BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 15:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e46] jakie zawieszenie powinno być w opcji S338A ?
PostNapisane: 11 października 2010, 21:51 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 51
Posty: 19
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec
Moje BMW: 330Ci
Kod silnika: M54B30
Witam, mam do Was kolejne pytanie w związku z nowym nabytkiem, brzmi ono następująco: jakie powinno być zamontowane zawieszenie, w e46 330Ci z sierpnia 2001 roku, które w wyposażeniu ma m.in. opcje S338A czyli M pakiet 2, pytam ponieważ mam do wymiany przedni wahacz i nie wiem jakiego szukać, wg tego co znalazłem na forum od kwietnia 2001 w opcji S338A powinno zawierać się już zawieszenie Mpakietowe, ale czy może mi to ktos potwierdzić na 100% ? Dodam że obecnie mam zamontowane wahacze o nr 1253352 i 1253351 nie wiadomo jakiej firmy :/ obawiam się, że nie są to części z Mpakietu, a i jeszcze jedno, znalazłem tez nr amortyzatora tylnego 33526757045, tym razem jest to oryginał, ale w RealOEM nie ma nic na temat, czy jest to Mpakiet czy nie, więc już sam nie wiem jak to jest z tym zawieszeniem...? Może ktoś miał podobny problem i doszedł do tego, za wszelkie info z góry dziekuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] jakie zawieszenie powinno być w opcji S338A ?
PostNapisane: 11 października 2010, 23:40 
wg. tego http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/C ... shbone/#05 wahacz inny niż standardowy więc zostaje m-pakietowy. Z tych schematów wynika też, że amortyzator jest taki sam niezależnie od opcji.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 111 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL