BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 01:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 226  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 lipca 2014, 07:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Emocje po MŚ pomału opadają, a my wracamy do el. LM, LE i w weekend do Ekstraklasy ;)

Na początek puchary i mecze eliminacyjne. W środę Legią podejmie na Łazienkowskiej St. Patricks, natomiast w czwartek Ruch w Gliwicach Vaduz, a Lech i Zawisza zagrają na wyjazdach. Kolejno w Estonii z Kalju i Belgii z Waregem.

Jak typujecie wyniki ??

Wg. mnie Legia powinna wygrać bez problemu, tak samo w sumie Lech. Dużo problemów z przejście do następnej rundy będzie miał Zawisza, a Ruch jeśli przejdzie Vaduz, to po ciężkim dwumeczu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 lipca 2014, 08:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4258
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
binta napisał(a):
Emocje po MŚ pomału opadają, a my wracamy do el. LM, LE i w weekend do Ekstraklasy ;)

Na początek puchary i mecze eliminacyjne. W środę Legią podejmie na Łazienkowskiej St. Patricks, natomiast w czwartek Ruch w Gliwicach Vaduz, a Lech i Zawisza zagrają na wyjazdach. Kolejno w Estonii z Kalju i Belgii z Waregem.

Jak typujecie wyniki ??

Wg. mnie Legia powinna wygrać bez problemu, tak samo w sumie Lech. Dużo problemów z przejście do następnej rundy będzie miał Zawisza, a Ruch jeśli przejdzie Vaduz, to po ciężkim dwumeczu.

Legia z Lechem, tak jak wspomniałeś, powinni się zameldować w kolejnej rundzie. Co do dwóch pozostałych drużyn to sam za bardzo nie wiem, czego się po nich spodziewać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 lipca 2014, 09:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
Legia i Lech jak nie wygrają to będzie kompromitacja, Ruch w sumie też. Oby wszystkie 4 drużyny przeszły dalej i w następnej rundzie uniknęły jakiś egzotycznych wyjazdów typu Kazachstan.

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 lipca 2014, 13:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
.Jacek. napisał(a):
binta napisał(a):
Emocje po MŚ pomału opadają, a my wracamy do el. LM, LE i w weekend do Ekstraklasy ;)

Na początek puchary i mecze eliminacyjne. W środę Legią podejmie na Łazienkowskiej St. Patricks, natomiast w czwartek Ruch w Gliwicach Vaduz, a Lech i Zawisza zagrają na wyjazdach. Kolejno w Estonii z Kalju i Belgii z Waregem.

Jak typujecie wyniki ??

Wg. mnie Legia powinna wygrać bez problemu, tak samo w sumie Lech. Dużo problemów z przejście do następnej rundy będzie miał Zawisza, a Ruch jeśli przejdzie Vaduz, to po ciężkim dwumeczu.

Legia z Lechem, tak jak wspomniałeś, powinni się zameldować w kolejnej rundzie. Co do dwóch pozostałych drużyn to sam za bardzo nie wiem, czego się po nich spodziewać.


Ja mam dziwne przeczucie, że Ruch może sobie nie poradzić. Vaduz to tegoroczny beniaminek ligi szwajcarskiej. Do tego "Niebiescy" nie grają w Chorzowie, a w Gliwicach, co raczej nie będzie dla nich plusem. Poprzednie lata niejednokrotnie pokazywały, że nasze drużyny "potrafią" odpaść z teoretycznie dużo słabszym rywalem. Kibicuję rzecz jasna Ruchowi, i mam nadzieję, że to oni zameldują się w następnej rundzie.

Zawisza natomiast ma teoretycznie najmocniejszego przeciwnika, i myślę, że to właśnie on będzie miał najwięcej problemów z ewentualnym awansem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 16 lipca 2014, 20:36 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Jak na razie Legia sobie nie radzi.
To SKANDAL, po prostu, kur...wa... :(
Jak Oni moga grać w taki sposób ?!? Czemu każdy czeka na pilę do nogi, zamiast szukać pozycji ?!?
Komu mają grać, jak każdy stoi i patrzy na drugiego ?!? Grę w Stoyanowa to ja mogę u siebie na podwórku grać, a nie kur...wa na dużym boisku !!!
To KELNERZEY, amatorzy, ja pier...dole!

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 16 lipca 2014, 21:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Legia rzutem na taśmę ratuje remis w tym spotkaniu :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 16 lipca 2014, 22:03 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Rafał napisał(a):
Oby bo jeszcze tylko Vallettą można być pewnym awansu. Reszta to w zasadzie ten sam poziom.

Mój post z poprzedniej strony, 23 czerwca. Dzisiaj po raz kolejny polska drużyna pokazała jak się "gra" w piłkę. Irlandczycy grali mimo naprawdę niewielkich umiejętności (chociaż kilka podań było rodem z Premier League) a my, jak zwykle, kopiemy.
Zobaczcie jaki jest szok, oglądamy sobie przez miesiąc piłkę na najwyższym poziomie a potem przychodzi nam oglądać polską drużynę.. podania, przyjęcia, strzały, rozwiązania taktyczne na poziomie niższym niż amatorów z Irlandii.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 16 lipca 2014, 22:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Poprzednie lata niejednokrotnie pokazywały, że nasze drużyny "potrafią" odpaść z teoretycznie dużo słabszym rywalem.

W tym roku pewnie będzie podobnie, z mistrzem Polski na czele. :wstyd: i hańba, a tej gadki Koseckiego nie da się słuchać, zadufany szczeniak.

Nie przepadam za Legią, ale w pucharach jestem za wszystkimi polskimi drużynami, a to co pokazuje mistrz Polski, to dno :dobani:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Ostatnio edytowano 16 lipca 2014, 22:13 przez Pawel!, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 16 lipca 2014, 22:12 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Taaa - podobnie było w 2012 roku :D
Też po mistrzostwach jak oglądałem to mnie plomby bolały normalnie :D

Dla mnie skandalem jest, że Ci PROFESJONALIŚCI zaczynają biegać i stwarzać cokolwiek w 82 minucie... - tego nie potrafię, nie chcę, nie mogę i nie umiem zrozumieć... :(

Można zremisować mecz po walce, jak widać, że faktycznie było ciężko. Można gryźć trawę, ale jak nie idzie to nie idzie.
Ale jak zobaczyłem sytuację z 65 minuty, gdzie była zmiana w drużynie Fc Saint Patrick Dublin i piłkarz schodzący NIE BYŁ spocony - to co robiła Legia, jak amatorzy się nawet przez 70 minut nie spocili ?!?!?!?!?!?!
PYTAM SIĘ, PANIE LEŚNODORSKI, PANIE BERG - możecie odpowiedzieć na to pytanie?

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 06:05 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Loona odpowiedź jest bardzo prosta: polityka transferowa i szkolenie zawodników. Przykład: sprzedaje się Furmana czy Rybusa a w ich miejsce sprowadza się "gwiazdy" typu Helio Pinto czy Orlando Sa. Mam nadzieję, że w meczu w Irlandii, Saint Patrick zamuruje bramkę i skończy się 0:0.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 08:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Loona Thic napisał(a):
Jak na razie Legia sobie nie radzi.
To SKANDAL, po prostu, kur...wa... :(
Jak Oni moga grać w taki sposób ?!? Czemu każdy czeka na pilę do nogi, zamiast szukać pozycji ?!?
Komu mają grać, jak każdy stoi i patrzy na drugiego ?!? Grę w Stoyanowa to ja mogę u siebie na podwórku grać, a nie kur...wa na dużym boisku !!!
To KELNERZEY, amatorzy, ja pier...dole!



Loona, z przykrością przyznaję Ci rację. To co wczoraj zobaczyłem to była katorga dla oczu. Tak jak piszesz, mało ruchu, nikt nie szukał piłki, nie było zmiany pozycji, przyśpieszenia gry itd. Na stojąco się meczu nie wygra - NIESTETY. Jedynym zawodnikiem, który zagrał na swoim poziomie był Kuciak (no może momentami jeszcze Jodłowiec). Jakby nie on, wynik mógłby być inny. Oczywiście in minus...

Pawel! napisał(a):
binta napisał(a):
W tym roku pewnie będzie podobnie, z mistrzem Polski na czele. :wstyd: i hańba, a tej gadki Koseckiego nie da się słuchać, zadufany szczeniak.

Nie przepadam za Legią, ale w pucharach jestem za wszystkimi polskimi drużynami, a to co pokazuje mistrz Polski, to dno :dobani:


Znowu się muszę zgodzić, jeśli chodzi o Koseckiego. Przy jakichkolwiek wypowiedziach po takich meczu, trzeba spuścić głowę i nabrać trochę pokory, a nie głupio wypowiadać sprawdzone regułki, że na wyjeździe damy z siebie wszystko. Takie słowa to kompromitacja...


Reasumując - Wczorajsza postawa piłkarzy była straszna. Na boisku nie było chociażby jednego człowieka, który wstrząsnąłby drużyną, wziął grę na siebie i dał sygnał do ogarnięcia się / do walki. Z taką grą nie mamy czego szukać w pucharach, a przejście II i III rundy to powinno być przecież minimum, które nawet przypadku porażki w rundzie IV - zagwarantuję grę w grupie LE. Mimo tego co zobaczyłem wczoraj, wierzę w to, że Legioniści uderzą się mocno w pierś, dotrze do nich fakt, że żarty się skończyły i na wyjeździe po prostu wygramy, co nam pozwoli awansować do następnej rundy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 08:37 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
binta napisał(a):
na swoim poziomie był Kuciak

Wg mnie również był momentami niepewny.
binta napisał(a):
a przejście II i III rundy to powinno być przecież minimum

Dlaczego? Który piłkarz Legii ma europejską jakość, że jest w stanie to zagwarantować? Przecież nie gra nazwa drużyny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 09:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Rafał napisał(a):
binta napisał(a):
na swoim poziomie był Kuciak

Wg mnie również był momentami niepewny.
binta napisał(a):
a przejście II i III rundy to powinno być przecież minimum

Dlaczego? Który piłkarz Legii ma europejską jakość, że jest w stanie to zagwarantować? Przecież nie gra nazwa drużyny.


Co do Kuciaka - wyraziłem swoje zdanie. Ciężko być w 100% bezbłędnym, skoro praktycznie cały (jak nie cały) zespół gra "piach" , a obrona jest niepewna i popełnia juniorskie błędy. Na plus dla Duszana chociażby stuprocentowa sytuacja Fagana (strzelca bramki) , a także interwencja po strzale zza pola karnego Brennana, który zmierzał praktycznie w same "widły".

Moim zdaniem przejście II i III rundy i awans do grupy LE to dla naszych drużyn (czy to Legii, czy Lecha) musi być minimum. Myślę, że bardzo dobrą grę na powyższym poziomie gwarantuje niejeden zawodnik Legii, o czym mogliśmy się przekonać m. in. 2 lata temu wychodząc z grupy LE i grając jak równy z równym ze Sportingiem Lizbona. Niestety ostatnimi czasy tego błysku nie widać (i to jest problem, o którym piszę otwarcie i zdecydowanie), o czym mogliśmy się przekonać chociażby we wczorajszym meczu, albo w poprzedniej edycji LE.

Reasumując, trzeba ruszyć dupy, wziąć się w garść i zacząć grać, bo potencjał w tych zawodnikach jest, ale ile można mówić i pisać o potencjale. W piłce nikt Ci niczego za darmo nie odda (o czym pewnie doskonale wiesz). Wszystko trzeba wyrwać / wyszarpać / wywalczyć, a tej walki i charyzmy wczoraj niestety nie było...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 14:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytuj:
Michał Żyro: Chyba już trochę przyzwyczailiśmy do średniego początku sezonów. Osiągnęliśmy szczęśliwy remis, ale będzie już tylko lepiej, ponieważ jesteśmy świetną drużyną. Do wszystkiego trzeba podejść spokojnie. Nie zastanawiałem się nad tym, czy taka gra może być wynikiem nieatrakcyjnych rywali w sparingach. Może to nie był po prostu nasz dzień. Na pewno nie jesteśmy przemęczeni. Prezentujemy się dobrze pod względem fizycznym. Drużyna St. Patrick's również nie przodowała jeśli chodzi o motorykę. To był równy mecz, jeżeli spojrzymy na nasze poziomy fizyczne.
:10: http://legionisci.com/news/58823_Powied ... ricks.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 15:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Legia strasznie dała dupy, zrobiła z siebie pośmiewisko w całym kraju. Jeszcze gorsze zrobi jak odpadnie w rewanżu, ale osobiście myślę, że się zmobilizują i dadzą radę.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 18:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1420
Lokalizacja: Nowy Sącz
Moje BMW: E46 Karawan
Garaż: Nie ma....
Ruch też się męczy .....szkoda się denerwować bo teraz właśnie widać poziom naszej piłki na tle drużyn, które są nołnejmami na arenie europejskiej - jak widać jest to już level naszych drużyn. Płakać się chce widząc taką mizerię


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 19:51 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 522
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e46 328ci
Panowie, a czego Wy oczekiwaliście? Przecież co roku to jest to samo. Proponuje obejrzeć ten obrazek jaka "mocna" jest nasz "kopana" ;)

https://www.facebook.com/41425343196156 ... =1&theater

_________________
viewtopic.php?t=45082


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 21:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4258
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
Dzisiejsze wyniki:

Kalju - Lech 1:0
Ruch - Vaduz 3:2
Waregem - Zawisza 2:1


Jak widać tylko Ruch uratował honor polskiej piłki...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 21:32 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 522
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e46 328ci
.Jacek. napisał(a):
Jak widać tylko Ruch uratował honor polskiej piłki...


Honor polskiej piłki... z drużyną z Liechtensteinu...

_________________
viewtopic.php?t=45082


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 17 lipca 2014, 22:12 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
mirek69 napisał(a):

Honor polskiej piłki... z drużyną z Liechtensteinu...

Grał w pierwszym składzie była "gwiazda" Lecha Haris Handzic? Bo wg wikipedii teraz tam gra.
Jeżeli ktoś uratował honor to raczej Zawisza. 2:1 na wyjeździe to niezły wynik przed meczem u siebie. Poza tym przeciwnik Zawiszy to chyba jedyna, tak naprawdę, w pełni profesjonalna drużyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 226  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 61 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL