BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 16:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sierpnia 2008, 18:21 
a czy sprzęt ogrodniczy też zalicza się do AGD?

...bo nie wiem, czy M40 do tego też zaliczyć, czy nie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sierpnia 2008, 18:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
..::CZARNY::.. napisał(a):
a czy sprzęt ogrodniczy też zalicza się do AGD?

...bo nie wiem, czy M40 do tego też zaliczyć, czy nie?


Oczywiście że tak ! W kategorii "kosiarka" :rotfl:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sierpnia 2008, 18:56 
raczej z tym zawieszeniem od X3 w "kosiarki- traktorki"

http://www.umietka.pl/index.php?go=item ... mit=szukaj

:viva:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sierpnia 2008, 19:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Tanieją wyroby, które się kupuje rzadko rtv/agd/samochody, a drozeją usługi, żywność, energia czyli to co bije po kieszeni w codziennym życiu np pieczywo zdrozalo, bo wzrosły koszty transportu do sklepu itd,itp. Paliwo zmienia cene dla ściemy bo tak wypada, a przy najbliższej okazji przebije pułap przed obniżką. Ceny paliw są jak w Europie zach, tylko zarobki Polaków nie są nawet na poziomie tamtych zasiłków dla bezrobotnych.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sierpnia 2008, 22:53 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 44
Posty: 3680
Lokalizacja: RFN/Warszawa/Świnoujście
Moje BMW: E38
Kod silnika: m57
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=2819
Cytuj:
Ceny paliw są jak w Europie zach, tylko zarobki Polaków nie są nawet na poziomie tamtych zasiłków dla bezrobotnych.


oczywiscie ..ale nie zapominajmy o wiekszych podatkach ...

ale oczywĂ­scie olej napedowy i benzyna jest lepszej jakosci w europie zachodniej..

gdyby zrobic taki strajk jak w hiszpani to sadze ze ropa naftowa moglaby spasc i to bardzo...

i jeszcze jedno... sadze ze zapasy ropy sa duzo wieksze niz podaja to do naszej wiadomosci.. poprostu kasa...niestety od zawsze tak bylo :/

inna sprawa to taka ze mysle ze to cisza przed burza... obym sie mylil ale za chwile mozemy przezyc szok cenowy.. :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sierpnia 2008, 23:14 
tak w ogóle ktoś kiedyś mi pisał, że czym ja się zajmuje, że nie mam co robić, skoro się zajmuje takimi pierdołami, jak bieg jałowy etc.

no to mogę napisać, że dla mnie ten temat jest głupi, nudny, zastanawianie się czy benzyna będzie po 2, czy 7 zł jest bez sensu, bo i tak nie mamy na to wpływu, a i tak będziemy kupować paliwo i tak i tak, podobnie z chlebem, trzeba coś jeść... a zastanawianie się nad ceną dolara, euro, rynkami itd. zbytem, podatkami i całym tym syfem, to naprawdę ktoś nie ma co z sobą robić, że się zastanawia nad takimi głupotami :znudzony: można przecież porozmawiać o dziewczynach, no nie? albo co się zje jutro na obiad, bo chyba większy mamy wpływ na to, co jest na naszym talerzu, niż na cenę 1. baryłki ropy.




na szczęście nie napiszę tak, bo rozumiem coś takiego, jak zainteresowania innych ludzi historią, biologią, a nawet ekonomią :]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sierpnia 2008, 09:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
..::CZARNY::.. napisał(a):
tak w ogóle ktoś kiedyś mi pisał, że czym ja się zajmuje, że nie mam co robić, skoro się zajmuje takimi pierdołami, jak bieg jałowy etc.

no to mogę napisać, że dla mnie ten temat jest głupi, nudny, zastanawianie się czy benzyna będzie po 2, czy 7 zł jest bez sensu, bo i tak nie mamy na to wpływu, a i tak będziemy kupować paliwo i tak i tak, podobnie z chlebem, trzeba coś jeść... a zastanawianie się nad ceną dolara, euro, rynkami itd. zbytem, podatkami i całym tym syfem, to naprawdę ktoś nie ma co z sobą robić, że się zastanawia nad takimi głupotami :znudzony: można przecież porozmawiać o dziewczynach, no nie? albo co się zje jutro na obiad, bo chyba większy mamy wpływ na to, co jest na naszym talerzu, niż na cenę 1. baryłki ropy.


na szczęście nie napiszę tak, bo rozumiem coś takiego, jak zainteresowania innych ludzi historią, biologią, a nawet ekonomią :]


O Jezusie Kochany czytałem pierwszą częśc twojego posta drogi Fryderku i coraz bardziej rosło moje zatrwożenie !!! Na szczęście to tylko głupi żart :) Nie bądźmy jak tępi Amerykanie którzy wierzą we wszytsko co im się w TV powie ! Trzeba miec własne zdanie i miec pojęcie o tym co się dzieje wokół a nie dawac się robic w bambuko przez bandę cfaniaków...

7ka napisał(a):
i jeszcze jedno... sadze ze zapasy ropy sa duzo wieksze niz podaja to do naszej wiadomosci.. poprostu kasa...niestety od zawsze tak bylo :/


A wiesz o czym trąbią najwięksi producenci ropy na świecie od roku ? Że złoża ropy są jeszcze w h... wielkie :) i napewno minie jeszcze wiele lat zanim zaczniemy odczuwac jej braki oraz że nie będą zwiększac już bardziej wydobycia bo nawet to co teraz przetworzą to nie są w stanie sprzedac ! Nawet oni ostatnio na jakimś spotkaniu stwierdzili że trzeba się dobrac do dupy spekulantom.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL