BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 kwietnia 2024, 10:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: e46 kasowanie błędu oilservice
PostNapisane: 26 listopada 2010, 00:58 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: wrocÂław
witam wymieniłem ostatnio olej i nadal zapala sie oilservice jak to skasowac i ustawić zeby za 20 tys znow przypomniało o wymianie oleju. ? druga sprawa to świecąca sie kontrolka air bag . pali sie ona od momentu kiedy wyciagałem fotel przewody podłaczyłem jak było. jak skasować ten błąd? no i po trzecie nie mam swiayeł cofania i nie działająmi czujniki parkowania z tego co zauważyłem to przetarte sa przewody miedzy tylnia klapa a karoseria czy to ma wpływ na wyżej opisana usterke a jesli tak to jak wymienic te przewody ? czy można gdzies gotowa wiazke kupic? :mur: :mur: :mur: :mur:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: e46 kasowanie błędu oilservice
PostNapisane: 26 listopada 2010, 01:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 46
Posty: 1376
Lokalizacja: Police ZPL
Moje BMW: e46 323i
Kod silnika: M52tuB25
1. zależy czy masz model poliftowy (można, poprzez zwarcie pinów), czy przed (tylko urządzeniem), i czy nie będziesz się bał zwierać kabelkiem piny w kostce serwisowej.
2. podstawowy błąd podczas prac związanych z odłączaniem AIRbag-u. Teraz to bierz stówkę i na komputer do serwisu. :( (pod warunkiem że niczego nie uszkodziłeś jak grzebałeś).
3. odpowiedź nasuwa się sama... Kiedy światła cofania i PDC wiedzą, że mają się załączyć ...? -Jak wrzucisz wsteczny.Wtedy czujnik w skrzyni aktywuje te rzeczy.
Jeśli widziałeś przetarte kabelki, to zamiast pytać czy to jest powód, trzeba było zaizolować od razu !
Nawet jeśli to nie to, to zwarcie będzie na czymś innym za moment. A jeśli pomoże to zobaczysz, a jak nie to szukaj na czujniku przy skrzyni i kabelkach idących do niego.

_________________
Oceń moje e46 - Vogtland


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: e46 kasowanie błędu oilservice
PostNapisane: 26 listopada 2010, 12:08 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 37
Posty: 866
Lokalizacja: Okolice Wąbrzeźna
Moje BMW: [e46] 320d
Kod silnika: m47
Podłącze sie do tematu.Też mam problem z skasowaniem oilservice model przed liftem 99 rok gniazdo tylko okragłe w komorze silnika.Robilem tak jak na forum czyli przycisk A na desce 5 sekund właczam zapłon i pokazuje tylko opcje TEST zegarów a nie ma napisu reset. Czy tu tylko w grę wchodzi grzebanie przy złączu w z kabelkiem do PIN-u nr 7?

_________________
Ona nie jedzie ona w miejscu stoi ale już wiem co ją boli :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: e46 kasowanie błędu oilservice
PostNapisane: 26 listopada 2010, 17:35 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 42
Posty: 1433
Lokalizacja: Krakow, UK
Moje BMW: G30 520d M-pakiet
Kod silnika: B47
W modelach z początku produkcji czyli 98 - 99 skasowac inspekcje mozna tylko za pomocą gniazda diagnostycznego ( kabelkiem połączyć pin 7 z masą ) http://www.kofla.net/bmw_pl.htm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 71 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL