BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 16:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 20 maja 2015, 22:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Jak chcesz edytować pierwszy post, poproszę jego tresć na PW. Od wydawania poleceń kto inny jest na tym forum ;)

O Jezu, roboty tam było. I Ty za 16 to cudo kiedyś wystawiałes?

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 20 maja 2015, 22:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jakby była igła blacharsko - lakiernicza to bym za 25 wystawił w takim setupie. 16 za niebitą budę ani z przodu ani z tyłu ze zdrową podłogą, podłużnicami, taką mechaniką i wnętrzem to nie była zła cena. Ale każdy może mieć inne zdanie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 20 maja 2015, 23:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Kucharz napisał(a):
O Jezu, roboty tam było. I Ty za 16 to cudo kiedyś wystawiałes?

jiGsaw napisał(a):
Jakby była igła blacharsko - lakiernicza to bym za 25 wystawił w takim setupie. 16 za niebitą budę ani z przodu ani z tyłu ze zdrową podłogą, podłużnicami, taką mechaniką i wnętrzem to nie była zła cena. Ale każdy może mieć inne zdanie.


Haha nie no Jig Ty coś bierzesz :zdziwko: ,po tym co pisałeś w tym temacie viewtopic.php?f=15&t=148201
Ty za tego zgniłego strucla chciałeś takie pieniądze... Wstyd.

A wracając do odbudowy tej "dobrej" bazy, to fajnie że robisz to kompleksowo oby blacharzowi "się chciało" bo z tym bywa różnie.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 20 maja 2015, 23:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 8338
jiGsaw, kurde Jig,jesteś the best :rotfl:
Rozumiem,że można ślepo i nieskończenie chwalić swoje i cenić to jak za zboże, ale bez przesady,są jakieś granice przyzwoitości .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 20 maja 2015, 23:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pawel! napisał(a):
Kucharz napisał(a):
O Jezu, roboty tam było. I Ty za 16 to cudo kiedyś wystawiałes?

jiGsaw napisał(a):
Jakby była igła blacharsko - lakiernicza to bym za 25 wystawił w takim setupie. 16 za niebitą budę ani z przodu ani z tyłu ze zdrową podłogą, podłużnicami, taką mechaniką i wnętrzem to nie była zła cena. Ale każdy może mieć inne zdanie.


Haha nie no Jig Ty coś bierzesz :zdziwko: ,po tym co pisałeś w tym temacie viewtopic.php?f=15&t=148201
Ty za tego zgniłego strucla chciałeś takie pieniądze... Wstyd.

A wracając do odbudowy tej "dobrej" bazy, to fajnie że robisz to kompleksowo oby blacharzowi "się chciało" bo z tym bywa różnie.


Nie porównuj 316i golasa ze szmatami do 328i+ ze szperą z z3m i z takim wnętrzem... Myślisz, że tamtą E30 jakbyś rozebrał do gołej blachy to by była taka igła? Wątpię. Jak ktoś sobie za samą budę ceni 16 tysi to jego sprawa. Bo cała reszta do wywalenia, wnętrze bieda, napędy, zawiasy, silnik beznadzieja.

byku1600 napisał(a):
jiGsaw, kurde Jig,jesteś the best :rotfl:
Rozumiem,że można ślepo i nieskończenie chwalić swoje i cenić to jak za zboże, ale bez przesady,są jakieś granice przyzwoitości .


To znajdź mi i pokaż jakieś lepsze 328i+ na allegro w cenie około 15 tysi... :wstyd:

Wiem, że blacharsko/lakierniczo auto pozostawiało wiele do życzenia jeżeli chodzi o estetykę, ale trochę obiektywizmu w ocenie całości niektórym nie zaszkodzi...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 20 maja 2015, 23:46 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 20 maja 2015, 23:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Obiektywizmu to brakuje Tobie, niestety.

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 20 maja 2015, 23:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Kucharz napisał(a):
Obiektywizmu to brakuje Tobie, niestety.


To nie ja tutaj oceniam auto tylko przez pryzmat wyglądu i stanu blacharsko - lakierniczego.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 20 maja 2015, 23:59 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
Silnik, wnętrze zawieszenie zawsze można sobie wymienić a rudej nigdy się nie pozbędziesz a i spawana buda to nie to samo


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 00:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
wandii napisał(a):
Silnik, wnętrze zawieszenie zawsze można sobie wymienić a rudej nigdy się nie pozbędziesz a i spawana buda to nie to samo


To kup sobie ładną budę za 16 tysięcy i włóż następne 30 w resztę jak ja zrobiłem. :rotfl:

A tak poważnie to musiałbyś się zorientować jak to jest z E30, nie jest lekko i uwierz mi, że moja buda jest powyżej przeciętnej (niezła podłoga, nigdzie nie bita, zdrowe podłużnice, dzwony itd.). Znaleźć jakiekolwiek części blacharskie do E30 niezgnite i nigdy nie naprawiane to marzenie ściętej głowy. No chyba, że z ASO chcesz kupować za grubą kasę.

W każdym razie auto jest w dobrych rękach, na całość dostanę 2 lata gwarancji, także nie jest źle. :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 00:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 7081
Lokalizacja: Des Plaines
Moje BMW: X5
Kod silnika: B58
Garaż: X5xDrive40i
viewtopic.php?f=6&t=173355
Yamaha Raider 113
viewtopic.php?f=60&t=171144
Honda Odyssey EXL
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=170305

Byle:
BMW M3
viewtopic.php?f=89&t=172379
Lincoln Towncar Signature
viewtopic.php?f=55&t=173138
Audi Q5
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=159296
BMW F800R
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=60&t=166182
F10 535i
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 95&start=0
BMW 335is
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163089
Mercedes S600 V12
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=164699
E60 535xi
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=162470
E90 335i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=121648
E53 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=40314
:super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 00:54 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
jiGsaw napisał(a):
wandii napisał(a):
Silnik, wnętrze zawieszenie zawsze można sobie wymienić a rudej nigdy się nie pozbędziesz a i spawana buda to nie to samo


To kup sobie ładną budę za 16 tysięcy i włóż następne 30 w resztę jak ja zrobiłem. :rotfl:

A tak poważnie to musiałbyś się zorientować jak to jest z E30, nie jest lekko i uwierz mi, że moja buda jest powyżej przeciętnej (niezła podłoga, nigdzie nie bita, zdrowe podłużnice, dzwony itd.). Znaleźć jakiekolwiek części blacharskie do E30 niezgnite i nigdy nie naprawiane to marzenie ściętej głowy. No chyba, że z ASO chcesz kupować za grubą kasę.

Pisałem to raczej ogólnie. Lepiej jest włożyć kasę w doposażenie zdrowego golasa niż w ratowanie wypasionego trupa.
Jasne, że są dużo gorsze na rynku niż Twoja no ale pewnie kilka zdrowszych też się znajdzie ;)

Dobrze, że masz gwarancje bo pewnie kilkukrotnie się przyda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 01:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Oddajmy cesarzowi co cesarskie. Jesli na fotkach jest wszystko co wylazlo w tej budzie to blacharsko jest igla. A jak ktos chce stan E30 oceniac powierzchownie, bez wyjecia conajmniej podlogi, to sorry ale nie mamy o czym rozmawiac.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 07:58 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7017
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E92
Kod silnika: 335d
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=56077
jiGsaw, wiesz to za ile wystawisz a za ile jest klient to druga sprawa. Uwazam ze nikt o zdrowych zmyslach nie zaplaci 25 tys za e30 przy ktorej jest jeszcze sporo wkladu. Ja w swoja tez wlozylem majatek a dostalem 35 tys chodz byla warta znacznie wiecej. Niestety juz tak jest ze inwestowanie w auta nigdy sie nie zwraca i zawsze jestesmy w plecy.

_________________
Zapraszam do galerii mojej 335d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 08:13 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
dokładnie inwestycja w auto ma to do siebie, że zwrotu jest zazwyczaj z 30% jak dobrze idzie

co do stanu za mało zdjęć żeby oceniać ale prawda jest taka, że ja szczerze wątpię, że gwarancja obejmie rdze jak wyjdzie w tych samych miejscach co była bo w takich wypadkach zazwyczaj nic nie obejmuje....

a 16 tysi za e30 które jest zgnite i ma raptem M52 pod maską to tanio tez nie jest bo co takiego jest w 2,8 obecnie??? każdy kasztan obecnie pcha do e30 2,8 bo tak jest prosto i tanio silnik nie jest drogi w zakupie

pamiętam jak za moją oferowałeś mi chyba z 12 czy 15 koła fakt już trochę temu ale jak payrze na te fotki to względem twojej moja powinna kosztowac minimum 40 ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 08:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 29
Posty: 1082
Lokalizacja: Pisz
Moje BMW: e36 320
Garaż: Smutek kończy się tam gdzie zaczyna się odcinka ! ! !
E tam jak na e30 to buda i tak całkiem zdrowa jak porządnie to zrobią a firma wygląda na taką to myślę że ruda szybo nie zawita jak w zimę będzie w garażu stała :) Czekam na więcej fot z remontu :ok:

_________________
Zobacz i oceń http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=131867&p=1687987#p1687987

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 08:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
forest napisał(a):
jiGsaw, wiesz to za ile wystawisz a za ile jest klient to druga sprawa. Uwazam ze nikt o zdrowych zmyslach nie zaplaci 25 tys za e30 przy ktorej jest jeszcze sporo wkladu. Ja w swoja tez wlozylem majatek a dostalem 35 tys chodz byla warta znacznie wiecej. Niestety juz tak jest ze inwestowanie w auta nigdy sie nie zwraca i zawsze jestesmy w plecy.


Jak zrobię to co teraz jest robione to już żadnego wkładu nie będzie praktycznie. ;)

Wandii - masz rację, kilka zdrowszych na pewno się znajdzie tylko gdzie je szukać i jak to zweryfikować? Nawet blacharz dopiero po rozebraniu i przystąpieniu do prac ocenił co i jak piszczy w tej budzie. I dostałem informację, że nie była ruszana ani z przodu ani z tyłu, jest prosta i konstrukcja jest bardzo zdrowa. Także chyba nie ma tragedii jak na E30. A że reperaturki trzeba wstawić, wnęki drzwi zrobić itp. to norma w tych autach niestety. Na forum o wiele większe zgnitki ludzie ratują. :)

Zdzira850 - no tak, ale to było prawie na początku Twojej przygody z E32. Obecnie to wiadomo, że nawet za 25 byś pewnie nie sprzedwał. Co do ceny to odsyłam na portale aukcyjne, bo zwykle to naście tysi wołają za goły swap bez szpery z gównianym wnętrzem gdzie i tak na dzień dobry trzeba wyjąć dywan i ogarniać wszystko, a bezwypadki to pewnie nie są... a u mnie już mechanika/wnętrze i podłoga ogarnięte ładnie. :) Robię u najdroższych ludzi w województwie chyba, jako jedyni dali gwarancję na 2 lata i twierdzą, że nie będzie wyłazić znowu. Także bądźmy dobrej myśli. I tak prawdopodobnie w przyszłym roku, najpóźniej w 2017 zmienię autko. ;)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 09:09 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
Możecie się produkować i pisać różne, często karkołomne uzasadnienia, a i tak Jigsaw będzie górą, ponieważ razem z referendum odnośnie JOW'ów będzie głosowanie za ustalaniem odgórnej ceny minimalnej za 328 na poziomie minimum 30k :cool:

Ode mnie szacun za mody i zaangażowanie. No i przydałoby się w końcu potwierdzenie wcześniejszych deklaracji odnośnie przyspieszeń - niczego innego niż poniżej 6s do setki i 22 do 200km/h nie przyjmuję do wiadomości [-X


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 09:19 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7017
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E92
Kod silnika: 335d
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=56077
jiGsaw, nie znam takiego uzywabego auta przy ktoryn nie ma wkladu

_________________
Zapraszam do galerii mojej 335d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 09:42 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
jiGsaw, bądźmy szczerzy sami przed sobą - takich swapów, jak nasze, jest jak psów i e30 328i+/-/?/! czy jaki byś tam znaczek nie postawił to obecnie żaden rarytas, tak jak pisze Zdzira. Prędzej już rarytasem staną się golasy, ale w oryginalnym stanie. A wiadomo - rarytas=cena w górę.

Oczywiście życzę powodzenia w pracach :ok: I porządek pod maską zrób :D

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: jiGsaw -->> E30 2d 328i+ HellRIDER - gleba str 11
PostNapisane: 21 maja 2015, 11:07 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
16 to mógłbyś wziąć za oryginalne 325i albo bardzo dobrego przekładańca z plastikiem. Tutaj stan jest przeciętny patrząc po zdjęciach, bolączki standardowe dla E30, wcześniej widziałem że całą wnękę na koło przespawałeś, progi zgnite w przedniej części, kieszonki, nadkola... także tego ;) Po naprawie blacharskiej może będzie tyle warty o ile potencjalny kupujący nie będzie się bał, że mu powyłazi po roku wszystko na nowo a progi będą wstawione full pro i wewnętrzne naprawione też, a nie tylko poszycie jak zwykle się robi i gra gitara... (właśnie dlatego naprawiane, spawane, łatane są tańsze niż te w oryginalnym stanie nawet jeśli wymagają jakichś napraw blacharskich).
Wnętrze masz z cabrio więc to żadna zaleta, lepiej byś wyszedł sprzedając je oddzielnie i wkładając jakiś normalny, tańszy komplet z coupe.

Co z tego, że te sztrucle są wystawiane po naście tysięcy jak nikt o zdrowych zmysłach tego nie kupuje za taką kwotę... wystawiać to sobie można ale rynek brutalnie weryfikuje cenę.
Kolega rok temu wystawiał sedana z 84 roku z mega zdrowym M20B25 i chciał 9k bo napatrzył się na ceny na allegro. Nikt nawet nie zadzownił. Ostatecznie ja go wziąłem na graty za niemal połowę niższą cenę, wyciągnąłem cały komplet na swap, nowe hamulce, zregenerowane bilsteiny, środek w fajnym stanie, jakieś pierdoły a resztę sprzedałem dalej za grosze.
I jak bym chciał swoją wąską coupe z 85 roku sprzedać teraz gdzie blacharsko do roboty nie ma nic, to pewnie nawet 10k bym za nią nie dostał (bo przekładaniec i cały lakier do zrobienia).

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 91 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL