BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 6 czerwca 2024, 17:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 18:59 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
bartus napisał(a):
Dyskutować oczywiście można, ale ja i tak nie zmienie zdania, że są ważniejsze,pilniejsze sprawy.


Racja,nie warto oglądać się i rozpamiętywać tego, co było,naszym priorytetem powinna być przyszłość i umiejętne korzystanie z funduszy unii europejskiej, nie mówię żeby zapomnieć o przeszłości, bo,należy o niej pamiętać żeby sie nie powtórzyła, ale należy na sprawy, które kiedyś tam miały miejsce położyć grubą kreskę.

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 19:11 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Jasne że nie ma co rozpamiętywać, tyle że nie powinni rządzić ludzie którzy się nie sprawdzili i którzy działali i działają na szkode kraju. Jak Ci ludzie teraz nie mają władzy robią wszystko by ją odzyskać... Jakby tych ludzi już nie było - pewnie, poco wnikać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 19:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Kyokushin napisał(a):
Hm co rząd zrobił wystarczy poczytać prasę, na bok odłozyć POstkomunistyczne błoto i można się dokopać co rzeczywiście zrobili i się okaże że nie jest tak źle jak mówią, na tle innych rządów, patrząc na to obiektywnie, mimo tego że od samego początku rząd nie miał nawet szans by rządzić... więc nie wiem czy to kaczki ruinują czy to inni negują poto by negować... a jak wiemy jest demokracja i liczą się głosy większości w sejmie. Trudno się więc dziwić działaniom kaczorów skoro mają jakąś ideę a nie mogą jej wcielić w życie przez opozycję ludzi starych układów.
Nie można się również spodziewać km autostrad, milionów mieszkań i innych chłytów marketindodych przez ROK w którym za wszelką cene próbowano rzad obalić i podkładano kłody i utrudniano w rządzeniu - w zasadzie chyba nigdy tak mocno rząd nie był bezpodstawnie negowany.

A to że otwierają te szafy lesiaków i innych troli to bardzo dobrze. Niech robią rotację na stanowiskach. Niech łamią te różne układy i układziki. Napewno powstaną nowe ale nie będzie to to co jest teraz.


Andrzej nie słuchasz za dużo Ojca Dyrektora :) Moim zdaniem tak źle nigdy nie było, takiej prywaty i takich idiotów u władzy.

komuno wróć!
względnie Platformo :)

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 19:51 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
zgadza sie Marcinie, komuna i PO można wbrew pozorom do jednego worka wrzucić - to jest to o czym pisałem.

Jak zresztą widać w polskiej polityce, nie jest ważne kto jest w prawicy a kto w lewicy (ramię w ramie idzie PO z SLD) i ogólne poglądy na przyszłość wszyscy mają głęboko...
Jak co do czego przychodzi to się potrafią 'dogadać'.

Fakt faktem PO i SLD to są układy stare, uformowane po 89 roku, które mniej lub bardziej się pozornie wymieniały. A to co mamy teraz to jest próba usunięcia tych układów. Na ich miejsce napewno przyjdą inne układy, fakt faktem, jedni złodzieje już się nachapali wystarczająco dużo - ogólnie rozperzdali Polskę i uczynili nas dziwką europy. Co zrobią Ci - nie wiadomo. Są na tyle nie zrównoważeni (jest tu paru mądrych - kaczory, marcinkiewicz, ziobro, sikorski - bezpartyjny) że do końca nie wiadomo co zrobią (paru mądrych musi lawirować wokół debilnej większości i dlatego są cyrki). Dlatego lepsze niewiadomo co niż 100% złodziejsto PO aka AWS oraz SLD - partie które już 'miały swoje szanse' i jak wszyscy wiemy i nikogo do tego nie trzeba przekonywać, nie sprawdziły się.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 20:11 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
Kyokushin napisał(a):
(jest tu paru mądrych - kaczory, marcinkiewicz, ziobro, sikorski - bezpartyjny) że do końca nie wiadomo co zrobią



paru mądrych :-k hm ,Marcinkiewicz ,Ziobro ,Sikorski tak ,ale napewno żaden z Kaczyńskich :?

A pozatym PiS to takie samo złodziejstwo jak inne partie + LPR w osobie Romana + oszołom z Samoobrny ( nominowany po raz drugi -niezła jazda żeby go odwoływac pod wpływem chwili i sie zarzekać że to był bład z jego nominacją a chwile później dawać mu ponownie stanowisko wicepremiera i ministra ,toż do są szczyty ) ](*,)

Takie rzeczy to tylko w polsce ](*,)

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 20:56 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 55
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
A pozatym PiS to takie samo złodziejstwo jak inne partie


jak narazie złodziejstwa PiSowi nikt nie udowodnił.... [-X


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 21:02 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
ja zgodze sie z Kyo ,PiS to takie najmniejsze zło nie wyobrazam sobie jak krajem miał by rządzić ER Donaldinio i Maria Łasica, cóz dobrze nie jest w tym kraju :roll: modle sie o to by nie było gorzej ](*,)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 21:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
jeszcze gorsze jak kiedyś było (te złodziejstwo)

jak można Kaczorów wśród mądrych wymieniać, tego nigdy nie pojmę, toż to zakompleksieni durnie żyjący mitami

a Marcinkiewicz owszem, jedyny w PiS którego toleruję

a Sikorski to raczej człowiek wywodzący się z Platformy

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 21:12 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 55
Lokalizacja: Lublin
piszesz, że złodziejstwo większe niż kiedyś...
ale jak narazie to PiSowi nic nie udowodniono i wierze, że nie udowodnią bo nie ma co, a innym - poprzednim formacjom rządzącym - postawiono już wiele zarzutów, no i dalej stawiają...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 21:23 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Wyciągają jakieś chore akcje na wierzch, chwytają się brzytwy. Na dodatek kłamią w żywe oczy aby oczernić rząd. Jak dla mnie to jest zamach na demokrację (demokratycznie wybrany rząd), próba obalenai prawowitego rządu. Fakt faktem za wszystkie afery odpowiedzialni są nie Lepper, nie Giertych, nie Kaczory, ale ludzie z PO i SLD bo to oni przecież wcześniej rządzili krajem!

Lego ma racje, nie jest idealnie, ale to najmniejsze zlo.
A co do Kaczorów - nie wyglądają jakoś mega marketingowo ale są twardzi, dążą do celu mimo przeciwności i jako jedni z niewielu mają się odwagę postawić staremu systemowi.

Przecież niby miała być wielka koalicja prawicy PIS PO. Ale to PIS wygrało i się nie zgodziło na stare zasady i nagle PO się wielkim wrogiem stało. Uważnie to obserwowałem - to nie była wina PIS to że koalicja z PO nie wyszła. PIS wygrało a PO chciało rządzić. Niby z jakiej paki miało by tę władzę dostać skoro to PIS wygrał. Powinni wziąśc to co im PIS dawał i podziękować za chęć współpracy - tak się zachowuje przegrany do tkórego wygrany wyciąga rękę. PO zachowało się inaczej.

A to że w koalicji jest lepper i giertych. Myślicie że kaczorom jest to na rękę? Jasne że nie jest ale w demokracji potrzeba większości, a tylko lepper i roman są w stanie tą większość zaoferować, oczywiścnie za darmo. Ceną za tą większość jest obciachowosć - ale jestem w stanie ten obciach przeboleć, niż jakby miało rządzić super mega ładnie wyglądające PO i SLD (na ironię tym razem w koalicji - jak widac nie chodzi o poglądy na prowadzenie państwa tylko chodzi dostęp do koryta, a dokładniej, o utrzymanie tego co było - podtrzymywanie agonii).
Poza tym romek i lepper jeszcze nie są tacy tragiczni. Gorzej już z jakością samych posłów tych klubów, fakt faktem w PO i SLD też nie ma lepszych, mimo że nie ma takich rarytasów jak beger.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 21:30 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Kyokushin napisał(a):
A co do Kaczorów - nie wyglądają jakoś mega marketingowo ale są twardzi

towarem na eksport to oni nie sa :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 21:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
ale propagandę siejecie, sprawdzaliście czy w Toruniu nie ma wolnych etatów? :)

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 22:08 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 55
Lokalizacja: Lublin
ciągłe nawiązywanie do radia M. czy tv Trwam stało się już nudne... nie słucham i nie oglądam w/w mediów, natomiast jeśli mówią oni prawde tak jak czyni to Kyo, to chwała im za to, bo sieczka polstatu i tvnu przechodzi już wszelkie granice... wszystko przepełnione nienawiścią, często chamstwem.... a wszystko to z obaw o własną skóre no i chyba z zazdrości, że wygrał PiS, bo przecież według sprawiedliwych sondaży miało wygrać PO...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 22:13 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Dokładnie tak. Niby takie liberalno-tolerancyjne media a wszystko tak stronnicze że ktoś kto ma inne zdanie niż oni (do którego ma prawo, jak każdy) jest wrogiem nr.1 . Żenada i hipokryzja... choć raczej strach o dopływ ka$y. Media są w rękach ludzi którym jest t owszystko mocno nie na rękę. Są one silnym narzedziem manipulacyjnym, więc ich kierunek jest tam gdzie pada wzrok ich właścicieli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 22:22 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 973
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: E91+E36M54
Kod silnika: N47 + M54
tja... i amnestia dla maturzystów to też super pomysł, ciagłe zmiany na scenie politycznej też uwiarygadniaja nas w europie, kaczka która nie podaje ręki przedstawicielom innych państw również.

ja po prostu patrze i nie widze nic dobrego co zobiłby ten rząd ... to pewnie przez media i złośliwą opozycję.

_________________
brak zgody administracji forum na reklamę


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 23:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
bartus napisał(a):
tja... i amnestia dla maturzystów to też super pomysł, ciagłe zmiany na scenie politycznej też uwiarygadniaja nas w europie, kaczka która nie podaje ręki przedstawicielom innych państw również.

ja po prostu patrze i nie widze nic dobrego co zobiłby ten rząd ... to pewnie przez media i złośliwą opozycję.


no właśnie :)

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2006, 06:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Teamt ciekawy. Powiem Wam że nigdy polityką się nie interesowałem i za bardzo biegły w tym nie jestem, od jakiegoś niedługiego czas na uczelni mam przedmioty zahaczające o politykę i tyle się dzieje że trudno się nie poznać, jak coś poprzekręcam - to mnie nie wieszajcie.


Dlaczego uważam że PIS nie nadaję się do władzy?

Bo kłamią:
Nazwa Prawo i Sprawiedliwość stała się farsą, dzięki posłowi lipińskiemu

Obiecali że jak jeden będzie premierem to drugi nie będzie prezydentem znowu kłamswo - było nie obiecać.

Jeden (napewno) z nich jest chamem i ma w poważaniu tych biednych ludzi o których niby PIS dba - Spieprzaj dziadu.

Przepychanie ustaw niezgodnie z prawem aby osiągnąć cel - głośno było bo nie było mijsca przed głosowaniem na jakiś element debaty.

Co zrobił prezydent po mianowaniu? Podziękował Rydzykowi i Radiu Maryja.... Czy sluchaliście kiedyś tego radia? Poważnie pytam? Kiedyś jechałem w delgację i miałem uszkodzoną antenę, przez godzinę słuchałem audycji - byłem szczerze przerażony :?

A co powiedzieli po mianowaniu? Że będą ścigać za żarty z prezydenta... Już jeden starszy facet ma rozprawę - widać że ścigają złych ludzi.



Mówicie że nie mogli od razu zacząć pracować bo była krytyka? Brać się do pracy a nie płakac że źle o nas mówią. Mieszkań nie da się w miesiąc załatwić? Hmmm, a kupili chociaż działki? A wskazali jakie dokładnie kroki już podjęli?

A wczoraj słyszałem że Wicepremier zamiast rozmawiać o gospodarce w Moskwie, poszedł na kreml porobić sobie fotki, bo on woli się z Putinem spotkać.... chociaż mowy o tym nie było.

Co jeszcze, skoro rząd chce ścigać kradnących, ludzi łamiących prawo , to czemu Reanta jest posłanką? Przecież podrabiała listy, zresztą nie ona jedna ma wyrok.


Nazywanie się Prawem i Sprawiedliwością jest farsją i robieniem z ludźmi głupków. A może to taki cel? Może skazanych karnie teraz do sejmu posyłać?

Pozatym nie są konsekwentni, w prostych sprawach działają pochopnie - wielki polityk, publicznie nazywa innego polityka warchołem, tamten ich od chamów... Nie wiem kto z Was oglądał lub czytał biografię Hitlera... podobnie robił wyzywał swoich ludzi.


A poseł Wierzejski? Gejostwo to choroba to wytępienia? Przepraszam pedalstwo.

No ale skoro prostytutki nie da się zgwałcić... to...


Kyo , może na odwrót - Za co cenisz Kaczki? Co popierasz w ich programie? Nie mówmy tu o tym że ścigają tych co kradną, Bo OK oni nie kradną, Hitler też nie kradł - był dobrym człwoiekiem, miał wizję zjednoczenia Europy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2006, 09:05 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 14124
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Ja popieram Kyo.
Zamiast wyliczac czego przez pare miesiecy nie zrobiły kaczki, wyliczmy co zrobiły dobrego ( lub nie ) poprzednie rządy przez 16 lat. Wyniki mogą okazać sie zaskakujące.
Rzady PIS bede podliczał po ich zakonczeniu.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2006, 09:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Ja też powpoierać chcę Kyo, niech mnie przekona;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2006, 12:13 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Cieszy mnie że niektóry trzeźwo myślą, i nie dają się motać niebywałej nagonce na rządzących.
Takiego czegoś nie widziałem do tej pory, chociaż w Polsce rządzili już najgorsi z najgorszych - rząd Millera.

Takie coś z dzisiaj:
Pare gazet robi zadymy na Giertycha.
Nikt nie rozrywał szat kiedy Ministerstwie Edukacji były jełopy z komunistycznej sitwy - Łybacka i inni.
Ale do rzeczy - ludzie ci, poprzedni ministrowie, wszyscy twierdzili, do dzisiaj tak mówią, że technika to przeżytek, i likwidowali technika, tworząc licea profilowane.

Co mam dziś ? Jakie efekty tych działań ? Jakie konkrety ?
A no k....a takie, że nie ma młodych ludzi ze średnimi i podstawowymi kwalifikacjami technicznymi do pracy !!!
Nie ma rąk do pracy w przemyśle !! To fakt !!
I do tej pory nikt z tych idiotów w gazetkach i innych politykach nie powie złego słowa o byłych ministrach edukacji. Żygać się chce. A są widoczne problemy obecnie z realizacją inwestycji w Polsce przez to - vide budowa dróg.

A porządek z komunistami trzeba zrobić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL