BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 19:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 971 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 49  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 sierpnia 2010, 12:24 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 77
Moje BMW: e46 99
Kod silnika: M43
Panowie, czy wiecie że nowa wersja dynavin obsługuję 3G Modem i połączenia HSDPA, czyli poprostu INTERNET!, widzę już miny tych co kupili wcześniej swoje dynavin a teraz żałują że nie poczekali dłużej , haha, w tym ja :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 sierpnia 2010, 13:50 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 69
Moje BMW: 530d
a nie wiesz moze jak najlepiej zamowic teraz dynavin? chodzi mi o e39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 10 sierpnia 2010, 18:30 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: m3 i 330XD
Kod silnika: s50b32;m57n
Panowie a nie lepiej zamówić te navi?
http://www.papayaone.com/70-inch-car-dv ... -5593.html


Wydaje Mi sie że wyjdzie taniej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 11 sierpnia 2010, 20:33 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 69
Moje BMW: 530d
tu nie chodzi o cene, a jakos wykonania. widzialem dynavin na zywo i wiem ze jest warte mimo tego ze nie jest znana marka. wolalbym sie upewnic zanim kupilbym to wyzej ale nikt tego nie ma :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 12 sierpnia 2010, 16:29 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: m3 i 330XD
Kod silnika: s50b32;m57n
jeśli cena nie gra roli to proponuję ori navi BMW.

Mnie się osobiście wydaje że jakość wykonania obu tych chinoli będzie bardzo porównywalna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 25 sierpnia 2010, 09:44 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Moje BMW: E46 323i
Kod silnika: M52TU B25
Wydaje mi się że ta stacja multimedialna z linku nie ma tych wcięć co dynavin, żeby mogła ominąć kanały nawiewu powietrza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 sierpnia 2010, 12:03 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
http://www.youtube.com/watch?v=AzdFKhIG ... re=related

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 3 września 2010, 20:52 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1398
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Moje BMW: Individual
Kod silnika: 2.5 VTEC
tomek-gti a to nasza wersja czy ta nowa o ktorej pisze sylwestreczek?

_________________
325i Coupe E36 lila metallic
323Ci Coupe E46 estorilblau metallic
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 5 września 2010, 20:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
Wydaje mi sie, ze to tanowsza

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 6 września 2010, 15:09 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 42
Posty: 84
Lokalizacja: Dublin/Lublin
Moje BMW: 523i e39
Kod silnika: M52TU
są wieści jakieś na temat tego radyjka do e39?

_________________
--------<<<<<<<<<<GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH>>>>>>>>>>--------


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 19 września 2010, 01:08 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Moje BMW: E46 320TD
Witam.
Panowie ja się tak podpaliłem na wersje do e46, tak chciałem to kupić....... (mieszkam w UK) tu w internecie można kupić za 445funtów
http://cgi.ebay.co.uk/7-HD-Car-DVD-Player-GPS-Nav-DVB-T-TV-IPOD-BMW-E46-/120611604291?pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item1c15030743
ale postanowiłem się "z tym przespać"
I DOBRZE!! :super:

Posprawdzałem, poszukałem, pooglądałem na youtube I co ZNALAZŁEM ?? :szok:
Ano --- W SŁONECZNY DZIEŃ TO BĘDZIECIE NA WYŚWIETLACZU TYLKO TYLNĄ SZYBĘ WIDZIEĆ :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:

Zapewniam was wszystkich , że w Polsce jest ich dużo więcej niż w UK

Wyświetlacz bardzo słabej jakości - szczególnie biorąc pod uwagę kąt patrzenia kierowcy.
urządzenie potrafi się zawieszać :zalamany:
Ogólnie więcej minusów niż plusów (chyba że mój komp wyszukuje tylko wady :kwasny: )

Ja poczekam i wam też proponuje, myślę że Chińczycy liczą się ze zdaniem klientów z Polski, USA, UK czy Niemiec, i dopracują wyświetlacz i inne parametry
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 19 września 2010, 19:11 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
Co do wyswietlacza bez folii antyrefleksyjnej sie zgodze, ale jesli ktos ja ma, lub kombinacje z roleta na tyle to jest ok.

Rozumiem, ze chcesz przestrzec innych, ale wolalbym kierowac sie opinia ludzi, ktorzy to maja.

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 24 września 2010, 09:55 
Offline
Forumowicz

Posty: 189
Lokalizacja: Czewa
Moje BMW: E46
Witam :) znalazłem takie fajne coś na niemieckim forum BMW, może nie jest to alternatywa dużej/małej navi ale coś do jej rozbudowania. http://www.e46fanatics.de/car-hifi-multimedia/2269-dvb-t-voll-ueber-bordmonitor-bedienbar.html tuner dvb-t dedykowany do BMW e46 e39 x5 e53 x3 z4 które posiadają oryginalny tuner tv analogowy. Niby sam tuner dvbt, ale można do niego podłączyć mp3, mp4 czy dvd player w stereo! Ale najbardziej zaciekawiło mnie to, że można sterować menu i funkcjami tego tunera z poziomu radia i kierownicy, a także jakiegoś pilocika dołączonego do zestawu!!! Cena na tej stronie 499 euro ale na ebayu widziałem za troche ponad 300 eur. Co o tym myślicie ?? pozdro :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 28 września 2010, 18:31 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 77
Moje BMW: e46 99
Kod silnika: M43
Mam dynavin od ponad pół roku chyba i jeszcze ani razu ani nawet pół razu mi się urządzenie nie zawiesiło!, używam dużo nawigacji, i żadnych zwiech, ale fakt jest faktem że bez folii anty refleksyjnej na wyświetlaczu jest cienko, nawet tylna roleta nic nie daje bo światło bije na wyświetlacz przez przednią szybę.


A czy ktoś z was grzebał przy telewizji w dynavin? czy u kogoś działa telewizja i w jakich miastach? ja mam antene do dynavin cyfrowo-analogową a jak u was z telewizją? bo czytałem że system kodowania dynavin jest inny jak system kodowania telewizji w Polsce i nie będzie działać...

gdzieś czytałem na zagranicznych stronach że jest możliwość upgradu softu w dynavin pierwszych wersjach do nowego softu który obsługuje gry i chyba neta nawet


EDIT: poprawione, racja, dziwnie było napisane, ale nie piłem, ale jednak ziołko przypaliłem hehe potem pisałem


Ostatnio edytowano 30 września 2010, 00:40 przez sylwestreczek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 29 września 2010, 01:25 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 955
Moje BMW: e36 coupe,e46 coupe
sylwestreczek napisał(a):
Mam dynavin od ponad pół roku chyba i jeszcze ani razu ani nawet ół razu mi się urządzenie nie zawiesiło!, urzywam dużo nawigaci, i żadnych zwiech, ale fakt jest faktem że bez folii antyrefleksyjnej na wyświetlacz jest cieńko, nawet tylna roleta nic nie daje bo światło bije na wyświetlacz przez przednią szybę.


A czy ktoś z was grzebał przy telewizji w dynavin? czy u kogoś działa telewizja i w jakich miastach? ja mam antene do dynavin cyfrowo-analogową a jak u was z tlewizją? bo czytałem że system kogowania dynavin jest inny jak syatem kodowania telewizji w polsce i nie będzie działać...

gdzieś czytałem na zagranicznych stronach że jest możliwość upgradu softu w dynavin pierwszych wersjach do nowego softu który obsługuje gry i chyba neta nawe

sylwestreczek popraw funkcja edytuj bo ciezko to czytac :znudzony: i nie pij tyle wieczorami :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 30 września 2010, 08:20 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 560
Moje BMW: 330d
Nie bawem będę montował Dyanvin u siebie w aucie. Mam jednak takie pytanie są niby 4 rodzaje tych paneli co trzeba kupić by przelożyc klimatronika każdy ma inny numer oryginału, w zależności od przycisków i w zależnosci czy ma sie pakiet dla palących czy też nie. Czy ma jakiekolwiek znaczenie to czy jest pakiet dla palących czy też nie jeżli tak to czym różnią się te plastiki ??

_________________
viewtopic.php?f=6&t=82660&hilit=davido&start=280

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 30 września 2010, 11:28 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 955
Moje BMW: e36 coupe,e46 coupe
Davido napisał(a):
Nie bawem będę montował Dyanvin u siebie w aucie. Mam jednak takie pytanie są niby 4 rodzaje tych paneli co trzeba kupić by przelożyc klimatronika każdy ma inny numer oryginału, w zależności od przycisków i w zależnosci czy ma sie pakiet dla palących czy też nie. Czy ma jakiekolwiek znaczenie to czy jest pakiet dla palących czy też nie jeżli tak to czym różnią się te plastiki ??

kupuj konsole pod wejscie panelu dużej navigacji z pakietem dla palacych i klopot z glowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 6 października 2010, 12:30 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 560
Moje BMW: 330d
Dynavin zamontowane :) Jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu pod każdym względem, wygląd, wykonanie, funkcje oraz wszystkie możliwości jakie to urządzenie nam zapewnia :ok:
Czytając wszystkie opinie na temat dynavin przed zakupem miałem małe obawy przed tym czy rzeczywiście to urządzenie jest warte tyle $$ (wiele osób pisało o beznadziejnym wykonaniu i wielu innych minusach zswiązanych z dynavin). Porównując cene oryginalnej uzywanej kompletnej Navi 16:9 z montażem który jest zresztą bardzo pracochłonny nie mam żadnych wątpliwości co do tego że Dynavin to słuszny wybór. Nie będe pisał o poszczególnych funkcjach tego sprzętu bo kilka osób pisało już pare zdań na ten temat i moje odczucia są podobne wszystko śmiga jak należy nawigacja, dvd, bluetooth, złądze usb. Najbardziej jestem chyba zadowolony z tego iż poprawiła się znacznie (jakieś 50%) jakość dzwięku która przy zwykłym radiu była raczej marna ;). Jedyny - jak na razie który zdąrzyłem wyłapać to szumy. Rzeczywiście przy wyłączonym silniku i ściszonym radiu do minimum słychac jakieś lekkie szumy z tym że wystarczy podgłośnić radio minimalnie i muzyka od razu zagłusza te szumy. Szczerze mówiąc oryginalna navi wypada słabo przy dynavin pod każdym względem szczególnie jeżeli chodzi o wszystkie funkcje. Jedyne co może sie komus nie podobać to te 2 guziki które w oryginalnej navi są gumowe a w mojej plastikowe ( zakupiłem wersje starszą nie v4 która juz ma guziki gumowe) lecz na żywo te przyciski wyglądaja bardzo dobrze i całe urzadzenie ładnie komponuje się z resztą. Wkrótce w swojej galeri wrzucę kilka fotek wnętrza auta z Dynavin. :) Jak ktoś ma jakieś pytania śmiało pisać ;)

_________________
viewtopic.php?f=6&t=82660&hilit=davido&start=280

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 6 października 2010, 14:02 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 379
Moje BMW: 318d
Kod silnika: m47
Wyglad wygladem. faktycznie radio prezentuje sie o wiele wiele lepiej niz niefabryczne z ramka /tak jak u mnie/. Lecz moje pytanie brzmi 'Jak ma sie jakosc dzwieku?'
Czy ktos mial wczesniej np. radyjko Alpine'a i przeszedl na Dynavin ?
Chodzi mi o opinie akustyczna. Czy to radyjko mozna wogole porownac do czegos firmowego pod takim wzgledem ?
Nie zalezy mi na bajerach /bluetooth, sd, usb, navi/. Zalezy mi na dzwieku, a nastepnie na wygladzie..

_________________
Nie Kazdy Rozumie Ze Jest, Nie Kazdy Rozumie Ze Mysli, Wielu Mysli Ze Rozumie
Obrazek
Zajrzyj, ocen - kazda opinia mile widziana :] :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 6 października 2010, 14:58 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 560
Moje BMW: 330d
giizmo napisał(a):
Wyglad wygladem. faktycznie radio prezentuje sie o wiele wiele lepiej niz niefabryczne z ramka /tak jak u mnie/. Lecz moje pytanie brzmi 'Jak ma sie jakosc dzwieku?'
Czy ktos mial wczesniej np. radyjko Alpine'a i przeszedl na Dynavin ?
Chodzi mi o opinie akustyczna. Czy to radyjko mozna wogole porownac do czegos firmowego pod takim wzgledem ?
Nie zalezy mi na bajerach /bluetooth, sd, usb, navi/. Zalezy mi na dzwieku, a nastepnie na wygladzie..



Ja nie miałem ale tak jak napisałem wyżej, u mnie gra o wiele lepiej sprzęt seryjny z Dynavin niż grał z cd Business ale też nie ma co się spodziewać że ze zwykłego słabego seryjnego nagłośnienia zrobi się pro logic 7, tak samo będzie za pewne w przypadku jakiegoś radia typu alpine lekka poprawa słyszalna dla ucha. Nie wiem czego oczekujesz od swojego radia, ale skoro tak ci zależy na dobrym audio to pozostaje tylko podłączenie wzmacniacza czy to do radia alpine czy dynavin innego wyjścia raczej nie ma :)

_________________
viewtopic.php?f=6&t=82660&hilit=davido&start=280

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 971 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 49  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL