BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 03:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 11:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Mam nadzieję że Real i Borussia nie zejdą ze swojego poziomu z pierwszych meczy. Dziś jakby Ruch wygrał to Legia bez pomocy sędziego międzynarodowego byłaby na ostatnim miejscu bo pod wodzą Benka na pewno nie dali by rady Jagielloni, chyba był remis 1-1 i ewidentny karny dla Jagi. Mecz chyba w lipcu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 13:12 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Pudrowanie wrzodu trwa, kosztem wszystkich krajowych zespołów.


cinek_328 napisał(a):
Mam nadzieję że Real i Borussia nie zejdą ze swojego poziomu z pierwszych meczy. Dziś jakby Ruch wygrał to Legia bez pomocy sędziego międzynarodowego byłaby na ostatnim miejscu bo pod wodzą Benka na pewno nie dali by rady Jagielloni, chyba był remis 1-1 i ewidentny karny dla Jagi. Mecz chyba w lipcu.


Owszem lipiec, 1-1.
renoraines napisał(a):
Pierwsza kolejka i już drukowanie meczu dla legii przez Marciniaka. Marciniak nie dyktuje karnego dla Jagiellonii za faul legionisty Aleksandrowa na piłkarzu Jagiellonii Góralskim w 67 minucie. Marciniak myślał,że dając czerwoną kartkę legioniście w 86 minucie przykryje przewał? Patologia.
viewtopic.php?f=10&t=148791&start=1440

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 16:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
binta napisał(a):
Zgadza się, jest cienki, i nie "wkupił" się w Legię, ale prawda jest taka, że był podstawowych i bardzo ważnym zawodnikiem Lecha. Ba, jednym z najlepszych, który robił "robotę" i ciągnął grę. Bardzo was bolało jego odejście. Do tego jeszcze do Legii. No, ale teraz trzeba napisać, że "to nic" , bo jakby inaczej. Taka prawda, i co byś nie napisał, to doskonale o tym wiesz.

Z tego co widzę to tylko Tobie się wydaje że fanów Lecha nadal boli odejście Fina czy jego gol (którego nie było), a raczej podkupienie przez Legię, Hamalainen zrobił "kuku" fanom i właścicielom Lecha, kłamał o powrocie do ojczyzny, taki z niego Pan piłkarz.



Nie wydaje mi się, tylko taka jest prawda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 17:04 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Poszedł za kasą, dostał swoje i nie ma gościa, na dzień dzisiejszy jest mega słaby. Jakby tak miał grać w Lechu po przedłużeniu kontraktu to dobrze że jest gdzie jest. Wierz mi że w Poznaniu nikogo już nie ściska patrząc na jego grę. Frajerem pozostanie już do końca i za każdym razem będzie dostawał "podziękowania".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 17:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
cinek_328 napisał(a):
Poszedł za kasą, dostał swoje i nie ma gościa, na dzień dzisiejszy jest mega słaby. Jakby tak miał grać w Lechu po przedłużeniu kontraktu to dobrze że jest gdzie jest. Wierz mi że w Poznaniu nikogo już nie ściska patrząc na jego grę. Frajerem pozostanie już do końca i za każdym razem będzie dostawał "podziękowania".



Normalne, że jakby miał tak grać jak teraz, to nikt, by go nie chciał, ale kto wie co będzie kiedyś tam :)

Patrząc na jego grę, to oczywiście nie może nikogo nic ściskach. Chodziło mi raczej o to, że facet wchodzi w 90 minucie i po chwili strzela bramkę dającą 3 punkty.


Na zakończenie obecnej kolejki Ruch gra u siebie z Koroną. Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0, po bramce Niezgody.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 19:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 21:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Ruch wygrał. Bez pomocy sędziego międzynarodowego i jego kumpli wielce prawdopodobne że Legia miałby punktów 12, czyli miejsce 16 w tabeli. Miejsce 8 a ostatnie jest różnica :) co prawda jest ścisk w tabeli ale jednak ostatnie. Dopiero byłaby beka Legia na ostatnim miejscu no ale w niektórych meczach gra w 14, jedenastu kopie piłkę a jeszcze trzech im pomaga. Dla mnie żenada.
A jakie miejsce miałby Legia w LM gdyby wszystkie mecze sędziował mARCINIAK? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 21:43 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Nadal ostanie :D

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 października 2016, 06:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
_KL_ napisał(a):
Nadal ostanie :D

Pierwsze ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 października 2016, 06:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Dzisiejsze mecze PP:


14:00 | GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki
17:30 | Drutex-Bytovia - Arka Gdynia
20:45 | Lech Poznań - Wisła Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 października 2016, 10:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
cinek_328 napisał(a):
Ruch wygrał. Bez pomocy sędziego międzynarodowego i jego kumpli wielce prawdopodobne że Legia miałby punktów 12, czyli miejsce 16 w tabeli. Miejsce 8 a ostatnie jest różnica :) co prawda jest ścisk w tabeli ale jednak ostatnie. Dopiero byłaby beka Legia na ostatnim miejscu no ale w niektórych meczach gra w 14, jedenastu kopie piłkę a jeszcze trzech im pomaga. Dla mnie żenada.
A jakie miejsce miałby Legia w LM gdyby wszystkie mecze sędziował mARCINIAK? :)


Nadal aktualne ...

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 października 2016, 00:31 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Popatrz reno jakie to przewrotne...
Widziałeś dzisiaj mecz Lecha z Wisłą?
Widziałeś bramkę na 1:1?
No szok normalnie...
Niemożliwe. Lech zdobył bramkę ze spalonego!!!!
Wszyscy sędziowie pomagają LECHOWI!!!!!!
Cała Polska pomaga Lechowi!!!

Jak czytałem dzisiaj kilka artykułów to szkoda Burica. Malarz powinien mieć czerwień i dyskwalifikacje na 5 meczów co najmniej.

Nie jestem ani za Legią, ani za Lechem, zawsze byłem za Wisłą.
Lubie ten klub, ich grę.
Czasem niestety teoria spiskowa mało realna jest :(
Chyba, że zaraz wymyślisz, że w lidze odebrali to teraz w pucharze Lecha wyciągną... :zabawa:

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 października 2016, 06:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Loona Thic napisał(a):
Popatrz reno jakie to przewrotne...
Widziałeś dzisiaj mecz Lecha z Wisłą?
Widziałeś bramkę na 1:1?
No szok normalnie...
Niemożliwe. Lech zdobył bramkę ze spalonego!!!!
Wszyscy sędziowie pomagają LECHOWI!!!!!!
Cała Polska pomaga Lechowi!!!


Czasem niestety teoria spiskowa mało realna jest :(
Chyba, że zaraz wymyślisz, że w lidze odebrali to teraz w pucharze Lecha wyciągną... :zabawa:



A co Ty. Napisze, że... spalonego nie było :)

Lech przy pustych trybunach (kara za zachowanie kibiców we wcześniejszym spotkaniu PP. CO ZA ZBIEG OKOLICZNOŚCI. ZNOWU CI ŚWIETNI KIBICE LECHA. remisuje 1:1 z Wisłą po bramce Kownackiego ZE SPALONEGO. O ZGROZO, SĘDZIOWIE CIĄGLE SZKODZĄ LECHOWI. Jacy to oni biedni. W drugim meczu Bytovia wygrywa u siebie 2:1 z Arką.


Dzisiejszy mecz:


13:30 | Puszcza - Pogoń Szczecin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 października 2016, 06:32 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Oj oj czy to ten sam ślepy liniowy znowu sędziował. Bał się pokazać spalonego. Sadlok dał ciała że w biegał, mógł stać w miejscu i bylby metrowy spalony. Mecz żenada w 4 lidze grają, ostatnio byłem :). Lech jest mega słaby i w tym sezonie to on będzie się bił o pozostanie w pierwszej ósemce. Bez pomysłu na grę, nikt nie umie wprowadzić piłki do ataku. Kopanie tylko do obrońców a oni między sobą. To że Legia jest wyciągnięta za uszy przez sędziów, to nie żadne teorie spiskowe tylko tak jest. 2 sezony temu Legia Jaga 0-0 90 któraś min karny z kapelusza żeby czasem czołówka nie uciekła. Z zeszłego sezonu też się pewnie trochę akcji znajdzie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 października 2016, 11:21 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Ko(L)ejna odsłona bó(L)u i zak(L)amania rzeczywistości :rotfl: nie przykryje faktu, że legia ślizga się na układach od dziesięcioleci i faworyzowana jest przez sędziów.

Analogicznie odwoływanie się do legionistów Piłsudskiego 1916 nie przykryje faktu, że legia to klub czerwonych generałów powstały w 1945 r.

Kibice legii nie grzeszą inteligencją czego obrazem jest nie tylko ... sonda uliczna na temat Powstania Warszawskiego, ale także ich zachowanie, rozróby i kradzieże sklepów, kafejek, poza granicami Polski. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Ktoś to dobrze określił
Cytuj:
Legia w przeszłości kradła zawodników stąd do dziś taka niechęć do niej polskich kibiców, co przenosi się na obecne zakupy, niby uczciwe...ale panuje takie przekonanie, że jak ktoś jest złodziejem, to pozostaje nim do końca życia i resocjalizację traktuje się z przymrużeniem oka.


To tak a propos walorów edukacyjnych forum.


Wczorajsza gra Lecha chaotyczna. Jak większość meczów pucharowych ( poza tym z Ruchem) odbębniona. Kto oglądał ten widział wspomniany zryw Sadloka, nawet wiślacy z poziomu murawy nie sygnalizowali spalonego na milimetry, czy też ręką czy krzykiem, co byłoby słychać.


(L)aborty nie ukryją metrowego spalonego hamy i wielokrotnego z sezonu na sezon drukowania meczów dla legii kosztem wszystkich polskich drużyn, zgodnie z aktualnym od wielu lat powiedzeniem-gdzie legia nie może tam sedzia pomoze..

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 października 2016, 17:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
W ostatnim meczu PP, Puszcza przegrywa u siebie z Pogonią 1:2, co przybliża drużynę ze Szczecina do awansu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 października 2016, 17:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
W ostatnim meczu PP, Puszcza przegrywa u siebie z Pogonią 1:2, co przybliża drużynę ze Szczecina do awansu.


Tymczasem, padam na plecy i ze śmiechu się podnieść nie mogę :faint: :viva:

Jak mawiają, karma wraca, a teraz wróciła natychmiastowo, i to w bardzo zbliżonych okolicznościach. Z dnia na dzień, duszony stał się spalonym :D


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 października 2016, 18:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
To masz jedną akcję przeciwko kilka na korzyść Legii. Pewnie jeszcze nie jedna akcja będzie w tym sezonie na korzyść Legii. Zeszły sezon, Piast dochodzi Legie. Druzyna z Gliwic gra w Poznaniu. Lech wygrywa już 2-0. Piast goni wynik i jest 2-2 mają inicjatywę i nagle czerwona karta z d. dla zawidnika Piasta żeby czasem nie wygrali. Bo przeskoczyliby Legie. Pewnie są jeszcze jakieś akcje ze zeszłego sezonu. Takie to mistrzostwo na 100 lecie klubu. Normalnie leżę i kwicze :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 października 2016, 19:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
legia to stan umysłu :rotfl: czego przykładem jest m.in. ocenianie akcji meczowej w ruchu ze zdjęcia :rotfl: .



renoraines napisał(a):
Marciniak ś(L)epy, czerwona dla Malarza, nie, bo po co...

Obrazek


Następnym dowodem na to, że legia ślizga się na układach, faworyzowana jest przez sędziów i działaczy jest dzisiejsza decyzja pzpn - za duszenie piłkarza przeciwnej drużyny, statycznie w parterze, bramkarz legii nie jest zawieszony, tylko 5 tys zł grzywny. Dla porównania bramkarz Lecha, który nie dusił piłkarza przeciwnej drużyny, zawieszony jest na 3 mecze.

Podwójne standardy komisji ligi, pardąsik komisji legii :wstyd:.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 06:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Nie piszę, że Malarz jest bez winy, ale te kilka zdań przekazuje wiele. Bo prawda jest taka, że niektórzy nie pamiętają za wiele, albo za wiele pamiętać nie chcą. Najnormalniej w świecie, ucina im lekko pamięć, jeśli chodzi o wydarzenia z "własnego podwórka".


Oświadczenie Arka Malarza:


Oświadczenie Arkadiusza Malarza:

1. Przepraszałem na antenie Canal+, ale jeszcze raz przepraszam D.Kownackiego.
2. Dawid mógłby mieć jednak trochę więcej cojones i nie konfabulować, że go dusiłem, bo na filmie widać, jak celowo wiotczeje w rękach. Mógłby też przestać opowiadać, że o mało co nie stracił przytomności. To trochę niemęskie…
3. Gdybym ja zachował się w maju w podobnie teatralny sposób jak D.Kownacki w sobotę, to mielibyśmy gigantyczny skandal w finale PP, mecz zostałby przerwany a Lech wykluczony z tych rozgrywek na kilka lat. Proszę pana prezesa Klimczaka by o tym pamiętał.
4. Nad całą sytuacją ubolewam i za nią przepraszam.


Szczególnie uważnie należy przeczytać punkty 3 i 4. Podpunkty 1 i 2 są również ważne, bo jak widać ktoś po męsku do błędu umiał się przyznać, a ktoś inny już nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL