BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 kwietnia 2024, 14:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zakaz wjazdu SUV'em do miasta
PostNapisane: 18 lutego 2020, 21:17 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
wujekwaldus napisał(a):
lubie czasem zerknąc w ten dział bo pojawiają się cukierki takie jak temat o 500milionach ludzi na świecie i ten :D

mogą wprowadzić taki zakaz, ale wtedy ktoś mądry zerknie na to wszystko z boku i powie:
SUV to: "Sport Utility Vehicle" a przecież moje X5 w dieslu nie ma żadnego związku z Sportem, więc nie jest SUVem ;)

Problem solved, martwy przepis ;p


W Polsce prawo jest jak płot, lew przeskoczy, wąż się prześlizgnie, a barany będą stać.
... inna sprawa, że jeżeli będą takie coś wprowadzać, zdefiniują co jest SUVem a co nie, że papier wszystko przyjmie, okaże się że Panda 4x4 nim będzie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zakaz wjazdu SUV'em do miasta
PostNapisane: 18 lutego 2020, 21:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2705
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
Spokojnie, niemcom spadną słupki sprzedaży X5, Q7, ML to powiedzą że przepis ogranicza wolność i odpuszczą. Dalej będą walczyć z węglem.

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zakaz wjazdu SUV'em do miasta
PostNapisane: 18 lutego 2020, 22:14 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
wujekwaldus napisał(a):
mogą wprowadzić taki zakaz, ale wtedy ktoś mądry zerknie na to wszystko z boku i powie:
SUV to: "Sport Utility Vehicle" a przecież moje X5 w dieslu nie ma żadnego związku z Sportem, więc nie jest SUVem

Problem solved, martwy przepis ;p
Tak, a własciciel X6 powie, ze przeciez moje auto to SAC " Sports Activity Coupe " i to zdecydowanie coupe a nie SUV :D obawiam sie jednak,ze tak zdefiniują co jest suvem,ze zaboli wszystkich.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zakaz wjazdu SUV'em do miasta
PostNapisane: 19 lutego 2020, 20:15 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
alduwiel napisał(a):
To powiedz Waldek jak juz się przyznaleś ,ze przeczytaleś ten temat czy jest w tym co napisalem ciut sensu czy tez lepiej mam się wybrac do psychiatry? ;) nie urazi mnie rzadna opinia bo jestem przyzwyczajony do hejtu. Czekam na wiadro zimnej wody ;)
Gpowera też zakladalem choc wszyscy (za wyjatkiem Ciebie) odradzali ... ja juz taki jestem, robię i rozumuję wszystko inaczej niz ogół. Uprzejmie proszę o wyjasnienie dlaczego ktos mialby mistyfikowac te historie?

Ruskie trole forsują te bzdury w necie, aby takie glupki jak ja mialy o czym myslec wieczorami?

Jak narazie w tym smiesznym temacie o 500 milionach nie padł ani jeden sensowny i merytoryczny kontrargument... jedynie usmieszki... wybaczcie, ale Wasze milczenie zadziwia mnie jeszcze bardziej niz beka lub hejt ktorego się spodziewałem



Masz swoje przekonania w które wierzysz, ta wiara jest już na tyle głęboka, że wydaje mi się że żadne argumenty do Ciebie nie trafią że są to po prostu brednie.
To jest zjawisko wyparcia.
Spotyka się je u ludzi którzy potocznie zwani są "antyszczepionkowcami" i/lub "płaskoziemcami", nie ma argumentu abyś przekonał jednych czy drugich do swoich racji. Tutaj niestety musiał byś zmienić otoczenie w którym przebywasz i źródła które oglądasz i jako przeciwnika postawić sobie samego siebie i spróbować skonfrontować swoje pomysł z argumentami przeciwnej strony.

Jest to trudne.
Ja nie hejtuje, ja merytorycznie.

nie dziw się że nikt nie chce podać Ci rzeczowych argumentów na temat który rzeczowym nie jest.
To równie dobrze jakbyś chciał rozmawiać na temat typu "dlaczego ziemia jest płaska i ludzie do ukrywają, dajcie mi argument że nie nie jest!" - każdy oblisz bo będziesz miał swoje własne.

Więc to że nikt z Tobą nie podjął rzeczowej dyskusji świadczy raczej o inteligencji i poziomie inteligencji ludzi na forum.

Tyle.

Jeśli chodzi o argument to masz 1. 500 mln ludzi wytwarza mniejsze PKB niz 7 mld. W przypadku sztucznego zanizenia poziomu ludnosci być może okazało by się że brakowało by kelnerów w resteuracji czy pracowników obsługi w sklepach, ponieważ KAZDY chcialby byc 'manago'.

tak na probę ;)

Kurde to mam nie kupować urusa bo mnie nie wpuszczą do amsterdamu :( ?
zgredy....

a kiedy zakaz jazdy rowerem po mieście?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zakaz wjazdu SUV'em do miasta
PostNapisane: 19 lutego 2020, 20:27 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
nie no, rowery są halal

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zakaz wjazdu SUV'em do miasta
PostNapisane: 19 lutego 2020, 20:34 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
ok. Tego posta proszę wykasować - już to przeniosłem do działu w którym się totalnie kompromituję ;)


Ostatnio edytowano 19 lutego 2020, 20:57 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zakaz wjazdu SUV'em do miasta
PostNapisane: 19 lutego 2020, 20:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Ekhm, Waldek, alduwiel - prosiłbym o kontynuowanie wątku o redukcji ludzi do 500mln tamże.
Tutaj dyskutujemy o proponowanym zakazie jazdy suvem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL