BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 13:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polityka i politycy
PostNapisane: 17 października 2006, 20:38 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
Temat wydzielony z tematu ¤ Fizyki nie ma!
Ciekawy artykuł o zapinaniu pasów.



DAREX napisał(a):
Labrador napisał/a:
dobrze że ja się uczyłem fizyki jeszcze za starej Polski


A to jestes taki stary


chodziło mi o to :mrgreen: ,że nie za "kaczej " Polski ;)

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Ostatnio edytowano 18 października 2006, 09:13 przez Labrador, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 października 2006, 20:58 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Kacza Polska jeszcze nie jest taka zła. Mogło być gorzej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 października 2006, 21:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Kyokushin napisał(a):
Kacza Polska jeszcze nie jest taka zła. Mogło być gorzej.


nawet w najbardziej mrocznym scenariuszu nie wiem jak mogłoby wyglądać to gorzej, bo gorzej chyba jednak być nie może, oczywiście w aspekcie politycznym

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 października 2006, 23:26 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Jakby Zamiast kaczek dziwaczek był Kaczor Donald oraz Jan Maria aka Mefisto (a może Myszka Miki) było by pewnie tak jak bylo, tyle że bez perspektyw na jakieś zmiany.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 00:46 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
Kyokushin napisał(a):
było by pewnie tak jak bylo, tyle że bez perspektyw na jakieś zmiany.


ale czy chodzi o jakieś tylko zmiany czy zmiany na lepsze ,bo z tego co widać ,to nie widać zeby się coś zmieniało na lepsze , można powiedzieć ze próbują wprowadzić srawiedliwość ,nie oglądając sie na prawo.( mówie tu o wyciąganiu jakiś brudów z likwidacji WSI ,czy inne akcje z tajnymi wspólpracownikami TW)
Prawde mówiąc kogo to interesuje kto ,był i dlaczego tajnym wspólpracownikiem ,lepiej by się zajeli rządzeniem i naprawą gospodarki ,szeroko pojetym rozwojem miast i wsi ,czy tez zmiejszeniem bezrobocia ( i nie tym sposobem który sie teraz odbywa ze bezrobocia spada bo milion polaków wyjechało lub wyjedzie za granice )

Ale tak jak już ktoś kiedys powiedział że bracia Kaczyńscy są dobrzy do burzenia a nie do budowania :?

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 05:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Jak dobrze pójdzie, to akurat po d koniec kadencji uwinął się z wszystkimi politycznymi bandytami i zostanie im miesiac na prace nad państwem. Powiedzą przed wyborami że teraz mogą zacząć pracować... Co to za rząd? Jedyne co sobą reprezentują to:
-spieprzaj dziadu
-Lepper to warchoł
-potrójne chamstwo
-gorźby kar za odejście z partii
-sprzedawane koalicje
-oszukanie wyborców: Jak mój brat będzie prezydentem to ja nie będę preimierem.

Zresztą.... szukają przestępców, agentów a.... a w koalicji mają ludzi z wyrokami...

Minister Edukacji, który wymyśla amnestię dla maturzystów? Kiedy weszła? Wtedy jak nie było miejsc na państwowoych uczelniach i zarobiły prywatne?

A kto wychowął naszego ministra edukacji? Jego ojcicec w PE wniósł o nie nauczanie w szkołach teorii ewolucji...

A Gosiewski, zapytany czemu nie był na ebacie w senacie co powiedzia? Chyba pracowałem wtedyna OŚMIOMA ustawami. Chyab pracował, ale nad 8 napewno.


Ciekawe co zrobił ten rząd dla nas Polaków, skoro ludzie zapytanie na ulicy, proszą o przebaczenie że głosowali na PIS?

To jest żałosne...

PS.: Przenieśmy to do osobnego tematu o dywagacjach politycznych.
Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 08:17 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Hm co rząd zrobił wystarczy poczytać prasę, na bok odłozyć POstkomunistyczne błoto i można się dokopać co rzeczywiście zrobili i się okaże że nie jest tak źle jak mówią, na tle innych rządów, patrząc na to obiektywnie, mimo tego że od samego początku rząd nie miał nawet szans by rządzić... więc nie wiem czy to kaczki ruinują czy to inni negują poto by negować... a jak wiemy jest demokracja i liczą się głosy większości w sejmie. Trudno się więc dziwić działaniom kaczorów skoro mają jakąś ideę a nie mogą jej wcielić w życie przez opozycję ludzi starych układów.
Nie można się również spodziewać km autostrad, milionów mieszkań i innych chłytów marketindodych przez ROK w którym za wszelką cene próbowano rzad obalić i podkładano kłody i utrudniano w rządzeniu - w zasadzie chyba nigdy tak mocno rząd nie był bezpodstawnie negowany.

A to że otwierają te szafy lesiaków i innych troli to bardzo dobrze. Niech robią rotację na stanowiskach. Niech łamią te różne układy i układziki. Napewno powstaną nowe ale nie będzie to to co jest teraz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 08:25 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Najpierw pozwalaniali masy urzędników w urzędach... i władowali swoich ludzi... nie mówimy o mieksznaiach i stu milionach dla każdego. Nie mają poparcie i tyle, ratują pozycję Giertychami i Lepperem - mają go sa prostaka i chama a daja mu wicepremiera...

Czy jest jakaś ustawa, którą ustalili a nam pomaga? Jakiś nowy ważny przepis, dzięki któremu będzie lepiej? Skoro wszystkie media i gazety, poza niszowymi tak mówią to chyba jest w tym troche prawdy... Chyba że żyjemy w PIS-Matrix-ie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 08:26 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
hmm mysle ze idealnie tu pasuje filmik z polskiej ulicy do ktorego umiescilem wczoraj link w watku pt. "super partia" i ktos go tu usunal...jakas kacza cenzura?
to co sie dzieje w kraju to jest masowe harakiri...ale moze i dobrze i wyjdzie nam z tego jakies katharsis hehe...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 08:30 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
Kyokushin napisał(a):
Niech łamią te różne układy i układziki. Napewno powstaną nowe ale nie będzie to to co jest teraz.



układy zawsze były i będą


A najlepiej ,jak się nie ma pomysłu na rządzenie to zwalić wine na opozycje.

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 08:43 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Nie zwalam tutaj winy na opozycję. Oto chodzi że tutaj od samego początku, rząd nie miał szans na mocny start. Po 2 tygodniach istnienia krytykowano rząd Marcinkiewicza za to że nie ma iluśtam mieszkań - sory ale w 2 tygodnie nie da sie tego zrobić i nikt tego nie obiecywał a krytyka była jakby nagle świat się zawalił. A co do mediów - chyba nie muszę tłumaczyć do kogo one należą i w jakiej parti ci ludzie są. Więc czytając prasę czy oglądając TV proponuję zachować trochę dystansu wobec tego wszystkiego.

Zboczyliśmy z tematu i może to zakończmy bo się na wzajem nie przekonamy. Każdy ma swoje zdanie i ma do niego prawo.

Wróćmy do tematu przewodniego, czyli do zapinania pasów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 08:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
W moim poście napisałem o PISie nie mówiłem że PO jest lepsze czy ze idelane itp. Napisałem co robi PIS.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 08:48 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
a co do 3 mln mieszkan to po miesiacu rzadzenia zrobilo sie z tego 1 mln potem jeszcze mniej az wkoncu temat zniknal...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 09:11 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Ciekawe co kierowało mediami i opozycją (nie przypadkiem) szukających tych mieszkań po miesiącu rządzenia, skoro wie każdy i nie jest tajemnicą że ileśtam mln mieszkań nie stawia się w ciągu miesiąca.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 09:36 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 973
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: E91+E36M54
Kod silnika: N47 + M54
jakoś to co chcieli dla siebie to udało im sie załatwić mimo rzucającym im kłody pod nogi mediom i opozycji - vide zmiana sposobu liczneia głosów w wyborach do samorządów itp.

co nam w tej chwili lub w przyszłości da "rozliczenie" byłych agentow i współpracujących z SB? ... nic?

_________________
brak zgody administracji forum na reklamę


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 09:41 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
A sam fakt że ludzi których nie powinno być tam gdzie są nie będzie nie wystarczy?
Warto wiedzieć kto był/jest kapusiem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 09:45 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
mistrzem swiata jest kurdupel Gosiewski ktory w swoim okregu wyborczym (totalne zadupie) wybudowal za 3mln zl stacje kolejowa dla ekspresow kursujacych na trasie Warszawa-Krakow.w nagrode dworzec zostal nazwany im. Gosiewskiego. To jest wzor porzadnego rzadzenia i praworzadnosci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 10:18 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 973
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: E91+E36M54
Kod silnika: N47 + M54
Cytuj:
A sam fakt że ludzi których nie powinno być tam gdzie są nie będzie nie wystarczy?


nie - jeśli nie będzie z tego wymiernyh korzyści to niewarto wydawać publicznych pieniędzy na roprawianie sie z kims kto gdzieś, kiedyś, komuś podpadł. - może jestem za młody i nie rozumiem takich zapędów, ale dla mnie to zwykłe marnotrastwo moich pieniędzy.

Cytuj:
Warto wiedzieć kto był/jest kapusiem.


po co? tego systemu już nie ma i raczej nie będzie, nie interesuje mnie kim był "TW Baryła"...
... wolałbym żeby wkońcu pieniądze jakie można dostać z UE sie nie marnowały, żeby wkońcu rozwiązali sprawe podatku, który ma zastąpić akcyze (przejrzystego i zgodnego z prawem UE), żeby sprawy w sądach/urzędach nie toczyły się latami, żeby w więzieniach siedzieli ludzie groźni dla otoczenia, a Ci którzy proponują 17mln zł korzyści majątkowej zapłacili grzywne 10mln (zamiast 2lat pozbawienia wolności).

jest sporo aktualnych spraw do załatwienia ... przeszłość mogą sobie rozliczać w "wolnym czasie".


PS
a stacja kolejowa w "Pciumiu wielkim" to świetna sprawa ... ciekawe ile ludzi będzie tam wsiadać/wysiadać do/z przejeżdżającego ekspresu.

_________________
brak zgody administracji forum na reklamę


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 10:27 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Sprawa wygląda tak że TW Baryła ma teraz całkiem dobry biznes i pełno układzików. Np sobie kupił elektrociepłownię za symboliczną złotówkę w ramach prywatyzacji. A te rzeczy dotyczyją już nas bezpośrednio i dlatego warto się tym zainteresować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2006, 10:39 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 973
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: E91+E36M54
Kod silnika: N47 + M54
Ale TW Baryła ma takie układziki, że i tak nikt go za nic nie skaże.

Poza tym dla przeciętnego obywatela nic to nie znaczy, a wsadzenie go do więzienia nic nie zmieni.
Dyskutować oczywiście można, ale ja i tak nie zmienie zdania, że są ważniejsze,pilniejsze sprawy.

_________________
brak zgody administracji forum na reklamę


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL