BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 15:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy jesteÂś za powstaniem Klubu BMW-Sport
Tak 84%  84%  [ 38 ]
Tak ,ale jeszcze nie teraz. 9%  9%  [ 4 ]
Nie 7%  7%  [ 3 ]
Liczba głosów : 45
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2006, 22:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 873
Lokalizacja: Lublin/ Warszawa
Moje BMW: 325
hehe, polecanie ludzi do klubu zupelnie jak posiadacze ferrari :D
mysle ze to dobry pomysl zeby powstal taki klub jak BMW-SPORT.
Faktycznie trzeba wymyslic jakies kryteria krtorymi bedzie sie kierowac zarzad aby przyjmowac nowych czlonkow

_________________
Obrazek
http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2006, 23:49 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 91
Lokalizacja: Czaniec
Przemek_525d_e39 napisał(a):
ktoś mógłby nabijać posty w dziale humor i co wtedy??
właśnie dlatego napisałam "aby rozważyć wliczenie kandydata w poczet klubowiczów" . Rzecz jasna, że jak będzie miał 50 postów tylko w humorze to raczej nie zajmie miejsca wśród członków klubu bo zarząd zapewne sprawdzi jego posty
Przemek_525d_e39 napisał(a):
Moim skromnym zdaniem na początku niech klubowiczami zostaną ludzie którzy współpracują, bądź udzielają sie na forum od samego początku
no rzecz jasna :wink:
Z wciąganiem osób to też jest dobry pomysł :roll:
połączymy pomysły, poprzebieramy w nich i sklecimy regulaminek jak się patrzy :D
Ktoś ma jeszce jakieś pomysły :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2006, 07:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Hmm.. zastanawiałem się nad sprawą klubu...

Po pierwsze trzeba ustalić politykę, czy profil forum. Uważam że klubowicz musie mieć BMW i prawo jazdy i mieć 18lat... wydaje to się oczywsite a nie do końca tak jest....

Co do polecania...
Trudna sprawa... Nie wiem jak Wy Szanowni Koledzy, ale wydaję mi się że trzeba ograniczyć dostęp do klubu dresiarzom itp... Może obowiązkowe spotkanie z delikwentem?
to może by problem jak ktoś mieszka w małej miekscowości nie górskiej i nie morskiej i nie mazurskiej;) Tam gdzie sie nie jeździ;)


Co do ramek i naklejek:

Jedne ramki i nakljeki jako reklama forum - bo już są rozdane ale całkiem inne dla klubowiczy.

Kurcze ale to i tak z apóźno już chyba.. Chodzi mi o to NAJBARDZIEJ , żeby uniknąć
dresa z muzą na szerokim łokciu, kręcącego bąki pod marketem z naklejką lub ramką BMW-SPORT.


Co wy na to:?
Przesadzam?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2006, 08:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 1484
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
Moje BMW: BMW E46
Kod silnika: M47N
chyba najlepiej po postach i fotkach autka miec poglad co do danej osoby :),moze umiescimy galerie userow w stroju codziennym jeszcze :)hehe
ramki wydaje mi sie ze sa bardzo fajne i dobre wiec po co zmieniac :)
moim zdaniem prawie wszyscy z naszego forum powinni byc w klubie,(oczywiscie sa wyjatki), po co dzielic ludzi ??jakies dogłebne weryfikacje sa zbedne.mam kumpla ktory tez ma bardzo ladne bmw i nie dalem mu zaproszenia do forum ,poniewaz nie lubie ludzi lansujacych sie na siłe,nie bede mowil jaki model bmw ma :)

_________________
Obrazek
moje BMW --->> viewtopic.php?f=6&t=80596&p=889212#p889212
mój JeeP --->> viewtopic.php?f=55&t=64710


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2006, 08:50 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
bez różnicy jaki ma model może miec e12, e21, e28 albo eee...ten tego nowe 6, chodzi o to kim jest i co sobą reprezentuje;) z ramkami to nie chodziło mi że są brzydkie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2006, 08:56 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
KotSylwester napisał(a):
Uważam że klubowicz musie mieć BMW i prawo jazdy i mieć 18lat

co do wieku-Tak ale to ze nie ma Bmw to tez jest bezsensu wielu kocha ta marke a nie stac ich puki co na Bmw,lub je sprzedali szukaja nowego zreszta juz sam nie wiem.Wystarczy werifikacja uzytkownika po zachowaniu na forum i musi go ktos zaprosic do klubu.Ramki zostawmy te same po co zmieniac sa ładne no i nie zeszły ich miliony sztuk a osoby które je kupił to takie którym zalezy na forum czyli mozna powiedziec przyszli klubowicze :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2006, 10:35 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Zgadza sie.
18 lat oraz weryfikacja jego 'osobowości' po zachowaniu na forum przez pierwszych 50-100 postów oraz po tym jak go oceniają inni powiedzmy na spotach.
Naturalną rzeczą jest że na wstąpienie do klubu trzeba 'przypasować' reszcie klubowiczów.
Fajne by było właśnie 'zapraszanie', żeby ludzie czuli się wyróżnieni.
Choć samodzielne zgłaszanie się, również powinno być dostępne. Zawsze się może trafić jakiś spokojny user, który chciałby być w klubie a którego jakoś nikt nie zauważył i nie zaprosił.
Wygląd autka też powinien być brany pod uwagę. Ktoś kto ma festyn na samochodzie raczej nie będzie pasował do wizerunku BMW - Sport. Inna sprawa jak ktoś BMW nie ma a bardzo chce być w klubie, wtedy ocena postów, głosowanie.

Co do ramek - myślę że były by dostępne dla klubowiczów, to samo naklejki. Wzór - te co są. Pułkownik dość ładne zamówił.

Ogólnie, patrząc po postach, to większość forumowiczów pasuje do profilu BMW-Sport :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2006, 12:29 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 67
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź
Witam ja nie zasługuje na klubowicza i nie będe sie pchał, natomiast tak na przyszłość to radze, storzenie strony portalu, tak jak to jest na www.renault25.plm11.pl Należe do tego klubu. Z początku było tylko forum, a teraz powstał nieoficjalny klub tzn. bez żadnych rejestracji, numerów regon i nip itd. Oragnizujemy sie bez problemu na spoty, "produkujemy" gadżety :P Ogólnie świtna sprawa. A co do weryfikacji, to na początek niech jakiś guru wybierze powiedzmy 10 osób na start. One beda dalej weryfikować reszte chętnych. A kryteria to liczba i jakość postów. Poruszane tematy itd

Pozdrawiam Patryk :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2006, 19:41 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
A powiedzcie mi kto z Was uważa ,że na założenie klubu jest jeszcze za wcześnie ,że powinniśmy zaczekać z założenie klubu ,gdzies tak np. 6-7 mies i dopiero pod koniec roku powrócić do tematu.Zaczekać aż okrzepniemy i umacnimy swoją pozycje wsród innych for o tej tematyce.Zadaje wam to pytanie ponieważ wiem że są i tego typu opinie na tym forum.

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2006, 19:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Obie racje są słuszne. Moze za wczesnie, ale moze ludzie pójdą gdzie indziej bo nie bedziemy klubem? Założyć klub chyba można teraz i zapraszać ludzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2006, 19:54 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
KotSylwester napisał(a):
ale moze ludzie pójdą gdzie indziej bo nie bedziemy klubem? Założyć klub chyba można teraz i zapraszać ludzi


myślisz że jak nie będzie klubu to ludzie odejdą z naszego forum ,że zależy im tylko na klubi e ,chyba nie ? bo inaczej jak zależało by im tylko na tym żeby byc w klubie to nigdy by do nas nie przyszli a zapisaliby się do BKP.

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2006, 07:42 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
KotSylwester napisał(a):
Moze za wczesnie, ale moze ludzie pójdą gdzie indziej bo nie bedziemy klubem? Założyć klub chyba można teraz i zapraszać ludzi


mysle podobnie

Labrador napisał(a):
bo inaczej jak zależało by im tylko na tym żeby byc w klubie to nigdy by do nas nie przyszli a zapisaliby się do BKP.



Klubów jest kilka do kazdego mozesz sie zapisac wczesniej czy pozniej ale musza spasowac ci ich zasady,wizerunek klubu itp a co ma zrobic ktos kto nie lubi palenia kapcia , chce szanowania forumowiczów i luzu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2006, 09:18 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 91
Lokalizacja: Czaniec
Lego napisał(a):
Klubów jest kilka do kazdego mozesz sie zapisac wczesniej czy pozniej ale musza spasowac ci ich zasady,wizerunek klubu itp a co ma zrobic ktos kto nie lubi palenia kapcia , chce szanowania forumowiczów i luzu?

Najlepiej jest stworzyć własny Klub i określić w nim zasady takie, które nam pasują i samemy tworzyć jego wizerunek taki, jaki pragniemy.Na żadnym forum nie ma takiej atmosfery jak u nas więc powinniśmy ją pielęgnować i rozwijać.. myślę że to już jest czas na kolejny krok w tym kierunku-->klub. Na tym forum są naprawdę fajne osoby i wspólnie powinniśmy zrobić klub, a nie by ludzie osobno szukali innego, do którego mogą się zapisać. Przecież to tutaj mamy znajomych, przyjaciół (chłopaka :wink: ) i z nimi chcemy mieć klub...z tymi, których znamy i lubimy. Na forum ludzie przychodzą i odchodzą z niego, a KLUB TO COŚ WIĘCEJ, PIĘKNIEJ I NA DŁUŻEJ :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2006, 13:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 873
Lokalizacja: Lublin/ Warszawa
Moje BMW: 325
moje spostrzezenia sa takie ze to forum, jest na luzie, ogolnie wszyscy sa przyjacielsko nastawieni i nie sprawiaja problemow, oraz co rownierz jest bardzo wazne jest na dobrym poziomie- kultury 8)
Mysle ze wspolnymi silami mozemy zmienic wizerunek marki BMW, np: podczas organizowania klubowych zlotow

_________________
Obrazek
http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2006, 22:25 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
ja na tym forum czuje się super chociaż nie znam tu można powiedzieć nikogo osobiście , ale jakoś jest " swojsko" . Klub- tak jak najbardziej jestem za :!: Osobiście czy będzie klub czy nie to i tak na tym forum będę :D Pozdrowinka Biały( jak najbardziej ) BMW.


ps. mam nadzieje że uda mi sie dotrzeć na jakiś najbliższy spocik w okolicach wa-wy i poznam co niektórych z WAS osobiście.

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 czerwca 2006, 11:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 873
Lokalizacja: Lublin/ Warszawa
Moje BMW: 325
biały-bmw napisał(a):
chociaż nie znam tu można powiedzieć nikogo osobiście , ale jakoś jest " swojsko"
ja tez nikogo nie znam :D ale ogolna amtosfera jest taka (przynajmniej ja to tak odczuwam) jak bysmy sie znali od dluzszego czasu, nie ma sztywnosci 8)

_________________
Obrazek
http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2006, 20:26 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Ja glosowalem przeciwko powstaniu klubu.Po pierwsze forum jest bardzo mlode.Jak przetrwa minimum rok to mozna myslec dalej.Dwa to liczba userow.Trzy to porzadna reorganizacja forum.Poki co ciagnie glownie działami: galeria, pogawedki,humor. Najwazniejsze dzialy "leżą": mechanika i elektronika. Jeszcze sprawa moderatorow.Nie bede wymienial z nicka ale czesc modow prowadzaca czesc dzialow wogole sie nie udziela lub bardzo rzadko.Inna sprawa to kwalifikacje i doswiadczenie w danym temacie ktore potrzebne sa do "fachowego" prowadzenia dzialu oraz udzielania odpowiedzi na posty userow.


Pytania:
1.czy klub ma byc zarejestrowany i legalny?to wiaze sie z kosztami...
2.koszty i skladki - kto bedzie za to odpowiedzialny i zdawal sprawozdania z wydawanej kasy ze skladek?
3.piszecie o zlotach - kto wylozy na to pieniazki ktore sa niemale?bo na zwrot w 100% z wjazdowego nie ma co liczyc...przynajmniej na poczatku
4.kto ma byc odpowiedzialny i za co oraz kto ma byc "u władzy"?

nastepna sprawa to to ze wiekszosc z nas nie zna sie osobiscie."wladza klubu" powinna poznac sie osobiscie,zobaczyc jak te znajomosci wygladaja w praniu czy po paru godzinach dyskusji nie bedziecie sobie trzaskac palkami po twarzy...jezeli nie bedzie zgrzytow (ktorych podobno nie ma :D ) myslcie dalej...bo gadac mozna duzo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2006, 21:17 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Kornelio napisał(a):
Ja glosowalem przeciwko powstaniu klubu.Po pierwsze forum jest bardzo mlode.Jak przetrwa minimum rok to mozna myslec dalej.Dwa to liczba userow.Trzy to porzadna reorganizacja forum.Poki co ciagnie glownie działami: galeria, pogawedki,humor. Najwazniejsze dzialy "leżą": mechanika i elektronika. Jeszcze sprawa moderatorow.Nie bede wymienial z nicka ale czesc modow prowadzaca czesc dzialow wogole sie nie udziela lub bardzo rzadko.Inna sprawa to kwalifikacje i doswiadczenie w danym temacie ktore potrzebne sa do "fachowego" prowadzenia dzialu oraz udzielania odpowiedzi na posty userow.


Pytania:
1.czy klub ma byc zarejestrowany i legalny?to wiaze sie z kosztami...
2.koszty i skladki - kto bedzie za to odpowiedzialny i zdawal sprawozdania z wydawanej kasy ze skladek?
3.piszecie o zlotach - kto wylozy na to pieniazki ktore sa niemale?bo na zwrot w 100% z wjazdowego nie ma co liczyc...przynajmniej na poczatku
4.kto ma byc odpowiedzialny i za co oraz kto ma byc "u władzy"?

nastepna sprawa to to ze wiekszosc z nas nie zna sie osobiscie."wladza klubu" powinna poznac sie osobiscie,zobaczyc jak te znajomosci wygladaja w praniu czy po paru godzinach dyskusji nie bedziecie sobie trzaskac palkami po twarzy...jezeli nie bedzie zgrzytow (ktorych podobno nie ma :D ) myslcie dalej...bo gadac mozna duzo...




jak tak jak ja prawie nie mam pojęcia o mechanice czy elektryce w autach to nie pisze na tych postach , ale jak coś wiem z doświadczenia to wtedy napisze , ale nie jest to powód żeby nie zakładać klubu . Udzielam się na forum w tych sprawach o których mam pojęcie a pisać aby pisać to w Wordzie moge popisać. Klub to nie to że ktoś się na czymś zna czy nie , ale kochamy BMW i to wszystko. jak np. Pułkownik Zuber czy ktoś inny by chciał sie zająć założeniem klubu to czego sie czepiać. Zapisywać sie , wpłacać kase, jeździć na spotkania, być jedną " rodziną" i tyle.

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2006, 21:20 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
bialy przeczytaj co napisalem.nie chodzi ze to problem w zakladaniu klubu ale dosc duzy problem tego forum ktorego koniem pociagowym sa dzialy ktore wymienilem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2006, 21:22 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
to że konie pociągowym są galeria czy coś mniej znaczącego, to do klubu nie muszą należeć dsami mechanicy czy elektrycy czy fachowcy inni

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL