BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 11 kwietnia 2010, 17:37 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 729
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Moje BMW: E65 & Megane III
Kod silnika: 735i
widze, że temat odkopany, autko już śmiga pare tygodni po przekładce :), po weekendzie porobie pare fotek bo jeszcze muszę pare rzeczy we wnętrzu powymieniać (bo przy okazji przekładki wymieniam całą tapicerke środka z siwą na czarną...

problemów po przekładce nie ma żadnych, zrobiłem w pare tygodni 5000km ;]

_________________
nie regulaminowy podpis


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 11 kwietnia 2010, 21:45 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Moje BMW: 318i
Kod silnika: M43
KaZi, Witam mam takie pytanko bo nie bardzo wiem na co muszę uważać przerabiając instalacje jakieś czujki otwartych drzwi itp i jak ma się sprawa maglownicy czy wystarczy sama czy jeszcze jakieś elementy będę wdzięczny za podpowiedź . Jak do tej pory to mam problem z kolorem tapicerki ( miałem deskę czarno-szarą a kupiłem czarną i nie wiem czy malować czy tak zostawić bo takie modele widziałem ) podłokietnik to już inna sprawa siedzonka mam szara skórka i z podłokietnikiem lipa. Ale jestem dobrej myśli pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 15 kwietnia 2010, 20:45 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 729
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Moje BMW: E65 & Megane III
Kod silnika: 735i
koto13 napisał(a):
KaZi, Witam mam takie pytanko bo nie bardzo wiem na co muszę uważać przerabiając instalacje jakieś czujki otwartych drzwi itp

mi przełożyli odpowiednie wiązki w drzwiach kierowcy i komputer w liczniku pokazuje dobrze otwarte drzwi natomiast trzeba było przeprogramować komputer w aucie bo lusterka i szyby działały na odwrót (lewa-prawa).


Cytuj:
i jak ma się sprawa maglownicy czy wystarczy sama czy jeszcze jakieś elementy będę wdzięczny za podpowiedź .

maglownica + przewody maglownicy (są różne typy, możesz też wziąć angielskie przewody i w dobrym zakładzie zakują ci je na nowo za około 60-120zł), w wersji DIESEL potrzeba jeszcze chyba krzyżak do maglownicy (do benzyny nie trzeba)

[/quote]Jak do tej pory to mam problem z kolorem tapicerki ( miałem deskę czarno-szarą a kupiłem czarną i nie wiem czy malować czy tak zostawić bo takie modele widziałem ) podłokietnik to już inna sprawa siedzonka mam szara skórka i z podłokietnikiem lipa. Ale jestem dobrej myśli pozdro[/quote]

ja miałem tak jak ty siwo czarną deskę, siwy dywan, wymieniłem na czarną deskę, czarny podłokietnik, czarny dywan i boczki czarne - fotele mam teraz siwy welur ale powoli zabieram się do oddania do obszycia czarną ekoskórą.

_________________
nie regulaminowy podpis


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 24 kwietnia 2010, 20:58 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Moje BMW: 318i
Kod silnika: M43
KaZi, Witam ponownie mam taką prośbę czy dało by radę wstawić jpg. jak zamontowany jest pedał gazu bo nie jestem pewien jak go zamontować .O lince nie wspomnę bo nie mogę dokupić niby takiej nie ma.Wszyscy chcą nr. a ja mam ale z UK :P.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 25 kwietnia 2010, 20:00 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2776
Lokalizacja: dolnośląskie
Moje BMW: BMW F10 M550D
Kod silnika: N57X
Tomek napisał(a):
Kubenzy napisał(a):
Skoro i tak wyjdzie taniej


Ja zrozumiałem że jednak nie i te 30tyś zarobku wynika z prostego oszustwa. Nie mam nic przeciwko przekładaniu i sprzedawaniu dopóki klient wie co kupuje. Nie mam nic przeciwko temu że handlarz zarabia na aucie 5-15tyś jeśli tylko potrafi kupić tanio i sprzedać drogo. Ale tak samo jak za skurwysy***o uważam świadome zatajanie faktu przeszczepu połowy nadwozia, tak samo uważam wciskanie przekładańca jako europejczyka za oszustwo.
I dla mnie to jest głównym powodem sprzeciwu wobec przekładek.



x2
nic dodać nic ująć. :ok:

_________________

EKSPRESY CIŚNIENIOWE DO KAWY JURA TO MÓJ ŚWIAT !!! www.primocaffe.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 26 kwietnia 2010, 07:15 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Moje BMW: 318i
Kod silnika: M43
Zgadzam się z tymi cytatami choć to akurat nie ma żadnego znaczenia i równie mocno mnie denerwuje sprzedaż części z anglika ,które są b. podobne ale nie takie same ale oczywiście nikt tego nie napisał.:P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 26 kwietnia 2010, 12:26 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
KaZi napisał(a):
u mnie będą kable przecinane, skręcane, lutowane a potem w termokurczki,

:what:
Tomek napisał(a):
Ale tak samo jak za skurwysy***o uważam świadome zatajanie faktu przeszczepu połowy nadwozia, tak samo uważam wciskanie przekładańca jako europejczyka za oszustwo.

Popieram, tym bardziej, gdy przeróbka jest wykonywana tak jak powyżej :D Już kiedyś chyba na tym forum (chyba tym :-k ) spierałem się z jednym userem co do możliwości rozwiązania umowy sprzedaży samochodu, gdyby okazał się anglikiem - KaZi dostarczył mi kolejnego argumentu :D

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 27 kwietnia 2010, 20:09 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 729
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Moje BMW: E65 & Megane III
Kod silnika: 735i
szkoda tylko, że prawie każdy z was posiadając 10letnie auto ma pare kabelków polutowanych pod deską / w komorze silnika a nawet o tym nie wiecie (a czasami jest to zrobione "na odp :cenzura: " i widać to gołym okiem a u mnie po przekładce wiązka wygląda i ma długości jak w oryginale - rozebrałem w swoim życiu przynajmniej z 50 aut (do przekładki/na części) i powiem, że 75% miała już coś lutowane pod deską.

Zresztą ten temat nie powstał żeby się kłócić... wiem, że dużo osób jest zainteresowanych przekładką to przynajmniej czegoś się dowiedzieli - decyzja już należy do nich.

_________________
nie regulaminowy podpis


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 27 kwietnia 2010, 20:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tak będzie, dopóki w Polsce posiadanie jak najdroższego auta z wyglądu będzie tak ważne i ludzie zrobią wszystko aby to osiągnąć jak najniższym nakładem finansowym. :] :]

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 27 kwietnia 2010, 20:20 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
jiGsaw napisał(a):
Tak będzie, dopóki w Polsce posiadanie jak najdroższego auta z wyglądu będzie tak ważne i ludzie zrobią wszystko aby to osiągnąć jak najniższym nakładem finansowym. :] :]

Wiesz jaki to szacunek u sasiadow i zazdrosc wrogow ;) :rotfl:

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 27 kwietnia 2010, 20:42 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 729
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Moje BMW: E65 & Megane III
Kod silnika: 735i
jiGsaw napisał(a):
Tak będzie, dopóki w Polsce posiadanie jak najdroższego auta z wyglądu będzie tak ważne i ludzie zrobią wszystko aby to osiągnąć jak najniższym nakładem finansowym. :] :]


no tyle, że za 21 tys zł (a tyle mnie wszystko wyszło) mogłem sobie kupić europejskie auto POLIFTOWE 2002/3r (to, że zespawane z 3 i zostawia 4 ślady to już sąsiedzi nie będą wiedzieć) a mam "tylko" 2000rok więc respekt przed sąsiadami mniejszy

_________________
nie regulaminowy podpis


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 10 grudnia 2011, 17:24 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 38
Posty: 74
Moje BMW: 525d,05'
dobrze gadasz ludzie kupują rodzynki i myslą że to cucu nigdy nie bite nie malowane,nigdy nie miało nic robione poza cześciami eksploatacyjnymi bo przecież ma 180tys.km a tak naprawde nie mówie że zawsze są to gnioty tylko nieżle wypicowane, pospawane z wymienianymi silnikami, skrzyniami, maglownicami, turbinami, nagrzewnicami(demontaz deski) i zdjętymi przebiegami,itd...
bo nie oszukujmy sie ale prawie każde co przyjeżdza z DE nie ma 180!
Auta 3 letnie mają po 300tyś a starsze 600,700,800 ale dziwne że zaraz za polską granica robi sie 180...

_________________
e60-525dA- 230KM


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 10 grudnia 2011, 18:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 766
spinacz2100 napisał(a):
dobrze gadasz ludzie kupują rodzynki i myslą że to cucu nigdy nie bite nie malowane,nigdy nie miało nic robione poza cześciami eksploatacyjnymi bo przecież ma 180tys.km a tak naprawde nie mówie że zawsze są to gnioty tylko nieżle wypicowane, pospawane z wymienianymi silnikami, skrzyniami, maglownicami, turbinami, nagrzewnicami(demontaz deski) i zdjętymi przebiegami,itd...
bo nie oszukujmy sie ale prawie każde co przyjeżdza z DE nie ma 180!
Auta 3 letnie mają po 300tyś a starsze 600,700,800 ale dziwne że zaraz za polską granica robi sie 180...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 5 maja 2012, 21:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: ZÂłota
szukam warsztatu w okolicach krakowa -tarnowa do przekladki czesci z e46 europa do odpowiednika anglia
za wszelkie info zgory dziki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 16 września 2013, 21:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 298
Lokalizacja: RZE
Moje BMW: e36 coupe
Kod silnika: M52B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132927
Gdzie reszta fot ?

_________________
Obrazek

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132927


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 17 września 2013, 10:29 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
heh ,
przeczytalem caly watek :)
sciagnalem w zyciu "pare" anglikow i z racji ze tym sie zajmowalem to stwierdzilem ze walne sobie przekladke jako nastepne prywatne auto :)
za przekladke wydalem 10 tys zl bo robilem ją porzadnie , w wielu miejscach na nowych czesciach , byla tak zrobiona ze "spece" sie nie poznawali :) a czlowiek co mi ja robil to robil tylko przekladki bmw i mial wiele na koncie .
Nie mniej jednak to za cholere sie nie oplaca . Dobrych anglikow jest na lekarstwo a juz dobry zadbany o niskim przebiegu to cena kosmos. mnie auto wyszlo 30 tys po czasie sprzedalem z zajebistym trudem za 17 :)
ktos pisal ze samochody z uk sa super zadbane i serwisowane .... hahahaha .... wiekszego scierwa dawno nie czytalem ...
auta w uk zupelnie nie sa szanowane , wymiany oleju co 50 tys km ? norma .
auto 2001 rok i 9 wlascicieli ? norma
przeglad za 100f w łape ? norma
opony na ktorych nie da sie z lorry zjechac ? norma
zarzygane , zasrane wnetrza , bielizna, ciuchy , zabawki ? to wszystko spotkasz w anglikach
Thomas nie masz pojecia jak to wyglada w uk . Moze w DE wszystko jest idealnie ale w uk jest wieksze druciarstwo niz w PL:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 17 września 2013, 13:57 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 298
Lokalizacja: RZE
Moje BMW: e36 coupe
Kod silnika: M52B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132927
tomasz86 napisał(a):
heh ,
przeczytalem caly watek
sciagnalem w zyciu "pare" anglikow i z racji ze tym sie zajmowalem to stwierdzilem ze walne sobie przekladke jako nastepne prywatne auto
za przekladke wydalem 10 tys zl bo robilem ją porzadnie , w wielu miejscach na nowych czesciach , byla tak zrobiona ze "spece" sie nie poznawali a czlowiek co mi ja robil to robil tylko przekladki bmw i mial wiele na koncie .
Nie mniej jednak to za cholere sie nie oplaca . Dobrych anglikow jest na lekarstwo a juz dobry zadbany o niskim przebiegu to cena kosmos. mnie auto wyszlo 30 tys po czasie sprzedalem z zajebistym trudem za 17
ktos pisal ze samochody z uk sa super zadbane i serwisowane .... hahahaha .... wiekszego scierwa dawno nie czytalem ...
auta w uk zupelnie nie sa szanowane , wymiany oleju co 50 tys km ? norma .
auto 2001 rok i 9 wlascicieli ? norma
przeglad za 100f w łape ? norma
opony na ktorych nie da sie z lorry zjechac ? norma
zarzygane , zasrane wnetrza , bielizna, ciuchy , zabawki ? to wszystko spotkasz w anglikach
Thomas nie masz pojecia jak to wyglada w uk . Moze w DE wszystko jest idealnie ale w uk jest wieksze druciarstwo niz w PL:)


Oznacz post jako przeczytany


Jest cos w tym racji co piszesz, ale nie ma tak wszedzie :)

_________________
Obrazek

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132927


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 18 marca 2018, 21:31 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 143
Lokalizacja: Pisz
Moje BMW: E61
Kod silnika: M57T2D25
Srogo.. A juz sie zastanawialem nad przekladka e46 3.0 coupe..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Przekładka anglik -> europa FOTKI :)
PostNapisane: 6 kwietnia 2018, 20:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Dimitri napisał(a):
Srogo.. A juz sie zastanawialem nad przekladka e46 3.0 coupe..



Przekładaj po tylu latach są nowe możliwości :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL