BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 15:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przemyslenia na temat forumowiczow
PostNapisane: 22 stycznia 2007, 22:04 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1069
Lokalizacja: Warsaw / LA
Moje BMW: 911
No tak forumowicze.. jest ich sporo..Co chwila pojawjaja sie nowe zdjecia w galerii...Wszyscy tacy ambitni "zrobie w niej to " "A ja zrobie tamto" ..ale ile z tych pomyslow jest realizowanych? Organizowany jest zlot w Borsku a jak dotad chetnych mozna policzyc na palcach jednej reki.. Tyle pracy jednego czlowieka psu w dupe.. Stawiam sobie pytanie ilu na forum jest kakretnych osob... oprucz tych ktorzy prowadza forum , zakladajacych klub i ludzi bedacych juz w klubie...i jakos ich nie widze :zdziwko:

_________________
Mialem kiedys bmw... ;s


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2007, 22:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 840
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Moje BMW: E39 528i
Kod silnika: M52B28
Ja powiem ci tak że była robiona ankieta z terminem zlotu w Borsku, ale termin został wybrany inny niż większości pasował i może to jest spowodowane, że mało osób się wpisało na ten zlot.

_________________
zobacz moje E39
viewtopic.php?f=6&t=80279&p=885097#p885097
zobacz moje byłe E39
viewtopic.php?t=16284
zobacz moje byłe BMW E34:
viewtopic.php?t=1557
viewtopic.php?t=8082


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2007, 22:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
widzisz w moim akurat przypadku to że nie zapisałem sie na zlot spowodowane jest:

1. Troche daleko ode mnie, ale to też nie tak wielki problem
2. Jechałbym zupełnie sam, co oznacza niezbyt przyjemną drogę poza tym po raz pierwszy na spocie wolałbym być z kimś kogo już znam, aby mi sie lepiej było zaaklimatyzować w nowym gronie, gyby spot był tydzień później napewno bym przyjechał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2007, 22:19 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 520
Lokalizacja: pomorskie
Moje BMW: e39 - sprzedana :(
Kod silnika: M52TUB28
no to moze opowiem na przykladzie swoim i klubu, w ktorym bylem wczesniej, a w ktorym jestem caly czas mimo, ze tamtego samochodu juz nie mam :)

bylem 3 razy z rzedu na zlotach, na ktore mialem zawsze ~500km w jedna mańke... i bylo... super, chociaz wiadomo- na pierwszym najgorzej, bo nikogo jeszcze nie znalem (oprocz znajomosci z netu). Teraz mimo, ze Lanosem nie jezdze nadal uczestnicze w zyciu klubowego forum i latem na pewno znowu pojade na zlot :).

Jesli mialbym porownywac tamto forum do tego.... to hmmm nie czuje sie tutaj jeszcze w pelni dobrze, ale z kazdym dniem jest coraz lepiej :).
Chodzi mi o to, ze tutaj jest wiecej ludzi i nie wszyscy sie znaja, nawet z netu.
Oczywiscie nie mam do nikogo pretensji, mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie pojechac na jakis zlot i wiekszosc z Was poznac osoboscie. Oczywiscie odleglosc robi swoje, a moj portfel niestety jeszcze nie jest zasilany comiesieczna pensja.... chociaz mam nadzieje, ze to sie jak najszybciej zmieni :)

W kazdym razie .... nie wyniose sie stad :hurra: :hurra: :hurra:

edit: wlasnie zauwazylem, ze zlot bedzie kolo Koscierzyny- gdzie mam dzialke :) :) :)

o ile nie bede mial szkoly to bede na 100% (plan poznam za jakis miesiac :) )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2007, 22:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
to będzie brzmieć jak tłumaczenie się.... jeszcze nie wiem czy dam rade w tym terminie pojechać... :zdegustowany: a nie chce poźniej odwoływać, więc wstrzymuje się na razie z obiecywaniem że przyjade....

ps. do organizatorów zlotu: na kilka dni przed końcem "rezerwacji" ogłoście to na forum....co bym nie przegapił, może ktoś inny też być w takiej sytacji...

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 00:03 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 649
Lokalizacja: Myszków
Marcus3
czy osoba ktora przebywa i wypowiada na forum jest zobowiazana do jezdzenia na zloty ?
bezsensowny ten temat
mysle ze za bardzo to wszystko przezywasz
zachowaj troche dystanu a nie bedziesz mial takich problemow


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 00:06 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
slcuhajcie mam nadzieje ze sie zapiszecie do konca stycznia.. koszt wynajecia lotniska to 2tys pln wiec musze wiedziec ile osob jedzie co by ta kwote podzielic przez chetnych a im wiecej auto tym wyjdzie taniej...
mam nadzieje ze sie zdecydujecie i sie zapiszecie :D

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 00:24 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 520
Lokalizacja: pomorskie
Moje BMW: e39 - sprzedana :(
Kod silnika: M52TUB28
Dixi napisał(a):
slcuhajcie mam nadzieje ze sie zapiszecie do konca stycznia.. koszt wynajecia lotniska to 2tys pln wiec musze wiedziec ile osob jedzie co by ta kwote podzielic przez chetnych a im wiecej auto tym wyjdzie taniej...
mam nadzieje ze sie zdecydujecie i sie zapiszecie :D


no do konca stycznia to ja sie na pewno nie zapisze :(
bo nie bede znal jeszcze planu.... w kazdym razie jak tylko nie bede mial szkoly to bede :hyhy:
tzn na lotnisku na pewno bede, a nocleg prawdopodobnie we wlasnym zakresie- nawet jak popije to dwoch kierowcow po mnie przyjedzie i mnie scholuja :hyhy:. Bo po co mam placic $$ jak 20km od tego miejsca mam nocleg :D

a jesli chodzi o slaba frekwencje to imho jest to wina polozenia.... ale miejmy nadzieje, ze bedzie lepiej :) :) :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 08:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 2213
Lokalizacja: 3CiTy
Moje BMW: e39
Kod silnika: m57
bez kom

pozdro

_________________
Bayerische Motoren Werke...
MĂłj byÂły Is-ik
Chcesz kupiĂŚ zadbane e39?? -> Moja 528i

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 09:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1069
Lokalizacja: Warsaw / LA
Moje BMW: 911
M_benz napisał(a):
Marcus3
czy osoba ktora przebywa i wypowiada na forum jest zobowiazana do jezdzenia na zloty ?


omg czy ja ci kaze tam jechac? ;;;s post ten kierowalem glownie do przyszlych klubowiczow :]
dziwna byla by sytulacja gdzie 100 osob zapisalo by sie do klubu a na zlocie jest ich raoptem 10 ;s

M_benz napisał(a):
bezsensowny ten temat

To poco tu piszesz? Piszac w bezsesownym temacie rowniez stajesz sie bezsesowny :hihi:

M_benz napisał(a):
mysle ze za bardzo to wszystko przezywasz
zachowaj troche dystanu a nie bedziesz mial takich problemow


Zachowalem..gdybym tego nie zrobil nie odpisywal bym na twoj post :hihi:

_________________
Mialem kiedys bmw... ;s


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 10:25 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 649
Lokalizacja: Myszków
Marcus3
Przemyslenia na temat forumowiczow

--------------------------------------------------------------------------------

No tak forumowicze.. jest ich sporo..Co chwila pojawjaja sie nowe zdjecia w galerii


ja tu widze slowa kierowane wyraznie do forumowiczow

moje zdanie jest takie osoba ktora ma zamiar zapisac sie do klubu napewno liczy sie z tym ze musi byc aktywna i bywac na zlotach

wiec nie potrzebne sa takie pretensje
bo kazdy ma swoj rozum


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 10:48 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 120
Lokalizacja: z kÂątowni...
1. nie jeżdżę na zloty i spędy, etc nudzi mnie to. czy to samochodowe, czy to motocyklowe - dla mnie nie jest to rozrywka.
2. nie lubię przynależności do żadnych klubów, etc. nie będę się metkował w ten sposób.
3. co zrobię w moim aucie - moja sprawa. każdy ma plany, ale należy brać pod uwagę życiowe priorytety niektórych osób i ograniczone (chocby finansowe) możliwości, czy tez brak czasu. co z tego, że leży kilka gratów do auta, jak nie mam kiedy się zabrać za zrobienie czogokolwiek? a jak mam w weekend trochę wolnego, to pożytkuję to w inny sposób.


i niektórzy mogą mnie za takie podejście traktować, jako jednostkę aspołeczną - generalnie mnie to wali. :]

_________________
18.11.2006


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 17:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
A ja lubię zloty ale jak są dobrze zorganizowane a nie zloty typu spęd gdzie po paru piwach zaczynają się wyścigi i katowanie aut.Na zlotach można poznać dużo fajnych ludzi o tych samych zainteresowaniach,pogadać,wym.doświadczenia itp.Ale termin zlotu nie zawsze musi wszystkim pasowac tak było jest i będzie trudno.Ja choć chce to nie moge bo wracam do domu i mnie nie będzie :mur:

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 22:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 251
Lokalizacja: Vielitshka Siitii
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B25
Dla mnie za to odleglosc juz gra role... niestety ale z krakowa do borska i z powrotem ..juz by mnie troche kosztowalo i km tez jest niezla liczba a z racji tego ze mam na utrzymaniu 2 latka i zone bez pracy niestety musze liczyc sie z kazdym wydatkiem. jezeli lokalizacja bedzie w miare niedaleko od krakowa to wowczas sie skusze. wiadomo ze 1 raz jest najgorszy i mam to doswiadczenie z CALIBRA TEAM jak bylem 1raz na zlocie ale drugi zlot juz zupelnie inny , tak wiec kazdy musi przezyc ten 1raz i mam nadzieje ze next zlot bedzie w czesci poludniowej i bede mial okazjie poznac wielu extra uzytkownikow BMW ;) . poki co musze sie zadwoloic FORUM :hyhy:

_________________
B-ardzo M-ądry W-ybór

------------------------


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2007, 23:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
evil, trudno się nie zgodzić z niektórymi Twoimi sądami

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL