BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 03:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] listwy w kolorze czrnej perły
PostNapisane: 4 maja 2007, 20:03 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
co myslicie o takim rozwiazaniu??

mam kolor granatowy akryl, bede nie dlugo malowal zderzaki i progi pod kolor i polerowal cala fure zeby ladnie sie swiecila i zeby swierzo wygladala

wpadlem na pomysl zeby pomalowac wszystkie plastiki i czarne elementy takie jak listwy w zderzakach na drzwiach na lusterkach i moze nerki w kolorze czarnym. moze jakas czarna perle metalik akryl albo mat

jak myslicie ktora obcja jest najlepsza??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2007, 20:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
mnie osobiście najbardziej się podobają seryjne listwy, ale to rzecz gustu

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 00:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
dopatruje sie szczegolow bo piekno tkwi w szczegolach a moja beta jest wyjatkowa jak ja ;) i zasluguje na kilka szczegolowych bajerow :hyhy:

kolor bedzie jak seryjny czyli czarny zmieni sie tylko struktura ktora nie bedzie przypominac plastiku bo plastik mi sie kojarzy z barbi ;)

sa takie opcje

czarna perla
czarny metalik
czarny akryl
czarny mat

kto jest za jaka opcja


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 06:47 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 305
Lokalizacja: lublin
Moje BMW: e46Ci
Kod silnika: M52b28
Nad malowaniem listew również i ja się zastanawiam ale mi chodzi o uzyskanie struktury matowej porowatości tak jak w oryginale bo moje listwy mają jakieś drobne skazy i chce ich odświeżyć aby jak nowe. Są może jakieś lakiery które nadadzą taką strukture ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 08:07 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 344
Lokalizacja: GdaĂąsk
kem44 ... w moim mniemaniu bawiąc sie w takie pierdoły nie sprawisz ze Twoja beta bedzie wyjątkowa ... i napewno piękniejsza nie będzie ... a co najważniejsze zostaw w spokoju nerki !!! ...

i piekno tkwi w szczególach ... ale to powiedzenie nie dotyczy samochodów plastikowych raczej ... :wstyd:

wylakierowane listwy przynajmniej to nie jest piekny szczegól ... ani nawet miły akcent ...

jeśli na myśl przychodzą Ci takie pierdoły to widocznie masz auto idealne i nie ma przy nim nic do zrobienia ... jak nie masz na co kasy wydawać to zobacz co masz w zawieszeniu do zrobienia napewno coś sie znajdzie ... ;)

_________________
e21 335 csi reconstruction in progess ;]
-------------------------------------------------------dyfer od e24 m635csi sprzedam ;] stan ideaÂł nowy olej
-------------------------------------------------------
zawiecha gwintowana i heble z 540i w e21 - projekt w przygotowaniu ;) niach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 20:00 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
Jaras E21,

wlasnie fajnie ze te drobne pierdoly beda u mnie wycackane

obnizylem ja wstawilem nowy fajny wydech zmienilem kierunki kupilem alusy 17(tylko jeszcze opony i wsadzam) wstawilem audio... zostalo mi jeszcze odswiezyc lakier(polerka) i pomalowac zderzaki i progi w kolor (wiec przy tej okazji pomyslalem o listwach i klamkach zeby byly rownie swieze co lakier) bede jeszcze zmienial lampy z tylu (porusze tamat czy dymione czy ///M) i sciemnic szyby

cos z tymu listwami na pewno zrobie przy okazji wizyty u lakiernika dlatego poruszam temat jakie macie pomysly

widzialem u kumpla ostatnio w e34 jak pomalowal nerke z chromu na czarno (struktura cos w stylu plastiku taka chropowata troche) tak mysle zeby tez listwy tym pomalowac

co proponujecie? licze na opinie mile widziane poparte doswiadczeniami

jak wyzej sa cztery opcje

perla
metalik
akryl
mat - jak plastik (jak u kumpla w e34)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 09:30 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
ja sie stawiam ze kemem 44. jak już jest okazja to trzeba skorzystać i zrobić coś z listwami:D ostatnio widziałem E34 z gładkimi czarnymi listwami. ja mam chropowate. i te gładkie nie wygladały wcale lepiej ale jakby młodziej. w E36 zrobił bym je pod kolor auta razem z klamkami...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 09:57 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 305
Lokalizacja: lublin
Moje BMW: e46Ci
Kod silnika: M52b28
misssiaq6 napisał(a):
bym je pod kolor auta razem z klamkami...
klamki w kolor listwy nie !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 12:04 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
Mały Baron napisał(a):
misssiaq6 napisał(a):
bym je pod kolor auta razem z klamkami...
klamki w kolor listwy nie !
no też dobra opcja. zależy też jak komu pasuje i jak przerobione jest auto:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 14:17 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Lokalizacja: WrocÂław
Popieram tych ktorzy twierdza ze takie zabiegi hmm... upiekszajace(?) nie zmienia wiele na dobre. Mysle ze akurat w BMW przerabianie tych seryjnych elementow jest troche bez sensu. Mozna stracisz troche klimatu ;) chyba ze ktos szuka innych klimatow to ok. Dokladnie, sa gusta i gusciki, kazdy woli co innego, lakieruj tak zeby Tobie sie podobało ;) . To Twoja fura i Twoje wydatki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 21:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Lokalizacja: Stargard/Bergen
ja wypolerujesz ladnie autko ,zostawisz chrom tam gdzie jest , pomalujesz listwy na czarny mat (czytaj: odnowic na taki jaki byl) to napewno bedzie gucio, jeszcze na koncu jak przejedziesz pasta do plastikow czarnych bedzie cud malina :hurra: POZDRO

_________________
Pozdrawiam - K@mil E36 1.8i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 22:03 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 344
Lokalizacja: GdaĂąsk
kem 44 ... mam pytanie ... długo masz to auto ? i czy sam je kupowaleś ?
władowałeś jak czytam troche kasy w to auto ...
nie lepiej było odrazu dołozyć i kupić ładnie zrobioną z świezym lakierem z ładnymi felgami i fabrycznie lakierowanymi zderzakami itd ?
niz kupowac taką "biede" bez lakierowanych zderzaków ... ?
mam troche dziwne podejście ... no ale cóz ;]

dobrze w e21 był tylko jeden rodzaj zderzaków chromowane i tyle ;] :D

jestem tego samego zdania co kamil 19...

_________________
e21 335 csi reconstruction in progess ;]
-------------------------------------------------------dyfer od e24 m635csi sprzedam ;] stan ideaÂł nowy olej
-------------------------------------------------------
zawiecha gwintowana i heble z 540i w e21 - projekt w przygotowaniu ;) niach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, 03:40 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
Jaras E21,

wiesz to nie to samo co kupic sobie odrazu M3 :) ja kupilem sobie fure calkowicie pusta taka jak wyjechala z salonu i teraz przerabiam jak mi sie podoba bo to wlasnie mi sie podoba ;) ze wyglada jak chce

no fakt moze nie jest na zajebistym wypasie ale to przeciez IS a tam zwykle jak to bywalo duzo nie wsadzali, jak kupowalem ISa to nie bylo zabardzo w czym wybierac taki okres sie trafil miedzy swietami a sylwestrem i wyszlo jak wyszlo....

ale to nie zmienia faktu ze moge ulepszyc swoja baware :] bo lubie takie pozytywne zmiany... do hajsu wtopinego w fure nie mam podejscia takiego ze mi szkoda hajsu na fure... wsadzilem widze efekt i jest spoko... teraz smialo moge powiedziec ze chcialbym 325i i w M pakiecie ale jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma :cwaniak: na silnik nie narzekam jest fajny choc brakuje mu troche tej magicznej mocy ktora kreci milosnikow sportu :) jest sztywna i sprytna nie jednego nia obskoczylem i daje satysfakcje.. zle nie jest :)

a wyglad wygladem jesli moge cos polepszyc to napewno to zrobie... troche sie do niej przywiazalem i przezylem z nia troche :hyhy: takze nie pozwole zeby byla brzydka

co tu duzo pisac ma zajebiscie wygladac i tyle :] :cwaniak: dlatego pytam o rady

pakowac hajs bede w fure caly czas bo takie mam podejscie do tematu i niech zaciera rece kolejny wlasciciel jak ja kiedys bede sprzedawal :)

powiem jeszcze jedno wracajac do tego pakowania hajsu .... bylem w toruniu na majowce i sie spotkalem z czyms takim ze ktos podbiegl i zrobil mi fote pokazal tak-> :ok: i powiedzial bardzo fajna fura i wtedy poczulem satysfakcje :] i nie zalowalem mojego poswiecenia :)

pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, 05:25 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
kem44, a myślałeś o zamontowaniu klimy?

Co do listew to jakoś nie mam zdania... jak już to pod kolor... czarna nerka - be.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, 11:00 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
KotSylwester, cos takiego mi sie podoba no fakt gosciu wsadzil sobie M pakiet (bez listew) i tez prysnal nere na czarna i calkiem calkiem to wyglada

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, 11:41 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Fajowo, ale ta nerka jakoś mi nie podchodzi... jej nie widać po prostu... E36 ma cieniutkie chromy i czarna zanika, a przecież nie ma się czego wstydzić :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, 11:47 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
kem44 kombinuj tak zebys nie przekombinowal...bo o to latwo...pamietaj wszystko stylowo i z umiarem...a metallic na listwach nie bardzo moim zdaniem...jezeli Twoje listwy sa podmeczone to poddaj je renowacji, mozesz to zrobic sam nawet...sciagnij,przeszlifuj,jak sa ubytki to zaszpachluj albo oddaj do zaspawania,na to podkladzik i czarny mat lub polmat... :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, 11:53 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
Kornelio, listwy mam w bardzo dobrym stanie zadnych pekniec rys polaman wszystko si tylko brakuje im juz tego"blasku" tej swierzosci... ale dobrze gadasz prysne je na mat albo pol mat tez tak wlasnie myslalem. W koncu jeden czlowiek napisal w jakiej strukturze czarnego lakieru dobrze by bylo zrobic listwy :super: danke


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, 12:06 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
to wystarczy tylko prysnac bez podkladow itp. ale pamietaj ze porowate listewki bardzo ciezko jest odtluscic porzadnie wiec musisz sie do tego przylozyc...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, 12:19 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
mi to lakiernik kumpel zrobi ja nie bede rzezbil bo popsuje i tyle mam zawsze tendencje do przedobrzenia :hyhy: i podwujna robota bedzie i wydatek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL