BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 08:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] zamek drzwi
PostNapisane: 21 października 2009, 14:47 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 42
Lokalizacja: tk
witam wszystkich. chcialem otworzyc drzwi kluczykiem a on sie luzno obraca i nie otwiera z zamykaniem jest podobnie. centralny dziala prawidlowo. moze ktos go odlaczyl zeby sie nie dalo go zlamac? chcialbym jednak zeby dzialalo z kluczyka. jak sie dobrac do tego? ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2009, 15:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 47
Posty: 383
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: E46 TOURING 2.0D
Za pewne właśnie został w tym celu odłączony.Sam chciałem odłączyć,żeby nikt nie grzebał łamakami,ale nie chciało mi się ściągać tapicerki i odklejać wygłuszenia.Ty też inaczej tego nie naprawisz jak nie dostaniesz się do niego od środka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 października 2009, 16:18 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 42
Lokalizacja: tk
a dokladnie co moze byc odpiete, czy moze zdemontowane, prawdopodobnie z tego schematu http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=41&fg=40


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 października 2009, 19:56 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: e46
Kod silnika: M47
zamek wykłada się przy pomocy tej plastikowej nakładki po lewej stronie drzwi tam jest śruba imbus po jej odkręceniu mechanizm zamka wyjdzie z wkładką. ma ktoś moze komplet zamka na sprzedaż do drzwi? jakby ktoś miał jakieś pytania w związku z zamkiem od drzwi, i dorobieniem kluczyka to zapraszam bo niestety spotkały mnie spore wydatki :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 października 2009, 20:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2786
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Moje BMW: AR 159
zamek klamkę zdejmiecie odkręcając śruby znajdujące się od wewnętrznej strony drzwi, nie ściągając tapicerki.

a żeby zapiąć cięgno niestety trzeba zdemontować tapicerkę,ale to tez nie jest problem.
wygłuszenie podcinasz nożykiem aby go nie porwać i po całej operacji przykleja sie na ten sam klej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2009, 15:09 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 42
Lokalizacja: tk
wykrecilem srube imbusowa z pod plastikowej zaslepki z boku drzwi i wkladka nie chce wyjsc czy jest na to jakis trik? :niepewny: pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2009, 22:18 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: e46
Kod silnika: M47
spróboj nią poruszać po wykręceniu śruby powinna wyjść, zna się ktoś dobrze na ews?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2009, 13:57 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
Witam.
Podepnę się z takim dodatkowym pytankiem dotyczącym zamka. Czy jeśli akumulator jest kompletnie wyładowany to da się otworzyć kluczykiem? Pytam, bo powiedział mi o tym jeden człowiek, który podobno się zna ze nie jest to możliwe. Zamierzam sam to sprawdzić ( zamknąć kogoś w bagażniku i ten ktoś wypnie akumulator), ale może ktoś wie to na 100% i zaoszczędzi mi eksperymentu.
Dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2009, 15:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: e46
Kod silnika: M47
według mnie powinno dać się otworzyć kluczykiem przy rozładowanym aku, pod warunkeim ze zamek i mechanizm sprawny, ale ciekawy jestem wyniku eksperymentu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 67 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL