BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 21:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] kierunki przy otwieraniu zamykaniu + odprowadzenie
PostNapisane: 6 października 2014, 21:16 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 32
Moje BMW: E36
Kod silnika: M42
Wie może ktoś jaki wpis odpowiada za czujnik poziomu oleju w e46?

_________________
Życie jest zbyt krótkie by jeździć wolno


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] kierunki przy otwieraniu zamykaniu + odprowadzenie
PostNapisane: 29 listopada 2014, 02:07 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Moje BMW: e46
Kod silnika: M54B22
Dołożyłem u siebie wnętrze z angola m3 z pamięcią foteli, wie ktoś może czy w tym wypadku (pamięć działa) jest możliwość zakodowania opuszczania lusterka przy włączeniu wstecznego?
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podzielił się które kody za to odpowiadają w NCS, DIS dla mnie odpada.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] kierunki przy otwieraniu zamykaniu + odprowadzenie
PostNapisane: 13 sierpnia 2015, 14:22 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 40
Posty: 28
Moje BMW: E46
Kod silnika: 318i
DSP_CDC_DIGITALLTG Digital sound processor. wert_00 / wert_01

Ktos wie dokladnie jaka jest roznica, bo brzmi interesujaco, nie mam dostepu do lapka, a moze w zaleznosci od tej pozycji bedzie gorszy/lepszy dzwiek ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: E46 kierunki przy otwieraniu zamykaniu + odprowadzenie
PostNapisane: 28 maja 2018, 05:09 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 90
Lokalizacja: Kraków / Koszyce
Moje BMW: e46 328i 1999
Kod silnika: M52TU B28
serfer napisał(a):
Panorafix napisał(a):
Też sobie to strzeliłem+światła dzienne+zamykanie automatyczne po 2 min gdy drzwi nie zostaną zamknięte+dźwięk gdy są drzwi otwarte a kluczyk w stacyjce.Chciał bym to z opuszczaniem lusterka na wstecznym ale nie wiem czego szukać i czy to u mnie zatrybi.



Witam dzisiaj z kolegą doszliśmy chyba jak zrobić opuszczane lusterko po wbiciu wstecznego biegu
dziwiło mnie że ci co mają fotele sterowane elektrycznie to mają tą funkcje jeżeli takowych nie posiadamy funkcji brak

dzisiaj rozwiały się moje wątpliwości dlaczego tak jest a o to i winowajca :

Obrazek

numer 4
Dla samochodów z
Regulacja fotela przedn. elektr. Memory
Sterownik lusterek z pamięcią 61356916054 $125.69

tak więc ten moduł jest odpowiedzialny zarówno za siedzenia elektryczne jak i za pamięć lusterek
kto chętny kupić takowy moduł ? :) cena w ASO 380zł
trochę sporo za jedną funkcje opuszczania lusterka ale funkcja fajna
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EX91&mospid=47672&btnr=61_2123&hg=61&fg=25

Czesc chlopaki :)
Odgrzeje troche kotleta... ale mysle, ze nie ma sensu zakladac nowego tematu skoro tu jest pare cennych informacji.
Powiedzcie mi czy ktorys z Was zalozyl ten modul o numerze 61356916054 oraz przelacznik ten od skladanych lusterek zeby uzyskac opcje opuszczanego lusterka podczas cofania? Chyba ze sam modul i przelacznik nie rozwiaze sprawy jesli nie puscimy dodatkowych kabelkow?

Czy jesli nie posiadam siedzen z pamiecia a dokupie ten wspomniany modul to czy lusterko bedzie sie opuszczalo ? Bo z tego co sie zorietowalem to wlasnie ten modul odpowiada za pamiec siedzien oraz za skladane lusterka elektrycznie (ktorych takze nie posiadam, mnie tylko chodzi o sama fukcje opuszczania lusterka podczas cofania )

Z gory dzieki za jakies wskazowki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] kierunki przy otwieraniu zamykaniu + odprowadzenie
PostNapisane: 23 września 2018, 10:46 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: e46 touring 2004
Kod silnika: N42B20
serfer, Witaj kolego. Zakupilem sobie program, laczy mi sie z autem i generalnie wiem o co chodzi, tylko po wybraniu expertmode i wpisaniu hasla mam nie aktywny przycisk F5, czyli car / key memory. Probowalem wszystko zrobic bez zaznaczenia tych trzech opcji w car/key memory, ale to co zmieniam nie chce mi zapamietac. Wszystko idzie, tylko zapewne bez zaznaczenia tych opcji car/key memory nie da sie zmienic tego, by kierunkowskazy migaly po otwarciu, czy zamknieciu drzwi z kluczyka. Bede wdzieczny za pomoc. Jezeli to nie problem, to podam nr tel. bedzie szybciej. +48 727-475-580 KRZYSIEK. Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] kierunki przy otwieraniu zamykaniu + odprowadzenie
PostNapisane: 21 września 2020, 07:30 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 72
Lokalizacja: Fiji
Moje BMW: M
Kod silnika: M43 N42
Sorry, za odgrzewanie kotleta. Ale mam pytanie. Po aktywacji kierunkowskazów (DWA active), wywala błąd Anti Theft System. Co jest logiczne bo go nie ma. Czy da się to jakość obejść?

_________________
click to learn more


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL