BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 06:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, 21:04 
Offline
Forumowicz

Posty: 334
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moje BMW: BMW
GP-T1000, mylisz sie u Wojtka sa pomalowane odbłysniki a klosz jest normalny biały bez zadnego przyciemnienia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, 21:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
--=CZARNY=--, masz moze wieksza fote?

tutaj zdjecia u kumpla, kierunek od kierowcy jest tyc z ta niebieska zarowka

Obrazek

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, 23:04 
Offline
Forumowicz

Posty: 334
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moje BMW: BMW
GP-T1000, kolego wystarczy ze wejdziesz w galerie Wojtka jego nic to Wojtek-e36 sa tam duze foty wojtek ma do tego pomarańczowe kierunki i nie odbojaja sie na pomarańczowo w kloszu bo lustrzanke psiknoł szprajjjem na czarno :D przez klosz wyraznie widac ale tylko pomarańczowa zarówke aaaa z reszta niedługo wam pokarze i sie pochwale identycznymi :P własnie skończyłem czyscic reflektory i rozebrałem wkoncu jeden kierunek:) w nastepny weekend moze juz wzuce fotki jak to wygląda tzn bedzie tak jak u Wojtka identycznie nawet kolor betki mam ten sam:) aaa sory zarówki nie beda pomarańczowe tylko srebrne :) POZDRAWIAM

[ Dodano: 25 Styczeń 2008, 23:25 ]
No to na dzis koniec .... :] jutro wolna sobota :hyhy: to wstane z rana bo południe zajte a na wieczór auto potrzebne wiec bede dokanczał kieruneczki i sprezał sie jak sie tylko da:) jak skoncze i załoze to cykne foty i wzuce na forum ;)

1.
Obrazek
2.
Obrazek



PZDR!! --=CZARNY=--


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, 23:31 
Jak rozkleileś te kierunki?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, 00:09 
Offline
Forumowicz

Posty: 334
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moje BMW: BMW
tylko sie nie smiac :hyhy: to tak -==mały==- najpierw wyciagnełem z brzeszczota piłke nastepnie piłke w reke no i zacząłem z rogu troszke ciać, zciełem troche kleju zeby włozyc nóz do srodka a następnie włożyłem nóz i w koło powoli powoli i jakos sie odklejiło co prawda w jednym kierunku w pewnym miejscu trzymał mocniej klej i tak delikatnie widac mała ryske zaczął pekac myślałem ze zawału dostane hehe no ale jakos sie z tym uporałem :zdziwko: ale tyle co sie na wku.... to masakra trzeba tak uwazac... gorzej niż z dziewicą :mur: POZDRAWIAM!

[ Dodano: 26 Styczeń 2008, 17:01 ]
I tak o to powstały ceimne kierunki DEPO które pieknie się zlewaja z lampami :D Co prawda to drugi tego rodzaju egzemplarz jeden posiada już Kolega Wojtek-e36 z naszego forum. Kupe roboty i bawienia ale efekt końcowy świetny i wrażenia jak najbardziej pozytywne :) Co prawda pogoda była nie zbyt odpowiednia i z czasem stałem kiepsko wiec na szybkiego i dlatego kierunek nie wydaje się az tak bardzo ciemny ale na realu doskonale widac jak się komponuje z reflektorami kupic się takiego nie kupi bo nie ma takich ciemnych a ten swietnie się komponuje z lampami, jak będę miał czas to zrobie kiedys fotki tak jak Wojtek takie już po zachodzie słońca żeby betka wyszła identycznie jak u niego bo kolor ma ten sam co mój ale wyszedł mu czarny po prostu nie może być słońca no i bez lampy błyskowej oczywiście i wyjdzie to samo... :D jestem bardzo zadowolony opłacało się tak dłubac ;) jak znajde w najblirzszych tygodniach czas to zabiore się za halogeny bo teraz one nie pasuja :P

Ps. Kierunek psikniety MOTIPEM czarnym matowym, i sklejony czarnym sylikonem w razie jak bym kiedys miał robic jakies inne mody żeby nie było problemów z rozbieraniem

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek


POZDRAWIAM!! --=CZARNY=--


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, 18:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 3138
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E61 535D LCI
Kod silnika: M57N2
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=164424
--=CZARNY=-- wyszło super!! :super: :padam:

_________________
E36 320iA Sreberko ---> E46 330Ci ??? ---> E61 535D Gray
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, 20:02 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 906
Lokalizacja: Podkarpacie
właśnie o taki efekt mi chodziło

pieknie to wyszło:D wielkie dzienki za rozpiske i fotki :zdrówko: jak tylko będe miał czas też wykonam taki zabieg :D

_________________
Zobacz nowy nabytek e39 '99 :) http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=124248

Była e36 '92 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=50317&start=20

E30 qp m20b20 '83 :) http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=59193&start=20&hilit=m20b20


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, 21:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 521
Lokalizacja: PĂą
A jak wykonać taki zabieg na dymionych? hmm jestem ciekawy efektu .

_________________
TOURING SPRZEDANY
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 6245&hl=pl
http://www.youtube.com/watch?v=1BTQljELTgk


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 stycznia 2008, 13:12 
Offline
Forumowicz

Posty: 334
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moje BMW: BMW
lukas88, a nie ma za co dziekowac :) rób rób zobaczysz ze efekt koncowy bedzie swietny i napewno bedziesz zadowolony, fotki nie oddaja tego uroku tak jak na realu to wygląda:) ja w nastepny weekend jak czas pozwoli wezme sie chyba za halogeny i chyba gril pujdzie na Czarno i bedzie juz po całosci Git ;) Dzieki za punkcik :)

POZDRAWIAM!! --=CZARNY=--

[ Dodano: 27 Styczeń 2008, 13:18 ]
bibi, na realu lampa sie super zlewa z reflektorem jak bedzie klosz ciemny to bedzie za ciemna i juz sie tak nie bedzie zlewała kuurde na fotach tego nie widac jak to wyglada wydaje sie ze jest jasny bo od lampy błyskowej klosz odbija i dlatego ale na realu jest naprawde GIT :super: porobie kiedys lepsze fotki żeby wyglądało tak jak jest w rzeczywistości... PZDR!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 stycznia 2008, 20:11 
--==Czarny==-- ja bym halogenów nie ruszal kierunki będą slabo świecić po takiej operacji ale halogeny to już w ogóle porażka one mają oświetlać a nie wyglądać jak chcesz ciemne to kup zaślepki a je wyjmij.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 stycznia 2008, 21:50 
Offline
Forumowicz

Posty: 334
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moje BMW: BMW
-==mały==- w halogenach na bank nie bede lustrzanki przyciemniał w srodku bez przesady jak bym tak zrobił to one były by bezuzyteczne:/ jak cos to przyciemnie je delikatnie z zewnatrz na szkle MOTIPEM do lamp i na to lakierem jeszcze psikne ale to jak juz znajde na to czas.... aaaa i meczy mnie jeszcze gril i sam juz nie wiem czy go psikac na czarno czy zostawic;/ PZDR!

Ps. co do kierunków to tragedi co do swiecenia to wałsnie nie ma:) myslałem ze bedzie gorzej a to w dzien spokojnie i z daleka widac:) no a w nocy to wiadomo naprawde nie jest tragicznie:) bo został przeźroczysty klosz i sostawiłem na nich jakis uszczerbek lustrzanki:P i on jakos ratuje jak by klosz przyciemnił to wtedy była by juz kicha a tak daje rade smiało ;)

mały bonusik :P sory ze bemka taka brudna ale prosto z trasy :] widac je tutaj bardziej realistycznie ze sa ciemne chciałem bez lampy błyskowej no ale niestety było juz za ciemno zeby sobie na to pozwolic
1.
Obrazek
2.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2008, 16:33 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 995
Lokalizacja: Warszawa
Czarny masz ksenon czy to żarówki typu BlueVision ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2008, 16:44 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 521
Lokalizacja: PĂą
Wygląda na ksenon :)

_________________
TOURING SPRZEDANY
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 6245&hl=pl
http://www.youtube.com/watch?v=1BTQljELTgk


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2008, 17:30 
Offline
Forumowicz

Posty: 334
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moje BMW: BMW
CoX napisał(a):
Czarny masz ksenon czy to żarówki typu BlueVision ??


xenon 6000K

POZDRAWIAM --=CZARNY=--


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2008, 17:21 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 995
Lokalizacja: Warszawa
Z tego powodu że bardzo się nudze w domu zrobiłem tak samo jak --=CZARNY=-- ... rozkleiłem moje kieruneczki wyczyściłęm ładnie i prysnąłem na czarno. Od razu okazało się, że moje białe kieruneczki to ORI M3 :hyhy: I teraz myśle jeszcze nad tym żeby jakoś przydymić trochę szkiełka tylko jak to zrobić ? Da sie w ogóle ??

[ Dodano: 10 Luty 2008, 14:35 ]
Tak mi to wyszło, zaraz ide założyć, polecam dla mnie sie bardzo podobają. Tylko ja miałem chyba troszkę lepszy patent na rozklejenie :]

Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2008, 18:13 
Offline
Forumowicz

Posty: 334
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moje BMW: BMW
CoX, jaki ten patecik?? pewnie na goraco rozklejałes co :D ?? Ps. jak bys obramówki od spodu na czarno psiknoł było by lepiej ale ogólnie gitarka :) No to jest juz nas 3 z takimi kierunkami na forum :hyhy: :hyhy: :hyhy: :cwaniak:

Ps. Nie zapomnij wkleic fotki jak juz załozysz na auto.... ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2008, 18:32 
a może tak zanim założę pomarańcze ja bym tak zrobił? :chytry:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2008, 18:56 
Offline
Forumowicz

Posty: 334
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moje BMW: BMW
..::CZARNY::.., Polecam!! efekt koncowy naprawde swietny ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2008, 12:12 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 995
Lokalizacja: Warszawa
--=CZARNY=-- napisał(a):
CoX, jaki ten patecik?? pewnie na goraco rozklejałes co :D ?? Ps. jak bys obramówki od spodu na czarno psiknoł było by lepiej
Patencik na ciepło z piekarnikiem mamy :hyhy: Obramówki psiknięte na czarno tylko ten silikon tak wyszedł ale na samochodzie tego nie widać także jest :ok: ..::CZARNY::.., nic sie nie bój i rób kierunki pierwsza klasa :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2008, 21:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1868
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: Wierne
Kod silnika: M52B28
Efekt niezły widzę że mnie czeka pracowity weekend :hyhy:

_________________
[you] zobacz moje E36 coupe na syndykacie lub na 3er lub na sporcie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL