BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 10:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e32] Regulacja linki od automatu
PostNapisane: 8 stycznia 2007, 23:57 
Offline
Forumowicz

Posty: 154
Lokalizacja: Jaworzno
Witam

Mam źle ustawioną linkę od automatu. Na P muszę przesunąć dźwignie do samego końca by trzymało (nawet tak mocno wepchnąć); Gdy jest D nie pokazuje nic na wyświetlaczu; pokazuje "D" wtedy gdy jest "3"... jak zabrać się do regulacji?

Czy regulacja jest przy skrzyni, czy przy dźwignii? A jeśli jest przy tym drugim to czy można poprostu wyjąć to drewno i wyregulować od góry czy potrzebny kanał?


Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 8 stycznia 2007, 23:58 przez michael, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2007, 01:40 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
regulowac to raczej tam sie nic nie da ja wymienialem to linke podnies auto z lewej strony na lewarku podloz czyms na wszelki wypadek bo to 7 kolo skrzyni jest sroba na ciegnie odkrec ja lekko lewarek ustaw na p lub na 2 i te ciegno ze skrzyni daj w taka sama pozycje i zakrec musi pasowac :) jak cos to nowa linka w aso kosztuje 97zl ma kolo 1 do 1,5 metra :) jak masz dobra to nie trzeba wymieniac i powiem ci jeszcze ze mi sie ona zerwala i awaryjnie wkrecilem ta linke (oba konce) w kostke elektryczna :) jakos musialem odjechac z parkingu :P przejezdzilem tak 3 dni bo musialem tyle na nia czekac :) daj znac jak naprawisz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e32] Regulacja linki od automatu
PostNapisane: 9 stycznia 2007, 11:02 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Lokalizacja: Warcz k/GdaĂąska
michael napisał(a):
Witam

Mam źle ustawioną linkę od automatu. Na P muszę przesunąć dźwignie do samego końca by trzymało (nawet tak mocno wepchnąć); Gdy jest D nie pokazuje nic na wyświetlaczu; pokazuje "D" wtedy gdy jest "3"... jak zabrać się do regulacji?

Czy regulacja jest przy skrzyni, czy przy dźwignii? A jeśli jest przy tym drugim to czy można poprostu wyjąć to drewno i wyregulować od góry czy potrzebny kanał?


Pozdrawiam


U mnie jest regulacja przy dźwigni. Można w jakimś zakresie też na dole.

Looknij na to i wszystko będzie jasne (popatrz na linkę i jej regulację na górze i na dole):

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GB41&mospid=47344&btnr=25_0046&hg=25&fg=15

_________________
BMW E32 750 1991
OPEL OMEGA 3000


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL