BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 18:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 25 października 2009, 11:41 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 813
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: e36 328i Cabrio
Kod silnika: M52B28
Witam, w zwiazku z tym ze poprzedni wlasciciel mojego obecnego wozidelka troszke poplyna z modami w zlym kierunku, musze troszke poprawic wyglad samochodu. Na poczatek oswietlenie zewnetrze. Otoz, z przodu mam lampy zespolone chromy, :wstyd: :wstyd: :wstyd: z tylu czerwono biale cleary, :wstyd: :wstyd: :wstyd: do tego boczne kierunki clear chrom i kierunki w lusterkach m style. Dodam ze lusterka sa troszke badziewne, bo odstaja szkla w nich poza obudowe lusterka i sa tak smieszne zadarte do gory. Calosci dopelnialy czerwono biale tarcze zegarow :D ale ja nie o tym chcialem. Moj problem polega na tym ze, nie wiem jakie swiatla dac na przod. Tyl wydaje sie oczywisty, czyli lampy od emki. Kierunki boczne napewno nie cleary, pytanie tylko czy dymione czy zwykle. Na przodzie niezbyt podobaja mi sie ori reflektory, jak dla mnie wygladaja jak hmm brudne pozatym roznica w odcieniu lampy i kierunkowskazu wydaje sie zbyt duza. Dlatego myslalem o lampach depo/fk, np takie http://moto.allegro.pl/item778843240_la ... _eyes.html z tym ze z ori dymionymi kierunkami. Tylko nie wiem jak to dokladnie bedzie wygladac. :kwasny: Niechcie zrobic dziadostwa dlatego pytam was o rade jestem otwarty na sugestie ;)

Ponizej dane i fotki poprzedniego wlasciciela, sry za jakosc ale nie ja robilem :)

e36 328i cabrio przed liftem bez m paku kolor to cosmo schwartz metalic

Obrazek

Obrazek


Tak jak widzicie samochod wyglada (a wlasciwie nie wyglada wcale) bardzo slabo ale odratuje malenstwo do wiosny na 100% ;)

PS. Zapomnialem dodac ze w aucie sa zamontowane hidy, ale nie uwazam za konieczne ich pozostawienia tak ze reflektory nie musza posiadac soczewki a juz napewno homologacji DC :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2009, 12:10 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 602
Lokalizacja: Ilawa
Moje BMW: e32
ja bym wsadził na przód ori i kierunki białe/białe dymione i tył tak samo czerwono białe orginały.Później mozesz sie pobawic i włozyc ringi do przodu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2009, 13:17 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1868
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: Wierne
Kod silnika: M52B28
nie ma to jak ori soczewki z przodu z krzyżami + kierunki białe dymione. lub przerobić kierunki.
Zobacz u mnie w galerii.
Te depo co pokazałeś na żywo nie za pieknie wyglądają.

_________________
[you] zobacz moje E36 coupe na syndykacie lub na 3er lub na sporcie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 25 października 2009, 19:15 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 723
Moje BMW: E46 320Ci :)
Seth8 napisał(a):
Na przodzie niezbyt podobaja mi sie ori reflektory, jak dla mnie wygladaja jak hmm brudne pozatym roznica w odcieniu lampy i kierunkowskazu wydaje sie zbyt duza. Dlatego myslalem o lampach depo/fk, np takie http://moto.allegro.pl/item778843240_la ... _eyes.html z tym ze z ori dymionymi kierunkami.


Kolego lampy w E36 występowały w kilku wersjach:

-zwykłe bez soczewki (te okrągłe szkła wewnątrz reflektoru wykonane ze szkła) ZWK
-zwykłe bez soczewki z tym, że te okrągłe szkła wewnątrz reflektorów były wykonane z plastiku, który się przepalał!!! BOSCH
-lampy z soczewką BOSCH

Masz racje mówiąc, że ori wyglądają jak brudne, prawdopodobnie miałeś do czynienia z tą wersją lamp w której te okrągłe szkła są plastikowe i się przepalają - faktycznie wygląda to paskudnie. Lampy z soczewką w moim odczuciu świecą odrobine słabiej więc moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup lamp oryginalnych ZWK które wymieniłem jako pierwsze - po dokładnym wyczyszczeniu będą wyglądały jak nowe.

Co do lamp które zaproponowałeś w linku do allegro to uważam, że również są OK, sam używam identycznych po zamontowaniu z ori kierunkami wyglądają w porządku.

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2009, 19:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2761
Lokalizacja: searching...
Moje BMW: E39 540i ACS5 / 323i
Kod silnika: M62B44, M52b25
Garaż: mam
tylko i wyłącznie ori...
albo pomarańczki albo biało czerwone z tym że przednie kierunki dymione - najlepiej wyglądają
lampy przednie najlepiej z soczewka - zawsze można w przyszłości jakieś mody wprowadzic : xenonik, zrobic tak żeby sama soczewa świeciła...
przy okazji zmiany lamp zastanów się nad ringami - kwestia gustu jednemu sie podoba innemu nie przy czym tylko i wyłącznie ccfl białe
i tyle :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2009, 09:38 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 813
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: e36 328i Cabrio
Kod silnika: M52B28
Bawaryjczyk napisał(a):
ja bym wsadził na przód ori i kierunki białe/białe dymione i tył tak samo czerwono białe orginały.Później mozesz sie pobawic i włozyc ringi do przodu.


Lampy chcialbym zrobic raz i miec spokoj. Powrot do serii to zawsze dobre rozwiazanie.

czesiio napisał(a):
nie ma to jak ori soczewki z przodu z krzyżami + kierunki białe dymione. lub przerobić kierunki.
Zobacz u mnie w galerii.
Te depo co pokazałeś na żywo nie za pieknie wyglądają.


Bardzo dobrze wygladaje Twoje swiatla choc krzyze mi sie zawsze podobaly ale w e30. Z kierunkami napewno zrobie to co ty. Wlasnie nie widzialem na zadnym samochodzie tych depo, ale maja one jedna zalete maja homologacje DC do xenonow wiec spokoj z miskami bym mial :)

Mam do Ciebie jeszcze pytanie ale troche z innej beczki. Jak sie sprawowala ta dokladka pod przedni zderzak w Twoim sedanie? Nie odpadla przy pierwszym zahaczeniu?

Rafal788823 napisał(a):
Kolego lampy w E36 występowały w kilku wersjach:

-zwykłe bez soczewki (te okrągłe szkła wewnątrz reflektoru wykonane ze szkła) ZWK
-zwykłe bez soczewki z tym, że te okrągłe szkła wewnątrz reflektorów były wykonane z plastiku, który się przepalał!!! BOSCH
-lampy z soczewką BOSCH

Masz racje mówiąc, że ori wyglądają jak brudne, prawdopodobnie miałeś do czynienia z tą wersją lamp w której te okrągłe szkła są plastikowe i się przepalają - faktycznie wygląda to paskudnie. Lampy z soczewką w moim odczuciu świecą odrobine słabiej więc moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup lamp oryginalnych ZWK które wymieniłem jako pierwsze - po dokładnym wyczyszczeniu będą wyglądały jak nowe.

Co do lamp które zaproponowałeś w linku do allegro to uważam, że również są OK, sam używam identycznych po zamontowaniu z ori kierunkami wyglądają w porządku.

Pozdrawiam!


Moglbys zrobic jakas fotke przodku swojej e36? Chcialbym zobaczyc jak to wyglada na aucie bo waham sie miedzy tymi depo a przerobionymi ori boschami z soczewka.

frrider napisał(a):
tylko i wyłącznie ori...
albo pomarańczki albo biało czerwone z tym że przednie kierunki dymione - najlepiej wyglądają
lampy przednie najlepiej z soczewka - zawsze można w przyszłości jakieś mody wprowadzic : xenonik, zrobic tak żeby sama soczewa świeciła...
przy okazji zmiany lamp zastanów się nad ringami - kwestia gustu jednemu sie podoba innemu nie przy czym tylko i wyłącznie ccfl białe
i tyle :)


Wg mnie poparanczki pasuja do takiego grzecznego e36 a moja taka nie bedzie wiec odpada :) tyl oczywiscie od emki czyli wlasnie bialo czerwony kierunki tez zrobie jak u czesiia. Ringi ma teraz i generalnie nie mam nic przeciwko wiec pewnie wloze.



Dzieki za podopowiedzi pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2009, 10:07 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
Seth8 napisał(a):
Jak sie sprawowala ta dokladka pod przedni zderzak w Twoim sedanie? Nie odpadla przy pierwszym zahaczeniu?


Nie odpadła, ale miał zrobioną ta dokładkę z trwalszego materiału, bodajże z epoksydu. Też chciałam zamówić u tego producenta, co czesiio ją robił, ale typ mnie wyrolował i podobno już ich nie robi, bo wyrzucił formę....


Co do lamp ja bym wrzucała dymione bez żadnych ringów, sama mam chyba zrobione tą samą metodą co czesiio (u nas w Otwocku widocznie to standard :D), ale mnie nie zachwycają ;)

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2009, 12:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 19
Posty: 1138
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Moje BMW: R6+R4
Kod silnika: M52+M42
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=23277
czesiio napisał(a):
nie ma to jak ori soczewki z przodu z krzyżami + kierunki białe dymione. lub przerobić kierunki.
Zobacz u mnie w galerii.
Te depo co pokazałeś na żywo nie za pieknie wyglądają.


X2

Tak to mniej więcej wygląda ZKW+krzyże+CCFL


Obrazek
Obrazek

_________________
brak zgody administracji na reklame
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2009, 15:54 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 917
Lokalizacja: WOT / Mińsk Maz
Moje BMW: E36 coupe/E30
Kod silnika: M52B28/M60B40
Lampy o których piszesz ja mam u siebie.
Już kupiłem auto z takimi i pierwsze co miałem zmieniać to właśnie lampy na oryginalne.
Zostawiłem je jednak z tego prostego powodu, że bardzo dobrze świecą, o wiele lepiej niż każde oryginalne.

Zobacz w mojej galerii jak to wygląda:
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t ... &start=160

Nie wyglądają jeszcze tak źle, a jazda w nocy jest bez porównania lepsza, więc zostają.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 października 2009, 07:41 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 813
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: e36 328i Cabrio
Kod silnika: M52B28
Ania napisał(a):
Nie odpadła, ale miał zrobioną ta dokładkę z trwalszego materiału, bodajże z epoksydu. Też chciałam zamówić u tego producenta, co czesiio ją robił, ale typ mnie wyrolował i podobno już ich nie robi, bo wyrzucił formę....


Nie najgorszy patent z ta dokladka. Wyglada na jak ori a cena duzo lepsza. Ale skoro juz tego nie robia to pozostaje szukac ori :)


Ania napisał(a):
Co do lamp ja bym wrzucała dymione bez żadnych ringów, sama mam chyba zrobione tą samą metodą co czesiio (u nas w Otwocku widocznie to standard :D), ale mnie nie zachwycają ;)


Mnie wlasnie tez nie zachwycaja. Mnie sie wogole nie podobaja dymione lampy kierunki etc. Ale w e36 to chyba zlo konieczne.
kanar napisał(a):
X2

Tak to mniej więcej wygląda ZKW+krzyże+CCFL


Szalu jak dla mnie one nie robia ale wygladaja lepiej niz zwykle ori, do tego takich w sklepie sie nie kupi a to dodatkowy plus za oryginalność.


kazzik_yo napisał(a):
Lampy o których piszesz ja mam u siebie.
Już kupiłem auto z takimi i pierwsze co miałem zmieniać to właśnie lampy na oryginalne.
Zostawiłem je jednak z tego prostego powodu, że bardzo dobrze świecą, o wiele lepiej niż każde oryginalne.

Zobacz w mojej galerii jak to wygląda:
http://www.bmw-sport.pl/v...r=asc&start=160

Nie wyglądają jeszcze tak źle, a jazda w nocy jest bez porównania lepsza, więc zostają.


Tragedii rzeczywiscie nie ma. A jest homologacja xenonowa wiec to plus.

Bede musial sie wkoncu zdecydowac na cos pomiedzy krzyrzami w ori a tymi depo. Bo ilez mozna jezdzic na zespolonej lampie :wstyd: Tak wiec decyzja zapadnie niedlugo. Napisze wam i moze wstawie jakies fotki po montazu ;)

Dzieki wszystkim za opinie.


Ostatnio edytowano 29 października 2009, 09:15 przez Seth8, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 4 lipca 2010, 22:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2597
Lokalizacja: D_S_W
Moje BMW: E 36 sedan
Kod silnika: M50b25v
Garaż: Posiada to , to
no to odswierze troche a nie chce zakladac nowego tematu o tym . chce zmienic lampy u siebie w e 36 sedan (soczewki) na lampy z soczewkami ale z ringami (obecnie mam ringi te co ledwo widac w nocy ) i mam wybor pomiedzy tym

http://moto.allegro.pl/item1100615403_l ... ml#gallery

te mi nie zabardzo podchodza pod gust i sa mniejsze ringi ale biale

a tym

http://moto.allegro.pl/item1094522761_b ... ml#gallery

osobiscie wole odseparowane bo wygladaja jak ori tylko beda z czarnym srodkiem i ciemnym kierunkiem ori (nie tym ze zdjecia) ale te odseparowane maja zolte ringi :( co mi sie nie usmiecha bo ksenony sa biale i halogeny tez :kwasny: (facet w sklepie mowi ze te odseparowane tylko byly z zoltymi ringami )

i pytanko jak swieca te zolte ringi??
widac cos w dzien??
czy maja homologacje typu CE lub cos takiego na ksenony????
i czy wszystko (kable silniczek) przypasuje z obecnych??

poradzcie bo chce by normalnie wygladaly te lampy a nie jak w w japonskim aucie :kwasny:

_________________
...BMW...Bez Dwoch Zdan...
Obrazek

Byla -- viewtopic.php?f=6&t=86211
Obecna -- viewtopic.php?f=6&t=128243


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 00:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 1316
Lokalizacja: Kłodzko
Moje BMW: 728iA
Kod silnika: M52B28
Garaż: Była : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122586
Była : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=125090
Była : http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134223
Była : http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 82&start=0
Była : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144082
Obecna : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=160477
Wg. mnie jedyne lampy prócz ori w E36 to te : http://www.allegro.pl/item1071758831_la ... ratis.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 00:11 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 87
Lokalizacja: Wrocław | Valencia
Moje BMW: e46 touring
Kod silnika: m47
ulituj się nad tym biednym samochodem i odpuść sobie te endżel ajsy z pierwszego linku...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 00:45 
DaRo25 napisał(a):
no to odswierze troche a nie chce zakladac nowego tematu o tym . chce zmienic lampy u siebie w e 36 sedan (soczewki) na lampy z soczewkami ale z ringami (obecnie mam ringi te co ledwo widac w nocy ) i mam wybor pomiedzy tym

http://moto.allegro.pl/item1100615403_l ... ml#gallery

te mi nie zabardzo podchodza pod gust i sa mniejsze ringi ale biale

a tym

http://moto.allegro.pl/item1094522761_b ... ml#gallery

osobiscie wole odseparowane bo wygladaja jak ori tylko beda z czarnym srodkiem i ciemnym kierunkiem ori (nie tym ze zdjecia) ale te odseparowane maja zolte ringi :( co mi sie nie usmiecha bo ksenony sa biale i halogeny tez :kwasny: (facet w sklepie mowi ze te odseparowane tylko byly z zoltymi ringami )

i pytanko jak swieca te zolte ringi??
widac cos w dzien??
czy maja homologacje typu CE lub cos takiego na ksenony????
i czy wszystko (kable silniczek) przypasuje z obecnych??

poradzcie bo chce by normalnie wygladaly te lampy a nie jak w w japonskim aucie :kwasny:


Ringi świecą nawet możliwie, w dzień nawet coś widać.
Mają na szkłach homologację na xenon.
Kable pasują bez problemu natomiast silniczki oryginalne są troszkę przydługie :kwasny:
A jeśli chodzi o kolor ringów to możesz sobie zmienić żaróweczki w nich na białe i będzie po problemie... idzie ich 12szt. na komplet. :]
Pozostaje jeszcze kwestia xenona... bo w tych co teraz masz są żarówki H1 a w tych DEPO są H7... więc będziesz musiał dokupić żarniki H7.

A i bym zapomniał... w żadnym wypadku nie kupuj tego badziewia z pierwszego linku. Miałem takie u siebie jak tylko kupiłem auto i chciałem je młotkiem demontować z auta... zero wyglądu i tak samo świecenia. :wstyd: :wstyd: :wstyd:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 12:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2597
Lokalizacja: D_S_W
Moje BMW: E 36 sedan
Kod silnika: M50b25v
Garaż: Posiada to , to
wilko_bmw325 napisał(a):
A jeśli chodzi o kolor ringów to możesz sobie zmienić żaróweczki w nich na białe i będzie po problemie... idzie ich 12szt. na komplet.

no wlasnie o to chodzi ze nie chce sie bawic w zmiane zarowki .. niech zostanie zolte do tego wloze zolty postoj w halogen i bedzie sie jakos zgrywac . h7 mowisz?? no tak teraz mam h1 i zarniki niedawno byly kupowane :kwasny:

a co z tymi silniczkami?? dlugie ale wejda i beda dzialac jak powinny??

i ma sie rozumiec ze te odseparoowane sa DEPO ... ? czyli dobre ? .. do tego jak jest homologacja to wszystko gra

_________________
...BMW...Bez Dwoch Zdan...
Obrazek

Byla -- viewtopic.php?f=6&t=86211
Obecna -- viewtopic.php?f=6&t=128243


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 12:11 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2597
Lokalizacja: D_S_W
Moje BMW: E 36 sedan
Kod silnika: M50b25v
Garaż: Posiada to , to
Bio napisał(a):
Wg. mnie jedyne lampy prócz ori w E36 to te : http://www.allegro.pl/item1071758831_la ... ratis.html



wlasnie takie chce miec wiec ok :)

_________________
...BMW...Bez Dwoch Zdan...
Obrazek

Byla -- viewtopic.php?f=6&t=86211
Obecna -- viewtopic.php?f=6&t=128243


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 15:32 
DaRo25 napisał(a):
no wlasnie o to chodzi ze nie chce sie bawic w zmiane zarowki .. niech zostanie zolte do tego wloze zolty postoj w halogen i bedzie sie jakos zgrywac . h7 mowisz?? no tak teraz mam h1 i zarniki niedawno byly kupowane


Zawsze możesz kupić drugi zestaw xenona a te upchnąć w halogen. ;)

DaRo25 napisał(a):
a co z tymi silniczkami?? dlugie ale wejda i beda dzialac jak powinny??


Silniczki są trochę za długie ale podobno da się je jakoś skrócić... ja się w to nie bawiłem i mam bez regulacji :kwasny:

DaRo25 napisał(a):
i ma sie rozumiec ze te odseparoowane sa DEPO ... ? czyli dobre ? .. do tego jak jest homologacja to wszystko gra


tak te odseparowane to są depo te o których mówię... sam ich używam i jestem zadowolony i mają homologację na xenon co najważniejsze ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 18:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1532
Lokalizacja: KONIN
Moje BMW: E39
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=129501
wilko_bmw325 napisał(a):
tak te odseparowane to są depo te o których mówię... sam ich używam i jestem zadowolony i mają homologację na xenon co najważniejsze ;)

Do pełni szczęścia trzeba jeszcze mieć w grillu spryskiwacze :)

_________________
Bmw e36 318i m40 bylo
Bmw e36 318i m43 bylo
Bmw e39 530i m54 bylo
Bmw e46 320i m52 bylo
Bmw e36 325i m50 jest
Bmw e39 525i m54 jest


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 20:19 
iroonhide napisał(a):
Do pełni szczęścia trzeba jeszcze mieć w grillu spryskiwacze


To fakt... u mnie już niebawem zagoszczą spryski ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [E36] Nowe oswietlenie: lampy przod, tyl i boczne kierunki
PostNapisane: 5 lipca 2010, 22:03 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2597
Lokalizacja: D_S_W
Moje BMW: E 36 sedan
Kod silnika: M50b25v
Garaż: Posiada to , to
okaze sie jak to bedzie swiecic (zolte ringi) +biale ksenony hmm ale trudno nie bede bral engels eyes jak do japonczyka :kwasny:

_________________
...BMW...Bez Dwoch Zdan...
Obrazek

Byla -- viewtopic.php?f=6&t=86211
Obecna -- viewtopic.php?f=6&t=128243


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL