moje BMW: X6
pioneek napisał(a):
kluczyk mi nie dziala


A na drugie masz blondynka? Sprawdź baterie , i dlaczego piszesz tak chaotycznie? Nie opisujesz dokładnie problemu tylko tak piszesz ogulnikowo na ''odwal się''.
Dopisz czy auto nie chce odpalać na zimnym ciepłym itd, co do kluczka to mniej wtajemniczeni mogli by pomyśleć ze w drzwiach nie chce Ci się on przekręcić.... :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 marca 2009, 18:01 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 186
Lokalizacja: Śląsk
Moje BMW: e46 320D
a jakie masz ładowanie aku
sprawdz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 93 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL