BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 17:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy jesteÂś za powstaniem Klubu BMW-Sport
Tak 84%  84%  [ 38 ]
Tak ,ale jeszcze nie teraz. 9%  9%  [ 4 ]
Nie 7%  7%  [ 3 ]
Liczba głosów : 45
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2006, 22:40 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
1.klub bedzie legalny i zarejestrowany :wink: tzw stowarzyszenie zwykłe (na początek) w takim stowarzyszeniu musimy liczyc na siebie nie mozna miec sponsora
2 koszty beda musiały pokryc gadzety jakie dostanie klubowicz na poczatku,napewno zostanie jakas rezerwa wiec bedzie sobie lezała.Nie mamy pojecia ile bedzie wynosiła składka w tej chwili strzelam moze ok 30-40zł (na rok)
3 nie odrazu Kraków zbudowali,wiec spox spoty beda ale nie musza byc robione z rozmachem
4 pewnie adminowie :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 czerwca 2006, 22:44 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Lego, ja się zapisuje
Lego napisał(a):
Nie mamy pojecia ile bedzie wynosiła składka w tej chwili strzelam moze ok 30-40zł (na rok)


jak by to była 100 albo 200 to się zapisuje :D

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, 00:06 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14120
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Popieram Kornelia. Jako jedyny tu rozsadnie pisze ostatnio i przypomina to niestety walke z wiatrakami.

Wszystkim spieszącym sie z załozeniem klubu przypominam ,ze to nie takie hop-siup i trzeba do tego miec porzadne podstawy. Kyo wyczerpał temat , jesli chodzi o powody takiego rozumowania i odsyłam niekumatych do lektury jego posta.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, 00:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
Jest wiele za i przeciw. Napewno założenie klubu nie jest łatwe, nasze forum odstaje merytorycznie od forum BKP, ale czy tak naprawde to jest najważniejsze? Atmosfera jest fajna, ale tak jak pisze KORNELIO z klubem wiąże się szereg różnych zabiegów nie dokońca łatwych. Nie przesadzałbym więc z hurra-optymizmem ale nie przekreślałbym powstania klubu. Moija pointa to: Jeśli powstanie klub z chęcią do niego wstąpie, jeśli nie mimo wszystko pozostane na forum :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, 05:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Moja mała refleksja....

Temat jest Klub czy warto, i na tym etapie nie uważam że Admin czy modowie mają się rozpisywać kto będzie kim. Pytanie jest Klub czy warto? Jak stwoerdzimy wszyscy wspólnie że warto tzn że idea jest poparta i można zacząć dalej działać, a nie dzielić skórę na niedćwiedziu. Zresztą co Was (przyszłych klubowiczy) obchodzą koszty powstania klubu? To już pokryją wspólnie admin z i modowie, czy ew. główni założyciele, czy jak tam się to nazywa. Was interesuje wielkość składki.

To tak jakbyś zaproponował żonie że jej kupisz samochód a ona by zapytała ży może mieć beżową tapicerkę.... jak powiesz że może to być może będziesz musiał kupić walonego trupa z beżową, bo akurat tylko taki taką miał... Może będzie miał beżową może czarną, ważne żeby był TOP ZUSTAND.

Sorry za błędy ale jak się spieszę to mi siada koordynacja:) i mieszam literki
I tak ma być z klubem. Nie ważne kto będzie zbierał kasę, kto będzie szefem a kto nie, Pytanie jest o sens klubu, po co dzisiaj deklarować że LEgo będzie tym a Kyo tym, zmieni się i czepialscy powiedzą: Miało być inaczej!

Pozdrowionka:)


Ostatnio edytowano 19 czerwca 2006, 11:17 przez KotSylwester, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, 07:36 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Wszystko w swoim czasie, narazie jesteśmy na etapie przygotowań.
Chcieliśmy znać opinię userów na ten temat i w zasadzie już ją poznaliśmy. Jeszcze temat niech pozostanie za/przeciw, dobrze by było jakby więcej osób wzięło udział w ankiecie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, 15:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 873
Lokalizacja: Lublin/ Warszawa
Moje BMW: 325
Jestem za powstaniem klubu, po za tym dla mnie jest oczywiste (nie wiem jak dla innych) ze za ewentualne zloty, bedziemy placic osobno, ewentualnie jakies nagrody z jakis konkurencji jak by byly na spocie bede finansowane ze skladek. A co do mechaniki i innych dzialow "technicznych" tak jak przedmowcy kochamy marke a co za tym idzie nie kazdy milosnik BMW musi byc mechanikiem :wink:

_________________
Obrazek
http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, 22:29 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Piszcie w tym temacie tylko o sprawach zwiazanych z klubem.Jak ma działac i jakie sa wasze oczekiwania wobec klubu nie zapominajcie o pytaniu Klub-Czy warto?
ps bez Ot bo zabije meczyłem sie z tym tematem 30 min zeby wywalic ten smietnik


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2006, 06:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1926
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
heh :) Ja powiem tak - klub to fajna sprawa :) Ale z tego co widzę większość z was jest z okolic Wa-wy. Pozostałe pare osób tak się tylko wtrąca co jakiś czas ... więc czy jest sens tworzyć klub na całą Polskę skoro ni ma ludziów chętnych z poza waszych stron? Tak przeglądałem użytkowników z cz-wy... Vanos dość sporo tu wpada, ja dopiero od niedawna tu jestem no ale się staram :twisted: a co z resztą?

Więc moja zdanie jest takie: poczekać - nałapać forumowiczów i dopiero myśleć o klubie z prawdziwego zdarzenia.

:) piszę tak bo sam w cz-wie tworze z kolegami mały klubik, osób które się do nas przyłączyły jest ok. 40 - ale tych którzy aktywnie uczestniczą jest może z 15? :roll:

_________________
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Niebieski junkers w mpaku !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2006, 08:49 
MichcioManiak napisał(a):
piszę tak bo sam w cz-wie tworze z kolegami mały klubik, osób które się do nas przyłączyły jest ok. 40 - ale tych którzy aktywnie uczestniczą jest może z 15?


No to zapraszaj kumpli na Forum :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2006, 21:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1926
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
zapraszam :D ale tylko kilku ma Bety ... i nawet kiepsko idzie im postowanie u nas :( więc po co tacy ?

_________________
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Niebieski junkers w mpaku !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2006, 22:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
Topic jest juz 10 dni, a wypowiedzialo sie na nim 25 z 444 userów... To tez daje jakis obraz tego, co inni o tym mysla.

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2006, 22:43 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
jest wart
na bkp jest 6700 userów a w klubie jest ponad 100 (nie wiem ilu dokładnie,ale ktos pisał ze grubo) :wink: wiec u nas nie ma zle


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2006, 22:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
Nie zrozumcie mnie zle - jestem za, tylko troche statystyki wycagnalem :)
W koncu najwazniejsza jest jakosc 8) Ale mimo wszytsko mysle ze jest warto byc w klubie, wiedziec, ze ma sie kilka spotow wciagu roku polaczonych z wyjazdem itp., znac sie nie tylko z forum i avatarkow.... :)

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2006, 05:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
ilości:

Beemka 1083 użytkowników 45 osób w klubie, którego chyba jeszcze nie ma... bo się nikt nie chwalił że jest.... Klub niby jest niby nie ma bo jest nie jest zarejestrowany....


Na przykładzie beemki , wiem że trzeba jasno ustalic politykę forum i klubu zanim go utworzymy, ale to temat na później, teraz ustalmy czy w ogołe chcemy..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2006, 08:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
KotSylwester napisał(a):
Na przykładzie beemki , wiem że trzeba jasno ustalic politykę forum i klubu zanim go utworzymy, ale to temat na później, teraz ustalmy czy w ogołe chcemy..


Statut to jedno, a ruszyć tyłki to drugie :) Mam nadzieje, ze damy rade 8)

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2006, 18:16 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1926
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Jeśli chodzi o kogoś z okolic Częstochowy to na mnie i na Vanosa (zapewne) możecie liczyć:)
Pozdro Panowie :) za 4 dni wracam (sesja :( )

_________________
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Niebieski junkers w mpaku !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2006, 18:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 2213
Lokalizacja: 3CiTy
Moje BMW: e39
Kod silnika: m57
no dobra ja jestem "Za" klubem jako za grupa ludzi, ktorych laczy "wspolna milosc do marki"

ale np ja jestem z 3miasta,i nie widze mozliwosci bywania na zlotach,tzn na pewno wiekszosc bedzie organizowana na terenie W-wy,wiec....no chyba ze jakies zlociki(ale to jest inna sprawa)

jesli chodzi o "segregacje" chcetnych to bedzie ciezko,np jeden nie chodzi w dresie,ale lubi "palic kapcie" drugi chodzi w gajerku ale "sie wozi" z lokciem itp

pomysl OK, ale wiele trzeba dopracowac,przemyslec,szkoda by bylo zeby wszystko sie rozsypalo zanim powstanie

pozdro

_________________
Bayerische Motoren Werke...
MĂłj byÂły Is-ik
Chcesz kupiĂŚ zadbane e39?? -> Moja 528i

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2006, 19:52 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 21
Lokalizacja: Starachowice
we wszystkim tym co napisaliście jest sporo racji. mimo wszystko piszę się o ile takowy Klub kiedyś powstanie. Jesem zdania, że skoro chęci są to i działanie będzie kwitło. ryzyk fizyk - może nie będzie to Klub z pompą :lol: - bynajmniej na początku - ale od czegoś trzeba zacząć. gratuluję wyjścia z pomysłem i życzę wiatru w żaglach. zgłaszam sie na ochotnika jako 3 człek spod Częstochowy :)
pozdrawiam.

_________________
*Rude w atramentowym*


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 czerwca 2006, 00:11 
Offline
Forumowicz

Wiek: 33
Posty: 128
Lokalizacja: Polkowice
Moje BMW: e46 2002r
Garaż: e46 02r 3.0d 224,3KM 498,8 NM
nio pomysł good jestem za. Chodź nie mam jeszcze swojej bmw z powodu wiekowych i prawa polskiego jestem miłośnikiem bmw to wszystko przez moich kumpli i kuzynka !! i jestem za i z mojego miasta będzie jeszcze parę osób, którzy chcą takie cos zrobić! Sam będę cos kołował w swoim mieście, aby jakiś klubiczek założyć! Pozdrawiam wszystkich któż mnie w to wciągnęli !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL