BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 10 maja 2024, 01:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 14:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
binta napisał(a):
Piszę o konkretach, i o faktach, a o czym mówił Greń na konferencji - nie wiem - szkoda mi czasu na słuchanie i oglądanie głupot :]
Tak się składa, że jest to mój ośmiotysięczny post na tym forum - więc napiszę tak:
Wiem, że twoje zawsze musi być na wierzchu - Także pas :]


Konkretem i faktem jest to, że zapewniałeś wielokrotnie, że nie będziesz mi odpisywał, a jednak piszesz, także dzisiaj, patrz wyżej ile razy. Musi byc na twoje haha :] .


Poza legią i n-sport , które przedstawiają informację w jedyny słuszny sposób sa też inne źródła przekazujące wiadomości piłkarskie np. o wspomnianym handlu biletami przez osobę z PZPN http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,279.html

Mając szerokie horyzonty można czytać, porównywać itd.


Kaziu oraz 2 osoba jak podaje Przeglad sportowy przyznali przed sądem
Cytuj:
Parze zostały postawione dwa zarzuty. Sędzia zapytał, czy się przyznają do ticket-touting, czyli nielegalnej sprzedaży, którą przed zatrzymaniem zaobserwował funkcjonariusz Shane Griffin. Potwierdzili, że się przyznają. Adwokat w ich imieniu podniósł rękę do góry i powiedział, że przyznają się do winy

a ty przyznałeś, że liczy się efekt koncowy.
binta napisał(a):
Normalne, że liczy się efekt końcowy.


Porównałem was, bo mimo tego nadal nudzicie na tym samym poziomie nieudolnie odpowiadając.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 18:34 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Wracając na Ziemię:

Ruch już 3:0 prowadzi. Typuję, że trener Podoliński za chwile wsiądzie na karuzelę ;)

Drugi mecz mam nadzieję, że nie rozczaruje. Obstawiam zwycięstwo Wisły.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 11 kwietnia 2015, 08:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Wczorajsze wyniki:


Ruch - Cracovia 3:0 - Nie oglądałem, ale po wyniku można wywnioskować, że chyba łatwe zwycięstwo gospodarzy.

Wisła - Górnik 1:1 - Zgodnie z tytułem "90 minut" - "Bez Bośniaka, Wisła nijaka". Głowacki - Stilic - Graguła - Brożek, taki kręgosłup Wisły.


Dzisiejsze mecze:


15:30 - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
18:00 - Piast Gliwice -Śląsk Wrocław
20:30 - Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok


Jakieś typy ?? Na szlagier myślę, że wysuwa się potyczka Lechii z Legią.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 11 kwietnia 2015, 10:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4260
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
binta napisał(a):
Dzisiejsze mecze:


15:30 - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
18:00 - Piast Gliwice -Śląsk Wrocław
20:30 - Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok


Jakieś typy ?? Na szlagier myślę, że wysuwa się potyczka Lechii z Legią.


15:30 - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa | X2
18:00 - Piast Gliwice -Śląsk Wrocław | X2
20:30 - Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok | 1X

Tak jak wspomniałeś, Lechia - Legia to najciekawsza para w dzisiejszym dniu. Faworyta nie trudno wskazać w tym meczu, ale nie miałbym nic przeciwko, gdyby gospodarze "urwali" jakieś punkty Legii ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 11 kwietnia 2015, 13:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
binta napisał(a):
Ruch - Cracovia 3:0 - Nie oglądałem, ale po wyniku można wywnioskować, że chyba łatwe zwycięstwo gospodarzy.


Łatwe, Ruch już w pierwszej połowie wbił swoje bramki, Cracovia zmarnowała dwie setki i po gwizdku już nie zdołali nic zrobić.

binta napisał(a):
Na szlagier myślę, że wysuwa się potyczka Lechii z Legią.


Gospodarze sprzedali ok. 35 tys. biletów więc atmosfera na pewno będzie świetna, pogoda też dopisuje. Lechia ostatnio radzi sobie całkiem fajnie, Legioniści muszą dzisiaj się przyłożyć.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 07:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
.Jacek. napisał(a):
nie miałbym nic przeciwko, gdyby gospodarze "urwali" jakieś punkty Legii ;)



.Jacek. - Wykrakałeś :/

Mecz bardzo senny, i na pewno nie na miarę "hitu kolejki". W pierwszej połowie graliśmy średnio, a po stracie Dudy kiepsko. W drugiej połowie Guilherme należała się druga żółta kartka. Wg. mnie był najlepszym zawodnikiem w naszych szeregach, ale na drugą kartkę niestety "pracował" trzykrotnie. Po ostatnim z fauli (zaraz po nim zszedł na zmianę) sędzia już wyjmował, i powinien wyjąć drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Reasumując, zwycięstwo Lechii jak najbardziej zasłużone. Jakiś czas temu pisałem, że chciałbym, by Gdańszczanie awansowali do pierwszej 8, a później do Europejskich Pucharów. Fajna drużyna, która przy tych warunkach kadrowych / finansowych, a także zaplecza, może coś tam ugrać. Taki jedyny plus z tego meczu, który rzecz jasna bardzo mnie nie zadowala.


W drugim z meczów Piast wygrywa ze Śląskiem 2:0 po 2 bramkach Hanzela. Jedna z nich powinna być jednak zaliczona jako samobójcza. Z drugiej strony, osobiście zawsze jestem za tym, aby takie bramki przyznawać strzelającemu.


W ostatnim spotkaniu Pogoń pokonuje u siebie Jagiellonię. Dobry początek w nowym klubie Czesia Michniewicza, a także dobre zastąpienie Robaka przez Zwolińskiego (2 bramki).


Dzisiejsze mecze:


15:30 - GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz
18:00 - Lech Poznań - Korona Kielce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 11:00 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Miałem pisać, że czuję w kościach przegraną Legii, ale darowałem sobie i stało się. Przypomniało mi się jak 2-3 sezony temu Legia też przyjechała z Gdańska z niczym i w ostatniej chwili mistrza wyrwał im Śląsk.

Co do Śląska, to nie spodziewałem się, że nie dadzą sobie rady z Piastem podobnie jak byłem pewny, że Jagiellonia ogra Pogoń Szczecin. Końcówka w tym sezonie będzie wyjątkowo emocjonująca. Zarówno na dole jak i na górze jeszcze wszystko możliwe.

Czekam na mecz Korony z Lechem. Koroniarze są w gazie, poza tym do Poznania jedzie ok. 600 kibiców z Kielc. Lech ma w nogach 120 minut z Błękitnymi, ale Korona w Poznaniu nigdy nie strzeliła nawet bramki :zdziwko:

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 11:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Street napisał(a):
Miałem pisać, że czuję w kościach przegraną Legii, ale darowałem sobie i stało się. Przypomniało mi się jak 2-3 sezony temu Legia też przyjechała z Gdańska z niczym i w ostatniej chwili mistrza wyrwał im Śląsk.

Co do Śląska, to nie spodziewałem się, że nie dadzą sobie rady z Piastem podobnie jak byłem pewny, że Jagiellonia ogra Pogoń Szczecin. Końcówka w tym sezonie będzie wyjątkowo emocjonująca. Zarówno na dole jak i na górze jeszcze wszystko możliwe.

Czekam na mecz Korony z Lechem. Koroniarze są w gazie, poza tym do Poznania jedzie ok. 600 kibiców z Kielc. Lech ma w nogach 120 minut z Błękitnymi, ale Korona w Poznaniu nigdy nie strzeliła nawet bramki :zdziwko:


Patrząc na statystyki, Korona w Poznaniu jest skazana na porażkę, ale... Nadzieja umiera ostatnia ;)

Tak, Legia straciła wtedy w Gdańsku mistrzostwo, na rzecz Śląska. Co do meczu Pogoni z Jagą, powiem Ci, że Jaga to drużyna, która potrafi wygrać z najlepszym, ale z tymi teoretycznie słabszymi traci punkty. Pogoń natomiast skorzystała "Z efektu nowej miotły" ;)

Dzisiaj bardzo ważny mecz w Bełchatowie, jeśli chodzi o kwestie dolnych rejonów tabeli. Stawiam na bramkę Arka Piecha :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 13:09 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Na szczęście piłkarze Lecha zawsze grają fair a jak dostają kartki to dlatego, że sędzia za Legią :ok: Tego się trzymajmy.

Legia zagrała strasznie słabo i wydaje mi się, że przymusowa przerwa przyda się Dudzie. Piłkarz o ogromnych umiejętnościach a ostatnio jakby go nie było na boisku...

W tej kolejce jak dotąd wszystko jest na odwrót niż bym typował. Wydaje mi się, że w dzisiejszych meczach wygrać powinien Zawisza i Lech, ale jak trend się utrzyma to będzie inaczej ;)

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 13:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Z ciekawostek:
W pociągu specjalnym z Kielc z kibicami Korony Kielce jedzie prezes PZPN Zbigniew Boniek ;)


Chyba dzisiaj pierwszy dzień w historii Ekstraklasy, że cała Warszawa będzie trzymać kciuki za Koronę ;)

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 17:48 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Zawisza rozjechał GKS. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze awansują do ósemki :rotfl:

Lech Korona do przerwy zero zero. Hasło na dziś #GdzieLechNieMożeTamSędziaPomoże :lol:

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 21:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Street napisał(a):
Gospodarze sprzedali ok. 35 tys. biletów więc atmosfera na pewno będzie świetna, pogoda też dopisuje. Lechia ostatnio radzi sobie całkiem fajnie,

Na mecz przyszło 36 500 kibiców. Atmosfera była niesamowita, polecam każdemu :super:
Polecam obejrzeć filmik: http://www.lechia.pl/news,5752-przedsma ... aczyc.html

Obrazek


Street napisał(a):
Legioniści muszą dzisiaj się przyłożyć.

Co do przyłożenia to pan Duda powinien dostać dodatkową karę odsiadki od meczów w ekstraklasie.

binta napisał(a):
W drugiej połowie Guilherme należała się druga żółta kartka. Wg. mnie był najlepszym zawodnikiem w naszych szeregach, ale na drugą kartkę niestety "pracował" trzykrotnie. Po ostatnim z fauli (zaraz po nim zszedł na zmianę) sędzia już wyjmował, i powinien wyjąć drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Sędzia się nie popisał, nie wiem jak to nazwać? Brakiem odwagi/konsekwencji żeby pozbawić Mistrza Polski jakichkolwiek szans?

Bramka Colaka jak najbardziej prawidłowa, to nie było odepchnięcie a dotkniecie, kolejna sprawa że sędzia główny uznaje bramkę, po konsultacji z bocznym, a potem po konsultacji z tym samym sędzią(!!??) zmienia decyzję i dyktuje faul, gdzie sędzia nie mógł widzieć tego dotknięcia ponieważ Colak był ustawiony do niego plecami, a za sobą miał obrońcę który zasłaniał widok.
Wiele razy poruszany był temat sędziowania w naszej ekstraklasie, które jest na słabym poziomie, mówiąc prawdę jak i cała nasza liga... Zwycięstwo daje bramka Maćka Makuszewskiego po b. dobrym dośrodkowaniu Bruno Nazario.
Wg mnie bardzo dobrze zagrał Stojan Vranjes, w ataku i w obronie.
Zespół ze stolicy nie zagrał najlepszego meczu, co nie zmienia faktu że 1-0 to "najmniejszy wymiar kary", trzeba pamiętać że w Lechii nie zagrał Wawrzyniak, a Mila wszedł w końcówce.


Cytuj:
Z frekwencyjnym rekordem PGE Areny w tle Lechia pokonała w hicie kolejki Legię. Wynik ten zmusił warszawskiego lidera do powstania z wygodnego fotela i zapytania Lecha, czy nie chciałby na nim zasiąść - Kolejorz odpowie jutro.

http://www.ekstraklasa.org/lider-wstal-z-fotela
No i odpowiedz jest: postoimy.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 21:11 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
Pawel! napisał(a):
Na mecz przyszło 36 500 kibiców. Atmosfera była niesamowita, polecam każdemu


Szkoda, że my dostaliśmy tak mało biletów. Duża część z puli rozeszła się na FC i przez to niestety poziom dopingu był słaby, a zapotrzebowanie na bilety dużo większe. Pierwszy raz byłam w Gdańsku na nowym stadionie i wg mnie jest najładniejszy z tych oddanych przed Euro 2012. Gry nie skomentuję, bo dawno mnie żaden wynik tak nie "zagotował".

Street jeśli faktycznie jeździcie takimi pociągami na wyjazdy to niezły standard :D Chociaż my w tym roku ciągle jeździmy pośpiesznymi. Wyjazdy też się skracają - trasa Warszawa-Gdańsk w 4 godziny to już sukces :)

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 21:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Ania napisał(a):
Szkoda, że my dostaliśmy tak mało biletów. Duża część z puli rozeszła się na FC i przez to niestety poziom dopingu był słaby, a zapotrzebowanie na bilety dużo większe.

Paradoksem jest to że to przez kibiców Legii na stadion weszło tyle kibiców, zapotrzebowanie na bilety było dużo większe (o ok. 4000 wejściówek), ale przez przepisy dot. bezpieczeństwa musieliśmy oddzielić sektor gości strefami buforowymi a sektor nad kibicami ze stolicy wyłączyć całkowicie.
Obrazek
btw fajna flaga z Kazimierzem Deyną :ok:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, 23:43 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Ania napisał(a):
Street jeśli faktycznie jeździcie takimi pociągami na wyjazdy to niezły standard


Pierwszy wyjazd od bardzo dawna pociągiem, niestety kolejny wyjazd na który nie pojechałem z przyczyn niezależnych ode mnie. Pecha mam ostatnio coś do tych wyjazdów, z Piasta też musiałem zrezygnować w ostatniej chwili.
Ogólnie rzecz biorąc wyjazd był mega tani - 69 zł. za pociąg, bilet na mecz i koszulkę. Głównie to dzięki piłkarzom,
którzy część premii za wygraną z Łęczną przeznaczyli na dofinansowanie tego wyjazdu.
Z tego co wiem, to chłopaki jeszcze w drodze bo PKP nie miało wolnych torów więc rzucili ten kurs na sam koniec i w Kielcach zameldują się ok. 3 w nocy.

Co do samego meczu, to niestety sędzia nie uznał prawidłowego gola dla Korony, potem Porcelis beznadziejnie przestrzelił karnego. Korona śmiało mogła wygrać ten mecz, była lepsza, ale nie ma co marudzić, punkt przywieziony z Poznania trzeba szanować, a już w piątek mecz z Ruchem.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 14 kwietnia 2015, 07:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
Obrazek


Street napisał(a):
Legioniści muszą dzisiaj się przyłożyć.

Co do przyłożenia to pan Duda powinien dostać dodatkową karę odsiadki od meczów w ekstraklasie.

binta napisał(a):
W drugiej połowie Guilherme należała się druga żółta kartka. Wg. mnie był najlepszym zawodnikiem w naszych szeregach, ale na drugą kartkę niestety "pracował" trzykrotnie. Po ostatnim z fauli (zaraz po nim zszedł na zmianę) sędzia już wyjmował, i powinien wyjąć drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Sędzia się nie popisał, nie wiem jak to nazwać? Brakiem odwagi/konsekwencji żeby pozbawić Mistrza Polski jakichkolwiek szans?

Bramka Colaka jak najbardziej prawidłowa



Paweł - Bardzo ładny widok :ok: Kibicowsko i liczebnie daliście radę, na boisku również. Tak jak pisałem wcześniej, zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. W kwestii Dudy również muszę się zgodzić (chociaż to nie jest brutal, więc myślę, że sam nie wiedział co tak naprawdę mógł zrobić), ale przy nieuznanej bramce jednak się nie zgadzam. Gdyby Colak nie odepchnął Legionisty, ten najnormalniej w świecie wybiłby piłkę, która nie doleciałaby do Colaka. Takie jest moje zdanie ;)


Street - No i udało się. Tak jak pisałem, nadzieja umiera ostatnia :ok: Cieszę się i gratuluję kolejnych punktów. Pierwsza ósemka nadal "do zrobienia".

Wczoraj na zakończenie 27 kolejki Górnik Łęczna remisuje z Podbeskidziem 0:0.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 16 kwietnia 2015, 19:24 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
Pawel! napisał(a):
Paradoksem jest to że to przez kibiców Legii na stadion weszło tyle kibiców, zapotrzebowanie na bilety było dużo większe (o ok. 4000 wejściówek), ale przez przepisy dot. bezpieczeństwa musieliśmy oddzielić sektor gości strefami buforowymi a sektor nad kibicami ze stolicy wyłączyć całkowicie.


Zgodnie z polityką 5% powinniśmy mieć ok. 1800 biletów. Zastanawiam się, jak to się odnosi do zaistniałej sytuacji. Ktoś powinien wg mnie ponieść konsekwencje - dla Lechii wpuszczenie mniejszej ilości kibiców = mniejszy przychód...

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 16 kwietnia 2015, 19:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Ania napisał(a):
Pawel! napisał(a):
Paradoksem jest to że to przez kibiców Legii na stadion weszło tyle kibiców, zapotrzebowanie na bilety było dużo większe (o ok. 4000 wejściówek), ale przez przepisy dot. bezpieczeństwa musieliśmy oddzielić sektor gości strefami buforowymi a sektor nad kibicami ze stolicy wyłączyć całkowicie.


Zgodnie z polityką 5% powinniśmy mieć ok. 1800 biletów. Zastanawiam się, jak to się odnosi do zaistniałej sytuacji. Ktoś powinien wg mnie ponieść konsekwencje - dla Lechii wpuszczenie mniejszej ilości kibiców = mniejszy przychód...

cały sektor nad Wami był wolny, także strefy bez problemu by stworzyli...

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 17 kwietnia 2015, 08:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Nie śpimy, gramy !! :)


18:00 - Korona Kielce - Ruch Chorzów | x1 |
20:30 - Podbeskidzie B-B - Wisła Kraków | x |


Street - Jak sytuacja kadrowa, i ogólna w Waszym obozie ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 17 kwietnia 2015, 12:04 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 435
Lokalizacja: Gliwice/Przyszowice
Moje BMW: E36 320i
Kod silnika: M52B20
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t ... 2#p1596372
18:00 - Korona Kielce - Ruch Chorzów | 2 |
20:30 - Podbeskidzie B-B - Wisła Kraków | 1 |
Takie tam moje luźne strzały :oczami:

_________________
zapraszam do oceny mojej qp ------>>>>>>
viewtopic.php?t=23271

Obrazek

Całe życie Piast Gliwice !!!
Pozdrawiam - Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL