BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 03:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] Instalacja gazowa
PostNapisane: 27 grudnia 2008, 17:07 
Offline
Forumowicz

Posty: 172
Lokalizacja: Zielona Góra
Moje BMW: BMW E60 530iA
Witam,

Tak jak w temacie jaką proponujecie instalację gazową do 1.8 e46 z 1999 roku. Ile kosztuje taka instalacja? Czy ktoś może polecić miejsce instalacji gazowej w lubuskiem, a najlepiej w Zielonej Górze?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2008, 17:11 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2541
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: 530d
Sekwencje kupisz w granicach 2500-3000 zależy co chcesz włożyć ;) Ile pali Ci ta 318 benzynki?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2008, 20:33 
Offline
Forumowicz

Posty: 172
Lokalizacja: Zielona Góra
Moje BMW: BMW E60 530iA
Przymierzam się właśnie do kupna tego auta, a mam obecnie e36 316i Coupe i mi w mieście pali jakieś 10-11l benzyny, a nowym autem mam zamiar jeździć dłużej więc od razu myślę o gazie. Tobie ile pali w mieście i na trasie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2008, 22:27 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 77
Lokalizacja: SwarzĂŞdz
Witam!
Posiadam w swoim 330i instalację solaris to instalacja oparta na włoskich podzespołach, komp chyba polski. zaklada go firma cargaz z poznania (nie wiem czy ma oddziały w innych częściach polski). instalację mam założoną od pol roku. sprawuje sie idealnie - nie ma utraty mocy, pali srednio 12 l i moge ja jak najbardziej polecic. (wiem ze cargaz robil homologacje zarowno w bmw jak i w innych markach z ta instalacja) kosztowala mnie 3700 (ale do R6).
A na marginesie powiem tak - to moj trzeci samochod na lpg i powiem ci to co wyczytasz na kazdym formum lpg - to jakiej firmy masz instalacje to sprawa drugorzedna (oczywiscie wazne by to byla sekwencja) - istotne jest aby zakladal ja fachowiec, ktory wie jak to robic. najlepiej popytac w okolicy o dobry zaklad - jak dobrze ci zaloza i wyreguluja to jakiej bys nie mial - samochod bedzie dobrze smigal.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2008, 23:20 
Offline
Forumowicz

Posty: 172
Lokalizacja: Zielona Góra
Moje BMW: BMW E60 530iA
A czy ktoś może polecić jakiś zakład gdzie dobrze montują instalację gazową w Zielonej Górze?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2008, 03:24 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2541
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: 530d
lukaschemp napisał(a):
Tobie ile pali w mieście i na trasie?
Ja jeżdze tak 60miasto/40trasa o ile można to nazwać trasą, hamowanie, wyprzedzanie tyle, że nie ma świateł :hyhy: praktycznie na każdym baku spalanie waha mi sie miedzy 11,4-11,8 ale mam ciężką noge. Na trasie go nie sprawdziłem, bo nie było okazji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 stycznia 2009, 21:18 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 206
Lokalizacja: Lublin
ja też mam 318i e46 po mieście pali mi ok 10-10.5l Pb niekatuje silnika i niezamulam poprostu jeżdze normalnie,gazu nie mam bo przy terazniejszych cenach poprostu sie nieopłaca

_________________
Jestem jedną z tych osób, które potrafią manipulować Twoim czasem, wiesz dlaczego? bo tracisz go czytając mój podpis, który nie ma w ogóle sensu. :hoho:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2009, 12:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2178
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Moje BMW: e 60
Kod silnika: 530 I
Ja również posiadam e46 318Ci i mam założoną instalkę lpg. Jest to instalacja BRC ze zbiornikiem zamiast zapasówki. Od czasu zamontowania instalki nie było z nią żadnych kłopotów i spalanie średnio waha się około 9 litrów gazu. Ci którzy mnie znają wiedzą, że nie mam lekkiej nóżki więc dziwią się dlaczego jest takie niskie spalanie. Ja tą instalację po części sam montowałem u kolegi na warsztacie i jestem z niej bardzo zadowolony. Koszt takiej instalki to około 2500. :ok:

_________________
"wóz najszybszy w mieście"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2009, 12:19 
Offline
Forumowicz

Posty: 172
Lokalizacja: Zielona Góra
Moje BMW: BMW E60 530iA
A jaką masz listwę wtrysków?

Matrix, Magic Jet czy coś innego?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2009, 16:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2178
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Moje BMW: e 60
Kod silnika: 530 I
U mnie zamontowana jest listwa RIAL. Nie jest droga ale nie mam zastrzeżeń. Cała instalka sprawuje się super. Generalnie kolega, który mi ją montował tylko raz na moja prośbe przyspieszył czasy wtrysków wtryskiwaczy gazowych i teraz jest igiełka. Polecam :ok:

_________________
"wóz najszybszy w mieście"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL