BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 07:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 226  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 26 marca 2019, 14:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Gumiś napisał(a):
binta napisał(a):
Jeśli prawdą jest to co słyszałem, że Wisła Płock po rozegraniu przez Recę 5 spotkań w Reprezentacji, dostanie od Atalanty 500 tyś. Euro, a nie muszę przypominać, że Brzęczek to były trener Płocka, to dla mnie zachowanie Selekcjonera jest SKANDALEM.


Jeśli jest to prawda to Boniek powinien go wyp*** dyscyplinarnie. Ale nie łudzę się by tak się stało.

binta napisał(a):
Tak samo Glika, który od wiadomej kontuzji, której doznał przed mistrzostwami, jest w słabszej (spokojniej pisząc) formie. Tak samo w klubie.


Był. W tym roku wygląda to zdecydowanie lepiej (w klubie)



Odkąd całe Monaco zaczęło się odbijać od dna, czyli w sumie od niedługiego czasu. Wcześniej długo bez formy. Prokurowane głupie karne, wolne, kartki i słabe wyniki całej drużyny. Miejmy nadzieję, że to już za nim, bo Kamil w formie jest nam po prostu potrzebny :)

Co do Recy i Wisły Płock. Klub niby dementuje, ale przyznają też, że rozmawiano nt. takiego zapisu, więc teraz może być tuszowanie.


---------------


Co do Marciniaka. Czyli koleiny raz widzimy, że błędy popełnia wszędzie, a nie na korzyść, niekorzyść tylko jednego klubu. O czym zresztą już niejednokrotnie pisałem. Jednak tępo idące jedynie w jednym kierunku myślenie, jak widać jest bardzo stanowcze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 26 marca 2019, 15:08 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Beka z (L)oserskiego pudrowania syfa :rotfl: . Potwierdza sie, że pisarczykowi z poronioną menta(L)nością, głowa nie służy do myślenia, a tylko do trzymania uszy.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 26 marca 2019, 23:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
renoraines napisał(a):
Portugalia - Serbia sędziował Marciniak, nie dość, że drukarz, to również idiota.

Cytuj:
Fernando Santos, selekcjoner reprezentacji Portugalii, powiedział po meczu z Serbią w eliminacjach Euro 2020, że prowadzący to spotkanie Szymon Marciniak przeprosił go za to, że nie podyktował rzutu karnego dla jego zespołu. W Lizbonie padł remis 1-1.

Według mnie sędzia powinien podyktować rzut karny. W tunelu przyznał się do błędu - powiedział po meczu eliminacji EURO 2020 Portugalia - Serbia (1:1) Cristiano Ronaldo. Spotkanie w Lizbonie prowadził polski arbiter Szymon Marciniak.


https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-noz ... aka-powini

https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ne ... Id,2904030





laguna war_ciniak ;)






binta żadne alkohole tylko i wyłącznie dopalacze ;) :hyhy: :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 27 marca 2019, 11:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Szczurek1986 napisał(a):
renoraines napisał(a):
Portugalia - Serbia sędziował Marciniak, nie dość, że drukarz, to również idiota.

Cytuj:
Fernando Santos, selekcjoner reprezentacji Portugalii, powiedział po meczu z Serbią w eliminacjach Euro 2020, że prowadzący to spotkanie Szymon Marciniak przeprosił go za to, że nie podyktował rzutu karnego dla jego zespołu. W Lizbonie padł remis 1-1.

Według mnie sędzia powinien podyktować rzut karny. W tunelu przyznał się do błędu - powiedział po meczu eliminacji EURO 2020 Portugalia - Serbia (1:1) Cristiano Ronaldo. Spotkanie w Lizbonie prowadził polski arbiter Szymon Marciniak.


https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-noz ... aka-powini

https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ne ... Id,2904030





laguna war_ciniak ;)




Pilkarski pokerzysta. Serbia grała na biało, to mu sie z legią pomyliło . :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Obrazek

Reszta na YT i twitterze.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 marca 2019, 10:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
reno eugeniuszu, nadal mnie "zadziwiasz". Typowo widzewowskie koszulki pomyliły się komuś z... Legią :D Wątpie, że masz jakiegokolwiek kolegę, ale jeśli już, to szczerze mu współczuję, jeśli jeszcze nie trafił do psychiatryka :oczami:

-----

Ta edycja (raczej jej forma i usunięcie części tekstu) ostatniego posta przez ciebie, bo nie zrozumiałeś co napisałem wyżej, jest dosłownie arcydziełem twojego IQ :ok:

Bez odbioru =;

----

Szczurek - Bez komentarza :16:


-------------------------------------------------


Zmiany w rozgrywkach LM, nie później niż od 2024 roku. Mecze m. in. w... Soboty o godzinie... 12:00 ?? :zdegustowany:

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ku/mb6z19l


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 marca 2019, 12:31 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
renoraines napisał(a):
Powyżej kolejna odsłona bezmy(L)ności, komp(L)eksów, (L)oserstwa, łamania własnego słowa, robienia sobie z geby d,py oraz bó(L)u związanego z tym, że otwarcie mówi się o drukowaniu, na pohybel pato(L)ogii.


Hahhaha, a nie mówiłem, że wystarczy odczekać . Wczoraj przeczytał, 24H go bolało, dzisiaj odpisał i jak zwykle sie zblaźnił czyli menta(L)nego cyrku C.D. :rotfl:

Skomentował Szczurka piszac bez komentarza, to skomentował czy nie? Nawet tego nie łapie. :rotfl: Poziom ameby i fanboyow https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/c ... im/fwmbw66


Puentując:

Jak wyciągnąć leszcza?
-zanęcić
-zarzucić zestaw
-poczekać aż łyknie przynętę
-zaciąć
-wyholować leszcza z wody ...





Ole Solskjaer trenerem MU już na stałe.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 marca 2019, 12:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
reno, nie schlebiaj sobie. Niektórzy w przeciwieństwie do ciebie, mają ważniejsze rzeczy na głowie niż pisanie sto razy tego samego, i "kopanie się po czole" siedząc przed klawiaturą :]

Zmień płytę i wyjdź wreszcie z tych 4 ścian, bo zafiksujesz się do końca. O ile już tego nie zrobiłeś. Pamiętaj, że każdą chorobę da się leczyć. Wystarczy tylko tego chcieć.

Na dzisiaj kropka.

-----------------


Co do OGS, odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Celem pierwsza 4, i oczywiście awans do LM :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 marca 2019, 12:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
renoraines napisał(a):
Powyżej kolejna odsłona bezmy(L)ności, komp(L)eksów, (L)oserstwa, łamania własnego słowa, robienia sobie z geby d,py oraz bó(L)u związanego z tym, że otwarcie mówi się o drukowaniu, na pohybel pato(L)ogii.


Ameba :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 marca 2019, 13:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
binta Ty widziałeś kiedykolwiek koszulkę Widzewa ? Bo mam wrażenie że widzisz wszystko poza pchaniem legły przez arbitrów :)
widzewowskie ? WIDZEWSKIE :) panie z lazienkowskiej...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 29 marca 2019, 05:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Szczurek1986 napisał(a):
binta Ty widziałeś kiedykolwiek koszulkę Widzewa ? Bo mam wrażenie że widzisz wszystko poza pchaniem legły przez arbitrów :)
widzewowskie ? WIDZEWSKIE :) panie z lazienkowskiej...


Nawet kiedyś miałem. Citko - Bakoma. Nie to tu jednak było ważne, ale nie rozumiesz widzę.

Wybacz, że nie jestem wybitnym poliglotą, i nie odmieniłem nazwy twojego szanownego klubu odpowiednio. Widać, że jednak to cię zabolało, a nie brak wg. ciebie podobieństwa biało czerwonych koszulek, do... biało czerwonych koszulek.

"panie z Łazienkowskiej" - Nawet nie komentuje, bo pomieszanie z poplątaniem w twojej głowie widzę. Weekend nadszedł, więc pewnie znowu się zresetujesz. Tylko po tych weekendach, coraz gorzej widzę u ciebie. Bez urazy, szczerze. Stwierdzam tylko fakty. Jak widać na Widzewie w obecnych czasach też z kulturą różnie (nie obrażając wszystkich, rzecz jasna). O czym może świadczyć nałożona kara na kibiców, 2 mecze wyjazdowego zakazu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 29 marca 2019, 14:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
binta masz pojęcie o niczym :) A w weekend jak prawie każdy jestem w pracy w Warszawie :) Tak że zanim ulozysz mi życie to się zastanów bo na tę chwilę kompletnie nie trafiasz że swoimi wojskowymi zagrywkami :)

Na logikę legia to legioniści chyba a nie legionicowscy czy ja ty to tam odmieniles :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 29 marca 2019, 14:33 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Spieranie się o polską ligę jest jak jak wyścig na ćwiartkę pomiędzy e34 518i a e38 725 tds. Niby można ale po co skoro to nie ma żadnego znaczenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 29 marca 2019, 16:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Rafał napisał(a):
Spieranie się o polską ligę jest jak jak wyścig na ćwiartkę pomiędzy e34 518i a e38 725 tds. Niby można ale po co skoro to nie ma żadnego znaczenia.



Rafał piłka piłką ale ''Pan'' binta już mi życie zaczyna układać :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 29 marca 2019, 17:06 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Szczurek1986 napisał(a):
Rafał piłka piłką ale ''Pan'' binta już mi życie zaczyna układać :rotfl: :rotfl:

Szczurek też jesteś zapatrzony w Widzew, tak jak reno w Lecha a prawda jest taka, że Widzew gra z ogórkami w 3 lidze, tak 3 bo Ekstraklasa to żaden poziom ekstra tylko 1 liga, Lech z Nawałką z kontraktem za setki tysięcy złotych miesięcznie dostaje łomot od ogórków w tfu Ekstraklasie a Legia z wariatem Mioduskim gra piach, robi beznadziejne transfery i kompromituje się na każdym kroku przy okazji zdobywając mistrzostwo Polski. Tak to wygląda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 31 marca 2019, 12:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Cytuj:

Boniek -Rzut karny, sędziowie są do kitu, to wina PZPN. Jakbyśmy mieli takich piłkarzy w Polsce jakich mamy sędziów to byśmy co roku grali jedna drużyna w Champions League i trzy drużyny w Europa League. Taki jest problem.

Dziennikarz- Nie sądze.

Boniek- Ja jestem przekonany . Jakbysmy mieli poziom naszych piłkarzy jak poziom naszych sędziów to bysmy mieli z klucza jedną w Champions League i dwie w Europa League, dwie druzyny , z klucza.

Dziennikarz- Gratuluje samopoczucia panie prezesie.



:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Stare, ale jare https://mobile.twitter.com/CommonSenseP ... 1268352008

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 1 kwietnia 2019, 10:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Szczurek, kolejny raz ci piszę, zejdz na ziemię. Rafał dobrze pisze. Podniecacie się tym wszystkim, i czepiacie jednego klubu, (który przynajmniej obecnie, gra takie samo dno jak praktycznie cała reszta) bo żal pupę ściska, zamiast zająć się swoim podwórkiem. Spójrz na swój wielki Widzew, który w ostatnich 10 kolejkach w 3 (TRZECIEJ) lidze wygrał... 1 raz.

O tym, że w niejednym temacie, o czym niejedna osoba ci już napisała, klepiesz bzdurne posty / po słowie / nie na temat, żeby tylko coś napisać, już niechętnie kolejny raz wspominam. Tak samo jak o tym, że w temacie Ekstraklasy (jakkolwiek to słow brzmi) piszesz o trzeciej lidze, a w Europejskich Pucharach o... Ekstraklasie. Spójrz na siebie, oceń siebie, a później siej zamęt. Jeśli w ogóle musisz to robić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 1 kwietnia 2019, 12:54 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Dzban :rotfl: , sam pisze o krajowej pilce w temacie europ pucharach, a zwraca uwagę Szczurkowi. :D

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 1 kwietnia 2019, 13:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
reno, lecz się człowieku. Odpowiedzieć na konkretne pytanie (nie odpowiem chyba w "mechanice np. , nie ???), a samemu zaczynać notorycznie nie tam, gdzie trzeba, to jednak różnica geniuszu forumowy.

No i chodzi przede wszystkim o to, że każdy się może pomylić, ale po to jest opcja edytuj, albo ew. prośba o usunięcie, żeby z niej skorzystać, a nie klepać, żeby tylko komentarz dodać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 1 kwietnia 2019, 13:04 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
renoraines napisał(a):
Powyżej kolejna odsłona bezmy(L)ności, komp(L)eksów, (L)oserstwa, łamania własnego słowa, robienia sobie z geby d,py oraz bó(L)u związanego z tym, że otwarcie mówi się o drukowaniu, na pohybel pato(L)ogii.


Ameba :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 1 kwietnia 2019, 17:34 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
renoraines napisał(a):
Dzban :rotfl: , sam pisze o krajowej pilce w temacie europ pucharach, a zwraca uwagę Szczurkowi. :D





renoraines nie sposób się z Tobą nie zgodzić :ok:



A w tym tygodniu grają mecze ligowe ;)




binta, post klepnięty - jestem wniebowzięty :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 226  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL