BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 07:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 1 kwietnia 2019, 10:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pełna zgoda feder. Podejrzewam, że Sa Pinto się porządnie zabezpieczył w przypadku zwolnienia, bo inaczej już dawno powinien "polecieć". Druga sprawa, nikt szanujący się nie będzie chciał przejąć tak nieprzygotowanej i rozbitej drużyny, w której odrzucając ostatni zaciąg, nie będzie łatwo skleić meczowej 18-stki. Do znudzenia będę powtarzał, wielkim błędem było zwolnienie Magiery.

Co do Lecha i Nawałki, ZERO celnych strzałów na bramkę w meczu z Koroną, a fakt, że gospodarze nie wygrali tego meczu, jest istnym cudem. Nawałka się mocno pogubił, i w którkim czasie poróżnił z "ludzmi Lecha". Jak można zadzwonić do Michniewicza, i prosić o to, żeby Gumny zagrał nie więcej jak połówkę w młodzieżówce, bo w Sobotę ma mecz z Koroną. Władzom bardzo niepodobała się też jego zmiana w pierwszej częsci niedawnego meczu Lecha. Zmiana zawodnika, za którego w najbliższym czasie chcą dostać duże pieniądze.

Wreszcie na koniec, spadek na... 9 miejsce w tabeli, a do końca fazy zasadniczej mecze u siebie z Pogonią i Jagiellonia, plus na wyjeździe z Lechią.


W drugim wczorajszym meczu Pogoń bezbramkowo remisuje z Jagiellonią.


Od jutra 28 kolejka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 1 kwietnia 2019, 12:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Szczurek1986 napisał(a):
renoraines napisał(a):
Nawałka zwolniony. Obowiązki trenera przejmie Dariusz Żuraw.

Wczoraj z Koroną, Kolejorz wprawdzie zremisował, ale nygusy znowu grały piach. Nie mają motywacji, wielu z nich z końcem sezonu odchodzi z klubu.



Remis nie uratował posady Nawałki :P


renoraines czy według Ciebie nie za szybko na taki ruch ? Prawda jest taka iż na budowę czegokolwiek potrzeba czasu a Adam go zwyczajnie nie dostał :]



Nawałka w Lechu był przez 4 mce. W tym czasie 5 wygranych, 5 przegranych i 1 remis. Słabo. Nie miał pomysłu na grę, respektu w szatni również nie miał. Pośrednio blokował wiosenne transfery , bo uwazał ze taki fachowiec jak on, da rade ustawić drużynę tą która jest. Zawiódł zaufanie, wspomniany bilans tez go nie ratował.
Zimny prysznic się przyda, wietrzenie szatni latem, trzeba budować ekipę od nowa.



Szczurek1986 napisał(a):
Wisła turystycznie wygrywa 4:0 z ległą ;)


Sedzia nie pomagal i legia poległa. :rotfl:
Tym bardziej satysfakcja dla Wisly, ze 4 bramki wpuscil ten Cierzniak. Byl pilkarzem Wisly, przeniesli go do rezerw, poskarżył sie pzpn, ktory w trybie natychmiastowym rozwiazał kontrakt i Cierzniak zaczał grać w legii w ... rezerwach legii :rotfl: .
Trybyny też perfekcyjnie wygwizdały Carlitosa.




Są już podani sedziowie nastepnej/ 28 kolejki, mecz legia- Jaga sedziuje (L)aguna War_ciniak czyli drukarnia.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 kwietnia 2019, 06:30 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Odkopałem swoje komentarze apropo zatrudnienia już zwolnionych trenerów. Jak widać, nie pomyliłem się.
Rafał napisał(a):
Sa Pinto oficjalnie trenerem Legii. Wg mnie już powstał pierwszy absurd którym jest kontrakt. 3 lata to zdecydowanie za długo jak na trenera który trenował ogórków a jedynym trofeum jest puchar Belgii. No nic, czwartkowy mecz w Luksemburgu pokaże na czym stoimy.

Rafał napisał(a):
Nawałka odmówił Legii żeby zostać trenerem Lecha :rotfl: Z całym szacunkiem dla jego osiągnięć z reprezentacją ale nigdy nie dostanie wymarzonego angażu w zagranicznej lidze. Kontakt ma obowiązywać do końca roku i przez ten czas do niczego mają mu się działacze nie wtrącać. Nie wróżę sukcesu.

Już się boję kogo tym razem wymyśli Mioduski.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 kwietnia 2019, 10:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Rafał napisał(a):
Odkopałem swoje komentarze apropo zatrudnienia już zwolnionych trenerów. Jak widać, nie pomyliłem się.
Rafał napisał(a):
Sa Pinto oficjalnie trenerem Legii. Wg mnie już powstał pierwszy absurd którym jest kontrakt. 3 lata to zdecydowanie za długo jak na trenera który trenował ogórków a jedynym trofeum jest puchar Belgii. No nic, czwartkowy mecz w Luksemburgu pokaże na czym stoimy.

Rafał napisał(a):
Nawałka odmówił Legii żeby zostać trenerem Lecha :rotfl: Z całym szacunkiem dla jego osiągnięć z reprezentacją ale nigdy nie dostanie wymarzonego angażu w zagranicznej lidze. Kontakt ma obowiązywać do końca roku i przez ten czas do niczego mają mu się działacze nie wtrącać. Nie wróżę sukcesu.

Już się boję kogo tym razem wymyśli Mioduski.



Gratulacje za mimo wszystko trafne oceny ;)

Co do nowego trenera. Wg. mnie Mioduski nie powinien kombinować, i dać Vukovicovi pociągnąć to do końca sezonu. Jeśli już, to na pewno ktoś kto zna środowisko, bo nie ma czasu na poznawanie drużyny / zawodników itd. O uszy obiło mi się nazwisko Papszuna, czyli obecnego trenera Rakowa, ale przed końcem sezonu raczej nie jest to bardzo realna opcja.


Dzisiejsze mecze:


# Cracovia - Korona Kielce
# Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
# Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
# Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze


Jeśli będzie jakaś "dwójka" , to chyba tylko w Gdyni, ale liczę na to, że Arka postawi się w derbach. Ciekawie też powinno być w Krakowie, gdzie dobrze spisująca się Cracovia podejmie zawsze groźną Koronę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 kwietnia 2019, 11:24 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
binta napisał(a):
Co do nowego trenera. Wg. mnie Mioduski nie powinien kombinować, i dać Vukovicovi pociągnąć to do końca sezonu. Jeśli już, to na pewno ktoś kto zna środowisko, bo nie ma czasu na poznawanie drużyny / zawodników itd. O uszy obiło mi się nazwisko Papszuna, czyli obecnego trenera Rakowa, ale przed końcem sezonu raczej nie jest to bardzo realna opcja.

Jestem wielkim zwolennikiem Papszuna. Trener z charakterem, widać, że ma pojęcie. Problem jest w tym, że taki ktoś może przeszkadzać Mioduskiemu. Póki co do końca sezonu niech dotrenuje Vukovic i próbuje osiągnąć jak najlepszy wynik.
Ciekawe na kogo Lech postawi, za Bjelicę to pewnie do teraz sobie plują w brodę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 3 kwietnia 2019, 09:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Rafał napisał(a):
binta napisał(a):
Co do nowego trenera. Wg. mnie Mioduski nie powinien kombinować, i dać Vukovicovi pociągnąć to do końca sezonu. Jeśli już, to na pewno ktoś kto zna środowisko, bo nie ma czasu na poznawanie drużyny / zawodników itd. O uszy obiło mi się nazwisko Papszuna, czyli obecnego trenera Rakowa, ale przed końcem sezonu raczej nie jest to bardzo realna opcja.

Jestem wielkim zwolennikiem Papszuna. Trener z charakterem, widać, że ma pojęcie. Problem jest w tym, że taki ktoś może przeszkadzać Mioduskiemu. Póki co do końca sezonu niech dotrenuje Vukovic i próbuje osiągnąć jak najlepszy wynik.
Ciekawe na kogo Lech postawi, za Bjelicę to pewnie do teraz sobie plują w brodę.



Ostatecznie na tą chwilę trenerem zostaje Vuković, a jego asystentem Saganowski. Bardzo ciekawi mnie skład na jaki dzisiaj postawią :niepewny:

Co do Bjelicy, masz rację. Pamiętam jakie było marudzenie na forum na niego, a to "za niego" właśnie Lech ostatnio liczył się w naszej lidze.

Co do wczorajszych meczów, tak jak pisałem, nie padła żadna "dwójka". Arka w derbach remisuje z Lechią, która nic wielkiego nie pokazała, a obronił ją chociażby 2 x słupek, plus VAR (a jednak :] ) , po którym została anulowana bramka Ankour'a. W Krakowie "Pasy" w doliczonym czasie gry strzelają bramkę na 2:1 i zdobywają bardzo ważny komplet punktów. W Lubinie Zagłębie remisuje 1:1 z Górnikiem, a we Wrocławiu Śląsk 0:0 z Miedzią.


Dzisiejsze mecze:


# Lech Poznań - Pogoń Szczecin
# Piast Gliwice - Wisła Płock
# Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
# Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 3 kwietnia 2019, 23:05 
Online
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Wyniki mamy następujące :)


# Lech Poznań - Pogoń Szczecin - 3:2
# Piast Gliwice - Wisła Płock - 1:0
# Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok - 3:0
# Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 4:3


Można powiedzieć że dość bramkostrzelno było :hyhy: :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 04:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Vicuna zwolniony z Płocka. Chodzą słuchy, że klub dopina szczegóły zatrudnienia Leszka Ojrzyńskiego.


----------------------------------



Co do wczorajszych meczów i wyników:


# Piast - Wisła Płock 1:0 / Gospodarze mocno walczą o podium i Puchary. Fornalik wykonuje w Gliwicach dobrą robotę. Płock natomiast na drugim biegunie.

# Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 4:3 / Wynik pokazuje jaka jest nasza Ekstraklasa. Wisła kilka dni wcześniej rozgniata 4:0 Legię, by po kilku dniach przegrać z ostatnią drużyną w tabeli. Wynik mnie oczywiście cieszy, bo daje nadal nadzięję dla Sosnowca na utrzymanie. Chociaż to będzie raczej cięźka misja do spełnienia.

# Legia - Jagiellonia 3:0 / Widać jakim degeneratem w Warszawie był Sa Pinto. Drużyna, która od początku sezonu grała "piach" , nagle przez kilka dni zmienia oblicze i gra naprawdę fajnie dla oka. Gdyby nie Kelemen, skończyłoby się 7-8 do jednego (Cierzniak obronił karnego, który się należał, ale którego ten ponoć Legijny drukarz Marciniak wcale nie musiał sprawdzać, i wcale nie musiał dyktować, gdyby tym wiecznym drukarzem faktycznie był. Nie wspomnę już o błędach na niekorzyść Legii, chociażby brak istotnego faulu na Kucharczyku, którego odgwizdałby nawet dzieciak). Z uśmiechem na twarzy zobaczyłem na boisku Radovica. Resaumując, do drużyny wróciła chęć do grania, polot, i uśmiechy na twarzach. Oby nie tylko na jedną kolejkę.

# Lech - Pogoń 3:2 / Tak jak wyżej, pozytywnie zadziałał efekt "nowej miotły". Lech prowadził już 3:0, a pod koniec o mało co nie wypuścił wygranej z rąk.

Na trybunach patologia (zresztą nie pierwszy raz), która ponoć tyłko w Warszawie. Kilka haseł / transparentów. Cytuję:


– „Wybieracie trenerów, jesteście bandą frajerów” – ktoś niezorientowany w klimacie Lecha mógłby pomyśleć, że to protest kibiców przeciwko fali zwolnień trenerów w klubach Ekstraklasy, ale sprawa jest jasna – kibice twierdzą, że piłkarze swoją postawą zwalniają niewygodnych trenerów.

– „Darko alkoholiku, kiedy skończysz na odwyku?” – ponoć Jevtić jeśli ma do wyboru pacierz lub alkohol, to woli odmówić to pierwsze. I skandowanie: „chodź tu na piwo, hej Darko chodź tu na piwo”.

– „Kasprzak, w Częstochowie tak szczekałeś, dawno w pizdę nie dostałeś?” – to akurat mocno „pozdro dla kumatych”. Chodzi o Andrzeja Kasprzaka, trenera przygotowania fizycznego, co do którego kibice Kolejorza od lat mają pretensje o jego warsztat. Po meczu w Rakowie pod sektorem gości doszło do spięcia między nim a wyjazdowiczami, padło kilka mocnych słów, a Kasprzak na palcach pokazywał, że zdobył z tym zespołem dwa mistrzostwa Polski.

– „Radut, przy tobie Beckham to [cenzura]” – klasyk o potencjale pamiętnego transparentu kibiców Partizana dla Tomasza Rząsy.

Po wejściu z ławki Gajosa z Kotła można było usłyszeć „Maciej Gajowy, to piłkarz drugoligowy”, przy tej samej zmianie pół stadionu gwizdało i skandowało „wypierdalaj” – nie wiemy czy do Gajosa, czy do Trałki, ale stawiamy na tego drugiego, który kierując się do ławki ironicznie bił brawo tym pociskom z trybun. Fajnę podziękowania za tyle lat w klubie. Nie ma co :]


Jazda z piłkarzami nie skończyła się po ostatnim gwizdku, bo chwilę po zakończeniu spotkania na płocie zawisnął kolejny manifest – tym razem z napisem „To zwycięstwo nic nie zmienia, wszystkim kurwom do widzenia”

Nic dziwnego zatem, że marsz piłkarzy pod Kocioł zakończył się dość szybko po tym, jak z trybuny poleciało kilka wezwań do możliwie jak najszybszego opuszczenia boiska.


Jak widać pełna kulturka. Prawie taka jak na meczach w W-wie :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 13:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Słychać wycie, znakomicie :rotfl: , napisał post o godz 5:51 i przez blisko 9 godzin :rotfl: szukał cytatów, które dopisał ok godz. 14:35. Zatem widać, że jego uraz psychiczny się pogłębia, bo(L) trwa i trwa mać :rotfl: .





Szczurek1986 napisał(a):
# Lech Poznań - Pogoń Szczecin - 3:2

Gra się do końca, 3pkt zostają w Poznaniu. :D

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 15:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
To się właśnie nazywa umiejętność korzystania z opcji, i edycja posta, jeśli chce się napisać o czymś nowym, a nie bezmyślne klepanie kolejnego, melepeto forumowy.

Wybacz, że czekając rano w aucie przed budynkiem na klienta, i w tym czasie przeglądając informacje sportowe, forum itd. , wstawiłem z telefonu tylko info o trenerze Vicunie, a dopiero po pracy, na spokojnie, z wygodnego komputera napisałem całą resztę, którą chciałem napisać, ale widać, że ty jesteś zwykłym nierobem, a niektórzy mają ważniejsze sprawy na co dzień niż skrywanie się w ciemnym pokoju przed ludzmi i drapanie po pryszczach.

Widzę, że ty naprawdę nie masz co robić w życiu skoro liczby i godziny w notesie zapisujesz.

Psychiatryk nadal wzywa. Skorzystaj.

Gość o wygranym meczu, który drużyna o mało co nie zremisowała, tracąc 2 bramki w ostatnich kilku minutach pisze... gra się do końca. O zgrozo, inteligencją ktoś tu nie grzeszy, dowód nr sto. Na poziomie orzecha włoskiego. Oczywiście bez wkładu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 16:06 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Podobno Henning Berg ma wrócić do trenowania Legii. To bardzo dobra wiadomość, z tym, że boję się iż Mioduski będzie wymagał cudów z miejsca a jest to trener który na spokojnie buduje klub od początku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 16:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
binta napisał(a):
To się właśnie nazywa umiejętność korzystania z opcji, i edycja posta, jeśli chce się napisać o czymś nowym, a nie bezmyślne klepanie kolejnego, melepeto forumowy.

Wybacz, że czekając rano w aucie przed budynkiem na klienta, i w tym czasie przeglądając informacje sportowe, forum itd. , wstawiłem z telefonu tylko info o trenerze Vicunie, a dopiero po pracy, na spokojnie, z wygodnego komputera napisałem całą resztę, którą chciałem napisać, ale widać, że ty jesteś zwykłym nierobem, a niektórzy mają ważniejsze sprawy na co dzień niż skrywanie się w ciemnym pokoju przed ludzmi i drapanie po pryszczach.

Widzę, że ty naprawdę nie masz co robić w życiu skoro liczby i godziny w notesie zapisujesz.

Psychiatryk nadal wzywa. Skorzystaj.

Gość o wygranym meczu, który drużyna o mało co nie zremisowała, tracąc 2 bramki w ostatnich kilku minutach pisze... gra się do końca. O zgrozo, inteligencją ktoś tu nie grzeszy, dowód nr sto. Na poziomie orzecha włoskiego. Oczywiście bez wkładu.


renoraines napisał(a):
Powyżej kolejna odsłona bezmy(L)ności, komp(L)eksów, (L)oserstwa, łamania własnego słowa, robienia sobie z geby d,py oraz bó(L)u związanego z tym, że otwarcie mówi się o drukowaniu, na pohybel pato(L)ogii.

Tak to leciało :rotfl: ?


Wirtuoz riposty z tego (L)oserskiego dzbana :rotfl: , ktory kazdorazowo potwierdza ze ma traumę. Az tyle godzin potrzebowal żeby przetworzyć informacje co pokazuje, że jest amebą jak ci przyslowiowi fanboye leglej z sondy ulicznej.

Nie ogarnia w swojej intelektualnej ułomności, ze z datą postu automatycznie pokazuje sie godzina jego zamieszczenia. Nie trzeba jej zapisywać, bo ją po prostu widać :rotfl:, a dopisał tuż przed moim postem, gdy miałem otwarta stronę tematu.

Gdyby (L)oser myslal samodzielnie wiedziałby, ze Lech gral do końca wiec utrzymał przewagę, gdyby nie grał to nie utrzymałby. Ale tego przeciez me(L)epeta :rotfl: nie jest w stanie ogarnąć.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 17:36 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Rafał napisał(a):
Podobno Henning Berg ma wrócić do trenowania Legii. To bardzo dobra wiadomość, z tym, że boję się iż Mioduski będzie wymagał cudów z miejsca a jest to trener który na spokojnie buduje klub od początku.

Dla mnie to jedn z 4 rozsądnych kandydatów :) Pozostali to Magiera, Czerczesow i Papszun. Kolejność dowolna, tylko żeby Mioduski dał spokojnie pracować ;)

renoraines, binta, Dajcie już spokój bo ten temat przez takie wzajemne wrzucanie sobie robi się nudny... Może spotkacie się w 4 oczy i sobie wyjaśnijcie sprawy jak mężczyźni :rotfl: :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 18:17 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
feder, nawiązujac do tego ze on regularnie przeczy sam sobie robiąc z gęby d.pe. :rotfl: użyje obrazowego porównania. Widząc na chodniku kupę, czy to psia czy ptasia itd , skomentuje to, ale nie wdeptuje , obrzydzenie z takiego kontaktu. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 18:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
Vicuna zwolniony z Płocka. Chodzą słuchy, że klub dopina szczegóły zatrudnienia Leszka Ojrzyńskiego.



Potwierdzone - http://www.90minut.pl/news/294/news2948 ... Plock.html


-------------

Co do Berga. Też coś słyszałem. Ciekawe ile w tym prawdy.

Czerczesov byłby ciekawą opcją. Dyscyplina, by wróciła i "chęci" do treningów / ciężkiej pracy.

Feder, proponowałem to, i pisałem do niego kiedyś PW, ale widocznie pełne portki, bo nic nie odpisał, a za kilka dni zaczął ponowne zaczepki na forum. Ten typ tak ma. Mocny, ale w zaciszu domu.


Ostatnio edytowano 4 kwietnia 2019, 19:11 przez binta, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 19:05 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Dzban żyje w swoim alternatywnym swiecie i notorycznie pokazuje (także na tej stronie, gdy zblaznil sie nie łapiac wpisu o grze do konca Lecha czy tego, ze post ma date i godzinę), że nie mysli. Nadal nie ogarnia,że odpisujac przeczy sam sobie i ze z tej schizofrenii i nieudolności jest beka. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 kwietnia 2019, 20:31 
Online
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
binta napisał(a):
To się właśnie nazywa umiejętność korzystania z opcji, i edycja posta, jeśli chce się napisać o czymś nowym, a nie bezmyślne klepanie kolejnego, melepeto forumowy.


Jeśli masz za każdy post płacone to szybko zmieniłbyś podejście ;)

binta napisał(a):
Wybacz, że czekając rano w aucie przed budynkiem na klienta, i w tym czasie przeglądając informacje sportowe, forum itd. , wstawiłem z telefonu tylko info o trenerze Vicunie, a dopiero po pracy, na spokojnie, z wygodnego komputera napisałem całą resztę, którą chciałem napisać, ale widać, że ty jesteś zwykłym nierobem, a niektórzy mają ważniejsze sprawy na co dzień niż skrywanie się w ciemnym pokoju przed ludzmi i drapanie po pryszczach.


renoraines, jest zwykłym nierobem czyli o nim też już sporo wiesz :rotfl:

A ja bym powiedział iż ma czas na wszystko przez odpowiednią organizację pracy :hyhy: :hyhy:

binta napisał(a):
Widzę, że ty naprawdę nie masz co robić w życiu skoro liczby i godziny w notesie zapisujesz.


Po prostu ma podzielną uwagę :ok:

binta napisał(a):
renorainesPsychiatryk nadal wzywa. Skorzystaj.


binta, w tej kwestii służę pomocą również Tobie ;)



Czas pokaże czy ziany które nastąpiły będą mieć odzwierciedlenie na boisku :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 5 kwietnia 2019, 10:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Szczurek, czego ty chłopie niskiego wzrostu nie wymyślisz. Weekendy pracujesz w Warszawie, ale jednak jesteś na meczach Widzewa w... Łodzi. Do tego masz... płacone za posty na forum :szok: , i jeszcze psychiatrą jesteś. Szkoda słów. Szczerze :^o [-X


Nie odpisuj już nic. Proszę :x


-------------------------------------------

Dziś:

# Korona - Zagłębie
# Miedź - Cracovia


W Kielcach myślę, że Korona nie przegra, a w Legnicy czuję, że Miedź mocno postawi się będącej w formie Cracovii.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 5 kwietnia 2019, 12:57 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Jóżwiak zadowolony , kontrakt z Kolejorzem o dwa lata wydłużony .



Szczurek1986 napisał(a):
renoraines, jest zwykłym nierobem czyli o nim też już sporo wiesz :rotfl:

A ja bym powiedział iż ma czas na wszystko przez odpowiednią organizację pracy :hyhy: :hyhy:



Trafiłeś w czuły punkt dzbana :rotfl: . Organizacja pracy to pojęcie, które nie jest mu znane . Od dawna beka z tego, ze okreslał daty podania wynikow typera, a nie podawał przeczac sobie samemu. Coz, dodawanie, cyfry, daty to trudne tematy :D . Ile to razy wspominał, że nie będzie odpisywał, a jednak komentował robiąc sobie z geby d.pe. Ile to razy zarzucał, że pisze się o pilce krajowej w temacie o pucharach, mimo ze robił to samo. Ile to razy negował pato(L)logiczne drukowanie, mimo że fakty to potwierdzają itd, itp.
Ze swoimi problemami emocjonalnymi był już u psychiatry. Lekarz pyta losera czy pije, on ze nie pije. Czy pali on, ze nie pali. Czy bzyka, on ze nie bzyka. Lekarz pyta dalej, to jak się relaksuje? A on odpowiada, ze spedza blisko 10h dziennie na zastanawianiu się jak tu się do czegos dopierdo… :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 5 kwietnia 2019, 16:22 
Online
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
binta napisał(a):
Szczurek, czego ty chłopie niskiego wzrostu nie wymyślisz. Weekendy pracujesz w Warszawie, ale jednak jesteś na meczach Widzewa w... Łodzi. Do tego masz... płacone za posty na forum :szok: , i jeszcze psychiatrą jesteś. Szkoda słów. Szczerze :^o [-X


Nie odpisuj już nic. Proszę :x .




binta, twoje niedoczekanie :rotfl:

Teraz gramy na wyjeździe a ja znó będę pracował w Warszawie :D


Będziemy grać u siebie to będę w Łodzi ;) Musisz lepiej się zainteresować co gdzie kiedy i jak bo na tę chwilę słabo Ci wychodzi albo twoój informator zawodzi :hyhy: :hyhy:

Jeśli jednak się zdecydujesz na wizytę u wyżej wspomnianego psychiatry to wal śmiało - pomogę :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL