BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 7 maja 2024, 22:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [e36] Zimny start a obroty...
PostNapisane: 11 grudnia 2009, 22:48 
No i wróciłem cały wkur....... od laski do akademika, bo chcąc odpalić auto to ładnie się odpala obroty wchodzą od razy powyżej duzo powyżej 1000 potem spadają i maja się zatrzymać na 1000 (zimny silnik) a tu co dochodza do 1000rpm i nagle gaśnie samochód, żeby go odpalić to trzeba mieć noge na gazie a to katowanie silnika w takie zimno, pojezdze troche lekko sie rozgrzeje to spadają do 400 i podnoszą sie do 700 czy cos, a jak rozgrzeje sie do roboczej temperatury to juz mam wysokie obroty około od 900 do 1000.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [e36] Zimny start a obroty...
PostNapisane: 12 grudnia 2009, 15:04 
Dzisiaj rano znowu miałem problem z odpalaniem, zaglądam pod maskę i tak sobie odłączam wtyczkę przepływki, kręcę i cisza, odłączam wtyczkę TPS kręcę i cisza, pomyślałem odłączę sobie regulator ciśnienia paliwa przed silnikiem przykręcony do listwy wtryskowej i co złapał obroty normalnie odpalił, chodził, tylko lekko falowały i przestały.

Więc mam wymienić regulator ciśnienia paliwa?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [e36] Zimny start a obroty...
PostNapisane: 13 grudnia 2009, 12:03 
I nikt nie potrafi pomóc? :(

Szczególnie problem tak wygląda jak temperatura wyjdzie z niebieskiego pola to auto przestaje gasnąć, a zimą nie będę katować zimnego silnika i jak najszybciej chciałbym rozwiązać ten problem :(


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [e36] Zimny start a obroty...
PostNapisane: 14 grudnia 2009, 16:25 
Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [e36] Zimny start a obroty...
PostNapisane: 14 grudnia 2009, 16:30 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 310
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Moje BMW: E34
Kod silnika: M51D25
szpila napisał(a):
Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.



Jesli udalo Ci sie rozwiazać problem to podaj jakim sposobem, aby osoba, która będzie miała podobny problem nie musiala zakładac nowego tematu.

_________________
Części BMW E30 E34 E36

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL