BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 7 maja 2024, 13:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 971 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 49  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 maja 2010, 09:52 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 77
Moje BMW: e46 99
Kod silnika: M43
dynavin jest poprostu przystosowane do obslugi palcem, wszystkie funkcje i ustawienia, przełączania są bardzo czytelne i wszystko robi sie intuicyjnie! wszystko duże i czytelne


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 maja 2010, 13:56 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 38
Posty: 26
Lokalizacja: Rybnik
Moje BMW: e46 coupe
Kod silnika: m57
pablost napisał(a):
sylwestreczek, dokładnie ja robiłem car pc u siebie ale po założenie nawet nie chciało mi się no to patrzeć, kasza naprawdę nie warto.

po za tym kiedyś się upierałem na forum że CARPC to jest lepsza sprawa ale po tygodniowym przetestowaniu stwierdzam z czystym sumieniem że narazie nie ma nic lepszego pod względem wyglądu od dynavin, nie wiem jak z funkcjami ale z tego co czytam to też jest ok :ok:


Jak bys zrobił porzadna ramke i dobrze wykonczył to bys był zadowolony a nie zrobienie ramki z drewna gdzie widac zwoje itp i sie pozniej niema czemu dziwic ze sie na to patrzec nie chce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 maja 2010, 19:29 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1526
Garaż: BMW M850i 700/900NM

Było:
E46 M3 ess cfr550
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=124107
E39 M5
E92 M3 G-power sk2cs
BMW M4 stage 2 COMPETITION
AMG GT 650/850NM
Nissan GTR 640/750NM
powiem tak radio mam wymienione na nowe fakt czekałem 2miesiące ale warto było między czasie kupiłem drugie takie radio i to co mi przyszo mam na sprzedaż jeśli ktoś zainteresowany to cena 2800 zł dałem za nie 680euro z wysyłką mam fakture radio było kupione w Austri nr tel do mnie 888103104 gg 116468

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 maja 2010, 19:46 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 24
Posty: 1221
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t ... 4#p1275674
aaddriaannn, hehe
to ze pozjadałeś rozumu na forum mp3car.pl :zabawa: to nie znaczy ze tu też możesz kozaczyć, ramkę dla siebie zrobiłem z panelu klimy i radia, to było dużo wcześniej niż ty wrzuciłeś swój post na mp3car.pl co do ramek z drewna sprzedałem dużo sztuk, nikogo nie namawiałem do kupna ani nie wciskałem żadnych kitów na temat tej ramki, na moich aukcjach było wszystko wyraźnie napisane więc jak ktoś chciał to kupował.

Co do wyglądu było to zrobione bardzo estetycznie ale napewno każdy się ze mną zgodzi że wygląda to strasznie "łyso" na desce rozdzielczej naszych trójeczek, Ten Dynavin może nie powala jakością wykonania ale napewno lepiej pasuje od ramki 2din i CarPc czy Radia 2din.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 maja 2010, 21:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1526
Garaż: BMW M850i 700/900NM

Było:
E46 M3 ess cfr550
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=124107
E39 M5
E92 M3 G-power sk2cs
BMW M4 stage 2 COMPETITION
AMG GT 650/850NM
Nissan GTR 640/750NM
I MAM PYTANIE JAK MI TO RADIO WYMIENIŁ TO NAPISAŁ ZE WYMIENIA NA
MODEL V3 O CO CHODZI CZYM SIE ONE RÓŻNIA??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 maja 2010, 22:03 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 38
Posty: 26
Lokalizacja: Rybnik
Moje BMW: e46 coupe
Kod silnika: m57
pablost napisał(a):
aaddriaannn, hehe
to ze pozjadałeś rozumu na forum mp3car.pl :zabawa: to nie znaczy ze tu też możesz kozaczyć, ramkę dla siebie zrobiłem z panelu klimy i radia, to było dużo wcześniej niż ty wrzuciłeś swój post na mp3car.pl co do ramek z drewna sprzedałem dużo sztuk, nikogo nie namawiałem do kupna ani nie wciskałem żadnych kitów na temat tej ramki, na moich aukcjach było wszystko wyraźnie napisane więc jak ktoś chciał to kupował.


Nie pozjadałem rozumu na mp3car.pl jestem po prostu userem jak każdy, a ze mam możliwości w wolnej chwili pogrzebać sobie przy e46 to mi chyba tego nie zabronisz.
Nie będę tutaj pisał kto kiedy pierwsza ramkę zrobił i kto prosił o wypożyczenie ramki na „odlew”

Zacytuje myślę ze się nie obrazisz ..

„ … Może to głupio zabrzmi ale czy była by możliwość pożyczenia ramki od bmw, niestety one są bardzo drogie i nie będę za nią dawał 400zł bo to mija się z celem, mam znajomego stolarza który z drewna potrafi zrobić cuda więc myślę że by mi taką zrobił, czy była by możliwość abyś na 5-7dni mi pożyczył tą ramkę a ja postarał bym się taką zrobić z drewna, ja jestem z okolic Krakowa gdybyś mieszkał gdzieś nie daleko to mógłby podjechać … „

Co do jakości wykonania Twojej ramki z „drewna” to nie będę się tutaj wypowiadał bo widziałem na żywo (montowałem gościowi LCD oraz przerabiałem schowek) a jak tam z jakością wykonania to zostawie dla siebie …

Przepraszam za OT i wracamy do tematu ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 11 maja 2010, 07:39 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 24
Posty: 1221
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t ... 4#p1275674
aaddriaannn,
masz racje to są moje słowa ale z togo co pamiętam to ramkę chciałem na to aby porównać ze swoją i zobaczyć czy warto robić coś takiego z drewna.

aaddriaannn napisał(a):
Co do jakości wykonania Twojej ramki z „drewna” to nie będę się tutaj wypowiadał bo widziałem na żywo (montowałem gościowi LCD oraz przerabiałem schowek) a jak tam z jakością wykonania to zostawie dla siebie …

to jest decyzja kupującego a nie moja czy wartą ją kupić czy nie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 11 maja 2010, 21:58 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 38
Posty: 26
Lokalizacja: Rybnik
Moje BMW: e46 coupe
Kod silnika: m57
pablost napisał(a):
aaddriaannn,
masz racje to są moje słowa ale z togo co pamiętam to ramkę chciałem na to aby porównać ze swoją i zobaczyć czy warto robić coś takiego z drewna.

aaddriaannn napisał(a):
Co do jakości wykonania Twojej ramki z „drewna” to nie będę się tutaj wypowiadał bo widziałem na żywo (montowałem gościowi LCD oraz przerabiałem schowek) a jak tam z jakością wykonania to zostawie dla siebie …

to jest decyzja kupującego a nie moja czy wartą ją kupić czy nie


Brak komentarza ….

ale wracajac do tematu

Nie wiem czy dobrze pisze w tym dziale ale jestem zwolennikiem car PC . Myślę nad nowym projektem do mojego coupe i mam do kupienia oryginalna nawigacje (monitor) 16:9 z e46 oczywiście uszkodzona. Problem polegał na tym jak mogę ja wykorzystać u siebie hmm przeglądając sobie różne fora z car PC, napotkałem sobie na bardzo ciekawa koncepcje i przedstawiam wam do oceny co o tym myślicie.
Przyciski funkcyjne był wykorzystał do poleceń komputera itp.
Zresztą sami zobaczcie na foto jak by to wyglądało po przerobieniu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 12 maja 2010, 12:38 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1082
Lokalizacja: wrocÂław
Moje BMW: e39 525d
Kod silnika: M57
dla mnie ideal

_________________
Luknij i oceĂą mojego bumerka ;) :hyhy:
viewtopic.php?f=6&t=20743&start=140


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 12 maja 2010, 18:03 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1526
Garaż: BMW M850i 700/900NM

Było:
E46 M3 ess cfr550
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=124107
E39 M5
E92 M3 G-power sk2cs
BMW M4 stage 2 COMPETITION
AMG GT 650/850NM
Nissan GTR 640/750NM
i myślisz że ci sie uda to tak przerobić :) hahahahahha powodzenia życze spełnienia marzeń....... car pc które moim zdaniem sa
OKROPNE. nawet chciałem zamontować u siebie kupiłem ramke na ebay ale......widzac jak to wygląda u innych masakra!!! nie oszukujmy sie nie stać cie na dynovin to montujesz car pc a jedyna zaeta car pc jest tylko cena!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 12 maja 2010, 18:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
pako25 napisał(a):
nie oszukujmy sie nie stać cie na dynovin to montujesz car pc a jedyna zaeta car pc jest tylko cena!!

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pisac po polsku nie umiesz, a chcesz sie wdawac w dyskusje co jest zaleta carpc? :zdziwko:

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 12 maja 2010, 19:26 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 38
Posty: 26
Lokalizacja: Rybnik
Moje BMW: e46 coupe
Kod silnika: m57
pako25 napisał(a):
i myślisz że ci sie uda to tak przerobić :) hahahahahha powodzenia życze spełnienia marzeń....... car pc które moim zdaniem sa
OKROPNE. nawet chciałem zamontować u siebie kupiłem ramke na ebay ale......widzac jak to wygląda u innych masakra!!! nie oszukujmy sie nie stać cie na dynovin to montujesz car pc a jedyna zaeta car pc jest tylko cena!!

Z przerobieniem tego nie widzę tutaj żadnego problemu – myślę ze dał bym rade to wykonać , już nie raz się robiło „cuda” z niczego. Co do jakości wykonania Car PC to zależy tylko od użytkownika i jego zdolności oraz cierpliwości.
Nad dynavin’em się zastanawiałem ale hmm jakoś to do mnie nie przemawia. W jednym aucie już mam zamontowanego CAR PC i spisuje się bardzo dobrze. Teraz mam dylemat Co mam zamontować do kolejnej e46 i kilka projektów już mam i w tym ten co przedstawiłem wyżej.
A i wejdz sobie na pierwsze lepsze forum car PC to zobaczy jak to wygląda , no ale każdy ma swoje zdanie .

A tak wygląda Car PC w e46 :
Obrazek

Obrazek

Wszystko weszło idealnie:

Obrazek

Obrazek

i efekt prawie końcowy :rotfl:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 14 maja 2010, 12:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1113
Lokalizacja: Wrocław
Moje BMW: E90 LCI
Kod silnika: N47D20C
No właśnie i to jest carpc. Ten projekt z przerobieniem boardmonitora 16:9 mi sie podobał. To, co wkleiłeś wyżej to najlepiej podsumowuje kierownica :) Całość komponuje się najlepiej właśnie z nią :wstyd: Co do dynavi to ja cierpliwie czekam aż troszkę potanieje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 15 maja 2010, 18:49 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 340
Lokalizacja: Polkowice
Moje BMW: BMW e38 750
Kod silnika: M73b54
Witam.. a mam pytanko odnośnie takiej navigacji do e38/e39: http://gps.china-direct-buy.com/v/4/pro ... 5-E53.html . Nawigacja dynavin do e38/e39 nie grzeszy urodą a znalazłem coś takiego. Orientuje się może ktoś jak to działa? Słyszeliście jakieś recenzje o tej navi??
Coś takiego znalazłem jeszcze (chyba ten sam monitorek tylko opis w innej formie): http://www.dvdgpsnavigation.com/bmw-7-e ... _p753.html (do e46 też jest jak i do innych modeli)

_________________
Polne drogi na nich auta bawarskie... ... w poszukiwaniu E34 V8


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 16 maja 2010, 18:22 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
pako25 napisał(a):
I MAM PYTANIE JAK MI TO RADIO WYMIENIŁ TO NAPISAŁ ZE WYMIENIA NA
MODEL V3 O CO CHODZI CZYM SIE ONE RÓŻNIA??



Chodzi o trzecia wersje.
Pierwsza byla V1 z tymi duzymi oznaczeniami na przyciskach, druga V2 z mniejszymi, i chyba innymi pokredlami (nie pamietam), a trzecia....wygladem bodajze taka sama jak V2, lecz bez zadnych szumow (ponoc).

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 17 maja 2010, 12:03 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1398
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Moje BMW: Individual
Kod silnika: 2.5 VTEC
aaddriaannn, wyglada to pieknie. Ale zeby te przyciski nie byly tylko oswietlona ozdoba to nie takie latwe. Bo to tylko z dzialajacymi przyciskami ma sens.

Ja juz przerabialem temat, nie zaluje zamiany CarPC na Dynavin.

tomek-gti napisał(a):
a trzecia....wygladem bodajze taka sama jak V2, lecz bez zadnych szumow (ponoc).


Nie interesowalem sie tym, roznie sie czyms jeszcze od naszych czy to tylko V2 po przerobce jaka nam tez proponowali?

_________________
325i Coupe E36 lila metallic
323Ci Coupe E46 estorilblau metallic
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 1 czerwca 2010, 23:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
Z tego co wiem, to chyba to co nam proponowali.....to co mamy, lecz bez szumow.

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 4 czerwca 2010, 19:02 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 907
Lokalizacja: NBR
Moje BMW: e46
macie może linki do stron na ktorych mozna to kupic?
Zastanawiam się właśnie nad włożeniem radia w miejsce zapalniczki (temat o elektronice-pomozcie jak to zrobic).
i Wlasnie nad ta nawigacja.
Co byscie doradzili Wy?


@edit:
I czy wiadomo coś, kiedy to w polsce będzie w sprzedaży.

_________________
Oceń mojego potwora: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=100439
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 7 czerwca 2010, 17:13 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 77
Moje BMW: e46 99
Kod silnika: M43
dobrze by bylo jakby ktos z Was wyczaił jakiś soft\upgrade softu, bo denerwuje mnie przesunięty ekran w menu nawigacji, co go ustawie, to po wyłącz/włącz i tak sie przesunie góra/lewo wychodzi poza ekran...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 9 czerwca 2010, 18:18 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1526
Garaż: BMW M850i 700/900NM

Było:
E46 M3 ess cfr550
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=124107
E39 M5
E92 M3 G-power sk2cs
BMW M4 stage 2 COMPETITION
AMG GT 650/850NM
Nissan GTR 640/750NM
http://www.allegro.pl/item1068449960_ra ... _e_46.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 971 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 49  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL