BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 17:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e46] Problem z szyba.
PostNapisane: 4 marca 2007, 10:45 
Witam.

Mam problem z szyba.
Stalo sie to tak,zatrzymalem sie i nacisnalem przycisk od opuszczania szyby i ona automatycznie zjechala na dol z tym ze cos sie podrodze zmielilo,cos zgrzytnelo i sie szyba porysowala troche,jak wracala na miejsce to dojechala tylko do polowy i dalej sie przyciela nie chciala sie zamknac do konca,pomoglem jej troche reka i sie zamknela,teraz otwieram tylko 5 cm na papierosa i dalej sie boje bo cos sie caly czas mieli tam w srodku. Wczoraj zdjalem boczek i niestety nic tam nie widac,moze ktos z was spotkal sie z czyms takim?
Chyba do servisu bede musial skoczyc :kwasny: ,wiec moze ktos moze cos polecic w wawie lub okolicach? A moze jakis prywatny mechanik? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.


Ostatnio edytowano 4 marca 2007, 10:51 przez LeSiO, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 10:50 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
LeSiO, mi to wygląda że jakiś syf ( kamień ) Ci się trafił między szybę a uszczelkę i dlatego tak się zrobiło , ale powinieneś sam rozebrać boczek i to obejrzeć , a co do mechanika-elektryka to chyba macie dobrego jadąc z Piaseczna do Wawki na wysokości Starej Iwicznej po lewej stronie jest zakład Auto Elektryki.

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 10:56 
Dzieki wiem gdzie sprobuje tam podjechac,jescze tylko powiem ze szyba nie chodzi prosto,ma luzy w porownaniu do prawej strony to ma olbrzymi luz,dodam jeszcze ze po dzwieku mialem wrazenie ze cos sie polamalo :zalamany:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 10:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
właśnie mi sie wydaje że połamał się plastik który trzyma szybe od dołu są chyba dwa takie plastiki i przez to może nie równo chodzić, mieć luzy itd. miałem tak w A4 :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 12:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
zgadzam sie z Przemek, to raczej ten plastyk...ewentualnie prowadnica mogła sie zgiąc urwać ale to mało prawdopodobne.....

ps. to pewnie kara boska za palenie w aucie

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 12:47 
Dziekuje za pomoc przynajmniej bede wiedzial czy mnie w servisie nie chca oskubac za bardzo z gotowki :hyhy:

P.S. Wlasnie staram sie rzucic palenia a poza tym mam wersje dla niepalacych nawet zapalniczki nie mam i popielniczka jakas plastikowa ze znaczkiem zakazu palenia ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 14:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
LeSiO napisał(a):
ze znaczkiem zakazu palenia
dobre... sam żałuje że niemam wersji dla niepalących bo denerwują mnie te popielniczki....

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 marca 2007, 13:45 
Jestem wlasnie w servisie mam podnosnik do wymiany 350 zl plus robocizna to bezie okolo 500zl nie jest tak zle myslalem ze mnie skakuja na 2000zl :P


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 88 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL