BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 kwietnia 2024, 01:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 października 2009, 19:06 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 4141
Moje BMW: E38 | E36 Coupe
Kod silnika: M73TUB54 | M52B28
Garaż: .
E38
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166487
E36
viewtopic.php?f=6&t=169815
spider napisał(a):
Ale na 3 nie zapiszczal :P

na to samo zwróciłem uwagę :D

_________________


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 października 2009, 20:12 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e36 350i
Kod silnika: S62B50
a ze ciagnie sprzeglo to panowie nie widzicie :) czy macie mnie za neptyka ktory 2 sekundy zminia ieg, bieg jest wbity w ulamek sekundy i auto 2 sekundy sie zastanmawia i srzeglo tak sie slizga ze spadaja obroty poczym lapie i zaczynaja rosnac widac to na filmie oj slabi z was fachowcy :P tu macie dzwiek obrotow i zmiany biegow w ten sam sposob w moim m5 w kotrym wstawilem nowe sprzeglo bo zmianie biegow az szarpie autem http://www.youtube.com/watch?v=B94LWq8ACus a po drugie to nie veyron zeby piszczal na 3ujce na 19" kolach przy 130km/h no prosze was tu wyscig z corvetta 434km jak dostaje baty od mojej m5 i jakos na 3ujce tez niepiszczy http://www.youtube.com/watch?v=sIDGST2TuG0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2009, 09:55 
Offline
Forumowicz

Posty: 362
Lokalizacja: Suwałki
qqiz I jak tam beata żyje :D .Dało by radę kiedyś na małe spotkanie ,chętnie bym oglądną na żywo tę rakietę.Swego czasu widziałem jak stała rozebrana ale to nie to samo ;)

_________________
viewtopic.php?f=6&t=116523&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2009, 21:00 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e36 350i
Kod silnika: S62B50
a jezdzi z tym ze ja za bardzo nie mam czasu nim jezdzic:) orka z bmkami klientow nie wyrabiam sie juz wszyscy chca byc przyjeci dzis i miec zrobione angliki lub swapy na wczoraj :) jak troche sie ograne z robota to wyskocze nim na miasto z kamera i wstawie kilka filmow na yt


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2009, 21:35 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e36 350i
Kod silnika: S62B50
qqiz a widzialem na allegro ladne vadery jak bys nie mogl sprzedac (w koncu to materialowe i szare )to pisze sie na same fotele za 1000zł bym wpakolwal do siebie z tym ze musial bym jeszcze je obszyc na bezowo pod reszte za 1400 u znojemego m-car.fr juz rozmawialem z nim nie tania zabawa obic ladnie skora takie foteliki a i przy okazji mogl bys przejechac sie moja zabawka:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 29 listopada 2009, 22:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
ruszkos napisał(a):
qqiz a widzialem na allegro ladne vadery jak bys nie mogl sprzedac (w koncu to materialowe i szare )to pisze sie na same fotele za 1000zł bym wpakolwal do siebie z tym ze musial bym jeszcze je obszyc na bezowo pod reszte za 1400 u znojemego m-car.fr juz rozmawialem z nim nie tania zabawa obic ladnie skora takie foteliki a i przy okazji mogl bys przejechac sie moja zabawka:)


Późno tu zajrzałem, ale foteliki i tak poszły jednak za więcej:)
Kiedy będzie nowy materiał filmowy? Póki zimy nie ma można coś zdziałać.

dzidzia24 napisał(a):
qqiz I jak tam beata żyje :D .Dało by radę kiedyś na małe spotkanie ,chętnie bym oglądną na żywo tę rakietę.Swego czasu widziałem jak stała rozebrana ale to nie to samo ;)


Na razie słabo żyje :kwasny: Z różnych przyczyn niestety nie jeździ, ale niedługo sprawa powinna się ruszyć i zakończyć. Kiedy to w końcu nastąpi, to się na pewno pochwalę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 30 listopada 2009, 22:55 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e36 350i
Kod silnika: S62B50
jak zwolni mi sie miejsce na warsztacie i zloze lampy bo wstawiam bixenon z e60 do srodka to wjezdzam cabrio zakladam amorki od m3 ze sprezynami od m5 z przerobionymi podstawami i deklielkami oraz poduszkami na odwrot od m3 zeby byl delikatny negatyw (bo na bilsteinach b6 z eibachami jest totalne nieporozumienie auto siedzi totalnie i buja sie jak g....)nie do tej masy te sprezynki , wstawiam wydech koncowy sportowy z kwasiaka (kocowka zrobiona w fabryce montii na zamowienie przelotowa na 2x60mm) i ustawiam punkt zerowy na sas i wymieniam visco bo trzyma na stale i mam koniec i wtedy wale na rondo i pare skrzyzowan z kamera ogolnie jezdzilem juz nim ale musze poprawic te nie dociagniecia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 6 grudnia 2009, 16:32 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 237
Lokalizacja: lublin-belzyce
Moje BMW: e36 s54b32
nie moge sie doczekac filmu. Bardzo mnie interesuja swapy v w e36 to cos nie codziennego. Dajcie wiecej. :hurra:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 6 grudnia 2009, 20:36 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e36 350i
Kod silnika: S62B50
na szybko telefonem pod marketem z cichutkim tłumikiem jak bede mial chwile to włoze przelotowy i bedzie mozna porownac :) http://www.youtube.com/watch?v=O0hTxXqnF3I


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 6 grudnia 2009, 21:38 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 4141
Moje BMW: E38 | E36 Coupe
Kod silnika: M73TUB54 | M52B28
Garaż: .
E38
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166487
E36
viewtopic.php?f=6&t=169815
Cytuj:
na szybko telefonem pod marketem z cichutkim tłumikiem jak bede mial chwile to włoze przelotowy i bedzie mozna porownac :) http://www.youtube.com/watch?v=O0hTxXqnF3I

jacy szczęśliwi :D

_________________


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 19 lutego 2010, 13:51 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 30
Lokalizacja: Zabrze
Witam, dzieje się coś nowego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 22 marca 2010, 21:25 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 63
Lokalizacja: Białystok
http://www.allegro.pl/item971090470_rar ... b8_m3.html
może komuś się przyda...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 29 marca 2010, 12:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
To chyba odpowiednie miejsce, żeby pochwalić się piątkowymi przeżyciami :)

Korzystając z obecności w Toruniu i uprzejmości Dzikusa, odwiedziłem opisywane wyżej e36 z s62, które zmontował sobie Ruszkos.

Była już niezła szarówka, więc fotek nawet nie próbowałem strzelać, ale całość robi wrażenie. Motor siedzi pięknie. Jest fajnie cofnięty do ściany, posadzony dość nisko. Jak widać na wcześniejszych fotkach nawet wisko się zmieściło i siedzi jak należy i ogólnie całość wygląda profi.

Jeśli chodzi o zawieszenie przednie, to mój prosty umysł zbliżył się do granic percepcji słuchając opisów wykorzystanych patentów i dość zaawansowanych modyfikacji. Nie lada kombinowania i wysiłku musiało wymagać tak rozsądne ogarnięcie tego tematu. Faktem jest jednak, że auto prowadzi się raczej bezstresowo.

Po krótkich oględzinach zewnętrznych zostałem przez właściciela zaproszony na przejażdżkę.
Wiele komentować tu nie trzeba, auto jedzie na potęgę :hurra: Na fotelu pasażera miałem myśli podobne jak podczas niegdysiejszej jazdy augustowskim e30 m20 turbo - czyli refleksja nad sensownością zapięcia pasów ;)

Ruszkos był tak uprzejmy, że zaproponował mi przejazd za kierownicą potwora. Grzechem byłoby odmawiać, więc z bananem na gębie spróbowałem jak to jedzie. Szkoda, że już szarówka i nieznana okolica gdzie zdarzają się przechodnie, ale wrażenia... :padam:

Chwile radości krótkie, bo auto osiąga prędkości niebezpieczne w oka mgnieniu, ale za to intensywne na maxa.
Cóż, prawdziwa moc w e36 :super:
Twórcy należy się zdecydowane uznanie. Po otwarciu maski wszystko wygląda jak należy, a auto jest jak dobra katapulta :hyhy:

Pozostaje czekać na jakieś relacje filmowe z jazd po wymianie sprzęgła. Oj, będzie co oglądać :]

Wielkie dzięki dla Dzikusa i Ruszkosa za okazję do przetestowania tego potworzastego potwora! :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2 kwietnia 2010, 22:15 
Adrian_320 napisał(a):
Obrazek
Obrazek
Obrazek


na opak zwrotnica ?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 7 kwietnia 2010, 07:40 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 492
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: ///M4 f82
Kod silnika: s55
Garaż: M3e46, M5e60, M5f10, M4f82, e46 v8 4.4
beemboom napisał(a):
Adrian_320 napisał(a):
Obrazek
Obrazek
Obrazek


na opak zwrotnica ?

tak


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 25 kwietnia 2010, 19:20 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e36 350i
Kod silnika: S62B50
filmik z sl 55amg fabrycznie 480ps podkrecony mniejszym kolkiem na kompresorze i przelotowym wydechem na zamowienie vs moj z uszkodzona przeplywka i bez zrobionych dolotow nie mam czasu niestety ,ale beda zrobione puszki na zwykle papierowe filtr z dolotami wtłaczajacymi powietrze podczas jazdy bo przez to traci i to duzo jak widac na starcie za kazdym razem sie wysowam a na 400 metrach wygrywa na dlugosc samochodu no ale on ma fabrycznie 720 a po modach pewnie kolo 800nm a ja 500

http://www.youtube.com/watch?v=Xzyr4W3vKWk

a tu tescik nowej szpery tamta nie wytrzymala momentu

http://www.youtube.com/watch?v=Itq75WGHXm8


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 13 grudnia 2010, 23:05 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 18
Lokalizacja: TARNOBRZEG
tez chcialbym sie pochwalic e36 z v8 a dokladniej m62b44 na vanosach. swap spelnia 3 glowne cele: magiel na oryginalnym miejscu , viskoza sie miesci i maska zamyka. ponizej foto

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 14 grudnia 2010, 10:27 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 870
Lokalizacja: Bemowo
Moje BMW: E36 sedan / E28
Kod silnika: M54B30 / M30B28
luk325 napisał(a):
tez chcialbym sie pochwalic e36 z v8 a dokladniej m62b44 na vanosach. swap spelnia 3 glowne cele: magiel na oryginalnym miejscu , viskoza sie miesci i maska zamyka. ponizej foto

Obrazek

Super widok. Już od 2-3 miesięcy poważnie chodzi za mną V8.

_________________
Obrazek
e36 330i - tap madl definiszyn | e28 528i Bahama


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 14 grudnia 2010, 10:44 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e36 350i
Kod silnika: S62B50
a ten 330i to nie u mnie byl wkladany? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] swap v8 do e36
PostNapisane: 14 grudnia 2010, 11:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 870
Lokalizacja: Bemowo
Moje BMW: E36 sedan / E28
Kod silnika: M54B30 / M30B28
ruszkos napisał(a):
a ten 330i to nie u mnie byl wkladany? :)

Cześć. Pewnie, że u Ciebie. Pamiętam jak mówiłeś (ja wtedy jarałem się nową mocą), że to tylko przez pierwszy miesiąc, ew. 2. Później się człowiek przyzwyczaja do osiągów i znowu jest mało. No to ja się przyzwyczaiłem jakiś czas tremu i znowu mnie nosi.

_________________
Obrazek
e36 330i - tap madl definiszyn | e28 528i Bahama


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL