BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 12:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 12:13 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1561
A napisał(a):
Jeszcze raz powtarzam. Nie róbcie z ich nadludzi. Nie żyją dłużej od reszty. Zdarza się wielu zwyczajnych ludzi którzy bez problemu dobijają do 90tki i wcale nie mieli przetaczanej krwi od nastolatka czy wymieniane cztery serca.

Dla mnie to są wszystko debilizmy. Zabawy w składanie ofiary w lesie w Kalifornii, która pokazał Alex Jones. Czczą Saturna w 6 dzień tygodnia, 6 planetę od słońca i która ma nieustanną 6-kątną burze która jest na biegunie. W starożytności Saturn był przedstawiany jako oko boga, z uwagi na swoje pierścienie. U kozojebców czczą w Mekkce czarny sześciokąt. Krzyz czy gwiazda dawida to wszystko odwolania do 6 i saturna.
Co do wąskiej "elity" to ja widzę zabawy przyglupów. Zakładają sobie rogi. Zakładają fartuszki. Kładą się w trumnie. Zabawy dziecinne dla dorosłych. Nawet w Polsce jest pełno takich przygłupów w polityce, którzy należeli to tak zwanych tajnych stowarzyszeń.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Nie robię z nich nadludzi, ale maja większe szanse pomagając sobie w ten nie ludzki sposób. A odnośnie rytuałów i innych bzdetów, ich sprawa. Najważniejsze żeby nie krzywdzili innych, a robią to z całym światem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 18:06 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Alik87 napisał(a):
A napisał(a):
Jeszcze raz powtarzam. Nie róbcie z ich nadludzi. Nie żyją dłużej od reszty. Zdarza się wielu zwyczajnych ludzi którzy bez problemu dobijają do 90tki i wcale nie mieli przetaczanej krwi od nastolatka czy wymieniane cztery serca.

Dla mnie to są wszystko debilizmy. Zabawy w składanie ofiary w lesie w Kalifornii, która pokazał Alex Jones. Czczą Saturna w 6 dzień tygodnia, 6 planetę od słońca i która ma nieustanną 6-kątną burze która jest na biegunie. W starożytności Saturn był przedstawiany jako oko boga, z uwagi na swoje pierścienie. U kozojebców czczą w Mekkce czarny sześciokąt. Krzyz czy gwiazda dawida to wszystko odwolania do 6 i saturna.
Co do wąskiej "elity" to ja widzę zabawy przyglupów. Zakładają sobie rogi. Zakładają fartuszki. Kładą się w trumnie. Zabawy dziecinne dla dorosłych. Nawet w Polsce jest pełno takich przygłupów w polityce, którzy należeli to tak zwanych tajnych stowarzyszeń.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Nie robię z nich nadludzi, ale maja większe szanse pomagając sobie w ten nie ludzki sposób. A odnośnie rytuałów i innych bzdetów, ich sprawa. Najważniejsze żeby nie krzywdzili innych, a robią to z całym światem.


Od początku istnienia naszego świata ludzie są krzywdzeni. Poczynajac od podatków pobieranych przez królów polskich, a kończąc na handlu i "wierze" ze cos musi dużo kosztować bo jest warte tego


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 18:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Kyokushin, Biedniejemy? W 2014r byliśmy 8 gospodarką w Europie,obecnie jesteśmy piątą, G20 tuż za rogiem (21 lokata, za poprzedników 28), a dostaję jako kontrargument wykres z Eurostatu (którego stronę wcześniej praktycznie podważyłeś) o oszczędnościach bez porównania do lat poprzednich :zdziwko: :zdziwko: Zresztą artykuł poniżej na tym samym portalu "mówi" że 55% rodaków trzyma oszczędności w gotówce (zapewne w sporej części z szarej strefy nie objętej w analizie) https://300gospodarka.pl/news/polacy-lu ... zczednosci. Konkretnie pytałem o wskaźniki, jak nam się pogorszyło żeby porównać do tego co było dekadę wcześniej...
Pamiętam "tamte" lata socjalizmu, powiedz starszej osobie że dziś, też mamy socjalizm... to padnie ze śmiechu :rotfl:
Pytam konkretnie, nie z definicji: które działania rządu są "nazistowskie"?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 22:41 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Tak, biedniejemy, nadal nie rozumiesz relacji PKB, inflacji, siły nabywczej :D Nawet dostałeś line odnośnie oszczędności :rotfl:

Nie czytałeś ze zrozumieniem, przeczytaj jeszcze raz co ja pisałem. Zatrzymałeś się z wiadomościami trochę z tyłu.
Powtarzasz w kółko jak matre to samo, a nie rozumiesz liter :super:

Konkretnie co było nazistowskie? Chłopie - definicji nie rozumiesz ? Połączenie 'bycia narodowym' z 'byciem socjalistą', oznacza bycie nazistą, ja ci na to nic nie poradze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 30 listopada 2023, 07:15 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
alduwiel napisał(a):
A napisał(a):
Do 2030 roku to Klaus zdechnie


Wątpię. Oni żyją zwykle baaaardzo długo i juz dziś mogę postawić dolary przeciw orzechom, że taki Jacob Rothschild, Bill Gates, George Soros czy Klaus Schwab pożyją co najmniej jak Henry Kissinger (jeszcze żyje, ma 100 lat) czy David Rockefeller


Henry właśnie został wyłączony
https://www.ctvnews.ca/world/henry-kiss ... -1.6666760


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 30 listopada 2023, 09:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
:23: ciekawe. Wychodzi na to ,że wykrakałem. W każdym razie teza pozostaje niezmienna: Klaus i kumple 97-100 mają jak w banku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 1 grudnia 2023, 18:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Kyokushin, przecież nie ma socjalizmu od dawna, więc nie "płyń" z tym nazizmem :rotfl: Podaj w końcu konkretny, dane i wskaźniki 10lat temu i dziś żeby potwierdzić swoje twierdzenia. Zamiast konkretów starasz się mnie nieudolnie zdyskredytować :kwasny:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 1 grudnia 2023, 18:23 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1561
Przy obecnej zaawansowanej chemii, czy to w napojach czy posiłkach, dojście do ,,setki” bywa już nie małym sukcesem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 1 grudnia 2023, 19:33 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2086
Za niedługo rak, to będzie normalna choroba, jak zapalenie płuc, oskrzeli, ale leczenie też powinno być bardziej skuteczne, zaznaczam powinno.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 2 grudnia 2023, 07:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, przecież nie ma socjalizmu od dawna, więc nie "płyń" z tym nazizmem :rotfl: Podaj w końcu konkretny, dane i wskaźniki 10lat temu i dziś żeby potwierdzić swoje twierdzenia. Zamiast konkretów starasz się mnie nieudolnie zdyskredytować :kwasny:


Pisowcowi wystarczy pozwolić się wypowiedzieć aby się zdyskredytował.

Jeżeli się nie rozumie prostych definicji i wskaźników to się ma problem…

Tylko w socjalistycznym ustroju państwu się wydaje, że powinno ludziom rowery zapewniać i dokonuje się takiego marnotrawstwa na koszt podatnika i żaden aparatczyk nie poszedł siedzieć…

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/g ... ch-srodkow

Jakby 40 czy 60 baniek to było mało - teraz odpalili kolejny program rowerów za 120 czy 200 baniek i… rowery leżą zasypane śniegiem itp itd

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 2 grudnia 2023, 09:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Dobrze ze Jarek nie dobije do 100ki. Nikt nie powinienem z nimi rozmawiać. Z przestępcami się nie rozmawia. Partie trzeba zdelegalizować. Gore wtrącić do aresztu wydobywczego. Usłużnych im urzędników ( i policjantów i innych szumowin z cba,tvp itd) pozbawić emerytur jak przysłowiowych ubekow.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 2 grudnia 2023, 10:00 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Parafrazujac wypowiedz klasyka o Halickim,
A tubylec to jest ku ... debil. :rotfl:


Elita konfedeszurii zyjąca z zasilków :rotfl: https://wiadomosci.wp.pl/karina-bosak-p ... e=combreak
"Karina Bosak 2022 roku z tytułu umowy o pracę uzyskała dochody w wysokości ponad 6 tys. 361 zł, 34 tys. 307 zł z zasiłku macierzyńskiego i 23 tys. 959 zł z zasiłku chorobowego. Z kolei z umowy zlecenie 16 tys. 014 zł, a z najmu 3 tys. 660 zł (po odjęciu podatku)"


Załączniki:
beka.jpg
beka.jpg [ 26.64 KiB | Przeglądane 1014 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 grudnia 2023, 01:09 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, przecież nie ma socjalizmu od dawna, więc nie "płyń" z tym nazizmem :rotfl: Podaj w końcu konkretny, dane i wskaźniki 10lat temu i dziś żeby potwierdzić swoje twierdzenia. Zamiast konkretów starasz się mnie nieudolnie zdyskredytować :kwasny:


Konkrety ci podałem, nie moja wina że nie czytasz ze zrozumieniem. :rotfl: Ja Ci nie umiem pomóc, moim zdaniem to wymaga specjalisty. Albo, chociaż szkoły - nie wiem.

Nazizm = narodowy socjalizm.

Czy PIS jest narodowy? Tak
Co robi rząd socjalistyczny? Prowadzi rozbudowaną politykę socjalną.
Czy PIS wprowadzał duże programy socjalne? TAK

Dodaj sobie dwa do dwóch. Może świadomość że się wybrało nazistów nie jest miła, ale taka jest.
Należy zadać pytanie, co jest złego w nazizmie? To samo co komunizmie - socjalizm.

Pis udawał że jest centroprawicowy, przez pierwszą kadencję - w gruncie rzeczy niezłą, ale powoli skręcał w lewo, a w drugiej kadencji, już się na lewo stoczył, i stał się centrolewicowy. Co prawda platforma to jest zwykła lewica, zaś lewica to są już skrajni lewicowcy, natomiast pis mimo że nie jest tak zły jak oni, to nadal jest po prostu zły, a socjalistyczne rządy, czy to komunistyczne, czy nazistowskie, zawsze prędzej czy później prowadzą do jakiejś tragedii i ludobójstwa.
Teraz naziści nie wygrali, to dobrze, ale wygrali z kolei komuniści. Jednych i drugich łączy socjalizm, a głosowania z poprzednich lat, gdzie PO-PIS głosował niemal identycznie, pokazują że ten cały medialny spór jest dla plebsu, a w gruncie rzeczy doskonale się dogadują ideowo - robią to samo.

Mógł nie skręcać w lewo, nie byłby teraz nazistowski.
Z narodową flagą to trzeba uważać, jak się nią zbyt macha, a jest się socjaluchem, to zamiast być komunistą, bardzo łatwo stać się nazistą.
A wystarczyłoby nie być socjalistą, wtedy można machać dowolną flagą, i się nie będzie ani nazistą, ani komunistą :)

Cytuj:
Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm. ~Czesław Miłosz

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 grudnia 2023, 09:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Kyokushin, To przeczytaj definicję socjalizmu w jakiejś porządnej encyklopedii i wróć to porozmawiamy, bo na razie powielasz bajeczki typowe dla wyznawców konfederacji bez "pomyślunku", dlatego dalej sam nie podajesz wskaźników co się zmieniło przez dekadę. To ja będę kontynuował i pośrednio wytłumaczę dlaczego Polacy nie oszczędzają: Średnia wartość majątku w 2013r - niecałe 19k $, 2022- niecałe 53k $, przecież biedniejemy :rotfl:

jiGsaw, pomóż może koledze i podaj te wskaźniki, a nie wrzucasz artykuły świadczące o lobbingu w 3city (podobnie jak elektryczne autobusy MAN :rotfl:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 grudnia 2023, 09:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln - może łaskawie porównaj okres jakiś bardziej obiektywny kiedy rządy pisu miały już wpływ na gospodarkę? Np 2018 z 2023


A skąd się lobbing bierze? - z rozdmuchanego i rozbujałego aparatu państwowego co jest typowym elementem składowym rządów socjalistycznych.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 grudnia 2023, 12:52 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, To przeczytaj definicję socjalizmu w jakiejś porządnej encyklopedii i wróć to porozmawiamy, bo na razie powielasz bajeczki typowe dla wyznawców konfederacji bez "pomyślunku", dlatego dalej sam nie podajesz wskaźników co się zmieniło przez dekadę. To ja będę kontynuował i pośrednio wytłumaczę dlaczego Polacy nie oszczędzają: Średnia wartość majątku w 2013r - niecałe 19k $, 2022- niecałe 53k $, przecież biedniejemy :rotfl:

jiGsaw, pomóż może koledze i podaj te wskaźniki, a nie wrzucasz artykuły świadczące o lobbingu w 3city (podobnie jak elektryczne autobusy MAN :rotfl:


Lincoln, napisałem Ci w dwóch słowach, bo więcej nie rozumiesz, jeżeli się mylę co do Twoich możliwości percepcyjnych, to sam skorzystaj z lepszej encyklopedii.
Typ nadal operuje bezwględnymi wartościami, nie rozumiejąc co to inflacja i siła nabywcza :rotfl:

Lincoln, kto ma więcej pieniędzy, ten kto ma 1000 USD w 2020 czy ten kto ma w roku 2000? :rotfl: 1000 to 1000 nie? :rotfl:

Najlepsze jest to, że typ sam sobie ustalił głupie kryteria, które mu się tłumaczyło że są głupie, następnie sam chce do nich liczby, których nie zrozumie :rotfl:

2018 to chyba był najlepszy ekonomicznie czas, oczywiście że było w 2018 lepiej niż w 2013, natomiast pisałem - druga kadencja PISu to ekonomiczny zjazd do bazy, nie na dno, a pod muł. Chyba już czwarty raz to napisałem...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 grudnia 2023, 13:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Napisałeś dwa słowa, z których jedno nie pasuje do rzeczywistości Polski od 30lat :P Może jakiś uznany publicysta, polityk też uważa że mamy nazizm w Polsce? Chętnie się zapoznam.

Kyokushin napisał(a):
Typ nadal operuje bezwględnymi wartościami, nie rozumiejąc co to inflacja i siła nabywcza :rotfl:


Widzisz i już po krótkiej dyskusji ze mną nauczyłeś się, że nie ma pojęcia "liczby bezwzględnej" i używasz poprawnej formy, a jeszcze wiele przed Tobą jak wylądujesz swoją "rakietą" na ziemi ;)

Kyokushin napisał(a):
Lincoln, kto ma więcej pieniędzy, ten kto ma 1000 USD w 2020 czy ten kto ma w roku 2000? :rotfl: 1000 to 1000 nie? :rotfl:


Przedstaw to na liczbach które przytoczyłem, skoro uważasz, że w 2013r 19k $ to było więcej niż obecnie 53k $ - chętnie się odniosę.

Kyokushin napisał(a):
Najlepsze jest to, że typ sam sobie ustalił głupie kryteria, które mu się tłumaczyło że są głupie, następnie sam chce do nich liczby, których nie zrozumie :rotfl:


Pytałem tylko o wskaźniki które wskazują, że przez dekadę "zbiednieliśmy" jak sam twierdzisz, wynik nadal zero.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 grudnia 2023, 20:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
renoraines napisał(a):
Parafrazujac wypowiedz klasyka o Halickim,
A tubylec to jest ku ... debil. :rotfl:


Elita konfedeszurii zyjąca z zasilków :rotfl: https://wiadomosci.wp.pl/karina-bosak-p ... e=combreak
"Karina Bosak 2022 roku z tytułu umowy o pracę uzyskała dochody w wysokości ponad 6 tys. 361 zł, 34 tys. 307 zł z zasiłku macierzyńskiego i 23 tys. 959 zł z zasiłku chorobowego. Z kolei z umowy zlecenie 16 tys. 014 zł, a z najmu 3 tys. 660 zł (po odjęciu podatku)"


Ciekawe ze na zrzucie ekranu wklejasz profile, czyli ty zbierasz takie rzeczy i dokumentujesz. Dziwne zboczenie. To ze użyłem takiego samego awatara to właśnie dla takich debili jak ty, żebyś zrozumiał ze to jedna i ta sama osoba :zabawa:

Napisałem o pisie to zaraz się odezwał i pisze o Żydówce Karinie. A chooj mnie obchodzą idioci z konfederacji. Mam na to [cenzura]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 grudnia 2023, 21:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
A jak abderyta :rotfl: nie ogarniasz, ze pierwsza cześć dotyczyla ciebie, a druga (zrobilem nawet wiekszy odstep) jak nazwa wskazuje drugi wątek.

Cenie ludzi inteligentnych, a z idiotów postrzegających swiat 0-1 kręcę bekę. :rotfl:
W skrócie, bo mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi o tym wiedzą.
Słowo klucz to pieniądze, dotyczy to każdej opcji politycznej. Kto ma władze ten obsadza stanowiska. Centralnie : rzadowe, spólki skarbu panstwa itd. Lokalnie: samorządowe , społki miejskie itd ( m. in. samorządy z platformy Warszawa, Gdańsk, Poznan )

Władza obsadza również media publiczne w tym TVP. Za czasow PO w latach 2007-2015 TVP miała ten sam przekaz co TVN czyli pochwały PO i Tuska. Ówcześni dziennikarze TVP byli odpowiednie wynagradzani.Krasko szef Wiadomosci 66 tys /mc, Tadla 45 tys/ mc, Hanna Lis 35 tys/mc , Orlos 40 tys /mc . Tomasz Lis 90 tys za jeden odcinek programu ‘’Tomasz Lis na zywo, 4 odcinki w miesiacu.Gdzie byly lemingi? Do tego ogłoszenia ministerstw, spolek skarbu panstwa w wyborczej , prenumerata wyborczej w urzedach itd.. Michnik otwarcie mowil, ze zmiana władzy ( gdy PIS obsadził swoimi) walnęła gazete wyborcza po kieszeni.

8 tys stolkow dla ludzi PO i PSL w spolkach skarbu panstwa https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ ... i-psl.html

Zarobki poznanskich prezesow spolek miejskich z nadania PO https://gloswielkopolski.pl/tyle-zarabi ... 1-16419361

Najświeższym przykładem, na to, ze chodzi o kase jest Gasiuk-Pihowicz wycierajaca sobie gębę konstytucją. Twierdziła ona, że Krajowa Rada Sadownictwa jest niekonstytucyjna i nazywała neoKRS. Nie przeszkadzało Gasiukowej kandydować do Krajowej Rady Sadownictwa. Jak to kandyduje do rzekomo niekonstytucyjnego organu hahah :rotfl: ? Gasiuk-Pihowicz została wybrana do Krajowej Rady Sądownictwa = zarobi kase za posiedzenia i …przestała nazywac rade neoKRS, uzywając skrótu KRS i nazwy Krajowa Rada Sądownictwa.

Pecunia non olet pieniądze nie śmierdzą. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 grudnia 2023, 23:59 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Śmieszny jesteś. Piszesz o mnie, potem wtrąca cos o pojebach z konfedraracji, a potem jest zrzut ekranu z moim profilem. Skoro to są oddzielne tematy wypowiedzi to trzeba było wrzucić załącznik jako link zewnętrzny na serwerze zewnętrznym :P

alduwiel tu modował wyzwiska


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL