BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 10:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 19 stycznia 2021, 23:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Za i przeciw - ciekawe historie związane z jednym z większych "dostarczycieli" pieniędzy do budżetu państwa. Co byś zrobił przy całkowitym zakazie spożywania, albo przy cenach przekraczających zdrowy rozsądek na poziomie 20 letniej whisky za browara?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 19 stycznia 2021, 23:17 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Lincoln napisał(a):
Co byś zrobił przy całkowitym zakazie spożywania, albo przy cenach przekraczających zdrowy rozsądek na poziomie 20 letniej whisky za browara?
Historia już pokazała co się dzieje w takich przypadkach - USA i prohibicja. Niektórzy zaczynają produkować w domu, niektórzy zaczynają nielegalnie sprzedawać, mafia i półświatek rośnie w siłę. Nikt kto ma chociaż krztę rozumu, nie będzie próbował prohibicji powtarzać. Nic to nie daje dobrego :)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 19 stycznia 2021, 23:59 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lotto mi to, prawie nie piję.

Natomiast poparłbym każdego kto pije i sie na to nie zgadza.

Cytuj:
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.


Ludzie powinni żyć jak chcą i pić co chcą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 08:34 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Co z tego. Zakazują nam chodzić do sklepów, na siłownie i baseny. Mocno ograniczają zakup słodkich napojów. Nie wiadomo jak jutro nasze swobody ograniczą a jednak nikomu to nie przeszkadza.

Cytuj:

-Siema stary co tam u Ciebie?
-A w porządku w porządku, słyszałeś, że ma wejść podatek od patrzenia?
-Jak od patrzenia?
-No normalnie! Mamy oczy, to przywilej. Za to, że używamy oczu będziemy płacić podatek!
-Przecież to nie przejdzie! Ludzie się zbuntują!
-Też jestem tego zdania, toż to absurd!
-Gdzie idziesz?
-Idę zapłacić podatek od mówienia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 09:09 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
bez urazy ale zaraz przyjdzie Damian i powie, że to dobre by było i zdrowe.................. taki żarcik z rana :cwaniak:

a serio ja piję rzadko ale uważam że o ile ktoś nie popada w alkoholizm i nie krzywdzi najbliższych to gówno do tego co kto pije i ile wolny wybór


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 09:37 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Zdzira 850I napisał(a):
bez urazy ale zaraz przyjdzie Damian i powie, że to dobre by było i zdrowe.................. taki żarcik z rana :cwaniak:

a serio ja piję rzadko ale uważam że o ile ktoś nie popada w alkoholizm i nie krzywdzi najbliższych to gówno do tego co kto pije i ile wolny wybór


Wiec jak juz przywolano moje imie...
Kazdy kij ma dwa konce. I jak ze wszystkim w zyciu- umiar. Woda jest potrzebna do zycia, ale jest tez trucizna. Jedyna roznica to dawka. 2l/ dziennie? Super. 5-6 litrow na raz? Smierc.

Mam w rodzinie pedagogow i psychologow, ktorzy pracowali miedzy innymi w pogotowiach opiekunczych, domach dziecka i w osrodkach terapii uzaleznien. Alkoholizm jest straszny. S T R A S Z N Y. Bo to nie jest choroba jednej osoby jakby moglo sie wydawac.
Z drugiej strony lampka wina do obiadu czy przed snem potrafi czynic cuda.

Wiec znowu. Damian nie jest robakiem i widzi swiat w wiekszej ilosci kolorow niz czarne i biale. Damian widzi stany posrednie, ktorych jest nieskonczenie duzo.
Wszystko zalezy ;) Ja osobiscie symbolicznie, lampka wina do jedzenia, piwo jedno do grilla, cos mocniejszego jak jest okazja- wesele w rodzinie na przyklad. Nigdy w ilosciach, ktore powoduja utrate swiadomosci i w miare jasnego myslenia. Z drugiej strony nie czuje totalnie potrzeby picia. Z alkoholem nie mam problemow, on ze mna tez nie ;) Ale to tylko ja.

Na pewno trzeba edukowac spoleczenstwo i jak najszybciej interweniowac w przypadku sygnalow i problemach alkoholowych. Pewne mechanizmy, ktorych doswiadczaja dzieci w mlodym wieku, podswiadomie sa powtarzane i kolejnemu pokoleniu z reguly ciezko jest wyjsc z pewnym ram.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 10:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Zdzira850 - wykrakałeś, jest nasz obrońca poprawności komuszek i jego złote rady dla innych jak należy żyć i pić. :rotfl: Jakby wolny rynek i świat tego nie mógł weryfikować po prostu co kto robi... paranoja. :wstyd: Ta edukacja społeczeństwa to dopiero jest cyrk. Jakbym słyszał te bezmózgie posłanki w parlamencie europejskim. Gdyby człowiek był wolny i po prostu ponosił konsekwencje oraz był świadomy co się stanie gdy nawali, np. się rozpije, to by nie było tematu i tak powinno być w normalnym świecie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 10:41 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Jig ty to jestes odklejony od rzeczywistosci i to zdrowo. Normalny swiat to ty masz naokolo. Nienormalny w glowie. Aldi przynajmniej potrafi wyciagnac jakies wnioski jak juz te 100 osob powie, zeby skonczyl z tymi spiskowymi teoriami, a ty- specjalnie z malej literki, sobie cos ubzdurales i nawet sensu wypowiedzi juz nie wyciagniesz, bo przed czytaniem masz juz w glowie obraz... to chore jest, to sie leczy. Powaznie jestes jakis zakompleksiony i porabany. Jak ty z rodzina sie dogadujesz w ogole? Czy sie nie dogadujesz? Bo to drugie to ja bym bral w ciemno. Wyjek Staszek z ciotka Maryla pewnie po swietach za kazdym razem pukaja sie w czolo jak przypomna sobie co przy stole wygadujesz... Przykre.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 10:54 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Zakaz palenia (nie pale), zrobienia sobie grilla (też nawet nie robię), podatek cukrowy (bo ktoś przytyje), za chwilę ograniczenia dla samochodów, ograniczenia dla tych co chcą lampkę wina się napić i ograniczenia dla tych co inne zdanie mają.

Niech lewactwo spada na bambus banany prostować.

I zawsze schemat ten sam - w imię rzekomego dobra i społeczeństwa, podpierając się przykładem jakiegoś patologicznego odsetka, alkoholików, nałogowych palaczy kopcących dwie paczki dziennie, idiotycznie parkujących dzbanów, czy kopcących diesli, bardzo nielicznych grup nie wpływających na ogół i mających się niijak do niego, wprowadzane są restrykcje dla wszystkich a patologiczne zachowania przy pomocy Goebbelsowskiej narracji powtarzania kłamstwa tysiąc razy są rozciągane na wszystkich ludzi w danej grupie, np z człowieka pijącego lampkę wina do obiadu raz w tygodniu robi się alkoholika i banuje wino.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:04 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Kyokushin napisał(a):
podatek cukrowy (bo ktoś przytyje
Gdyby to jeszcze służyło ochronie zdrowia. Tu chodzi jedynie o hajs. Zawsze chodziło tylko o to.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Jig ty to jestes odklejony od rzeczywistosci i to zdrowo. Normalny swiat to ty masz naokolo. Nienormalny w glowie. Aldi przynajmniej potrafi wyciagnac jakies wnioski jak juz te 100 osob powie, zeby skonczyl z tymi spiskowymi teoriami, a ty- specjalnie z malej literki, sobie cos ubzdurales i nawet sensu wypowiedzi juz nie wyciagniesz, bo przed czytaniem masz juz w glowie obraz... to chore jest, to sie leczy. Powaznie jestes jakis zakompleksiony i porabany. Jak ty z rodzina sie dogadujesz w ogole? Czy sie nie dogadujesz? Bo to drugie to ja bym bral w ciemno. Wyjek Staszek z ciotka Maryla pewnie po swietach za kazdym razem pukaja sie w czolo jak przypomna sobie co przy stole wygadujesz... Przykre.


No nie. Ja jestem otwartym prawicowcem, a ty krypto lewakiem, tym się różnimy.

Nie rozumiesz, że każda próba obejścia praw natury musi skończyć się, często nieprzewidywalnymi w pełnym spektrum, a jeszcze częściej - opłakanymi w skutkach, konsekwencjami. Tłumaczy ci to, jak krowie na rowie, Kyo od jakiegoś czasu, wspieram go w tym mentalnie, bo co mi pozostało.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:20 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
xD Boze widzisz i nie grzmisz... mentalnie to powinienes sie poczuc w obowiazku i udac sie do jakiejs poradni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Panowie, to nie temat polityczny, tylko luźna dyskusja. Alkohol ma bardzo wyraźne obie strony medalu, pytanie czy złe oddziaływanie na mózg, organy wewnętrzne, psychikę są warte różnorodności smaku i gatunku oraz zbawienny relaks dla człowieka?
Co do samych ograniczeń i wolności, to przecież cisza nocna, ograniczenia prędkości, nakazy i zakazy nie wynikają z komunizmu czy zachlannosci władzy, a z doświadczenia ludzi którzy widzę problem w czymś czego my na razie nie dostrzegamy, ale zapewne w którymś momencie się to zmieni. Jest proste wyjście - zamieszkać na pustyni, tam nic Was nie ogranicza ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Ostatnio edytowano 20 stycznia 2021, 11:38 przez Lincoln, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:37 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Alkohol ma bardzo wyraźne obie strony medalu, pytanie czy złe oddziaływanie na mózg, organy wewnętrzne, psychikę są warte różnorodności smaku i gatunku oraz zbawienny relaks dla człowieka?


Wszystko zależy od ilości.

Na pewno trzeba prowadzić działania edukacyjne w zakresie zagrożeń alkoholizmem, podobnie jak z papierosami - to jest szkodliwe i uzależnia, i to też nie jest fanaberia tylko fakt.

Natomiast lampka wina do obiadu co jakiś czas przeciwnie - jest zdrowa, piwo do 'miąska z grylla' też, więc to nie jest temat zero-jedynkowy na zasadzie alkohol jest dobry lub zły. Jest dla ludzi i istotna jest dawka i jej częstość. I nie powinno się tego ani zabraniać ani przesadnie regulować, tylko ludzi edukowac. Nie powiem nic odkrywczego ale z większością rzeczy jest podobnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:39 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Lincoln, Nic nie powinno być zakazane ludziom. Jakby mój ojciec jarał a nie pił to bym pamiętał, że był wiecznie głodny i roześmiany a nie wqrwiony i agresywny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
xD Boze widzisz i nie grzmisz... mentalnie to powinienes sie poczuc w obowiazku i udac sie do jakiejs poradni.


Jak ktoś przedstawia proste fakty, które można udowodnić na milion różnych sposobów, to ty uciekasz od tego jak kot od octu.
Do poradni to bym odesłał każdego lewaka, który nie potrafi zaakceptować świata i rządzących nim praw, jakimi są.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:42 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Co do samych ograniczeń i wolności, to przecież cisza nocna, ograniczenia prędkości, nakazy i zakazy nie wynikają z komunizmu czy zachlannosci władzy, a z doświadczenia ludzi którzy widzę problem w czymś czego my na razie nie dostrzegamy, ale zapewne w którymś momencie się to zmieni. Jest proste wyjście - zamieszkać na pustyni, tam nic Was nie ogranicza ;)


No nie. I tu znowu temat nie jest zero jedynkowy. Część z tych rzeczy to zwykłe normy życia społecznego - żyj tak żeby innym nie przeszkadzać, ale część ograniczeń to już są totalitarne zapędy i kontrola społeczeństwa i tu trzeba postawić linię.

I to nie jest tak że my czegoś dziś nie rozumiemy a jutro zrozumiemy. My czegoś nie chcemy bo nie chcemy być niewolnikami, natomiast to że ktoś nie sra psem bo jest zakaz, ani nie można nocą drzeć ryja, to nie jest niewolnictwo czy ograniczenie wolności, tylko prawo chroniące czyjąś wolność. I też to musi być rozsądne, ponieważ czyjąś wolnością jest np darcie ryja, więc drzeć go może w dzień, bo w nocy inni w imię swojej wolności chcą spać :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Przykład Szwecji, gdzie alkohol jest drogi oraz jego nabywanie jest nieco problematyczne pokazuje, że reglamentacje, obostrzenia, zakazy i utrudnienia nie odnoszą zakładanych skutków.

Znając temat dość dobrze, jestem za uczeniem kultury picia a oduczaniem kultury upijania.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 11:53 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
Kyokushin napisał(a):
I zawsze schemat ten sam - w imię rzekomego dobra i społeczeństwa, podpierając się przykładem jakiegoś patologicznego odsetka, alkoholików, nałogowych palaczy kopcących dwie paczki dziennie, idiotycznie parkujących dzbanów, czy kopcących diesli, bardzo nielicznych grup nie wpływających na ogół i mających się niijak do niego, wprowadzane są restrykcje dla wszystkich a patologiczne zachowania przy pomocy Goebbelsowskiej narracji powtarzania kłamstwa tysiąc razy są rozciągane na wszystkich ludzi w danej grupie, np z człowieka pijącego lampkę wina do obiadu raz w tygodniu robi się alkoholika i banuje wino.


+1. Pół dnia się cieszyłem, myśląc tak, jak w cytacie z pierwszych postów, "że po mnie nie przyszli", bo piję tylko colę zero, a podatek jest cukrowy. I pozniej zdziwko w sklepie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 20 stycznia 2021, 12:55 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Damian napisałem, że żarcik z rana słowa żart nie kumasz??????

Ja znam wiele odmian szarości Ty właśnie nie ma być jak rzad powie to nie jest odmiana szarości to ubezwłasnowolnienie i przerzucanie odpowiedzialności za swoje czyny na innych niech decydują za mnie

Napisałem też, że mnie temat nie dotyczy ja piję mało ale jak ktoś lubi pić co weekend to co to źle????? bo co?? bo nie jest miejskim aktywistą, nie jeździ na rowerze i fiuta se nie uciął to źle?? chce niech chelej ejgo życie jego kasa jego kredki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL