BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 03:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e39] Problem ze stukami z okolicy progu POMOCY!!!!
PostNapisane: 26 maja 2010, 17:57 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52
Witam. Od jakiegoś czasu mam problem ze stukiem który pojawia się przy ruszaniu i hamowaniu . Oddałem auto do warsztatu wymieniono mi przedni wachacz i tuleje , lecz stukanie jest nadal . Wczoraj pojechałem na szarpaki i nie stwierdzono żadnych luzów w zawieszeniu. W/g mnie stukanie dochodzi z okolicy przedniej części progu. Znalazłem forum wypowiedź dotyczącą dokładnie takiej usterki " .......ja tak miałem po 3 latach jazdy moją E39.szukanie szukanie i znalezione.w lewym progu w środku jest blacha jak by dodatkowe wzmocnienie progu.podczas mocnego przyspieszenia lub hamowania było puk puk.poprostu sie napręzała i stukała sama w sobie.dostałem sie to niej od środka i ją lekko potraktowałem młotkiem.jak narazie 2 lata cisza......... " lecz nie bardzo wiem jak się dostać do tej blachy i w którym miejscu się ona znajduje . Napisałem do autora postu ale nie otrzymałem odpowiedzi . Czy może ktoś wie jakiej blasze jest tu mowa i jak się do niej dostac ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e39] Problem ze stukami z okolicy progu POMOCY!!!!
PostNapisane: 27 maja 2010, 10:41 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 46
Posty: 1376
Lokalizacja: Police ZPL
Moje BMW: e46 323i
Kod silnika: M52tuB25
Może być.
w e46 dzieje się tak z tyłu. (walczyłem z tym długo zanim doszedłem co to). Jak długo jeździsz na wybitych tulejach, rozwarstwia się blacha na zgrzewie.
Wtedy słychać pukniecie podczas ruszania, kiedy blacha się napręza i jedno podczas hamowania np. silnikiem kiedy sie rozpręza. I tak w kółko.

_________________
Oceń moje e46 - Vogtland


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL