BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 18 czerwca 2015, 20:03 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1658
Moje BMW: E39
Kod silnika: M57
pigmej37 napisał(a):
Witam mam problem z moją e39 530d 193km.na 1 i 2 biegu auto rwie do przodu aż miło,na trzecim biegu ciągnie do 2100obr nagle jest chwilowa turbo dziura ok 1s póżniej chwilowo wyrywa i później auto nie jedzie jak potrzeba,gdy jest obciążone straszny muł (5os. w aucie nie ma czym jechać dzieje się tak od 3 biegu i przy obr. podanych powyżej i na 4,5 również tak jakby przechodził chwilowo w tryb awaryjny aczkolwiek nie wiem dokładnie co mu dolega ,moje parametry inpa na tempomacie przy stałej predkości i 3000obr na 3 biegu linki poniżej.Po odpięciu przepływki auto słabiej przyśpiesza na każdym biegu ale nie ma turbo dziury.Po zrobieniu dziurki w przepływce żadnych zmian jedynie spalanie wzrosło więc zakleiłem z powrotem.Wężyki podciśnienia wymienione elektrozaworki turbo,egr (zawór egr również również). Co robić?? Może czujnik ciśnienia doładowania podaje błędne wartośći??

Jezeli komuś pomoże diagnoza podaje również screen wartości kątów wtrysków na biegu jałowym na ciepłym silniku:
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/8fd ... 19d98.html

Oto screeny tylko że na tempomacie na 3 biegu przy 3tys obr.
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/be1 ... 4008e.html
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/511 ... ff4b8.html
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/162 ... 230df.html
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/434 ... d0a41.html

Screnów nie robi się na tempomacie w Twoim przypadku-duże prawdopodobieństwo błędnej diagnozy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 28 lipca 2015, 09:15 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Wiek: 38
Posty: 2
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b25
Witam wszystkich. Mam mały problem z moja niunią, otóż powyżej 3 tys obrotów nie ma mocy, a na 4-5 biegu praktycznie nie przyśpiesza. w inpie pokazuje takie rzeczy. Ostatnio padła mi pompa wysokiego ciśnienia a z nią progowa. Progowa założona używka być może ona jest problem, ale to bym się chciał dowiedzieć od was. Samochód z przebiegiem ponoś oryginalnym 215tys. od 2002 roku w Polsce. Wszystkie filtry, podciśnienia i zaworki wymienione. Nowy zawór od turbo podciśnienie. EGR zaślepiony bo klepał na wolnych obrotach.
Screeny z INPY.
Wtryski
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/3b6 ... abde7.html
Przeplywka i doladowanie 3 bieg
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/e20 ... 8f0a7.html
Progowa na wolnych obrotach
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/104 ... 58538.html
Pry 3500 obr na 3 biegu
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/6c8 ... ae982.html

Jak padła mi wysokiego ciśnienia zostały sprawdzone wtryski jeden był walnięty został zregenerowany, oczywiście został wyczyszczony cały układ paliwa , pompa progowa założyłem używkę bo miałem na miejscu firmy jakiejś WRCIII.
BMW e39 530D Manual


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 11 sierpnia 2015, 20:08 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: 530d
Przyłączam się do pytania kolegi @karusek987654 U mnie podobny objaw z tym, że ja mam E39 530D z 99r. dopiero co kupioną i zdążyłem wymienić póki co wszystkie filtry.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 12 sierpnia 2015, 12:07 
Offline
Forumowicz

Posty: 121
Moje BMW: e39
Kod silnika: m57d25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 6&start=20
karusek987654 napisał(a):
Witam wszystkich. Mam mały problem z moja niunią, otóż powyżej 3 tys obrotów nie ma mocy, a na 4-5 biegu praktycznie nie przyśpiesza. w inpie pokazuje takie rzeczy. Ostatnio padła mi pompa wysokiego ciśnienia a z nią progowa. Progowa założona używka być może ona jest problem, ale to bym się chciał dowiedzieć od was. Samochód z przebiegiem ponoś oryginalnym 215tys. od 2002 roku w Polsce. Wszystkie filtry, podciśnienia i zaworki wymienione. Nowy zawór od turbo podciśnienie. EGR zaślepiony bo klepał na wolnych obrotach.
Screeny z INPY.
Wtryski
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/3b6 ... abde7.html
Przeplywka i doladowanie 3 bieg
http://www.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/pokaz_obrazek/e20 ... 8f0a7.html

Kolego masz przeładowanie turbo. Pytanie czy dobrze podłączyłeś wężyki od podciśnienia przy elektrozaworze. Raz odwrotnie podłączyłem owe wężyki i miałem to samo auto nie jechało bo łapało tryb awaryjny przez przeładowanie. Choć przy takim doładowaniu aktualna masa powietrza (przepływka) powinna być powyżej 1000. No i ciśnienie wstępne pompki też niskie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 13 sierpnia 2015, 19:29 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: e39
Witam serdecznie :)

Moja beta na niskich obrotach niestety nie jedzie :/ i pomimo pedału w podłodze w zakresie obrotów poniżej 2-2,5k muli że aż się włos na głowie jeży.
Mam mały problem z ustaleniem czy mój samochód przeszedł adaptacje przepływomierza :/
INFORMATION ==> http://screenshooter.net/5480142/pcbdcxp
IDENTIFICATION ==> http://screenshooter.net/5480142/yajapwe
CODING DATA ==> http://screenshooter.net/5480142/xauyqad
Przepływka którą mam zamontowaną w pod maską ma numer: 0 928 400 468
Niby z pierwszego posta wnioskuję, że jest to przepływka z poprawioną wadą a z daty produkcji wnioskuję, że w tym okresie montowali jeszcze stare przepływki :/
Jako że jest to samochód z drugiej (kolejnej) ręki nie wiem co z przepływomierzem robił poprzedni właściciel.
Samochodem głownie jeździ żonka, więc nie mogę sam potwierdzić spadku mocy, być może problem było od początku tylko nikt nie zwrócił na niego szczególnej uwag,i ponieważ na wysokich obrotach samochód żyje :)
Stąd mam dylemat czy przepływka jest uszkodzona czy może poprzednik wymienił ją ale nigdy nie zmienił softu :/

Wziąłem się za wymianę kilku rzeczy.
Wymieniłem:
olej
filtry powietrza / paliwa / odmy
wymieniłem wszystkie wężyki podciśnienia na nowe
zdemontowałem oba elektrozawory (EGR i turbo) i wyczyściłem filterki
wyczyściłem zawór EGR

Minusem jest to że nie mogę korzystać z INPY w czasie jazdy, gdyż laptopa mam uwięzionego na kabelku :P bo bateria już padła :P
Wtedy mógłbym sam podejrzeć live data i ocenić :/ a poza tym w inpie non stop wyskakuje mi error:
"ApiCheckJobSatus: Error #13
IFH-0003: datatransmission to interface disturbed
api job error or no such result"
przez co bardzo trudno odczytać mi zmieniające się dane :/

No i znalazłem posta o cudownej dziurce w przepływce :D
Zastanawiam się czy robienie jej ma sens w przypadku, gdyby okazało się, że nie został przeprogramowany ECU
Bardzo proszę o pomoc, ponieważ przeczytałem już tyle informacji na forum, że już wszystko mi się w głowie miesza :P
z góry dzięki za podpowiedz :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 27 sierpnia 2015, 08:34 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 14
Moje BMW: E46 320D
Kod silnika: M47N
Witam. Mój problem objawia się następująco. Mam utratę mocy, ale nie zawsze. Dzieje się to przeważnie przy ruszaniu, wydaje mi się że częściej na rozgrzanym silniku. Auto przyśpiesza wtedy baaardzo powoli na każdym biegu do nawet 4000 obrotów, z gazem w podłodze. Ale gdy wejdę na obroty powyżej 2000, odejmę i dodam gazu kilka razy, samochód zaczyna odzyskiwać moc. W trasie, kiedy trzymam obroty cały czas powyżej 2000, ten problem nie występuje, auto ma cały czas moc. Ale gdy się zatrzymam i ruszę, z dużym prawdopodobieństwem utrata mocy wystąpi. Zastanawia mnie to, że nie dzieje się tak zawsze, niekiedy ruszę normalnie i moc jest. Kiedy jest zanik mocy, ekonomizer pokazuje zaniżone spalanie, kiedy jest moc, spalanie jest ok, do 4 biegu 20l, 5 - 18l, 6 - 16l. Zrobiłem testy INPĄ i wtedy, kiedy nie ma mocy, current air-mass jest zaniżone do około 600. Ale nie jest tak zawsze. Pojawia się też błąd air-mass w komputerze. Kiedy odpiąłem przepływomierz, auto jeździło wydaje mi się że lepiej i taki zanik mocy nie występował, ale strasznie kopcił a w INPIE air-mass była cały czas na max.
Co do auta, nie mam klapek zawirowań, wymieniałem przewody podciśnienia, elektrozawory podciśnienia czyściłem, zamieniałem miejscami a później ten od turbiny wymieniłem. Smarowałem cięgno turbiny, sztanga działa prawidłowo.
Przepływomierz mam BOSCHa z numerem końcówka 468, zrobiłem w nim dziurkę, nic to nie dało. Czy moje problemy to wina przepływomierza? Wątpliwości mam dlatego, że zanik mocy nie występuje cały czas.
Bardzo proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 1 września 2015, 20:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Moje BMW: 330XD
Kod silnika: M57N
Witam :) czy w e46 lift m57n da rade wymontowac sam wklad przeplywomierza zeby zrobic dziurke dla poprawy:) czy wklad trzeba wyciagac z ta koncowka co siedzi wklad? jak to jest ? ktos moze robil w tym silniku?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 2 września 2015, 14:26 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Moje BMW: 330XD
Kod silnika: M57N
Wszystko jasne auto mam z 03.2004r i prezplywka z obudowa to calosc wiec nic juz nie wykombinuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 6 września 2015, 18:50 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 14
Moje BMW: E46 320D
Kod silnika: M47N
Roger-Nysa, mógłbyś spojrzeć na wykresy INPY i doradzić mi w czym jest problem? Pisałem 3 posty wyżej o moim problemie. Teraz wymieniłem przepływomierz na nowy Pierburg i zrobiłem pomiary INPĄ. Zachowanie samochodu pokrywa się z tym co dzieje się na wykresach, kiedy nie ma mocy, charge-air pressure i air mass jest zbyt małe w porównaniu do oczekiwanych. Kiedy natomiast jest moc, wartości są prawidłowe albo nawet za duże, air mass niekiedy wynosi 1600, czy to normalne?
Wygląda to tak, ruszam z miejsca i toczę się bez dodawania gazu na 1 biegu. Kiedy wcisnę gaz w podłogę i nie odpuszczam, auto przyśpiesza bardzo powoli przez cały czas do 4000 obrotów, wtedy są za małe wartości w porównaniu do oczekiwanych. Kiedy natomiast rozpędzę się i uzyskam ponad 2000 obrotów, odpuszczę i dodam gaz (niekiedy muszę kilka razy), moc wraca, wtedy wartości są dobre.
Zaślepiłem EGR, nic to nie zmieniło, po testach odpiąłem przepływomierz i zachowanie było takie samo plus czarna chmura z tyłu.
Myślę że winę przepływomierza można wykluczyć? Jest tak samo na starym, nowym i odpiętym.
Wczoraj wymieniłem odmę, wcześniej czyściłem elektrozawory i później wymieniałem jeden, wymieniłem wężyki podciśnienia, EGR działa, wyczyszczony, brak klapek zawirowań, czyściłem czujnik doładowania w kolektorze dolotowym.
Jak powinno zachowywać się cięgno turbiny? Sprawdzałem z kolegą i sztanga zaciąga się po odpaleniu samochodu, ale po dodaniu gazu na postoju jakby wysuwa się i w połowie obrotów do 4000 delikatnie wraca i wysuwa się znów.
Czy problemem mogą być zacinające się kierownice w turbinie?
Poniżej screeny z INPY najpierw, kiedy jest moc, a później gdy nie ma.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 28 listopada 2015, 22:12 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Moje BMW: e46
witam. mam probblem z swoja e46 2.0 diesel 136 z 2000 roku. od jakiegos czasu auto zaczeło wiecej palic ok 7.5 do 8 litrow paliwa. mowie wiecej ponieważ wczesniej paliło max 6 litrów przy mojej spokojnej jeździe. gdzies ponad tydzien temu wymieniłem filtr paliwa poniewaz było na nim już ok 15 tys. przejechane. mysałem ze to wina filtra tak wysokie spalanie. dziś jednak uswiadomiłem sobie ze to nie filtr tylko coś innego. zatankowałem 2 dni temu 25 litrów paliwa i wskaźnik pokazywał ponad połowe. dziś patrzac na licznik po przejechaniu 90 km wskaźnik spadł do drugiej kreski. od razu właczyłem spalanie i wyszło mi ze przy spokojnej jeździe bierze ok 20l a gdy sie zatrzymałem w ciagu 4 minus spalanie wzrosło mi do 39.5 l/100km !!!! :shock: sprawdzałem to na zimnym silniku. wokół auta nie czuć zadnej ropy. czasem jak ruszałem do pracy zaraz po odpaleniu rano i wrzuceniu pierwszego biegu i ruszeniu auto potrafioło zgasnać lub w trakcie gdy zmieniałem z 1 na 2 obroty potrafiły spaść do 500 i lekko przydusić auto. czasem również na zimnym silniku auto podczas ruszania lekko szarpało , ale to przy zimnym silniku tylko. szukałem na internecie czy ktoś miał taki problem ale nie znalazłem i dlatego napisałem nowy temat. duzo osób pisze o duzym spalaniu 10 l na 100 a mi 39.5 na 100. prosze o pomoc ponieważ za 3 dni mam trase 400 km i chciałbym to do tego czasu naprawic. pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 1 lutego 2016, 23:55 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Lokalizacja: konstantynów łódzki
Moje BMW: 320d
Kod silnika: M47
Witam poszukuje osoby z łódzkiego z disem ktora mi zrobi adaptacje przepływomierza 320d 2001


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 11 lutego 2016, 09:27 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Lokalizacja: konstantynów łódzki
Moje BMW: 320d
Kod silnika: M47
...


Ostatnio edytowano 3 sierpnia 2017, 17:13 przez marcinzdw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 28 lutego 2016, 15:16 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Lokalizacja: konstantynów łódzki
Moje BMW: 320d
Kod silnika: M47
...


Ostatnio edytowano 3 sierpnia 2017, 17:14 przez marcinzdw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 29 marca 2016, 13:14 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Witam czy ta metoda regeneracji sprawdza sie prze przeplywomierzach montowanych w silnikach 1.9 m43 TU?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 11 lipca 2016, 19:34 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E46 330d
Kod silnika: M57b30
Roger-Nysa, Witam mam na imię Krystian. Natrafiłem na Twój temat dotyczący przepływomierzy w BMW na forum : viewtopic.php?f=25&t=61186 i widząc, że jesteś fachowcem w temacie mam do Ciebie kilka pytań.
Moje auto to e46 2000r. styczeń3.0d M57 vin fs04124. Odnośnie tematu według tego co piszesz w moim aucie była montowana stara przepływka. Ostatnio sprzawdziłem jaka jest zamontowana u mnie i na obudowie jest numer: 7787076, jeżeli chodzi o sam wkład to oznaczenie na nim wskazuje na datę produkcji kwiecień 2003 (takie kółko ze strzałką :P ) czyli ta nowa. Sprawdziłem w INPA coding data i pokazuje tak: date of production 11.07.03 , changing index CA, software number 7789415, officalnumber 7785464, assembly number 7789414. I teraz moja ogromna prośba...zainstalowałem sobie INPA + DIS na vmware od trandolfa i wszystko hula jak należy INPA znam ale z DIS dopiero zaczynam i nie wiem jak znaleść te tabele w TIS z tabelkami starego i nowego softu. Są one niby udostępniane na forach ale wogóle mi ich nie wyświetla... spędziłem już kilka dni na odnalezieniu ich w DIS i nic... Byłbym bardzo wdzięczny jakbyś pomógł mi je znaleść lub na podstawie tego co napisałem stwierdził czy mam wgrany nowy soft czy muszę aktualizować - adoptować przepływkę (to wiem jak zrobić z opisów) i czy soft jest odpowiedni do mojego auta. Z góry serdeczne dzięki i sory za laickie pytania ale o czegoś trzeba zacząć :) Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 12 lipca 2016, 01:01 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1658
Moje BMW: E39
Kod silnika: M57
Najlepiej dokopać się do sterownika i sczytać numery,na obudowie przepływki powinny być dodatkowe oprócz tych co napisałeś,spróbuj je znaleźć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 8 października 2016, 20:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Moje BMW: e39 525i
Kod silnika: M54B25
Witam, wie ktoś jaki zakres wskazań ma przepływka w e39 m54b25, u mnie w inpie na 3 biegu dochodzi do 400 wydaje mi się że za mało ale nie mogę znaleźć :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 3 marca 2017, 21:26 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E46 320d 2003
Kod silnika: M47N
Wiem, że już to było pisane wielokrotnie, ale Roger-Nysa - jesteś WIELKI! Ogarnąłem to dziś u siebie i efekty są piorunujące. Auto odżyło, wielki szacun za dzielenie się wiedzą i tutorial. U mnie był tylko problem ze śrubami wkładu przepływomierza (ten dziwny pięcioramienny torx z bolcem centrującym), ale wystarczyły kombinerki i śruby wyszły.

Dzięki Ci, panie!:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 14 sierpnia 2017, 06:30 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Wiek: 38
Posty: 4
Moje BMW: E90
Kod silnika: M47N2
A jest możliwość wywiercenia tego otworu bez otwierania przepływki? Widzę tam kanalk jest to ewentualne zwierciny miałyby jak się wydostać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Przepływomierz Bosch czyszczenie adaptacja
PostNapisane: 10 września 2017, 13:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 136
Moje BMW: 316
Kod silnika: M40B16
Witam,
Od zakupu auta mam problem z przyspieszeniem w E46 320D 1999r 2.0D 136KM.
Wymieniłem, przewody podciśnienia, zawór turbo, wyczyściłem EGR, wymienione wszystkie filtry.
Seryjnie miałem przepływkę o nr 0928400468, kupiłem drugą używaną o takim samym numerze, była poprawa, ale to nadal nie było to samo.
Pojechałem do mechanika od BMW, zaproponował żebym kupił przepływkę o nr 0928400527, zakupiłem ją wgrał nowe oprogramowanie, znów jest lepiej, ale nadal są przycina.
Czyli podczas przyspieszania nadal czuć jakby przycinało się turbo.
Czy ktoś ma pomysł gdzie dalej szukać ?

Poniżej zdjęcie oprogramowania przepływki:
http://fotowrzut.pl/IT1ZHBHEI7


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL