BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 19:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E60] [E61] - Kasowanie błędów
PostNapisane: 22 listopada 2008, 18:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
Przekręcamy kluczyk na poz nr 2 wciskamy przycisk do kasowania przebiegu dziennego i trzymamy go wciśniętego aż do wejścia w menu serwisowe, następnie wybieramy opcje która nas interesuje (olej, klocki przód, tył, płyn hamulcowy, przegląd całościowy, mikrofilltry) przyciskając pprzycisk do kasowania przebiegu dziennego, następnie trzymamy go do pojawienia sie napisu RESET? puszczamy i zatwierdzamy naciskając jeszcze raz .... :)


Ostatnio edytowano 13 października 2009, 11:51 przez Przemek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 grudnia 2008, 13:29 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Lokalizacja: londyn
witam już u was jestem (bmw-wypas) z moją e61 ale mam też 323i e46.
może wiesz jak podwyższyć obroty w 3ce?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: E60/1 - Kasowanie błędów
PostNapisane: 29 grudnia 2008, 13:36 
Offline
Specjalista

Posty: 2799
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Przemek napisał(a):
Przekręcamy kluczyk na poz nr 2 wciskamy przycisk do kasowania przebiegu dziennego i trzymamy go wciśniętego aż do wejścia w menu serwisowe, następnie wybieramy opcje która nas interesuje (olej, klocki przód, tył, płyn hamulcowy, przegląd całościowy, mikrofilltry) przyciskając pprzycisk do kasowania przebiegu dziennego, następnie trzymamy go do pojawienia sie napisu RESET? puszczamy i zatwierdzamy naciskając jeszcze raz .... :)

czy to nie jest to samo?
http://elektronikasamochodowa.com/content/view/84/62/ :P

_________________
ZOBACZ MOZE COS POTRZEBUJESZ > http://www.mbpartner.com.pl/

Chcesz siê odwdziêczyæ??? Kliknij POMÓG£...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2009, 21:51 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Lokalizacja: Leszno
Witam Kolegę Przemka.Jeśli umiałbyś mi pomóc odnośnie błędów w BMW E32 730 V8 rok 1994 to byłbym bardzo wdzięczny! Wyświetla mi 3 błędy ale teraz pamiętam tylko jeden z tych błędów a mianowicie: oil Level Sensor i wiem że to związane jest z poziomem oleju ale mam go w takim zakresie w jakim powinien być!!! a błąd wyskakuje? jak możesz to odezwij się w GG:8058454 pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2009, 22:12 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: poznaĂą
nie wiem wogole o tych motywach z kluczykiem jakich danych moge sie tam dowiedziec czy jest tam cos takiego jak np ile pali na ile jeszcze jest paliwa itd??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2009, 23:28 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2410
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e39 530dAt
Kod silnika: M57
kurde, fajny byłby temat o kasowaniu różnych błędów w ogóle...

można w ogóle robic takie rzeczy z poziomu guzika od przebiegu dziennego? (jakkolwiek dziwnie to brzmi) mi na przykład pali się ciągle wskaźnik tylnej lampy, a lampa ok... :-k


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: No mi się nie udało.
PostNapisane: 28 kwietnia 2009, 06:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2776
Lokalizacja: dolnośląskie
Moje BMW: BMW F10 M550D
Kod silnika: N57X
Cześć Przemek, no ja miałem wymianę klocków za 300km, więc puściłem reseta tak jak pisałeś i rzeczywiście reset się pojawił (zatwierdziłem)ale teraz pokazuje mi stan (minus)-15000km i teraz za każdym razem pali się wymiana klocków jak odpalam silnik. W przypadku mojej beemki to jest kasowanie ale w złym słowa znaczeniu. Miałem 300km do wymiany a teraz mam 0km,chociaz oczywiście klocki są dobre. bmw 535d 2005 rok wersja wg vin 02.2005. Może coś poradzisz, czy jechac na komputer????????


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, 21:34 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: koszalin
Witaj BARNABA,

witam serdecznie znalzłem twojego posta na tej stronie dotyczacego klockow hamulcowych w bmw e60 mam ten sam problem miałem do przejechania jeszcze 1000km po czym chciałem skasowac bład po przez przycisk do kasowania przebigu dziennego i wyskoczyło mi -15000 tysiecy czy mogł bys mi napisac jak rozwiazałes swoj problem. dzieki

_________________
paczesny


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2009, 09:27 
Witam wszystkich jestem tu na forum całkiem nowy więc w razie coś proszę o wyrozumiałośc :) od nie dawna stałem sie szczęśliwym posiadaczem E60 w 3 litrowym dieslu 2003r (piszę te dane bo może to będzie miało znaczenie zeby mi pomóc) i pojawił mi sie problem związany z ciśnieniem w kołach "Raifenpanne" czy coś takiego czy wiecie może jak to skasować? Dodam że juz ciśnieniem jest wszystko ok choć nie było tego powietrza aż tak mało. Pozdrawiam i proszę o pomoc. :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2009, 06:58 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 53
Posty: 43
Lokalizacja: Bolesławiec
milny napisał(a):
Witam wszystkich jestem tu na forum całkiem nowy więc w razie coś proszę o wyrozumiałośc :) od nie dawna stałem sie szczęśliwym posiadaczem E60 w 3 litrowym dieslu 2003r (piszę te dane bo może to będzie miało znaczenie zeby mi pomóc) i pojawił mi sie problem związany z ciśnieniem w kołach "Raifenpanne" czy coś takiego czy wiecie może jak to skasować? Dodam że juz ciśnieniem jest wszystko ok choć nie było tego powietrza aż tak mało. Pozdrawiam i proszę o pomoc. :)


Wejdź w menu idrive/serwis/reifen i tam skasuj ten błąd(zatwierdź nowe ciśnienie).

_________________
E60 530DA GALERIA

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E60/1] - Kasowanie błędów
PostNapisane: 1 lutego 2013, 22:21 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 45
Posty: 25
Lokalizacja: tulln
Moje BMW: e60
Kod silnika: 535d
nie moge skasować przeglądu rocznego
wszystko inne można elegancko kasować wskakuje reset przy filtrach ,oleju
a rocznego nie chce skasować
jaki sposób jest na to
przestawiłem datę i nie wyskakuje mi servis ;) ale tak nie chce mieć

_________________
535d,Mitsubishi EVO,Vw WESTFALIA
https://picasaweb.google.com/Rufi.foto2 ... 4u-44uwTQ#


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL