BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 15 maja 2024, 01:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 04:14 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1805
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: M3 e46
Kod silnika: S54
stones1, miałem o tobie lepsze zdanie. Wypowiadasz się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia (Chociaż po co ja to mówię mistrzowi kierownicy w najlepszym z samochodów). I tak jeżdżę na maxa w M3 na używanych oponach i więcej na nie wydaje niż ty na nowe do swojego. Może nie jestem mistrzem kierownicy i nie kręcę najlepszych czasów. Może i nie panuję perfekcyjnie nad samochodem. Brakuje mi jeszcze i wiedzy i doświadczenia. A może nawet i talentu. To się okażę. Ale jeżdżę, bawię się i zdobywam coraz większą wiedzę i doświadczenie. Nie przesiaduje kilka godzin przed kompem na forum innej marki żeby wszystkim udowodnić że mój 13 letni mercedes jest najlepszy bo ma V12. Idealny silnik. Wielkie, niedoścignione V12. Tylko że jakoś wszystkie rekordy nie należą do V12-tek. Ale do beznadziejnie wyważonego W16 (Bugatti Veayron, rekord prękości), V6 (Nissan GT-R, najszybszy na nurburgringu). Przecież te silniki są z założenia beznadziejne. Ale jakoś mają efekty.

Te moje wyjazdy na tor nauczyły mnie kilku rzeczy:
- nie ma samochodów idealnych (jak co poniektórzy próbują dowieść, uważając że skoro to są ich samochody to muszą być bezkonkurencyjne)
- nie istnieją samochody najszybsze (na każdym torze prawdopodobnie wygra inny, nawet na prostej wygrają różne samochody, wszystko zależy od zasad)
- ASO wcale nie jest takie fajne
- każdy samochód został stworzony z innymi założeniami i innym budżetem
- w samochodach z tej samej klasy z reguły nie ma lepszego i gorszego, tylko o różnym przeznaczeniu i dla rożnych odbiorców. Każdy ma wady i zalety.
- każdy samochód da się poprawić, ale trzeba za to zapłacić
- Samochód jest tak szybki jak jego kierowca

stones1 napisał(a):
Wyścigi z ledwo zipiącym M5 z linku który kiedyś pokazałeś? Daj spokój, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać..


Wybacz zapomniałem że to jest byłe M5 Tomasa_M5 które ponoć dokopało nowszej M5. Nasuwa się tylko jeden wniosek. To Tomas potrafił wykrzesać z tego samochodu tyle że killował wszystkich. Ale z tego co widać mój kolega tego nie potrafił. Nie zarzucaj temu M5 że ledwo zipie bo ono nie miało problemów z silnikiem jak twoje przewspaniałe V12.


Frank napisał(a):
kostek_ja napisał(a):

Naprawdę proponuję to obejrzeć:
http://pl.youtube.com/watch?v=T57e0q5Ebzo


a ja proponuje to obejrzec

http://pl.youtube.com/watch?v=TgIT-5_D9jU

:rotfl:


Brawo Frank. Była to świetna riposta na mój filmik. Udowodniłeś że szybsza C-klasa jest rzeczywiście szybsza na prostej i że jej układ kierowniczy i zawieszenie świetnie jeżdżą po prostej. Gratuluje. Nie wiem co powiedzieć.

Im częściej czytam to Forum tym mocniej zgadzam się z najwyraźniej coraz większym gronem użytkowników. To forum jest zdominowane przez kilka użytkowników których ulubionym zajęciem jest dowartościowywanie się tym że mają najlepsze samochody i udupiania, naśmiewania się z innych.

A i jeszcze jedno.
Tak wiem że jeżdżę samochodem tatusia i dlatego nie mogę mieć na temat samochodów takiej wiedzy i doświadczeń jak ludzie którzy sami na to pracują.
Tak wiem że wjechałem Hondzie w tyłek, a to że to nie było z mojej winy nie ma znaczenia.

Wszyscy jesteśmy różni i cieszą nas różne rzeczy. Dlatego cieszą nasz też różne samochody. I jeżeli mamy samochód, o którym zawsze marzyliśmy i który powoduje uśmiech na naszej twarzy za każdym razem gdy do niego wsiadamy to znaczy jest najlepszy na świecie. Ale też ma wady z których trzeba sobie zdawać sprawę i zamiast bezzasadnie udowadniać że tak nie jest, trzeba to przyznać. "Mój samochód źle się prowadzi? Trudno, ale dzięki temu jest bardzo komfortowy, a dla mnie to jest najważniejsze ;)"
Powinno to działać też w drugą stronę. Nie wyśmiewać samochodów innych ludzi, choćbyśmy uważali je za najgorszy chłam.

Mam nadzieję że co poniektórzy chociaż przemyślą to o czym napisałem i na forum zagości przyjacielska atmosfera ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 06:51 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Frank napisał(a):
kostek_ja napisał(a):

Naprawdę proponuję to obejrzeć:
http://pl.youtube.com/watch?v=T57e0q5Ebzo


a ja proponuje to obejrzec

http://pl.youtube.com/watch?v=TgIT-5_D9jU

:rotfl:

Ostre wpierdy dla M3. Widocznie 200 kg nadwagi zrobiło swoje :D
A tu coś ode mnie:
http://pl.youtube.com/watch?v=74nPp3zG9_U :hyhy:

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 09:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
maaaad, dobry filmik i w koncu ktos wrzucil cos sensownego :) M3 pozamiatalo a jak nie bylo mietka przed nim to nawet zrobil niezla przewage i ten drift na koncu :padam:

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 09:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
kostek_ja napisał(a):

Frank napisał(a):
kostek_ja napisał(a):

Naprawdę proponuję to obejrzeć:
http://pl.youtube.com/watch?v=T57e0q5Ebzo


a ja proponuje to obejrzec

http://pl.youtube.com/watch?v=TgIT-5_D9jU

:rotfl:


Brawo Frank. Była to świetna riposta na mój filmik. Udowodniłeś że szybsza C-klasa jest rzeczywiście szybsza na prostej i że jej układ kierowniczy i zawieszenie świetnie jeżdżą po prostej. Gratuluje. Nie wiem co powiedzieć.

Im częściej czytam to Forum tym mocniej zgadzam się z najwyraźniej coraz większym gronem użytkowników. To forum jest zdominowane przez kilka użytkowników których ulubionym zajęciem jest dowartościowywanie się tym że mają najlepsze samochody i udupiania, naśmiewania się z innych.



nie wiesz co powiedziec chłoptasiu bo z reguły masz bardzo mało do powiedzenia. Moj filmik pokazał tyle,ze jesli na torze bedzie chociaz troche prostej ( jak np na Nurburgring) , to C63 szybko dojdzie M3 i odrobi to co straciło na zakretach. Poza tym smiesznie bedzie wygladac na autostradzie spotkanie tych dwoch aut. Faktycznie, na torze bardzo kretym i ciasnym M3 bedzie szybsze, o ile kierowca zdoła te " szybkosc " wykorzystac .

Robisz sobie jaja ze Stonesa a sam w co drugim poscie na roznych forach podkreslasz jakim to jestes super kierowcą, jak to M3 E46 jedzie łeb w łeb z M5, z M3 V8 itd itp

Tymczasem drugi raz wstawiłes autko do ASO z powodu swoich ogromnych umiejetnosci :ok:

Moze kup sobie MB , dłuzej pojezdzisz.. na poczatek zacznij od skali 1:24 :rotfl:

Pointa z tej całej gadki jest taka- M3 jest szybsze o włos miedzy pachołkami, wiec C63 w zasadzie przewraca sie na zakretach. Podobnie jak Murcielago jadace za Carrerą GT :ok:

typowe sranie w banie.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 10:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1805
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: M3 e46
Kod silnika: S54
Frank napisał(a):
Moj filmik pokazał tyle,ze jesli na torze bedzie chociaz troche prostej ( jak np na Nurburgring) , to C63 szybko dojdzie M3 i odrobi to co straciło na zakretach.

W takim razie proponuje żebyś obejrzał ten swój filmik jeszcze raz. A dokładniej proponuje żebyś się przyjrzał próbie nr. 2. Otóż pomijając fakt że C63 ruszył troszeczkę wcześniej niż M3 to C6 odjechało na 2 m. przed M3 i odległość się nie zwiększała. Wówczas przypomnisz mi próbę numer 1 gdzie przy wysokich prędkościach C63 odchodziło eMce. Niby tak. Ale trzeba zauważyć że Automat zawsze zmieni bieg w idealnym momencie, a kierowca nie. W próbie numer 1 kierowca M3 sam zmieniał biegi. Natomiast w próbie 2 użył kontroli startu czyli biegi zmieniały się same w idealnym momencie. Oczywiście nie braliśmy pod uwagę że M3 w tym teście było w wersji cabrio które jest jednak sporo cięższe od sedana.

A twojej teorii o prostej na torze wcale nie potwierdza filmik zapodany przez maaaada ;)

Frank napisał(a):
w co drugim poscie na roznych forach podkreslasz jakim to jestes super kierowcą, jak to M3 E46 jedzie łeb w łeb z M5, z M3 V8 itd itp


Proszę cię żebyś nie przekręcał moich wypowiedzi. Napisałem że e46 szło równo z e39 w moim teście. Ale były jakieś problemy z biegami w M5 więc test trzeba będzie powtórzyć. Napisałem też że kierowca e92 nie bardzo ogarniał biegi i w pierwszej próbie szliśmy równo, w drugiej (gdy zwróciliśmy mu uwagę żeby dociągał do odcinki) odjechał mi 2m. Pytanie brzmi co by było jakby poćwiczył ;)
Frank napisał(a):
Tymczasem drugi raz wstawiłes autko do ASO z powodu swoich ogromnych umiejetnosci :ok:

Drugi? :zdziwko:
Nie wiedziałem że wadliwy układ smarowania to moja wina :niepewny: . A co do stłuczki to nie chce mi się po raz kolejny dyskutować na temat czy mogłem to przewidzieć czy nie.

Frank napisał(a):
Pointa z tej całej gadki jest taka- M3 jest szybsze o włos miedzy pachołkami, wiec C63 w zasadzie przewraca sie na zakretach

Nie wiem czy to ja tak pisze, czy ty tak czytasz. Napisałem MB ma o klasę gorszy układ kierowniczy i zawias jeżeli mówimy o jeździe torowej. Natomiast MB ma o klasę lepszy zawias i układ kierowniczy jeżeli mówimy o komforcie ;)

Cały czas staram się uzmysłowić co poniektórym że im bardziej komfortowy jest samochód tym gorszy jest w zakrętach i odwrotnie ;)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 września 2008, 10:54 przez kostek_ja, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 10:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 1855
Lokalizacja: Krk - Bobrza Góra :P
Moje BMW: e39 525d
Kod silnika: m57
... :znudzony:

_________________
ex - e36 320i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 10:59 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
kostek_ja napisał(a):
W takim razie proponuje żebyś obejrzał ten swój filmik jeszcze raz.


to nie jest moj filmik :ok: i widziałem go wystarczajaco wiele razy ;) . Od 200 C63 odchodzi konkretnie, wyzsza masa M3 przy tych predkosciach nie ma zadnego znaczenia.
kostek_ja napisał(a):
A twojej teorii o prostej na torze wcale nie potwierdza filmik zapodany przez maaaada ;)


M3 wygrało na torze o włos przed C63. Ok . Ale najlepsze okrązenie miało lepsze jedynie o 0,039 s lepsze. Wiec moze kierowca w C63 był gorszy ?


kostek_ja napisał(a):
Proszę cię żebyś nie przekręcał moich wypowiedzi.


a gdzie Stones pisze,ze ma najlepsze auto na swiecie ?
kostek_ja napisał(a):
Nie wiem czy to ja tak pisze, czy ty tak czytasz. Napisałem MB ma o klasę gorszy układ kierowniczy i zawias jeżeli mówimy o jeździe torowej.


klase gorszy układ kierowniczy od M3 to ma Vito a nie C63 :rotfl:

fajnie operujesz tymi pojeciami - " o klase lepszy, o klase gorszy " , " jazda torowa "

powiedz, na jakich torach tak smigasz, jezdziłes po jakichs znanych pętlach czy tylko raczej zaściankowe obiekty ?

kostek_ja napisał(a):
I tak jeżdżę na maxa w M3 na używanych oponach i więcej na nie wydaje niż ty na nowe do swojego.

Ty wydajesz tyle czy twoj szanowny ojciec ?

kostek_ja napisał(a):
Nie zarzucaj temu M5 że ledwo zipie


kostek_ja napisał(a):
Ale były jakieś problemy z biegami w M5 więc test trzeba będzie powtórzyć.


to w koncu zipie to M5 czy nie :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Ostatnio edytowano 1 września 2008, 11:17 przez Frank, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:16 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1805
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: M3 e46
Kod silnika: S54
Frank napisał(a):
M3 wygrało na torze o włos przed C63. Ok .


To proponuje dokładniej obejrzeć. AMG wygrało na starcie. Następnie cały wyścig M3 siedziało mu na tyłku. Po objęciu przez M3 prowadzenia na bodajże 3 zakrętach wypracowało sporą przewagę.
Frank napisał(a):
Ale najlepsze okrązenie miało lepsze jedynie o 0,039 s lepsze.

Żaden z tych samochodów nie miał czystego okrążenia więc ten wynik jest nie miarodajny.
Frank napisał(a):
Wiec moze kierowca w C63 był gorszy ?

Jak najbardziej możliwe :)

Cytuj:
a gdzie Stones pisze,ze ma najlepsze auto na swiecie ?

Odgryzłem się :D
Frank napisał(a):
fajnie operujesz tymi pojeciami - " o klase lepszy, o klase gorszy "


Najwyraźniej moja "klasa" jest dużo mniejsza od twojej ;)

Frank napisał(a):
powiedz, na jakich torach tak smigasz, jezdziłes po jakichs znanych pętlach czy tylko raczej zaściankowe obiekty ?

Kurcze. Nie pamiętam żebym gdzieś pisał że się ścigam w F1 :zdegustowany:
Otóż na razie mój staż torowy jest na etapie początkującego i się tego jak najbardziej nie wypieram. Nie mniej jednak mam o tym jakieś pojęcie w przeciwieństwie do naszych wielkich forumowych znawców tematu ;)

Może to taki głupi przykład, ale jak uważasz kto ma większe pojęcie o matematyce. Robol który ledwo skończył podstawówkę, czy student 2 roku matematyki?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
kostek_ja napisał(a):
stones1, miałem o tobie lepsze zdanie.


Ja o Tobie mam wyrobione zdanie. Dałeś się poznać na bmwautoklub. Być może za pare lat Ci przejdzie, ale niestety to nic pewnego.


"robol" :ok: , brawo, brawo... no nic lepszy "robol" niż bananek :D

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:26 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
kostek_ja napisał(a):
Najwyraźniej moja "klasa" jest dużo mniejsza od twojej ;)


klasa kubaturowa na pewno :rotfl:

kostek_ja napisał(a):
Może to taki głupi przykład, ale jak uważasz kto ma większe pojęcie o matematyce. Robol który ledwo skończył podstawówkę, czy student 2 roku matematyki?


Ciezko powiedziec. To,ze ktos cos studiuje w dzisiejszych czasach nie oznacza automatycznie ,ze ma o tym czyms pojecie, biorąc pod uwage liczbe kretynow "studiujacych " na " Prywatnych Wyzszych Szkołach Pierdzenia w Stołek za Pieniążki Tatusia" .

Pojecia " student " czy " magister" zostały przez owo zjawisko mocno zdewaluowane.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1805
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: M3 e46
Kod silnika: S54
stones1 napisał(a):
Ja o Tobie mam wyrobione zdanie.


Przypomnij mi, bo nie pamiętam. Jak się mówi na ludzi którzy prywatnie mówią co innego, a potem oficjalnie co innego?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
kostek_ja napisał(a):
stones1 napisał(a):
Ja o Tobie mam wyrobione zdanie.


Przypomnij mi, bo nie pamiętam. Jak się mówi na ludzi którzy prywatnie mówią co innego, a potem oficjalnie co innego?



zawsze Ci mówiłem jak patrze na pewne rzeczy, wczesniej starałeś się mnie przekonać że się myle, teraz za to znowu robisz wszystko bym utwierdził się w przekonaniu że pierwsze wrażenie było właściwe.

A jeśli masz ochote coś powiedzieć, to zrób to :spi:

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Frank napisał(a):
to C63 szybko dojdzie M3 i odrobi to co straciło na zakretach.

Frank napisał(a):
M3 wygrało na torze o włos przed C63. Ok . Ale najlepsze okrązenie miało lepsze jedynie o 0,039 s lepsze

nie wydaje mi sie film wklejony przez maaad wyraznie to pokazuje. jak ktos oglada choc troche F1 to wie ze nie da sie wykrecic dobrego czasu jak z przodu jedzie wolniejsze auto. pod koniec filmu widac jak M3 wyszlo na prowadzenie to na te kilka zakretow przed meta wyraznie odstawilo C63 czego przez caly wyscig nie potrafil C63 i z czasem przewaga tylko by rosla. Poza tym kazdy jeden test ktory ogladalem jasno pokazuje ze M3 jest lepszym autem na tor.
Frank napisał(a):
nie wiesz co powiedziec chłoptasiu bo z reguły masz bardzo mało do powiedzenia

mozna dyskutowac ale nie rozumiem spinania sie, i prowokowania sprzeczek takimi textami :dobani:

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Ostatnio edytowano 1 września 2008, 11:44 przez Santino, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 1855
Lokalizacja: Krk - Bobrza Góra :P
Moje BMW: e39 525d
Kod silnika: m57
panowie, idźcie trochę pojeździć, słoneczko świeci, okna i dachy otwarte - przewietrzyć się można i wyluzować :cool:

_________________
ex - e36 320i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1805
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: M3 e46
Kod silnika: S54
stones1 napisał(a):
teraz za to znowu robisz wszystko bym utwierdził się w przekonaniu że pierwsze wrażenie było właściwe.


Nie Stones. Mam po prostu inne zdanie na ten temat i zamiast wychodzić z tekstami "nie wiem czy się śmiać czy płakać" powinieneś raczej dalej prowadzić dyskusję na TEN temat. Po to jest chyba między innymi forum, żeby dyskutować.

Różnica też polega na tym że jeżeli ja mam w czymś nie mam anie wiedzy ani doświadczenia i w ogóle nie wiem z czym to się je to nie udowadniam mądrzejszym odemnie że się mylą, bo zrobili tak i tak. Wręcz przeciwnie. Szanuje wiedzę twoją i Franka na pewne tematy i nawet z wami na nie nie dyskutuje tylko się grzecznie pytam. Każdy wasz argument przemyślę i jeżeli jest trafny to go akceptuję, a nie dyskredytuje jakimiś błędami, pomyłkami z przeszłości. Natomiast wy dwaj nie uznajecie czyichś argumentów, a jeżeli ktoś się z wami nie zgadza to próbujecie go w jakiś sposób poniżyć. Naprawdę nie rozumiem jaki to ma cel.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Santino napisał(a):
pod koniec filmu widac jak M3 wyszlo na prowadzenie to na te kilka zakretow przed meta wyraznie odstawilo C63 czego przez caly wyscig nie potrafil C63 i z czasem przewaga tylko by rosla.


moze kierowca C63 sie zmeczył?

Santino napisał(a):
ak ktos oglada choc troche F1 to wie ze nie da sie wykrecic dobrego czasu jak z przodu jedzie wolniejsze auto.


jak z przodu jedzie wolniejsze auto, to szybsze jadace z tyłu je bez problemu wyprzedza. Chyba,ze roznice są tak minimalne,ze szybko wyprzedzic sie nie da. C63 to nie kombajn, ze cały pas zajmuje :ok:
Santino napisał(a):
prowokowania sprzeczek takimi textami :dobani:


a jakie TEXTY nie prowokują sprzeczek ?

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1805
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: M3 e46
Kod silnika: S54
Frank napisał(a):
a jakie TEXTY nie prowokują sprzeczek ?

Takie jak twój ostatni post ;)
Prowokują jedynie dalszą dyskusję ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
kostek_ja, ale ja Ciebie szanuje, tylko że moim zdaniem często ponosi Cię fantazja, a postem na moj temat i mojego auta odwróciłeś kota ogonem, bo ja widze całą sytuacje odwrotnie. Popadasz w niepotrzebną przesade pisząc o swoim M3 i porównując go z innymi autami, choćby nowym M3.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:53 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1805
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: M3 e46
Kod silnika: S54
Frank napisał(a):
moze kierowca C63 sie zmeczył?


Owszem mogło się tak stać. jednak coraz więcej tych może się robi ;)

Frank napisał(a):
jak z przodu jedzie wolniejsze auto, to szybsze jadace z tyłu je bez problemu wyprzedza. Chyba,ze roznice są tak minimalne,ze szybko wyprzedzic sie nie da. C63 to nie kombajn, ze cały pas zajmuje :ok:

Jeżeli mówisz o prostej to masz rację, ale wyprzedzanie na zakręcie jest dosyć trudne. Każdy jedzie idealnym torem. Jeżeli auto które chce wyprzedzić pojedzie innym to tym samym przejedzie zakręt wolniej. Jeżeli samochody mają podobne osiągi na prostej to żeby wyprzedzić trzeba poczekać na błąd tego z przodu ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2008, 11:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
kostek_ja napisał(a):
Natomiast wy dwaj nie uznajecie czyichś argumentów, a jeżeli ktoś się z wami nie zgadza to próbujecie go w jakiś sposób poniżyć.


oczywiscie. Za to cala reszta w tym takze i ty uznaje bez wahania cudze argumenty, nikogo nie poniza i nie wysmiewa .. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kabaret :rotfl:

kostek_ja napisał(a):
jednak coraz więcej tych może się robi ;)


Bo jechało tam dwoch roznych ludzi. Gdzie jest jakis dowod,ze mieli rowne umiejetnosci ? :rotfl:
chyba,ze klony tam jechały :ok:
kostek_ja napisał(a):
Jeżeli samochody mają podobne osiągi na prostej to żeby wyprzedzić trzeba poczekać na błąd tego z przodu ;)


no ale C63 jest o klase gorsze na torze od M3 , wiec chyba to nie problem ?

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL