BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 15:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Przepalający się bezpiecznik nr 46 (zwarcie?)
PostNapisane: 20 kwietnia 2012, 17:31 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 40
Moje BMW: e36
Witam przeszukałem forum i znalazłem kilka informacji ale niestety mimo to muszę prosić o pomoc może ktoś ma jakieś nowe doświadczenia z bezpiecznikiem nr 46 w bmw e36
który przepala się... Podejrzewałem komputer ale niestety po wycięciu go było raptem 2 dni spokoju... i znów bezpiecznik poleciał dziś zakupiłem włącznik świateł stop spróbuje go wymienić i zobaczymy najgorsze jest to ze "zwarcie" pojawia się w różnych sytuacjach proszę o podpowiedzi gdzie szukać... z góry dzięki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Przepalający się bezpiecznik nr 46 (zwarcie?)
PostNapisane: 22 kwietnia 2012, 20:23 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 40
Posty: 1027
Moje BMW: X5
Kod silnika: Było m43m50m52n62
szukaj w lampach i czujniku przy pedale hamulca
wyjmuj zarowki po kolei i znajdziesz przyczyne.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Przepalający się bezpiecznik nr 46 (zwarcie?)
PostNapisane: 24 kwietnia 2012, 16:04 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 40
Moje BMW: e36
Wymieniłem czujnik spokój był o dziś... rano wywaliło bezpiecznik.... hmm wymieniłem i jak na razie jest zastanawiam się nad kablami od komputera pokładowego... tylko do kitu jest to że zwarcie jest tylko czasami a nie cały czas nie da się tego zlokalizować...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Przepalający się bezpiecznik nr 46 (zwarcie?)
PostNapisane: 25 kwietnia 2012, 13:40 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 40
Moje BMW: e36
:mur: Dziś wybebeszyłem wszystko w środku kable wyglądają na całe bez otarć przynajmniej na tym odcinku który widać... nie mam bladego pojęcia co wywala bezpiecznik... zaobserwowałem że podczas włączania świateł kontrolki przygasają to naturalne czy zwarcie ? Możliwe że te sprawy się łączą więc pytam :)

Ok mamy kolejny objaw początkowo myślałem że wtyczka se wypiela z licznika i dlatego nie wyświetla ilości paliwa wskazówka tylko delikatnie się rusza i świeci się rezerwa po przekręceniu kluczyka.... A ja mam ponad połowę baku... Jeśli ktoś wie co może być przyczyną gdzie szukać proszę o rade :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL