BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 17:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e46] 318i 98r.---jak podlaczyc subwoofer lub skrzynie??
PostNapisane: 8 listopada 2008, 22:26 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 22
Lokalizacja: torun
chodzi mi o podlaczenie kabla od glosnika do masy..czyli do akumulatora ,ktoredy mozna go przeprowadzic>>>??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, 22:52 
Offline
Forumowicz

Posty: 135
Lokalizacja: SILESIA
Moje BMW: e46
Kod silnika: M52B25TU
Wnioskuję, że masz akumulator z przodu, jeśli tak to lewą stroną przed kierownicą są prześwity, ale to długa droga. Możesz zdjąć schowek na rękawiczki (6 wkrętów, dwie wtyczki) i pokombinować z wiertarką, a tamtędy przy progu, aż do bagażnika - ciężka sprawa jeśli kanapy masz na stałe - tu znowu wiertarka lub korytażem z kablami oświetleniowymi.

_________________
______________________________


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 listopada 2008, 08:33 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 22
Lokalizacja: torun
kron_3er napisał(a):
Wnioskuję, że masz akumulator z przodu, jeśli tak to lewą stroną przed kierownicą są prześwity, ale to długa droga. Możesz zdjąć schowek na rękawiczki (6 wkrętów, dwie wtyczki) i pokombinować z wiertarką, a tamtędy przy progu, aż do bagażnika - ciężka sprawa jeśli kanapy masz na stałe - tu znowu wiertarka lub korytażem z kablami oświetleniowymi.


ja pierdziele ...akumka mam w przodzie fakt.....to az tyle kombinacji?wiertarka????a kanapy to one sa na stałe??no to ciekawe jak ktos inny podlaczał tego typu sprawy to co zrobił ,połowe samochodu nawiercił???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 listopada 2008, 12:39 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 259
Lokalizacja: malopolska
Moje BMW: BMW 3 E46
Po pierwsze to nie podłącza sie głośnika pod akumulator :cisza: tylko wzmacniacz.

A po drugie jeśli chodzi o przeprowadzenie kabli od aku do bagażnika to żadnej wiertarki nie urzywasz. Demontujesz tylko schowek ten przed fotelem pasazera i pod spodem obok bezpieczników jest przejście. Załozone jest taka gumą wiec robisz czyms ostrym dziurke i juz jesteś obok aku.
Kable prowadzisz progami a po demontażu tylnej kanapy ( jest na zatrzaski) zobaczysz przejście do bagażnika w którym idą kagle od oświetlenia.
I po kłopocie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 listopada 2008, 17:02 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 22
Lokalizacja: torun
[quote="Lukaszi"]Po pierwsze to nie podłącza sie głośnika pod akumulator :cisza: tylko wzmacniacz.

racja...
a po drogie to dzieki za info..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL