BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 02:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Klimatyzacja dwustrefowa manualna - niedziałające pokr
PostNapisane: 2 listopada 2009, 10:04 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: RzeszĂłw
Witam. Od niedawna posiadam BMW 318 e-36. Mam taki problem. W aucie mam klime dwustrefowa manualna czyli z 2 pokretlami. Okazalo sie ze lewe pokretlo steruje prawymi nawiewami i wydaje mi sie ze zle dobiera temp tzn. ze ja ustawiam 22 stopnie a jest mniej a drugie pokretlo czyli prawe nie dziala wogole. Nie wiem dlaczego tak jest. Prosze o pomoc


Ostatnio edytowano 2 listopada 2009, 10:46 przez marcinbob_89, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2009, 12:07 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 8
Lokalizacja: WLKP
Moje BMW: E36 318 Touring Mpak
siema,
a takie pytanie ściągałeś może panel żeby "zobaczyć" czy oby na 100% masz sterownik od dwu strefowej?? ;> to taki namacalny sposób pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2009, 12:27 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: RzeszĂłw
nic nie sciagalem. szczerze to nie bardzo wiem nawet jaka a nie chce nic grzebac bo pozniej bym jeszcze konca nie doszedl jak to zlozyc;P no ale skoro mam 2 regulacje to powinna byc dwustrefowa chyba ze to nie bylo wyposazenie fabryczne tylko dokladane przez kogos i nie podpial. Moze lepiej opisze ten problem: mam wlaczony nawiew i wszystkie "kratki" sa otwarte i jesli mam 2 pokretla skrecone na MIN to na kierowce wieje cieple powietrze a na pasazera zimne:/ jesli pokrece lewym pokretlem to na pasazera robi sie cieple powietrze a prawe pokretlo wogole nie dziala...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2009, 12:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: RzeszĂłw
nic nie zdejmowalem. szczerze to nie bardzo wiem jak a nie chce nic popsuc:P ale jesli jest 2 pokretla to chyba jest dwustrefowa chyba ze to nie bylo wyposaznie fabryczne tylko zalozone przez kogos i nie podpial drugiej regulacji. moze lepiej opisze ten problem: kiedy mam wlaczony nawiew i wszystkie "kratki" sa otwarte a obydwa pokretla skrecone na MIN tzn chyba wylaczone to na kierowce wieje mi cieple powietrze a na pasazera zimne:/ gdy reguluje lewym pokretlem to na pasazera zaczyna wiac cieple a drugie pokretlo wogole nie dziala...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2009, 12:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: RzeszĂłw
nic nie zdejmowalem. szczerze to nie bardzo wiem jak a nie chce nic popsuc:P ale jesli jest 2 pokretla to chyba jest dwustrefowa chyba ze to nie bylo wyposaznie fabryczne tylko zalozone przez kogos i nie podpial drugiej regulacji. moze lepiej opisze ten problem: kiedy mam wlaczony nawiew i wszystkie "kratki" sa otwarte a obydwa pokretla skrecone na MIN tzn chyba wylaczone to na kierowce wieje mi cieple powietrze a na pasazera zimne:/ gdy reguluje lewym pokretlem to na pasazera zaczyna wiac cieple a drugie pokretlo wogole nie dziala...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Klimatyzacja dwustrefowa manualna - niedziałające pokr
PostNapisane: 27 lutego 2011, 01:00 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 161
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: e36 coupe
Kod silnika: 1.8 IS
korzystajac juz z zalozonego tematu kupilem niedawno bmw 36 rocznik96 i tez posiadam podobno klimatyzacje dwustrefowa ale w ogole nie wiem o co tu chodzi czy moze mi ktos pomoc do czego sa te wszystkie guziki ? http://www.przeklej.pl/plik/igp8687-jpg-0027ks88396u

_________________
Obrazek GG: 4127053


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Klimatyzacja dwustrefowa manualna - niedziałające pokr
PostNapisane: 27 lutego 2011, 09:02 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 150
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B20
Od lewej strony : kierunki nawiewu
Auto - klima automatyczna
Dół- strzałki zmniejszasz lub zwiększasz temperaturę
Symbol wiatraczka- zmniejszasz/zwiększasz prędkość wiatraka (siła nadmuchu)
Po prawej - nadmuch na przednią szybę
- obieg otwarty
- obieg zamknięty
- ogrzewanie tylnej szyby

_________________
Widzieć zazdrość sąsiada bezcenne
Było BMW E36 M40 CALYPSOROT


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL