BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 09:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] pasek zamiast CHECK CONTROL
PostNapisane: 5 listopada 2008, 13:44 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 300
Lokalizacja: Koszalin
Moje BMW: BMW E87
Kod silnika: M47N2
Mam pytanie. Dlaczego mam cos takiego?:
Obrazek
Slyszalem ze moge nie miec modulu CHECK CONTROL ale mam czujniki bo patrzalem. Czytalem tez o mozliwosci namieszania w menu komputera. Nie moge w ogole wejsc w menu ukryte :( wciskam dwa przyciski na raz i nic. Moze mi ktos pomoc? Jak wejsc w menu? Jak to naprawic?
Dzieki chlopaki. Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2008, 15:48 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 785
Lokalizacja: WLKP
Wejscie do menu przyciski 10 i 1000 razem trzymane,potem test numer 19 zsumowanie daty.Potem test nr 10 i tam pogrzew musi byc cos z A...Pozdro.Postaram sie poszukac to podam ci link

_________________
Pomogłem??? - kliknij Pomółgł


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2008, 15:56 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 300
Lokalizacja: Koszalin
Moje BMW: BMW E87
Kod silnika: M47N2
maniek6600 napisał(a):
Wejscie do menu przyciski 10 i 1000 razem trzymane,potem test numer 19 zsumowanie daty.Potem test nr 10 i tam pogrzew musi byc cos z A...Pozdro.Postaram sie poszukac to podam ci link


trzymam 10 i 1000 i nic sie nie dzieje. na wyswietlaczy cos sie powinno pokazac? i o co chodzi z tym sumowaniem daty?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2008, 17:13 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 785
Lokalizacja: WLKP
Na wyswietlaczu powinno sie pokazac ze mozesz wprowadzic kod.Zsumowanie daty wlasnie do tego potrzebne.A jak sumujesz???Dzis jest 5 listopad.Czyli 11 plus 5 to jest 16 i taka cyfre powinienes wprowadzic.Oczywiscie jesli mozesz.Jesli po wybraniu testu 19 wyswietlacz gasnie to niestety nie odblokujesz.A przytrzymanie tych guzikow to moze spradz czy te obydwa guziki działają bo one czesto lubią się psuć.Pozdro

_________________
Pomogłem??? - kliknij Pomółgł


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2008, 07:36 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 300
Lokalizacja: Koszalin
Moje BMW: BMW E87
Kod silnika: M47N2
maniek6600 napisał(a):
Na wyswietlaczu powinno sie pokazac ze mozesz wprowadzic kod.Zsumowanie daty wlasnie do tego potrzebne.A jak sumujesz???Dzis jest 5 listopad.Czyli 11 plus 5 to jest 16 i taka cyfre powinienes wprowadzic.Oczywiscie jesli mozesz.Jesli po wybraniu testu 19 wyswietlacz gasnie to niestety nie odblokujesz.A przytrzymanie tych guzikow to moze spradz czy te obydwa guziki działają bo one czesto lubią się psuć.Pozdro


dzieki poprobuje. wlasnie te guziki mi tak sobie dzialaja. mozna je jakos naprawic? przy godz np mi jakos dzialaja ale jak klikam je razem zeby wejsc do menu to nici. kazdy duzy komp ma ukryte menu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2008, 15:57 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 785
Lokalizacja: WLKP
Tak.Nawet te mniejsze 11 przyciskowe.Pomecz sie napewnoda rade.A z naprawa to bardzo ciezko u mnie nie dziala przycisk set i zamiast tego uzywam srubokreta...

_________________
Pomogłem??? - kliknij Pomółgł


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2008, 07:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 300
Lokalizacja: Koszalin
Moje BMW: BMW E87
Kod silnika: M47N2
maniek6600 napisał(a):
Tak.Nawet te mniejsze 11 przyciskowe.Pomecz sie napewnoda rade.A z naprawa to bardzo ciezko u mnie nie dziala przycisk set i zamiast tego uzywam srubokreta...


hehe ja sie wczoraj wkurzylem i sie udało!!! :) ale...właśnie jest ale:
1. wyskakuje mi TEST NR --
wpisze sumę dat i dalej wyskakuje to samo nawet jak wpisuje kolej nr test jak kazałeś
czym zatwierdzam wpisany test?
2. z ciekawości zerknąłem na czujnik przy zbiorniku płynu do spryskiwaczy a go tam nie
ma!!! :zalamany: :zalamany: :zalamany: czyli to znaczy, że nie mam CHECK
CONTROL? :zalamany: :zalamany: :zalamany:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2008, 18:28 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 785
Lokalizacja: WLKP
Zobacz pod zbiorniczkiem wyrównawczym czy tam nie dochodza na dole kable...Tam tez jest czujnik.Jesli nie ma niestety nie masz czeck control.CO do wpisania sumy to tak po wpisaniu sumu miesiaca i dnia nalezy potwierdzic przyciskiem set.

_________________
Pomogłem??? - kliknij Pomółgł


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL